447
Életed legrosszabb filmje, amit valaha is láttál...
  • Voltan
    #324
    Én már az elején tudtam, hogy fog végződni, amikor az álmát meséli el a kocsiban. Valahogy beugrott, hogy mire megy ki a dolog...
  • Alien
    #323

    "Képzeld el úgy a beteg elméjét, hogy ilyenekről álmodozik."

    Hm, most, hogy így mondod, van benne vmi! :)
  • Ramza
    #322
    Spoileres!

    Igen.
    Ráadásul a néni talán éppen aludt. Képzeld el úgy a beteg elméjét, hogy ilyenekről álmodozik.
    A furgon származási helye pedig véleményem szerint teljesen másodlagos jelentőségű. Mondjuk a családé volt - de nem mindegy? Kicsit el kell vonantkoztatni néha a ténylegesen ábrázolt dolgoktól.
  • Alien
    #321
    Azért egy kis meglepődöttség volt bennem :)
  • Loál János #320
    Spoilerlehetőség!

    Gondolatban vonatkoztass el egy kicsit attól, amit láttál.
    Mondjuk így már soha nem fog tetszeni ez a film, akkor ütött volna, ha a végén a fejedre csaptál volna, mikor kiderül, hogy a csaj a genyó, és összeállt volna a kép. :/
  • Alien
    #319
    Legrosszabbak közé azért én sem teszem
  • Alien
    #318
    Én nem láttam még a Harcosok Klubját sajna.

    Az Oké, hogy egy beteg elme mikre képes, csak vannak dolgok a filmben amik furcsák, pl ha jól emlékszem...

    spolier

    ...akkor amit Petyus is írt az amikor a fejet lesz*patta, akkor a két csaj együtt volt a saját kocsijukban, nem?
  • Loál János #317
    Ennyi erővel ma már szinte minden film koppintás. Nekem a Magasfeszültség a műfajában igen kellemes meglepetés volt, nagyon tetszett. Egyáltalán nem számítottam egy ilyen befejezésre manapság, ebben a műfajban.
  • Voltan
    #316
    Igaz, hogy azért a legrosszabbak közé nem tenném...
  • Voltan
    #315
    Igen, Harcosok Klubja, Pszicho, stb. Másszóval a Magasfeszültség egy csúnya koppintás volt. Szerintem elég tré film.
  • Loál János #314
    Spoilerveszély

    Egy beteg elme érdekes dolgokat produkálhat, csak ebbe gondoljatok bele, és esetleg nézzétek meg újra a filmet.
    Harcosok Klubját láttátok/tetszett? Sok hasonlóság van a skizofrénia ábrázolásában abban a filmben is...
  • Glpetyus
    #313
    Meg hogy szo.atta le a fejet az elején???
    Nekem ez sem világos mondjuk...
  • Alien
    #312
    SPOILER

