562
Ulead GIF Animator



Faq

  • donoki
    #242
    tiszta gagyi sztem :D
  • donoki
    #241
    Hi all!
    Most kezdtem el logot szerkeszteni!KB 10 perc aaltt ez: :(
  • Aquir
    #240
    ok, de ez rövidebb amikor képpel mellékelten mutatva meg az eszközöket az "alul" "jobbra" stb szavakkal jól eligazítva azért megtalálható hogy mit hol keressenek az érdeklődők =)
  • Laky
    #239
    ok, köszönöm :)
    igazából FAQ-s típus vagyok, de ez kicsit hosszúra sikeredett :D
    nem mintha baj lenne, de ha esetleg egy ilyen rendszerrel meglehetne oldani (például), akkor biztosan mégtöbb hasznát vennénk XD

    Ui: nem akarok kötözködni :)))
  • Aquir
    #238
    hát azt kell mondjam neked hogy Faq :)

    ott van a kép, az eszközök listájában az "1:1" eszköz felettit kell használnod, és ahogy Faq-ban is leírtam, fennt lesznek az opciók azon belül :)
  • Laky
    #237
    lehet valahogy képet forgatni?
  • RaZoK
    #236
  • samuray
    #235
    jó csak kevés ideig hagytad a neved! arra adj minimum 25 fram időt!
  • KapuBen
    #233
    csősztök szerintetek jó lett a mostani logóm?
    az első uleados munkám:D
  • Aquir
    #231
    ide az ír szvsz akinek gondja van az uleaddel, esetleg elkezdené használni, nem aki csinálna bannert. És még egy fontos kérdés....


    A bannert miért nem a Bannerműhely topikban kéred??? :)
  • samuray
    #230
    hy all!
    kellemes havas reggelt mindenkinek!
    kerestem a képet amit ide fentre kértem de nem találtam egy darabotsenem! szó! akkor ez marad?
    vagy mégsem? féltem kicsit nehéz lesz a döntés melyik is legyen betéve! nó megóvtatok a dilemmától!
    nem tetszik!
    na gó!
    húzzatok bele kicsit mert még meg is kellene majd szavaztatni!
    danke!
  • samuray
    #229
    van igazad!
    kösze!
  • Aquir
    #228
    és ki mondta hogy neked itt kell feltöltened?
    galériádba mehet sokkal nagyobb kép is! egyébként meg vannak képfeltöltő oldalak is :)

    nem kell határt szabni ilyen téren a méretnek :)
  • samuray
    #227
    na ja lehet éppen ! de itt csak 200 enged!
    és a szöveg is elvesz belőlle nem is keveset!
  • Aquir
    #226
    miért kell 150kb alattinak lennie, samuray? :) Van valami más oka? Mert simán fel lehet tölteni nagyobb képeket is


    SeLFisCH: jah, meg a banner elég összevissza is van :)
  • SeLFisCH
    #225
    picture1
    picture2

    Igaz nem kovácsműhely de szerintem jól néz ki. Eredeti szebb , hogy 150 kb alatt legyen az meg már nagyon csúnya. Nem ?
  • Aquir
    #224
    alakul :))

    kevesebb frémmel kell megoldani hogyha optimalizálásnál túl ronda. Meg kiveheted a logóból az olyan részeket, amiknél nagyon sok árnyalatot kell a programnak megjelenítenie ( pl. egy képnél, aminél kék színből folyamatos fehéredés látszik, ott sok árnyalatot kell megjeleníteni és nagyobb lesz a méret, ilyenkor ha lehet vedd ki vagy butítsd le előbb az ilyen képrészeket :)
  • samuray
    #223
    na tőrpjeim tenderkiírás!
    kellene egy 600X210 pikszelméretű kép!150kb méretben!
    ami egy kovácsműhelyt ábrázolna!
    na kinek megy?

    van rá két napotok!
    ott a kaplapácsos csóka ! na az kell űsse a logót a mühelyasztalon!
    szó!: ki tudja prezentálni?kérem berakniide kellene!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • SeLFisCH
    #222
    Jah abból an egy csomó !

