PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

öregharcsa
#13265
na akkor ezt is megoldottuk..<#vigyor1><#vigyor1><#integet2><#integet2>

http://pspfilez.extra.hu/

Skynet
#13264
Heh nemtom milyen volt az elõzõ f1 psp-n mert amit olvastam róla ott nagyon levolt húzva de ez egyenlõre tetszetõs,kb olyan mint ps2-n (még csak ott tartok hogy mivan a career módban de az kb ugyanaz,csapatokba hívnak stbstb)...
Hehe nagyválaszték az elején melyikbe menjek tesztpilótának Torro rosso vagy super aguri😊)))
Skynet
#13263
Oksa ott a pont,épp psphack-en is olvasom hogy a 44 nem megy 333-on,meg teis mondtad,átraktam és müxik..😊
Thx!
Skynet
#13262
Õõõõõõh megpróbázom minnyá eddig minden játékot 333-on toltam ciso-ba tömörítve (vagy gyári umd-n) és faján ment csak a rohadt f1 miatt szarozok a 044-045ös devvel😊
öregharcsa
#13261
õszintén??...fogalmam sincs<#nemtudom>
nem tudom hogy ez mennyire számít....
nekem minden tök jól müxik, kivéve a crash bandicoot játékot de az valami rip..lehet ezért nem megy...
mondjuk ezt a f106-ot sem próbáltam még mert nem volt idõm rá....
tényleg a 333mhz-t visszaállítod 222mhz-re???

http://pspfilez.extra.hu/

Skynet
#13260
Szerinted lehet bármiféle köze ahhoz hogy 2.60-ról dg-ztem a gépet?
Más 5letem nemnagyon van hogy miért csak a 043 müxik...
Skynet
#13259
hmmm sajna kifagy....
sonykiírás és visszhall...
De érdekes hogy csak a 44-45nél csinálja és mindennél nem csak az f1-nél amihez 2.60 kell azt sem indítja,a 0.43dev pedig hibátlanul visz mindent (kivétel a 2.71-esek)
Skynet
#13258
Próbázgatom thx,meglássam mire jutok.
öregharcsa
#13257
én 44-est használok és tökjól müxik..a faq-ból néztem ki én is a beállításokat..
kipróbáltam a 45-öst is azzal is ment....
próbáld ki hogy kiszeded a psp-bõl a dev 43-at(kitörlöd) és utána bemásolod a 44-et nem pedig felülírod a 43-at...

http://pspfilez.extra.hu/

Tekken5
#13256
LOL! 😄D

#13255
Már rég megoldódott - igaz nem teljesen - a probléma, s már rég a játékokról/egyébrõl beszélünk 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Tekken5
#13254
Killer576-al egyetértek.

Skynet
#13253
Csöppet kezd unalmas lenni kb 2 napja egy szó sincs a kütyürõl csak egymást csesztetitek...
Nem lenne baromi egyszerû megoldás hogy:
Ha valaki lámáskodik a downgrade/devhook beállítással akkor 2 lehetõség:
Vagy EGYÁLTALÁN NEM ÉSZREVENNI még ha elkezd ugatni akkor sem (ha ugat amiért nem segítés van akkor az ugatását megtorolni by opok) vagy segíteni ha van aki akar. Semmi gáz nem lenne ha a sok downgrade és egyéb kérdésre nem OLVASSÁMÁVISSZA TE BUZI és egyéb válaszok érkeznének hanem vagy nemreagálna senki vagy válaszonátok normálisan.

Visszakanyarodva mosmá a psp témához.
0.43-as devvel minden faxán mûködik,umd is iso-k is...a 44 és 45-nél nem tudok egyáltalán elindítani semmit,umd-nél még a sony kiírást sem hozza be,iso-nál utánna fagy ki. Ez másnál is jelentkezett vagy csak simán máshogy kéne beállítani a dev-et és nem úgy ahogy a faq-ban le van írva (ahogy 0.43 és elõdeivel mûködött)?
Mégmielött kapnám hogy akko hasznájjá 43-ast...: Az f1 2006-hoz 2.71-es sw kell az pedig 44-45ben van.
Thx!
sitemaxx
#13250
Nekem 2 hét alatt megjött.

