447
Életed legrosszabb filmje, amit valaha is láttál...
  • Bandew
    #284
    Pedig az Ördögűző nem volt rossz film.
  • winnie
    #283
    várom, hogy mely filmek szerinted félelmetesek.
  • winnie
    #282
    De gáz! Tök látszik, hogy valami béna ketchupot kentek el az arcán. :-DDD

    ebben mi a gáz, mit kentél volna el?:) ez a film egy amatőrfilm volt, amiből anno kultusz lett. ennyi pénzből itthon sem készül film. de nem ettől tetszett, nekem bejött a hangulata, de a régi filmeknél nem mindig van ez így, az ördögűzőnél, ami minden idők legfélelmetesebb filmje volt anno, csak az álmosság kerülgetett.
  • winnie
    #281
    attól én is, ezért nem is írtam ilyet, és azért is írtam le az ellenkezőjét
  • Bandew
    #280
    De gáz! Tök látszik, hogy valami béna ketchupot kentek el az arcán. :-DDD


    Ez meg mint valami béna amatőr film! :-DDD
  • Bandew
    #279
    Te jó ég! Mit nem lehet ezen a filmen nem érteni??? LOL!
  • QuippeR
    #278
    teljesen egyetértek
  • PetruZ
    #277
    Jaj, ettől a "nem érted" dumától a falra tudnék mászni, kb. ugyanaz, mint a "csinálj jobbat", szvsz ugyanolyan lol színvonalat jelképez mindkettő. :)
  • winnie
    #276
    itt egy láncfűrészes kritika - legalább egy ember van, akinek tesszett:) amúgy ízlések és pofonos, szokás szerint. ha valaki nem ért egy filmet, attól még nem a film rossz:) és ha valaki azt hiszi, hogy ért egy filmet, attól még nem biztos, hogy jó a film
  • winnie
    #275
    De ne aggódj nem csak ezen a filmen volt ez, hanem mondjuk a Péntek 13-on, Elm utcán, Halloweenen, meg még jópár filmen, ami elvileg világsiker, mert ANNYIRA félelmetes. Hát félelmetes a szart!

    LOL:))) mondj egy félelmetes filmet!
  • Takezó
    #274
    mellesleg egy rész jó volt a Láncfűrészesben: a legvége, mikor a rendőröket kinyírja :D
  • Takezó
    #273
    A Péntek13-at nem láttam, de atöbbi tényleg poén :D
  • Bandew
    #272
    Hogy micsoda? Hát voltaképpen te (ti). Egy pasas járkál ordibálva a feje fölött egy láncfűrészt lóbálva, aki az útjába kerülő embereket lemészárolja. Hát bazze ha ez valakinek félelmetes, akkor nagyon könnyen be lehet szaratni bármelyik filmen. Már a könnyeim folytak ahogy elképzeltem a sok rémült pofát, akik még "oda se mernek nézni".
    De ne aggódj nem csak ezen a filmen volt ez, hanem mondjuk a Péntek 13-on, Elm utcán, Halloweenen, meg még jópár filmen, ami elvileg világsiker, mert ANNYIRA félelmetes. Hát félelmetes a szart!
  • Bandew
    #271
    A régit láttam.
  • _Vegeta_
    #270
    :D jol hangzik.
  • Ryleh
    #269
    szerintem cápetinek kellett volna megmaradni + esetleg a fekánk...persze lábak nélkűl.....szakácsnak is is ok lenne...
  • winnie
    #268
    a háborgó mélység egyetlen nagy erénye, hogy nem lehet kitotózni, hogy kik maradnak a végén életbe
  • Ryleh
    #267
    De ha már gagyi akkor TV2 ma:valami cápaszarság...
  • Ryleh
    #266
    silény film ötödrangu sztori,gagyi szereplök,műterem,az Alien szánalmas koppintása...
  • _Vegeta_
    #265
    Azzal még nemtalalkoztam. :)
  • Ryleh
    #264
    huuu bazzzzz..........teljesen befordultam töle...föleg a zenéje.........
  • Jano
    #263
    :D Nem tetszett?
  • Ryleh
    #262
    Mutant /1982/ na EZ a gáz film....
  • fifi
    #261
    Szerintem nem veheti fel a versenyt szar kategóriában pl. a House of dead-el...
  • izb
    #260
    ami gáz az gáz!
  • fifi
    #259
    És mi volt rajta neked olyan halálosan nevetséges? Nagyon kemény gyerek lehetsz!
  • _Vegeta_
    #258
    a 73as meg nem annyira gaz, bar lehet csak azert mer regi. :) A 2003as viszont egy gagyi vigjatek. :)
  • winnie
    #257
    melyiket. a 73-as vagy a 03-as verzión?:)
  • Bandew
    #256
    Már a címe is kész röhej! :-D
  • _Vegeta_
    #255
    Eleg gany az teny es valo. :)
  • Bandew
    #254
    Na ne viccelj! Én halálra röhögtem magam rajta!
  • Takezó
    #253
    jah, iszonyat gyenge... már ha komolyan horrorként kezeljük :)
  • artschi
    #252
    Nemtom, nekem egyáltalán nem teccett, szerintem nagyon gyenge lett, nálam vetexik a Rap, Revü, Rómeó és az Amerikai Psycho 2. c. "remekművekkel"...
  • winnie
    #251
    a texasi láncfűrészes - nálam az eredeti 10/10, ez vitathatatlan, a remake 8/10
  • PetruZ
    #250
    Egyetértek! :)
  • Takezó
    #249
    szerintem meg sokan igen :D
  • fifi
    #248
    Nem akarok OFFolni, de ezzel szerintem se én sem sokan mások nem értenének egyet, bár kinek a pap, kinek a papné ugye...
  • Ryleh
    #247
    Van Helsing..:(((((((((((((((((((((((((((
    Ezt meg kellett volna vágni 4 db-ra és lenyomni 1 bajvaccs és 1 hegylakó közé "ugy meglepinek".
    hiába :hállivud már ötletekben sem frissit
  • Boroskóla
    #246
    Még egy ilyen szar filmet. Tegnap néztem, akkor már inkább egy kínai kungfu film.Ültek már ezek életükben motoron?Basszák meg
  • artschi
    #245
    A texasi láncfűrészes... 89 perc kínszenvedés... hihetlen gyenge ez a film...