PSP

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13316
most már 18% nál tartok!

scorpeeon
#13315
a láncfûrészestõl nagyon nincs messze a 2. sziget. Én végigvittem, és vmi 45% körül vagyok.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#13314
69.990 <#wow1>

torrente
#13313
Szinte mindegyik nagy áruházban 49.990Ft az ára már hetek óta.

#13312
hivd fel õket

#13311
Amit a konzolstudio.hu-nál lehet venni GTA:LCSt az patchelt vagy nem patchelt?
ColdFire
#13310

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13309
honan lhett szedni 100 mentést?

#13308
mikor?<#violent>már unom ezt szigetet.

maffioso
#13307
hiába kérdezed meg minden küdletés után h messzevanemég majd átérsz egyszer

\"If in doubt, flat out!\"

#13306
AMUGY most már 18% nál tartok!olyan küldetés van, hogy salvatore elküld valamit warehouséba amit felrobbantanak é sösszekell gyüjtenem ott a pénzt! azt nem birom megcsinálni most.ja amugy hány % jutok már át a másik szigetre?

#13305
én pokerezek!

#13304
köl mentés!!

ColdFire
#13303
ke 100+ mentés? By ColdFire
vki poker?! 😄

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13302
18%nál tartok!

#13301
messze van még a köv. sziget? hogy megyek majd oda?

#13300
most már salvatorésnál tártok ahol uj kocsit vett és el kell mennem a warehouseba amit felrobbantanak é sösszekell gyüjtenem a pénzt!

maffioso
#13299
azmégodébbvan

\"If in doubt, flat out!\"

ColdFire
#13298
vki poker?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13297
16% tertok gtában a hajps pályán mikro mnegyek másik szigetre??

#13296
megjelent a 0.46-os devhook!
ColdFire
#13295
Ass az online mûködõ gémekhez ird ki a pokeres játékot, elobb toltam neten!
aki tud pokerezni, toltse le, black caten keressen rá hogy poker, és ott töltse le
100 mega, és jácchatunk online, ha van rutere a letöltönek

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#13294
nálam gond nélkül meghalnak, 1 lövés/láncfûrészes a colt pythonból...

érdemes valami zúzdább fegyverrel menni, minimum UZI, de jobb az AK47, legjobb a colt python

#13293
nekem 0.45-ös devhook-al semmi nem megy ,mien beállítások szükségesek?
#13292
Elakadtam a gtával ott amikor v nél van a küldetés és felköl menni egy hajóra és oitt vannak láncfûrészesek azokat nem lehet megölni!!!!! hogy köl?

maffioso
#13291
downgrade kell

\"If in doubt, flat out!\"

#13290
hi!

nagyon új vagyok a témában,rengeteg fórumot olvastam, de valamit még mindig nem értek. Homebrow programokat lehet futtatni 2.01 vagy 2.50en, vagy downgraderni kell 1.5re, és úgy lehet csak?

Köszönöm elõre is segítségetekt, és bocs ha hülyeséget kérdeztem
#13289
konzolstudio.hu

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ThugEdge
#13288
én 50k-ért vettem gömb u-ban

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

scorpeeon
#13287
Tudja vki, hogy új Value Pack-et hol lehet venni a legolcsóbban? Mintha lett volna vhol 45k-ért, az pl megtenné, hol lehet kapni hasonló áron?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

maffioso
#13285
nemmind1 indicsdel aza lényeg fusson
sokminden nem meggy devhookkal akkr kell más(najo nem oylan sok minden)

\"If in doubt, flat out!\"

scorpeeon
#13284
aha. csak az a gáz h én ezeket a progikat 1általán nem ismerem... Úgy volt, hogy minden mûködik devhook-kal, ez akkor hogyhogy nem megy vele, mással meg igen?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

ColdFire
#13283
ctrl alt del <#idiota>

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

maffioso
#13282
restart

\"If in doubt, flat out!\"

ThugEdge
#13281
figyi arcok
hogy is van az a kilépés,hogy újra 1.5-re álljon vissza?
tehát mondjuk a gém utolsó menü képernyõjén vagyok,ahonnan már csak beljebb tudok menni a játékban..tehát?
köszi
nemtom értelmesen tettem-é fel a kérdést

Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!

#13280
ekkora a guru vagy és nemtudod?

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

#13279
honnan toom az új játékokat psp-re letölteni?
torrente
#13278
Ezzel a kettõvel tuti el tudod indítani, ebben a sorrendben:
1.Umd emulator/System menu
2.MPH Loader

scorpeeon
#13277
akarom mondani leszedtem 😄

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#13276
Valaki tudja, hogy miért nem akar menni a Daxter? Eddig ez az elsõ játék ami nem megy a 0.45 devhookkal... mintha már el is akarna indulni de nem lép tovább, sötét képernyõnél megáll... Vmi különleges elindítási módja van, vagy hibás, amit elszedtem?

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

maffioso
#13275
skynet én nem tartom jo ötletnek h aki vmit nem tud annak ne segitsünk
te is ugy kezted hogy segitséget kértél amig nem tuttad nem?nem kell kicseszni az emberekkel csak mert msot nincs kedved lehet h más majd segit

\"If in doubt, flat out!\"

#13274

Ingyen Film Letöltés http://ingyenfilmletoltes.info/ http://moviepie.info

ColdFire
#13273
nem .cso?

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

JaSoN HuNTeR
#13272
Nagyon szeretem a psp,be is fogok szerezni hamarosan egyet.Ez az egyetlen konzol amit szeretek<#hawaii>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Skynet
#13271
Nemnagyon akar mûködni a psp filez szal megkérdezem mer nemtom:
Leszedtem egy játékot boltból😊 de ez nem iso hanem sztem ahogy lerippelték...
A gon az hogy ez így nemfut az 1.5-ön hogytok ebbõl iso-t csinálni?
ColdFire
#13270
üdv!
visszatértem egyiptombol!
Van vmi uj dolog pspvel kapcs?
nincs kedvem 600 hszt visszaolvasni

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

DnP
#13269
Emberek, Devhookban frekit csak legelejen ISO kivalasztaskor lehet valasztani? menetkozben nem ? 😊

c000: inc $d020; c003: inc $d021; c006 jmp $c000;

Skynet
#13268
Nah mûködésre bírtam az F1 2006-ot...
Hát....full arcade õrület (ami még nem is lenne baj) de a hangok gagyik és ez valahogy alapból aláássa az f1 hangulatot,a grafika az az autó grafijánál kimerül vagyis a táj gáz a kocsik szépek.
Tovább nem szaroztam vele nekem ez gyenge.
öregharcsa
#13267
NM

http://pspfilez.extra.hu/

Skynet
#13266
Hjaja thx😊

Hehe f1 isohibás sztem kifagyott futamindítás elött😊
qrva rip😊