    na figyi, most a végén, akkor ugye kiderül, hogy a csaj megőrül meg minden, és, hogy nem a faszi tette, az odáig stimm. de most a faszi egyáltalán nem létezett? hogy került akkor a csajhoz az a furgon? Meg ezek szerint amikor verekedett a faszival, akkor valójában nem is verekedett senkivel? szal nekem kicsit zavaros volt
  • Loál János #311
    Mi nem tetszett a végében???
  • Glpetyus
    #310
    Nekem teccet' a Magasfeszültség...
  • Alien
    #309
    Na igen, Magasfeszültség. Én többet vártam attól a filmtől, nekem nem nagyon tetszett, ráadásul a vége is elég sz*r.
  • Loál János #308
    Mindenképp nézd meg a filmet, mert egyrészt nagyon jó film, másrészt, amit Badoer írt, az finoman szólva nem egészen úgy van. :)
  • PetruZ
    #307
    Köszike, éppen ma akartam megnézni, gratu...
  • Blasta
    #306
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    [HAJÁT TÉPI]
  • badoer
    #305
    rettetenetesen veres film volt.mondatnam sokkolo.maga tortenet nem volt rossz.furcsa volt hogy a gyilkos egyszer a csaj egyszer a ferfi volt
  • Jano
    #304
    Mi volt a baj azzal?
  • badoer
    #303
    tegnap neztem a magasfeszultseg cimu filmet.hat nem voltam tole lenyugozve
  • Ryleh
    #302
    hello....-dagon a hubon-holnap este töltöm az SC-t..ok?....szal nemsokára ott lesz...
  • fifi
    #301
    Fogait kiveri, oszt' a végén helyzet van, me' a dagi a sarokba van és gyilok lesz.
    Azt nem értem hogy a filmpremier előtt egyszer késő este valamelyik birodalmi adón láttam egy rövidfilmet, ahol állítólagos FBI törvényszéki szagértők nyilatkoztak a "dokumentumfilm" megtalálásának kísérteties körülményeiről. Ekkora átverést!
  • Bandew
    #300
    Má hugyne?
    Csáveszek mög a kiccsaj bedzsalnak a fák közé, ott meg a boszi szétcsap köztük. :-D
  • fifi
    #299
    Hát az tényleg félelmetes volt bizonyos szinten annyi szent, de se füle se farka maga a sztori...
  • Bandew
    #298
    Én az Ideglelést nem a rossz filmekhez írtam, hanem a Winnienek felsorolt félelmetes filmekhez. :-D
  • fifi
    #297
    Én meg a Van Helsinget. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért de hihetetlen laposnak tűnt, annak ellenére, hogy majdnem végig pörög benne az akció. Ez érdekes képzavar, de akkor is hihetetlen sz@r film volt.
  • Bandew
    #296
    Még az Ideglelést is ideírom. :-)
  • Takezó
    #295
    igen, pontosan azt akarták, hogy beszarjunk... nem sikerült -> CIKIIIII :D
  • Bandew
    #294
    Tom, de ami horror film azt direkt félemetesnek akarják csinálni.
  • fifi
    #293
    Ez egyáltalán nem igaz...+ nem csak amcsi horrorfilmek vannak
  • Bandew
    #292
    "Gondolod úgy álltak oda, hogy: ú most csinálunk egy hihetetlen félelmetes filmet, hogy Bandew besz@rjon..."

    Pontosan így gondolom, mert az amcsik így gondolkodnak horrofilm ügyileg.
  • fifi
    #291
    Egyébként nem értem miért kell a "félelmetességet" keresni a texasiban. Gondolod úgy álltak oda, hogy: ú most csinálunk egy hihetetlen félelmetes filmet, hogy Bandew besz@rjon...
    F@szt. Volt az original ami kultfilmmé vált az évek során. Ebből csináltak egy/Szertintem nem rossz/ remake-t. És kész.
    Ami kemény akart lenni de mégis röhej maradt az pl. a Gyilkosság.com meg ilyenek.
  • fifi
    #290
    Last house on the dead end street sztem félelmetes volt. Hogy micsoda magukból kifordult idióták vannak. Én azt vallom a legfélelmetesebb maga az EMBER tud lenni.
  • kelkaposzta
    #289
    Az se mind1 h 1edül nézed 1 sötét szobába v. a család többi tagjával. Ha sötétbe nézed akkor teljessen más lesz a feelingje. Ha 1 elhagyott kastélyba, 1edül nézel meg 1 horrot, akkor több mint valoszinű h 1 ideig elmegy a kedved töle. :D Legalább is én már a gondolatátol megborzongok :)
  • Alien
    #288
    Különben igaz, egy filmhez nagyon-nagyon sokat tud hozzátenni az, hogy milyen formában/milyen körülmények között nézed. Ez most hülyén hangzott, szóval úgy értem, hogy simán tv-n/monitoron egyszerüen, vagy pedig házimozival nézed. A hangzás rengeteget hozzátesz egy filmhez ha megfelelő rendszered van.
  • winnie
    #287
    biztos nem az, én a kisebbség vagyok. ha akkor nézem meg, régebben, akkor fan lennék, lehet. 99-ben csak ásítottam. az olyan 8éves korban megnézett horrorok, mint a texasi láncfűrészes, a rémálom az elm utcában vagy a vak rémület örökre hatni fognak rám:)
  • winnie
    #286
    a halálhajó kiba* jó hanggal, rohadt ijesztő tud lenni. effektek rulz. nekem a körben is atmoszféra jött be, nagy totálképek, helikopteres kamera, zene:)
  • Bandew
    #285
    Nekem pl elég para volt a Hatodik érzék vagy a Kör, de a Temetetlen múlton is bekakkantottam néha. Emlékszem anno a Halálhajón is paráztam.
    Nem tom, igazából sok filmen paráztam már csak azokon nem, amik direkt arra készültek. Na jó a Kör az kivétel. :-)