1303
  • atcsy
    #1183
    esténként fennt vagyok a gamespy arcadon


    ott lehet multiba tolni a játékot nagyon jó atcsy a nevem ha vagyakkor irj rám és odacsapunk a lovak közé :D
  • Adaminho
    #1182
    Egyetértek
  • atcsy
    #1181
    jaja kéne tolni egy jó kis bajnokságot nekem a gp3all nincs bajom modra annyira nincs szükségem de a hangok az bitang mód kellenének

  • Adaminho
    #1180
    CSŐ atcsy! Én benne lennék, de jó lenne vmi 07-es moddal tolni vagy vmi jó moddal és jó lennének vmi más hangok
  • atcsy
    #1179
    sziazstok!cső Adaminho nekem is aza bajom ami neked mert a hangok valoban kegyetlen szarok de a játék az überfasza!én nagyon szeretem kéne egy jó kis magyar bajnokságok szervezni

    kivan benne?
  • Adaminho
    #1178
    Hellosztok! Valahonnan lelehet szedni a moto gp 3-hoz 2007-es szezont, vagy valami más motor hangot, mert ami az alap gameban van az számomra kegyetlen szar Előreis köszönöm a válaszokat!
  • csergozoli
    #1177
    persze a game spyal.
    aká még tört játékkal is
  • tonio14
    #1176
    cső
    online-n lehet a MotoGP3-al játszani?
  • bercys
    #1175
    biztos rossz helyről szedted le :(
  • Gameboy15
    #1174
    A játéktól virusos lett a gépem!!!
  • Doom 4
    #1173
    tud valaki magyarosítást hozzá ?
  • bercys
    #1172
    Yaaaa a link: http://www.motogpclan.atw.hu
  • bercys
    #1171
    Sziasztok!
    Akit érdekel még a motoGp 2, azok lessék meg a honlapom!
    Nem sokára aktív lesz a klántag felvételi űrlap!
    Remélem össze jövünk 1 páran!
    Sziasztok!
    [HUN]Bercy
  • Szilardk
    #1170
    Sziasztok!
    Nem tud hozzá valaki 2006-os idényt?
    A motogp 4-et meg még csak ps2-n van :(
  • zuza
    #1169
    Kössz Janesz215!!!Működik!
  • Janesz215
    #1168
    http://85.17.35.66/gbw/dl.php?file=MotoGP3v1.0NoCDFixedexeEng-2.zip
  • zuza
    #1167
    Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni!Elindítom a játékok és belépek a Carrier Módba.És kiválasztom hogy MotoGp ben akarok idulni és ott megakad a játék.Sem motort nem tudok választani sem ruhákat semmit.kérlek segítsetek!Előre is köszi
  • bercys
    #1166
    Szia Spy !!!
    Régen láttalak a motogp 2-ben.
    Szoktál még vele egyáltalán játszani vele?
    Ha nem akkor mostanában mivel és hol játszol???
    Csáááá!!!
  • SD456
    #1165
    Sziasztok!

    Indul a játék csak a karrier nem megy:( Amikor megcsinálom a motorom és ott a elkezdem a versenyt akkor a töltő képnél megfagy. Egyszer átpördül a MotoGP felirat a Loading-on és utánna megfagy az egész. Aki tudja ezt, h lehet megcsinálni az írjon! (SR7.Stop 1.0 már probáltam azzal is indul a játék de azzal sem megy a karrier)

    Előre is köszönöm!

  • steweee
    #1164
    most próbáltam csak , tök jó játék. a kettőhöz képest kicsit szebb grafika, bár az is nagyszerű volt. az árnyékok kicsik nyomik, jó volt a kettőben ahogy volt, és a procit sem zabálta legalább. az utcai racing része nagyon jó és új, a pályaverseny része maradt a régi kicsit restaurálva. a motorhangok tényleg sokkal rosszabbak, nem értem ahhoz miért nyúltak egyáltalán

    ami problémám van az, hogy a nappali versenyeknél néha vmelyik pályán tisztára "világít" az aszfalt mintha rásütne a fényszóró (pl éjszakai pályák) miért van ez és hogyan lehet megszüntetni?
  • mucius
    #1163
    hali!
    az lenne a problémám, hogy a játék egy állandó - kb. 100 kmh/s - gázt érzékel gamepad (logitech rumblepad2) felől. ugyanez volt a 2. résszel is, az elsővel azonban semmi gond. gamepad hardweres vagy konfigolási hiba teljességgel kizárva.
    vmi ötlet?
  • Steve1991
    #1162
    csumi nentudjátok megmondani hogyhonankel leszedni
  • I3andy
    #1161
    köszi
  • szpidi
    #1160
    Ja és a Reloaded-es változatom van Nekem.
  • szpidi
    #1159
    A gameburnworld-ről az alábbi fájlt kell letölteni és az exe-t felülírni.
    MotoGP3v1.0NoCDFixedexeEng-2.zip
  • I3andy
    #1158
    most meg ezt írja A required security module can not be activated This program can not be executed
  • Palinko
    #1157
    keress valami progit,ami elrejti az emuláló progidat.sajnos proginevet nem tok adni.
    próbálgasd... talán virtual hide a program neve.
  • I3andy
    #1156
    Amikor ezt írja ki akkor mit kell csinálni? : Emulator detected! Please deactivate
    virtual drive and emulation software!
  • Zsolt01
    #1155
    Sziasztok !

    Van magyarosítása ennek a játéknak ?(MotoGP URT 3)
    Ha igen megtudnátok mondani, hogy hol található !

    Köszönöm szépen előre is.
  • david508
    #1154
    "A required security module can not be activeted. This program can not be executed"
    ezt mért írja ki amikor el akarom indítani???
  • Gugger
    #1153
    tényleg jó lenne, mert most raktam fel újra, és a régi trükk most nekem sem jön be !
  • Csabi127
    #1152
    Vki írja le légyszives ,h kelle lidnítani a játékot,mer nem megy,amiket meg olvastam eddig,nem jöttek be..
  • Gugger
    #1151
    Egyenes szakaszon hátradőlsz a pilótával és gázt adsz, és játszani kell a gázzal, mert ha túl sok hátraesel, ha kevés akkor meg visszateszi az elejét. De majd úgy is meglátod!
  • acsati
    #1150
    hellotok!

    hogy kell egykerekezni alap controll beállitásokkal? fékezve első kerékre tok állni de hogyan kell gyorsulni egykeréken?
  • Spy Hun
    #1149
    Igen, tört játékkal is lehet.
    Leszeded a gamespy-t, felinstallálod, regisztrálsz és kész ;)
  • gergobaby
    #1148
    2 kérdés:

    Tört játékkal is lehet játszani??

    Ha igen akkor mit tegyek ha nem tettem fel telepítésnél a Game Spy-t???
  • gergobaby
    #1147
    Nemtudom mi van egyeseknél akinek nem megy rendessen nekem van Ace Mega-m és mégis hibátlanul megy a Moto Gp...

    És egy kérdésem lenne honnan lehet kiegészítőket és Peccset letolteni?
  • Palinko
    #1146
    ti milyen progikat hasnyáltok a virtual drivotok eltüntetésére? vagz egzáltalán a játék inditására,mert felraktam és nem tom inditani,+ nicns kedvem keresgelni....
  • KulacsKa
    #1145
    Igen-igen bocsesz nem jártam itt mert nem volt rá időm de remélem segít majd nézd meg.(elküldtem)
  • babetta80
    #1144
    nem jön az infó