447
Életed legrosszabb filmje, amit valaha is láttál...
  • Bandew
    #244
    Azzal mög mi bajod van mííí??? :-D
  • Prank
    #243
    teletábbíz:)
  • artschi
    #242
    A Gotikát sem kellett volna megnéznem...
  • Voltan
    #241
    Nem volt méltó az első kettőhöz, az biztoss.
  • Ben C
    #240
    Dzsungelháború
  • Alien!
    #239
    naja...és nemmellesleg egy bakiparádé,ami alapján feltételezem,hogy télleg idióták forgatták.
  • LittleL
    #238
    szerintem is, a Terminator 3 -at , azt csak azért
    merték olyan gagyira csinálni, mert
    úgyis tudták, hogy mindenki meg fogja nézni. - pénzkeresés.

    Amúgy látványra még jó is lenne, de hát a sztori az elég lapos.
    meg a szereplők is kicsodák tulajdonképpen. Egy senkik.

    Meg amikor Svarci visszateszi a lógó fejét, a helyére, az
    olyan mintha valami rajzfilmben lenne, olyan a mozdulata.
    Ilyen gagyit...
  • artschi
    #237
    Hát ja... a T3-on röhögtünk... eléggé gáz film volt...
  • _Vegeta_
    #236
    Tenyleg nem sikerult tul jol
  • Alien!
    #235
    Austint nem bántani! sajátságos humora van,de óriási...Mini Me és a többiek...:))))

    csak hogy a témánál maradjunk:

    terminátor 3 - eccerűen lenemforgatottnak veszem...szégyen amit az első két résszel tettek...
  • Voltan
    #234
    Helyesss.
  • shaba23 #233
    kicsikét
  • LittleL
    #232
    Vas
  • Takezó
    #231
    Vempájörözöl? ;)
  • Voltan
    #230
    Hát, A kárhozottak királynőjét nem bírtam végignézni, annyira sz*r lett szvsz. A könyv nagyon jó, de a film??? Pffff.
  • Bandew
    #229
    Ez az bébi igen!!!!
  • mochee
    #228
    A kárhozottak királynője baromi átlag lett, de inkább azon aluli. Ha nem láttunk volna még vámpíros filmet, bejönne.
  • Sephi
    #227
    Csatlakozom! Austin Powers szerintem a legjob vigjatek egyike. Nekem nagyon teccik az a humor de aszonynak pl. nem jon be egyaltalan.

    Ye Baby Ye!!!
  • _Vegeta_
    #226
    Az interview a vampirral nagyon nagy film! :)
  • shaba23 #225
    nekem mind2 teccett :)
    (függetlenül attól, hogy csak a "Káin volt az első vámpír" világ jön be nekem, a többi az csak hálivúd!)
  • Bucser
    #224
    A Retek klubbon vagy TV2-n asszem mostanában vetítenek ICe-T remekbeszabott főszereplésével 5 másik filmből összevágott C osztályú Akciófilmeket.. Ice-T mindig nagyon Gonosz és ebben ki is emrül a film.. Jahh és az Elnők mindig NÉGER:). Szóval Életem legszarabb filmjei és ha kínozni akarnának akkor a legjobb módszer, ha kikötöznek egy Tv elé amiben ezen remekek egyike megy ÉS kipeckelik a szemem, hogy ne tudjam lecsukni... 5 perc múlva kimúlnék....
  • Dynamic
    #223
    Nem úgy a folytatása, hanem Anne Rice regényéből készült mind a kettő.
  • Bandew
    #222
    A Kárhozattak Királynője az Interjú a vámpírral folytatása?
  • Dynamic
    #221
    Ebben a témában a pl. Kárhozattak királynője c. film jóval gyengébb mint az UW.(Míg az előzménye, az Interjú a vámpírral ezerszer jobb)
  • shaba23 #220
    én gyerekkoromban (amikor 12FT volt a kiemelt helyár a moziban) megnéztem egy magyar csodát Képrablók címmel...eme alkotáson kívül más filmet még nem hagytam ott megnézetlenül moziban :)
  • shaba23 #219
    de mi most nem a 100 legrosszabról beszélünk :)
  • Dynamic
    #218
    Szerintem sem, legalább 100 olyan film van ami rosszabb nála.
  • Alien
    #217
    Hulk: borzalmas film........
  • Alien
    #216
    Én láttam, de azért szerintem nem sorolható ebbe a topicba:) persze izlések és pofonok:)
  • Alien
    #215
    Az Austion Powers szerintem is egy kalap sz*r......
  • Szabina
    #214
    A legrosszabb film amit mostanában láttam az az Underworld volt, egyszerűen nézhetetlnen.
    Ki látta?
  • Bandew
    #213
    Az nem horror, és nem szar hanem zseniális.
  • Bandew
    #212
    Autin Powers nagyon power!
    Ha nem érted a humorát, ne nézd meg.
  • LezLee
    #211
    Lehet hogy szar, de én akkor is megnézem. Ha másért nem is, hát Johnny Depp miatt :))
  • Voltan
    #210
    Az szar? A fenébe. Reménykedtem pedig.
  • wizy
    #209
    nekem nagyon teszik az Austin Powers:-)))
  • Sephi
    #208
    Secret Window ....
  • artschi
    #207
    Peter Jackson horrorja, a Hullajó
    Annyira gagyi, hogy már jó :D
  • RangeR
    #206
    És még volt néhány ehhez hasonló: kevin és perri vagy mi, na azon még vágtam egy értelmetlen képet, hogy ezt hogy kell befogadni agyilag!?!
    És másik kategóriában a dungeons@dragons volt még, amiről nem tudtam eldönteni, hogy paródiának készült, vígjáték volt az eredeti szándék, néhány jelenetnél nem fogtam, hogy most ilyesztőnek, vérfagyasztónak kell-e értelmezni a látottakat!? A világ legszarabb színészeit sikerült rá összeverbuválni.
  • RangeR
    #205
    Szerintem a világtörténelem legeslegszarabb filmje az austin powers vagy hogy a pöcsbe kell leírni. Én fel sem tudom fogni, hogy hol bújik meg benne a humor, vagy, hogy egyáltalán mit kell rajta nézni, ha valahol elkezdik nyomatni...