310
Auto Assault - Massively Multiplayer Vehicular Combat Game
  • Dopti
    #150
    Hi!
    Amit írtál http://shop.game.net... itt kb minden kevesebb mint fele az itthoni áraknak... Ezek szállítanak Mo. ra? és mennyi a postaköltség? Előre is kösz a választ
  • twargrey
    #149
    szinte végig olvastam a topicot.
    csávó azt írja van 54 tört server, de nemtudom hol találom öket
    légyszives ne oltsál itt hanem a megoldást írjad
    thx
  • JohnnySmith
    #148
    Az a jó hogy csak beböfögsz valamit de nem olvasol.
  • twargrey
    #147
    Tört serverek mint a wow-nál.
    vannak?
    ha vannak hol találom meg öket
  • JohnnySmith
    #146
    Nemtom feltünt-e hogy havidíjas....(offline nem lehet) elmondod hogyan szeretnél játszani? (tört szerver hijján)
  • twargrey
    #145
    hogy kell ezt elinditani?
    elinditom és internet oldal jön be amire már reggeltem, de onnan nemjutok tovább
  • Neoncsoves
    #144
    Na ehhez mit szolsz: Day Of defeat Source,Call of Duty, Call of Duty United Offensive, Operation Flashpoint, Pacific Fighters,IL-2 Forgotten Battles, Battlefield 2, Battlefield 2 Special Forces... Ez mind eredeti... Inkább te ne ossz ki senkit, mert nincs mindenkinek pénze rá, és egyébként én ezeket 1 év gyujtés, után tudtam megvenni. Persze van koztuk amit karácsonyra meg ilyenekre kaptam...Most karácsonyra kapom a CoD2t. Most meg lehet megveszem a Hearts Of Iron2-t... Vagy vmi gamet... Vagy lehet hogy a Sourcet.
  • twargrey
    #143
    Megy valahogy a warezos verzio?
    thx
  • maxius
    #142
    Operátor kéretik a topicba!
  • Me0w
    #141
    Te is pippanthatsz segedmunkas.
  • Gerisone
    #140
    Úristen te még mindíg ugyan azt a szar műsort nyomod mint kb 2 hónapja! Vicces! Tényleg az! Engem is osztottál vagyis inkább csak próbáltál! És most újra idenéztem és a műsor nem változott! CSak arra vagy jó h rontsd a hangulatot!
  • UltimateGamR
    #139
    te biztos tiszta vagy mint a maszületett bárány.
  • Me0w
    #138
    Nem vagyok apuci kicsi fia, nem CoD2-zom es nem Doom3-zom, viszont a jatek ami tetszik, azt megveszem. Hm, nezmdar egy Elder Scrolls 4: Oblivion Doboz, hopp egy Battlefield 2 doboz.

    Szoval... leszophatsz warezos kiskocsog
  • Dosia
    #137
    Üdv!Csak 1kérdés ebböl létezik tört server, és ha igen akkor hol?
  • UltimateGamR
    #136
    World of Warcraft: eredeti| 1,5 éve aktív előfizetője vagyok
    Lineage2: nem eredeti | 1 éve aktiv vagyok
    Guild Wars: eredeti | 1 éve aktiv avgyok
    Silkroad Online: nem eredeti | 0,5 éve aktív vagyok
    Auto Assault: nem eredeti | 2 napja aktív vagyok [ de egy hét és meghozza a postás az eredetit]

    te meg apuci kisfia , nem engedehted meg magadnak ezt a játékáradatot.... maradj csak a "kod 2nél meg a Dúm 3nál"....
  • UltimateGamR
    #135
    nem akarlak elszomoritani de van már RIP szerver ebből a gameból , yahoo a jóbarátod , kérdezd meg tőle és válaszolni fog ( az én válaszom várhatod...)

    jelenleg 54 van online. ami nem rosz hogy 2 napja jött ki a játék warezba
  • JohnnySmith
    #134
    Először inkább kipróbálnám. SWG volt az amivel több hónapot játszottam. Mást nem is nagyon erőltettem. De ez felkeltette az érdeklődésemet de ha nincs tial akkor nehéz lesz dönteni.
  • Gyongyhalasz
    #133
    Aki nem tudná online meg lehet venni a játékot ezen a címen http://www.plaync.com/account/index.html. Csak regisztrálni kell megveszed a serialt, a többi a szokásos.


    A hétvégén toltam, nagyon bejön. Akciódús, pörgős és a világ/kerettörténet is nagyon jól ki van alakítva. Természetesen mint minden új játéknak megvannak a hibái, de már dolgoznak rajta. Lag nincs, és eddig csak egy bugos küldit találtam. Craft rendszer szuper. Aki szerti ezt a stilust annak nyugodtan javasolom.
  • JohnnySmith
    #132
    Nem terveznek mostanság trial-t belőle? Elég lenne 2hét is. :)
    Remélem nem a warezről megy majd a vita a topikban.
  • Me0w
    #131
    Jajj bocs, ezt nem tudtam :D Valoszinu van mar nekije CSS iso, WoW iso meg a tobbi, csak azert nem jatszik veluk, mert nincs ideje ra :)))
  • Lacc
    #130
    Ő az Ultimate Gamer szóval neki nem lesz ezzel gond
  • Me0w
    #129
    Jujj, az ilyen pro csavok mindig ugy lenyugoznek :D Es kisfiam megis hogy szeretnel magadnak accountot szerezni hozza? :D
  • Hmuda
    #128
    Hehe, ezzel a beszólással feldobtad a napom...olvasd már el az instrukciókat.

