3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • Mike at home
    #2902
    hát mert extraprofitra vágynak
  • Gauge
    #2901
    Azt mesélje már el nekem valaki, hogy a BUZI hazai kiadók miért még mindig 8990-ft-os áron kínálják a BR filmeket, miközben mindenhol máshol már 5000Ft körül vagy alatta árulják őket?
  • CitizenX
    #2900
    Ezzel az erővel évek óta meg kellett volna szünnie a hagyományos könyvkiadásnak... Hülyeség, Lucas egyre nagyobb baromságokat mond/művel. Kár érte...
  • Mike at home
    #2899
    szvsz mihelyt elárasztják a piacot, olcsó BR lejátszókkal, és a BR lemezek DVD árban lesznek, a DVD lesz halott, de ez sem azonnal fog végbemenni, hanem hosszú évek alatt
  • Mike at home
    #2898
    ez semmit nem jelent
  • Sawyer2
    #2897
    MEg általában 1 filmnél fontos is hogy legyen külseje. Főleg ha a kedvenced. Az meg hogy egy filmekkel foglakozó ember ilyet mond hogy: "és én sem szeretném a polcot Blu-ray lemezekkel megtölteni." egyenesen röhej. De ha ez tényleg így lesz, bízzunk abban hogy a film készítőknek lesz annyi eszük hogy a jobb filmeket kiadják rendes dvd-n vagy blurayen.
  • Real13
    #2896
    Eszement baromság. Pont azért szeretek gyűjteni eredetiben filmeket, mert örül a szívem, ha egy kedvenc filmem ott van a polcon szép kiadásban, stb.

    Ha most ez elmarad, akkor mi fogjon vissza a letöltésektől? Nekem nem pálya, ha USB szarságokon van a film...
  • Sawyer2
    #2895
    ROSSZ HÍR a dvd gyűjtők/kiadvány kedvelők számára.
  • artschi
    #2894
    itt, ma a Csizmás Kandúrt adják hozzá
  • fifi
    #2893
    hol lehet azt megnézni, hogy a BORS nevű újsághoz melyik nap milyen dvd-t adnak?
  • hellnight
    #2892
    Hát szvsz ez már nem a kiadó hibája sztem. Legalábbis az Azumi. Az már a Tesco egyéni "akciója". Mondjuk a legdurvább az egészben az, hogy még rajta volt a régi 4k-s ár a fólián :DDD



    Egyébként

    Tesco, Szentes

    Kickboxer - 799FT
    A Barlang - 799FT
    Azumi 2 - 2990FT, Fémdoboz
    Versus - 2990FT, Fémdoboz


    Cora, Szeged

    Van Helsing - 1990FT, 2DVD
    Betépve - 950FT
    Kabinláz - 399FT
    Jay & Némabob Visszavág - 599FT
    Horrorra Akadva - 599FT
    Horrorra Akadva 2 - 599FT
    Equilibrium - 599FT
  • Mike at home
    #2891
    ezzel az egésszel egy baj van
    ilyen lépések után, ki fogja a teljes áras filmket több ezer forintért megvenni?

    pl. a 2 lemezes azumi, olyan 4k volt, hogy öröm nézni
  • Mike at home
    #2890
    na neee
    ennyire nem lehetnek hülyék a kiadók
  • sweech
    #2889
    New York Bandái - 799Ft
    A Hét Kard Legendája - 799Ft
  • hellnight
    #2888
    Hát röviden annyit, hogyha alátoltad egy árleolvasónak akkor az kiírta, hogy nincs ilyen cikk. Ennyi :)

