1303
  • Sada01
    #1223
    Nem másfélében is
  • PETI DK
    #1222
    SADA hogy lehet ilyen fizikai tulajdonságokat beállitani?????
  • PETI DK
    #1221
    AKI BENNE LENNE EGY JÓ KIS KLÁNBA VAGY BAJNOKSÁGBA AZ IRJON!!!
  • PETI DK
    #1220
    SADA 01 nem tudsz valamilyen KLÁNT vagy valami BAJNOKSÁGOT????????
  • PETI DK
    #1219
    A MOTO GP 3-BAN DK NÉVEN MEGYEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • PETI DK
    #1218
    ja akarnék egy logót de csak ebbe a suprába lehet???????
  • PETI DK
    #1217
    halod MphYo miko tudnál jönni moto gp-zni és hányas seed-ed van???? nekem 1.00 lenyomtam a legend modot is
  • PETI DK
    #1216
    ja suprásba is lehet de más kocsit is lehet csinálni?????
  • Sada01
    #1215
    Szeretnél 1 ilyesmi logót?
  • MphYo
    #1214
    ez engem is érdekelne csak nem suprásba
  • MphYo
    #1213
    másokhoz én is be tudok lépni, de olyat hogy én indítok egy játékot és hozzám lépnek be olyat nem tudok.
  • MphYo
    #1212
    benne vagyok, de ne várj tőlem túl sokat
  • PETI DK
    #1211
    MphYo én szombaton és vasárnap vagyok a moto gp be
  • PETI DK
    #1210
    MphYo nekem netről van a játék és tok benne multizni
  • PETI DK
    #1209
    SADA 01 hogy tudsz csinálni ilyen toyota suprás logot?????????
  • PETI DK
    #1208
    MphYo nem tolunk a MOTO GP 3-mal egyet megnézem hogy mész (GAMESPY-n) az a baj hogy én nem tok klánt csinálni
  • MphYo
    #1207
    de jó lenne, csak van egy kis probléma vele, nincs meg, ha meg meg lenne tuti hogy nem futna a gépemem, úgyhogy marad a 3, unaloműzésnek ez is megteszi.
  • Sada01
    #1206
    Mi a 07-el játszunk szerveren
  • MphYo
    #1205
    Akkor majd megkérjük kedves versenyzőtársainkat, hogy ne piszkáljanak bele a játékba én kis naív. Nekem annyira nem is a bajnokság lenne a lényeg hanem, hogy egy jót játszhassak másokkal. Néha game spy-on szoktam versenyezni ott azért sokal joban mennek mint én, de mindig akad valaki akivel tudok küzdeni.
  • Sada01
    #1204
    A hol hogyan az már kicsit bonyolult:))de nem is sok értelme van ezt csak bajnokságoknál csinálják és én is tudom az életben milyenek a motogp motorok de 1 onlyne bajnokságnál hogy én megyek a legjobb motoral Te meg a legrosszabbal az fura lenne mert ott a tudás dönti el és hogy ki hogy tudja beállítani a motort vagy forma1-es kocsit:)
  • MphYo
    #1203
    Hűha én nagyon le vagyok maradva, ilyeneket is be lehet állítani a játékban? Hol? Hogyan? Minek? Én hülye meg csak simán játszok vele. Amúgy meg a motorversenyeken se full ugyanolyan motorokkal mennek, mindegyik motor másként viselkedik.
  • Sada01
    #1202
    A fizika az hogy pl a hondának a fizikáját rakom minden motor alá vagyis minden motornak az lesz a tudása mint a hondának vagyis egységes fizika lesz most így röviden ennyi
    De a fizika a motor tudását mozgását viselkedését irányítását takarja:)
  • MphYo
    #1201
    én sehogy PETI DK-nak mondtam hogy hozzon össze 1et :) , az egységes fizika alatt nem tudom mit értesz, de a szerver tényleg gond lenne.
  • Sada01
    #1200
    És hogy gondolod a bajnokságot mert ahhoz kell akkor 1 egységes fizika ami nem egyszerű a motogp-ben meg csinálni na és a szerver a másik gond:))
  • Sada01
    #1199
    aham tűzfal miat van Joker:))

    Rakhatnál már be magadnak 1 logót ha kell csinálok :)
  • Joker Hun
    #1198
    Tűzfalad ???
  • MphYo
    #1197
    én eddig még nem találtam egyet sem, de hozz össze egyet te, én benne lennék.
  • MphYo
    #1196
    Helló
    ha netről töltött játékod van azzal nem fogsz tudni multit nyitni, nem tom miért, de ebbe bele kell törődni, ha meg eredeti játékod van akkor nem tudom hogy mi lehet a baja.
  • PETI DK
    #1195
    VAN VALAKINEK EGY KLÁNJA VAGY VALAMI BAJNOKSÁG?????????????????
  • pedro84
    #1194
    szevasztok

    tudna nekem segíteni valaki? nem tudom miért írja ki ezt az üzenetet amikor multit akarok indítani gamespy-al v akármi mással.

    "A required security module can not be activated. This program can not be executed."

    Milyen biztonsági modul kell a játékhoz h multiban lehessen játszani?? :SS

    köszi a segítséget!!!
  • PETI DK
    #1193
    ATCSY TE BENNE VAGY EGY BAJNOKSÁGBA???????
  • PETI DK
    #1192
    CSÁTOK
  • Zsolti9014
    #1191
    helló!
    ha valakinek megvan a moto gp 2, akkor privátban kérem jelentkezzen! :D
  • Dankk
    #1190
    köszi
  • totti10
    #1189
    sziasztok!

    nincs a játékhoz olyan patch ami megváltoztatja a motorok hangját kicsit élethűbbé?:D
  • MphYo
    #1188
    Helló!
    Meg kell crackelni és jó lesz, innen tudod a cracket leszedni:
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=motogp3nocd-skl!zip
    Tedd fel a gamespy acade-t, és lehet vele online is játszani.
  • Dankk
    #1187
    hali! mikor elindítom a karier módót és utána a varsenyt lefagy töltés közben. Valaki tud segíteni?

    Előre is köszi!
  • MphYo
    #1186
    Helló!
    A bajnokság ötlete nekem is tetszik, jó lenne emberek ellen is játszani mert a gép ellen már egy kicsit unalmas.
  • atcsy
    #1185
    mennéztem az oldalt nagyon jo már csak meg kéne szerezenem a gp500at :D nem tudnál valami letötlö helyet ajánlani?
  • Adaminho
    #1184
    okés de én többet játszok a GP500 nevű játékkal. sztem jobb mint bármelyik moto gp. nézd meg ezt az oldalt: gp500online.extra.hu