    "Sign up on monthly subscription to play."

    Fizess elő, vagy fölösen pocsékolod a sávszéledet. Nem ártana a nuke okát is elolvasni.

    "[NUKED]Reason: monthly.subscription.needed"

    "havi.előfizetés.szükséges"
  • UltimateGamR
    #127
    telepítem fel... több mint 10 giga hely kell neki!!
  • UltimateGamR
    #126
    majd ha kipróbáltam és ha nemmegy akkor elhiszem hogy nuked
  • gamerman01
    #125
    [NUKED]Reason: monthly.subscription.needed

    KÁR LETÖLTENI!
    Ez is csak akkkor megy ha megvetted boltba!
  • UltimateGamR
    #124
    Irány emberek az online harctér!
    Auto.Assault.READ.NFO-PLEX

    Unpack it!
    Mount or Burn
    Install
    Sign up on monthly subscription to play .
    Enjoy!
  • Deniboj
    #123
    http://game.net itt vedd meg. Biztos hogy olcsóbban és gyorsabban megkapod mint itthon.
  • Since
    #122
    Egy hülye kérdéssel szeretnék előállni...Körbenézegettem a magyar boltokat és sehol sem találtam aut assaultra sugalló jelet. Ez azt jelenti hogy itthon nem is lesz kapható? Semilyen előrendelésre utaló jelet nem találtam.
  • Since
    #121
    Szerintem jelentkeztem csak nem kerültem be :-)
  • Me0w
    #120
    Kar hogy nem jelentkeztel a betara...
  • Since
    #119
    Feleslegesen nem szeretnék kidobni pénzt az ablakon ezért kérdeztem :-) Pedig az mmorpg.com-on elég előkelő helyen áll biztos változni fog pár hét múlva. Az a gond hogy nem lehet kipróbálni előtte a játékot 12ezer ftot meg nemakarok rá kiadni a láthatatlanban...
  • Me0w
    #118
    En a masodik betatol kezdve voltam benne, az elso 1 het izgalmas volt szamomra (~2 nap jatekido) de utana nagyon lehangolo lett. Kuldetes -> gyujtsel be 5 izet majd menj oda -> kapsz penzt + xpt. Kb ennyi :)
  • Lifeforce
    #117
    Én a kezdetek óta betatesztelem, de semmi jót nem írhatok róla.
    Nem tudom emléxel-e a Bandits Phoenix Rising c. játékra.
    Nah 90-99%-os copy.
    Magyarul ez a játék belefér egy multi játékba, de egy mmo játéknak nagyon kevés, és 3. nap már unalmas.
    Ez az egyéni véleményem, nem a kedvedet akarom elvenni, tehát próbáld ki.
    Lehet, hogy neked bejön.
  • Since
    #116
    Valaki kippróbálta a játékot? Ha igen írjatok róla véleményt légyszi...
  • Gyongyhalasz
    #115
    Üdv!

    Ma megveszem a játékot. Az lenne a kérdésem, hogy ki játszik vele és melyik serveren?


    Cya
  • JohnnySmith
    #114
    Új videó!
  • Gerisone
    #113
    oks! kösz! ennyi! csak erre voltam kiváncsi!
  • Csatti
    #112
    Állítsd le magadat. Aki MMORPG-t tört szerveren jáccik az meg is érdemli, minden tört szerveres mmorpg halvány utánzata csak a rendes játéknak.
    A játék eleje - ahogy ÍRJA is a játék, csak el kéne olvasni - egy bemelegítő rész, ahol szándékosan nincs senki rajtad kívül, és azt a célt szolgálja, hogy megszokd a kezelőfelületet. Miután kiérsz erről a területről, elkezdődik a valódi játék jópár játékossal magad körül.
  • Gerisone
    #111
    na persze! akko nyugottan mond annak jó párezer másiknak is akik tört szervereken jáccanak te jómunkás ember! aki neten pattog az az életben a legnagyobb seggnyaló! itt persze h nagy a szád! kevés ilyen péró van itt mint te mert a nagyátlag normális és nem arra élvez h a nete küld el mindenkit a brébe! De ha belegondolok ilyen is kell ettől csak jobb kedvem lesz! Egyébként én nem szégyellem, hogy kevés a lóvénk a suli mellett 8 órában éjszakázom, hogy gépem és internetem lehessen. Úgyhogy k**vára nem tartozik rád az, hogy miként próbálom megoldani azt, hogy havidíj nélkül lehessen online gémelni.

    szánalom...

    na ennyit rólad...Nyugizz rád sem vesztegetek több időt! Úgyhogy felesleges visszaírnod!(ha csak a "becsületed" mást nem diktál)