    Amúgy
    Erőszakos Múlt - 1499FT
    Titokzatos Folyó - 990FT
  • Prof William
    #2887
    "Annyi a történet, hogy a filmet a rendszer nem vitte." - Ez mit takar pontosan?
  • Loál János #2886
    Háhh, máker. :O)
    Beszteszt vétel evör. :D
  • hellnight
    #2885
    Te vagy az első aki ezt megkérdezi :D
    Nem, nem maradt le.Valóban ennyi volt. Annyi a történet, hogy a filmet a rendszer nem vitte. Amit a rendszer nem visz azt időnként leárazzák. Biztos találkoztál már ilyen termékekkel Te is bármelyik Tescoban, merthogy onnét van. Votl vagy 30 film, szintén 149Ft-os áron, de ez volt az egyetlen számomra értékelhető film köztük :D
  • Loál János #2884
    Ugye lemaradt egy nulla az Azumi áráról? :O)
  • sweech
    #2883
    azumit hol? :o
  • hellnight
    #2882
    Hétvégi szerzemények:

    Miami Vice - 990FT
    Popeye a Tengerész 1. rész - 599FT
    Popeye a Tengerész 2. rész - 599FT
    Alvilági Játékok - 299FT
    Azumi (2DVD) - 149FT

    :D
  • Zsolcz
    #2881
    szia Mike
  • zaki
    #2880
    Vagy 1 éve is annyi volt a MM-ban.
  • taylorp
    #2879
    Ryan közlegény megmentése 2DVD Digipack - 1990, Saturn.
  • artschi
    #2878
    Die Hard 1-2. egy tokban 1990 Ft a médijamárktban.
  • Mike
    #2877
    Daily Price hálózat - üzemeltető: Premier Média Kft
  • Mike
    #2876
    van au a kék-sárga emblémás bolt
    nem tudom mi a neve
  • ancsie18
    #2875
    Debrecen mellett lakom, itt ilyesmiről nem nagyon tudok... :(
  • Mike
    #2874
    Próbáld meg a Hungarton boltjaiban (ha még van ilyen bolt - MOM parkban az Alexandra mellett) ott sokminden van, mert mindent aranyáron adnak

    aztán megnézheted még a használt boltokban is, ott is van esélyed
  • ancsie18
    #2873
    Voltam Debrecenben a Media Marktban és az Alexandrában, egyik helyen sem volt. Ha tudnál nekem szerezni egyet, dupla áron megveszem tőled!
  • kék
    #2872
    Sok sikert!
    Ha nem találod, a MediaMark-ot tényleg érdemes megpróbálni.
  • ancsie18
    #2871
    Nem, eddig csak neten próbálkoztam. Gondoltam ugyanazok a forrásaik mint az üzleteknek, és ha nekik nincs, az üzletekben sincs. De ma mindenképp bemegyek akkor az Alexabdrába, hátha tényleg van.
  • kék
    #2870
    A filmről. MediaMark-ot próbáltad már?
  • ancsie18
    #2869
    De a filmről beszélsz, ugye? Mert van könyvváltozata is, és én csak azt találom az online áruházukban.
  • kék
    #2868
    Rekviem egy álomért:

    Alexandra könyvesboltokban érdemes megnézni. A múlt héten is ott láttam.
  • Japep
    #2867
    Valaki nem tudja, netről honnan tudám megrendelni a Rocky Marciano című életrajzi filmet?

    Előre is kössz!
  • Prof William
    #2866
    A remakere gondoltam... Ha meglenne valakinek és meg akarna szabadulni tőlle az pm-ezzenrám.

    PErsze ha még lehet valahol akkor tárgytalan a dolog...
  • fifi
    #2865
    én békéscsabai Tescoban jó egy hónapja még láttam...
    mármint ha a Romero féle filmet kérdezed...
  • Prof William
    #2864
    A Holtak Hajnala eredeti DVD-t még lehet kapni valahol?

    Ja igen... Ha valaki megválna tőlle pm-ezzen rám mert én megvenném...
  • ancsie18
    #2863
    Hello! Nincs valakinek eladó Drót 1-2. évada? Fontos lenne, hogy NE digipackos legyen, mert szeretném végig kigyűjteni és azt akarom, hogy egyformák legyenek, ráadásul nekem teljesen bejönnek a slimtokos kiadások. Ugyanígy keresnék 24 évadokat és Narancsvidéket is.