#13249
Ez mindenkinél "más" ugyanis valszeg Sonyéknál van egy beosztás, mondjuk minden második hét keddjén szállítanak.

Na most lehet, hogy valaki az elõzõ hét vasárnapján, vagy a másfél héttel azelõtti pénteken...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

öregharcsa
#13248
tényleg azt automatikusan küldik????

http://pspfilez.extra.hu/

BECKHAM7
#13247
az lenne a kérdésem h aki regelt yourpsp.com-on annak az ajándék mennyi idõ múlva jött meg??

TRUE BLUE THROUGH & THROUGH N95 4GB

#13246

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13245
még mindig ez megy...

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ass
#13244
Ebben igazad lehet. Bár ha én moderátori joggal rendelkeznék, akkor sem szólnék bele a személyes vitákba, ugyanis minden különösebb beavatkozás nélkül rendezõdnek a dolgok néhány hozzászólás alatt. A cenzúra pedig csak még több felháborodást vált ki a felhasználókból, pont az igazságérzetüket ért sérelem és az ennek tisztázását ellehetetlenítõ retorzió (a kimoderálásra gondolok) miatt. Moderátori jog nélkül, mint egyenrangú felhasználó, pedig végképp nem érzem jogosnak a vitában álló felek csitítgatását. Az már a szülõi felügyelet szintjén áll, márpedig ha van olyan, amire az embereknek nincs szüksége, akkor ez az.
De ez már igazán nem tartozik a témához, úgyhogy nem is szaporítom tovább a szót.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

ThugEdge
#13243
tudom megbeszéltük,pedig tudok mondani egy isteni release listát,totál up to date,ha vkit érdekel a link pm
písz

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

Sir Quno Jedi
#13242
És még valami. Pont a hozzád hasonló öregebb rókáknak kéne megregulázni a kisebbeket és valamiféle rendet fenntartani, ha valóban szíveteken viselitek a topic sorsát. Nekem is kevesebb melóm lenne ezzel (nem beszélve a többi modiról) és ti is békén lennétek hagyva. 1xû. Most sem lett volna baj, ha nem kanászodik el a társaság.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#13241
Félreértések elkerülése végett:

Thuegde, kerüljük e témákat plííííz 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

ThugEdge
#13240
figyu srácok,tom,hogy nem akar itten senki warezelni,de:
Bounty_Hound_CHT_PSP_DMU- ez milyen nyelvû? mert egy fingnyi nfo-t nem találok róla,ahol ez lenne írva,vagy fórumot

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13239
sztem adj egy esélyt a dolognak, aztán ha nem megy nem megy, legalább megpróbáltad!

#13238
úgy mûködik hogy kell hozzá egy Sony egység (set top box), ami LocationFree-vel kompatibilis. ekkor a (digitális) adások ebbe jönnek be, és wifi-n tudja továbbküldeni PSP-nek

errefelé nem túl elterjedt megoldás (még), drága is.

Sir Quno Jedi
#13237
Szerintem akár rágódhatunk ezen a témán hetekig, de mi lenne, ha azzal foglalkozna mindenki ami érdekli?! Ti pl. a PSP-vel, itt a lehetõség.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

t0mmy
#13236
ja aha de tudtommal ez nem ugy mukodik ahogy szerintem te gondolod... láttad az elején hogy internethez csatlakozik... nem tom pontosan de szerintem nem megy magyar hazánkban... 😞

MoLc
#13235
http://www.youtube.com/watch?v=aSLmkARUMBg

MoLc
#13234
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/aSLmkARUMBg"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/aSLmkARUMBg" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>

t0mmy
#13233
és az mi?? ::S😄

MoLc
#13232
Szia Ass ! Segítenél nekem a Portable TV-ben ?

t0mmy
#13231
aha értem... akkor szerintem variállj a Mhz-cel asszem 2.6-nál még tod 333-mal inditani, nézzed hogy a wifi be van-e kapcsolva... vagy ha más nem megy upgrade 2.6, onnan még van visszaút...

