146
Shrek 3
  • asszertiv
    #62
    jelenkez be!!!!!!!!!

  • akyyy
    #61
    mert az illegális és bűncselekmény!
  • jonny161
    #60
    miért nem lehet letölteni a filmeket?
  • lang14
    #59
    kár hogy a boszorka hangja a bárból nem ugyanaz maradt a többi hangnak viszont örülök...
  • Anteris
    #58
    http://ondemand.video.t-online.hu/origo/filmklub/elozetes/shrek_3.wmv
  • Anteris
    #57
    http://ondemand.video.t-online.hu/origo/filmklub/elozetes/shrek_3.wmv
  • akyyy
    #56
    láttam de az ilyen media playeres netse lejátszókat én se meg a gép se szereti:)
  • Seten
    #55

    Ott van a #50-ben! :)

  • Dexantreal
    #54
    origo.hu-n valahol meglehet nézni. Simán rákatt és lejátsza... én is ott lestem, de nem tudom, hogy sg-n menne-e. Valószínű igen, de passzolom :S.
  • akyyy
    #53
    van eléőzetes is az Sg-n de én nemtom letölteni
  • Dexantreal
    #52
  • akyyy
    #51
  • Punker
    #50
    magyar előzetes
  • CoD23
    #49
    http://www.metacafe.com/watch/345342/shrek_the_third/
    itt az előzetes
  • daki
    #48
    Szevasztok! Nem tudja vki, hogy hol juthatnék hozzá olyan shrek fülhöz, amit annak idelyén a Burgerking- ben adtak a meal menühöz? Fontos lenne!Ha van ötlet, akkor írjatok légyszi! mail-em: [email protected] Bódog Karit mindenkinek!
  • Csacsi
    #47
    Van Trailer a Hardwireden. Érdemes lecsekkolni.
  • Simaji
    #46
    Hi!

    Már alig várom, hogy kiadják ezt a filmet! Nem túl sok beírást láttam mostanába ebbe a fórum témába úgyhogy gondoltam írok eggyet. Valaki nem tudja, hogy honnan lehet leszedni trailert? A múltkor láttam a sövényen túl című animációs film dvd jén egy shrek 3 trailert. Csak nem az enyém a dvd ezért nem tudtam megnézni. Ennyi lenne.

    Bye!
  • lang14
    #45
    official site
  • lang14
    #44
    mégse 2006? Shrek 3 /imdb/
    egyébként a mai metroban volt hogy BAnderas készül a shrek4 -re.. (nem sok mindent találtam ezzel kapcsolatban de!) Puss in Boots! (2008) lesz szóval vszinű kap egy külön filmet... mit a micimackó sorozat egyes részei...
  • Punker
    #43
    Fiona hercegnő nindzsa szabadságharcos lesz
  • RaZoK
    #42
    Történet :

    Amikor Fióna apja meghal, úgy néz ki Shreknek át kell vennie a trónt, de Shrek nem érzi át a helyzet súlyósságát, ezért elindultak új királyt keresni.
    Shrek, Szamár, Puss, Fiona új kaladja melyben mesze Artúr király tűnik a leg tekintélyesebb királnyak.
  • hen-tes
    #41
    irigykedsz, hogy nem a janidból csináltak filmet, szóval ne verd itt a nyálad Janikám. :o
  • RaZoK
    #40
    Nos 2006 van várom a fejleményeket :)
  • Bucser
    #39
    Hát nem tudom magyar szinkronban hogyan jött ki az üldözős jelenetnél a "pursuing a white bronco on the highway! proceed with caution" De én 4-szer5 hallgattam vissza annyira bejött az ismerős duma. ÉS az összes poén egy-egy ismert filmből jött dolog átültetése és valami frenetikus volt számomra mert ismertem a filmeket amikből származtak a jelenetek.
  • schrank
    #38
    ezeréves poénok,semmi sztori plusz szép grafika ez a srek de bármelyik srekre igaz
  • XenonIceX #37

    valami poster féle
  • winnie
    #36
    persze. sok pénzt hozott a kettő, kötelező a 3 és a 4 is.
  • flashX
    #35
    lesz 3 is?
  • Alien!
    #34
    ezjó...:)
  • RangeR
    #33
    Ebben a filmben nem meglátni a humort az egyenlő= teljes lelki sivársággal és a lehető legalacsonyabb színtű világlátással, gyakorlatilag fejletlen és kombinatorikára, logikai kapcsolatok összefűzésére alkalmatlan idegközpont jelenlétére utal. Azon csodálkozok, hogy sikerült kezelni ezt a fórumot és beírni valamit neked...
  • Punkerwork
    #32
  • cyrus #31
    5Hr3k P0w4 !
  • Loál János #30
    Ezt megértem, én is ajnározok nemegy filmet, amit más nem. :D
    Ha úgy vesszük valahol irigylem őket, mert meglátták benne a humort, amit én nem. :D
  • Takezó
    #29
    :) nézd, sokaknak NAGYON tetszik, ezért mondanak róla NAGYON jókat... ha ez szted "sztárolás, meg nyálcsorgatás" :S
  • Loál János #28
    Ez a sztárolás, meg nyálcsorgatás idegesít, amit elég sokan előadnak. Persze, szívük joga, rájuk tartozik, én viszont hangot adok/adtam az ezzel kapcsolatos negatív véleményemnek. Ennyi.
  • Loál János #27
    Én nem szaroztam le semmit, ha ez nekem szól.
  • Sephi
    #26
    En mar egyetlen filmet sem nezek meg magyarul. Regebben csak magyarul akartam de az amerikai humor sokkalta jobban bejon nekem. Lattad mar valaha a Brian Eletet angolul? Na eg is fold!
  • PResident Evil
    #25
    kockák ugyis az animációt látják benne... lehet hogy az nem tetszet ?
  • MerlinW
    #24
    nincs szar. olyan van hogy neked nem tetszik. miért nem érti meg ezt soha senki? Shrek, Néma Bob, Troja pl nekem bejött. Lehet hogy legközelebb 5 év múlva nézem meg ha nyomják tvben, de simán elropogtattam a kukoricámat mindhárom alatt. Ha nem ilyenekre vagytok kíváncsiak, menjetek művészbe. Ott vannak jó filmek, csak hát ugye azokon gondolkodni kell...:)
  • winnie
    #23
    viszont akkor azt nem értem, hogy ha nem szereted, akkor miért baj, hogy csinálnak 3. részt?