    Ott van hogy VIDEO F/X és ott !
  • Palinko
    #221
    ezt a lapozás effectet nem tom,hogy csináltad... mikor a kr félreugrik,és utánn a ami van...
  • SeLFisCH
    #220
    Na mit szólsz logómhoz aquir? Ügyesen megtanultam , mester?
  • SeLFisCH
    #219
    Csak az sok frame akkor meg nagyon messze van 8 KB-tól.
    Ha lebutítom meg nagyon csúnya
  • Aquir
    #218
    nem kell külön-külön.

    Duplicate layer ----> ezzel Minden objektum fog szerepelni az új frém-en is! És minden előző frém duplikálása után mindig kicsit kell változtatnod, hogy a kép és szöveg mozgása, vagyis maga az egész Logó folyamatos legyen :)
  • SeLFisCH
    #217
    Na vigyázat. Valami ilyesmit kéne csinálni?
  • SeLFisCH
    #216
  • SeLFisCH
    #215
    Most addig jutottam el hogy 3 képet egymás után tettem és ezeket egymás után megjeleníti.
    Csakhát ha ezzel logót akarok csinálni mondjuk 25 frameset ki cisnál meg 25 kül. képet ami geymás után jön?
  • SeLFisCH
    #214
    Nah ez a !
    Csináltam magamnak úgy10 framet .. Első frame minden okay . 2. framebe nem nyitja meg a képet amit akarok. Ha duplicate layert használok 2. frameben a képet nem negedi módosítani
  • SeLFisCH
    #213
    Igen. Rájöttem egy kis UGA-s tutorialból hogy minden frameben külön kell mozgatni a képet.
    Meglátjuk mit sütök ki belőle ! Azért kösz a magyarázatot aquir
  • Aquir
    #212
    ja, képpel persze hogy nem működik =) azt mindig arrébb kell tenni
  • Palinko
    #211
    ok,én a futó szöveget megoldottam... de ő képpel akarja megcsinálni Aquir! egy autós képet akar mozgatni,úgy értettem...
  • Aquir
    #210
    add banner text, ott különböző fülek vannak, ott kell beállítani, amit mondtam :)

    nézz, ne csak láss
    érthető? :)

    Scroll left = Jobbról balra mozog a szöveg ;) ezt kell beállítani mindkettőnél



  • Aquir
    #209
    neem kell ez, a következő hsz-ben amit SeLFisCH-nek írok megmagyarázom :)
  • Palinko
    #208
    duplicate frame,és minden frameba arra húzod,ammerre akarod,hogy mozogjon a kép...
  • SeLFisCH
    #207
    Hy.

    Benyomtam kereesőt de nem dob ki semmi hasznosat. Szóval hogy lehet modnjuk hogy beteszek egy kocsit és az jobbról balra mozogjon.
    Ez az ADD BANNER TEXT nem vált be
  • Palinko
    #206
    aha,volt nekem is,aszem pont ilyen... nekem egy codec paccot kellett újraraknom,ez a 3ivx miatt... neked milyen az error? gondolom a modname-ba mit ír ki?
  • stp4trick
    #205
    magyarázat by én
  • Aquir
    #204
    valaki ilyet írt erre:
    "nekem meg az volt hogy a divix codek et letöröltem és reninst:P" ezt próbáld meg te is

    ha ez nem megy akkor uninstalláld a quicktime-ot és nézd meg úgy :)

    ilyesmit írt ki valakinél:

  • DEXTER92
    #203
    Figy Aquir: meg akarom már ismerni ezt a progit, de amit a múltkor (elég régen) írtam, hogy nekem lefagy ez a progi, mikor Video I/O-t vagy mit tölt.... még mindig nincs ellenszérum?
    Amit mondtál az a Qwik Tém hülyeség lejátszó vagy mi, azt ha kikapcsoltam is ugyanúgy lefagyott :(
  • Aquir
    #202
    Igen

    Olvasd el itt ebben a topikban a Faq -t :)

    Banner text / és ott beállítod :)
  • Palinko
    #201
    meglehey azt csinálni,hogy balról jobbra fusson a szöveg?