PSP
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://pspfilez.extra.hu/
Hehe nagyválaszték az elején melyikbe menjek tesztpilótának Torro rosso vagy super aguri😊)))
Thx!
nem tudom hogy ez mennyire számít....
nekem minden tök jól müxik, kivéve a crash bandicoot játékot de az valami rip..lehet ezért nem megy...
mondjuk ezt a f106-ot sem próbáltam még mert nem volt idõm rá....
tényleg a 333mhz-t visszaállítod 222mhz-re???
http://pspfilez.extra.hu/
Más 5letem nemnagyon van hogy miért csak a 043 müxik...
sonykiírás és visszhall...
De érdekes hogy csak a 44-45nél csinálja és mindennél nem csak az f1-nél amihez 2.60 kell azt sem indítja,a 0.43dev pedig hibátlanul visz mindent (kivétel a 2.71-esek)
kipróbáltam a 45-öst is azzal is ment....
próbáld ki hogy kiszeded a psp-bõl a dev 43-at(kitörlöd) és utána bemásolod a 44-et nem pedig felülírod a 43-at...
http://pspfilez.extra.hu/
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Nem lenne baromi egyszerû megoldás hogy:
Ha valaki lámáskodik a downgrade/devhook beállítással akkor 2 lehetõség:
Vagy EGYÁLTALÁN NEM ÉSZREVENNI még ha elkezd ugatni akkor sem (ha ugat amiért nem segítés van akkor az ugatását megtorolni by opok) vagy segíteni ha van aki akar. Semmi gáz nem lenne ha a sok downgrade és egyéb kérdésre nem OLVASSÁMÁVISSZA TE BUZI és egyéb válaszok érkeznének hanem vagy nemreagálna senki vagy válaszonátok normálisan.
Visszakanyarodva mosmá a psp témához.
0.43-as devvel minden faxán mûködik,umd is iso-k is...a 44 és 45-nél nem tudok egyáltalán elindítani semmit,umd-nél még a sony kiírást sem hozza be,iso-nál utánna fagy ki. Ez másnál is jelentkezett vagy csak simán máshogy kéne beállítani a dev-et és nem úgy ahogy a faq-ban le van írva (ahogy 0.43 és elõdeivel mûködött)?
Mégmielött kapnám hogy akko hasznájjá 43-ast...: Az f1 2006-hoz 2.71-es sw kell az pedig 44-45ben van.
Thx!
Na most lehet, hogy valaki az elõzõ hét vasárnapján, vagy a másfél héttel azelõtti pénteken...
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
TRUE BLUE THROUGH & THROUGH N95 4GB
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info
De ez már igazán nem tartozik a témához, úgyhogy nem is szaporítom tovább a szót.
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
písz
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
Thuegde, kerüljük e témákat plííííz 😊.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Bounty_Hound_CHT_PSP_DMU- ez milyen nyelvû? mert egy fingnyi nfo-t nem találok róla,ahol ez lenne írva,vagy fórumot
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
errefelé nem túl elterjedt megoldás (még), drága is.
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
És nem teszel különbséget a becsületsértés és a negatív kritika között. Ezt abból látom, hogy az én hozzászólásomat is törölted, amiben vulgáris kifejezés még érintõlegesen sem volt, pusztán szakmai jellegû kritika. Ezért mondtam, hogy olyan moderátor kell, aki a témában jártas, nem pedig dacból, dühbõl vagy azért, mert utállak.
Én megértem, hogy neked ezer más rovatot kell felügyelned, és nincs sem idõd, sem szakmai képzettséged e rovat témája terén (ezzel nincs semmi baj), de a megoldás nem az, ha mindent törölsz, amirõl azt gondolod vagy úgy érzed, hogy nem megfelelõ. Ettõl függetlenül megteheted (hiszen meg is tetted, mert hatalmadban áll) és gondolom nem nyom sokat a latban, hogy ez a rovat él-e avagy meghal az SG látogatottsága szempontjából. Ilyen feltételek mellett, (amikrõl sajnos gyanítom, hogy nincsenek a házirendben) viszont én nem óhajtom e rovatot látogatni, mert nem a nyugdíjasklub érdekel, hanem a PSP. Ez nem fenyegetés vagy menõzés, nem vagyok sértõdött, csak az álláspontomat közlöm. Természetesen törölheted ezen hozzászólásomat is, ha úgy érzed, sértõ, flém, vagy egyéb szempontoknak nem felel meg.
pspfilez.atw.hu Devhook +magyar leírás :: DAXZISO lista, egyéb loader, leírás, ISO készítő, DAX/CSO tömörítő/konvertáló FW1.5-re 2.6 -> 1.5 downgrader :: Hivatalos demó, Flash játék+videó FW2.7-re
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
http://pspfilez.extra.hu/
http://pspfilez.extra.hu/
Öregharcsa, neked hányas szintû most a karid mondjuk Untold Legends 2-ben?
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3