#13230
devhook: 2.6 -ra állítva kikapcsol ( és csak 2.6-n megy a CheatDevice, vagy esteleg más módszerrel amirõl én nem tudok )
t0mmy
#13229
ezt írtad: "2.6-nál lefagy , és csak 2.10, 2.6 nál mûködik)" akkor msot mi is van?

#13228
azért kérdezem mert nekem nem megy és lehet hogy kell valamilyen program amit nem tudok 8devhookal próbáltam ,d e 2.0, 2.6-nál lefagy , és csak 2.10, 2.6 nál mûködik)
ass
#13227
Tényleg nem vitatkozásképpen mondom, de olyan hozzászólásokat törölsz, aminek semmi köze a "nyílt warezeléshez", csak te azt gondolod, hogy van.
És nem teszel különbséget a becsületsértés és a negatív kritika között. Ezt abból látom, hogy az én hozzászólásomat is törölted, amiben vulgáris kifejezés még érintõlegesen sem volt, pusztán szakmai jellegû kritika. Ezért mondtam, hogy olyan moderátor kell, aki a témában jártas, nem pedig dacból, dühbõl vagy azért, mert utállak.
Én megértem, hogy neked ezer más rovatot kell felügyelned, és nincs sem idõd, sem szakmai képzettséged e rovat témája terén (ezzel nincs semmi baj), de a megoldás nem az, ha mindent törölsz, amirõl azt gondolod vagy úgy érzed, hogy nem megfelelõ. Ettõl függetlenül megteheted (hiszen meg is tetted, mert hatalmadban áll) és gondolom nem nyom sokat a latban, hogy ez a rovat él-e avagy meghal az SG látogatottsága szempontjából. Ilyen feltételek mellett, (amikrõl sajnos gyanítom, hogy nincsenek a házirendben) viszont én nem óhajtom e rovatot látogatni, mert nem a nyugdíjasklub érdekel, hanem a PSP. Ez nem fenyegetés vagy menõzés, nem vagyok sértõdött, csak az álláspontomat közlöm. Természetesen törölheted ezen hozzászólásomat is, ha úgy érzed, sértõ, flém, vagy egyéb szempontoknak nem felel meg.

pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re

t0mmy
#13226
mi lenne ha kirpobálnád? 😄

#13225
Liberty Cityhez trainer
t0mmy
#13224
mét kaptad?

t0mmy
#13223
az meg mi??:S

#13222
gratulálok......
#13221
1.5-n mûködik valahogy a CheatDevice?
Sir Quno Jedi
#13220
Annak idején szétDiabloztuk és Hellfire-eztük magunkta. De csakis multiban! Single-ben halálraunási tünetek jelentkezhettek (a D2-t már úgy nyomtam végig, hááát).

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

öregharcsa
#13219
igen ezek mind jó kis gamék de ps2-n nekem jobban tetszett a champions of norrath amit ugye az eredeti baldurs gate csapat készített...a második részt sajna nem õk csinálták, látszott is rajta

http://pspfilez.extra.hu/

t0mmy
#13218
jo az az untold legends2? apám nagyon vágyik rá... meg kéne neki venni! 😊

öregharcsa
#13217
azzal még az elején vagyok nagyon...csak kipróbáltam hogy mennyit változott az elsõ részhez képest....nincs sok idõm mert mellette nyomom a jó kis burnout-ot...<#hehe>most ennél ragadtam le...

http://pspfilez.extra.hu/

#13216
jogos 😊

Öregharcsa, neked hányas szintû most a karid mondjuk Untold Legends 2-ben?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Sir Quno Jedi
#13215
Avagy PC-n a Titan Quest. PS2-n a Baldur's Gate 1-2. Ja én is kedvelem azt a stílust is. De egy Silkroad Online is nagyon hasonló, csak lehetsz klánban, partyban, klánoknak union miegymás.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#13214
Asszondja a SONY, hogy lesz majd külsõ videó kiment a köv. PSP-n (lite?), de ugye egy bazi nagy HDTV-n biztos nagyon vicces lesz a PSP méretére tervezett gammákat bámulni. Igazándiból a filmnézés miatt akarják megcsinálni, node aki UMD-rõl néz PSP-n filmet egy nagy TV-n asse teljesen komplett, mikor DVD-n is megveheti (BR,HD)! 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3