10611
  • Kandurex
    #8302
    Ideje volt már :)
  • Balumann
    #8301
    Mininova - Splinter Cell CT crack
  • Balumann
    #8300
    FELTÖRTÉK A SPLINTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERT!!!!
    PC Game ISOs Splinter Cell Chaos Theory (c) Ubisoft RELOADED
    http://nforce.nl/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=104992
    Ha lesz crack belinkelem, egyenlőre gamecopyworld-on még nincs fenn
  • Balumann
    #8299
    ne írj ilyen hosszút, még a rövideket se olvassák el ^¢..¢^
  • zsakosfrodo2
    #8298
    FIGYELEM! A Splinter Cell Chaos Theory elindítása csak 18 év feletti felnőtt felügyelete mellett ajánlott, mert néhány... gyengébb képességű nem képes visszaolvasni, vagy elolvasni a mindenki számára hatalmas betűkkel látható FAQ-t, amiben le van írva a serial (szinte lehetetlen hogy nem találasz magadtól) és hogy nem létezik NO-CD crack, és soha ismétlem SOHA nem is lesz. Kérünk mindenkit hogy mostantól ne zaklassátok a Fórum békés olvasóit ilyen... (jól meggondolom mit írok) szöveggel.

    Minden nevében előre is köszönöm!
  • Balumann
    #8297
    légyszi értsd már meg hogy nincs crack, nem tudják feltörni a játékot (vagy nem is akarják - de ez már lényegtelen). Nincs crack. És elég nehéz elindítani, úgyhogy felnőtt felügyelet mellett próbálkozz csak ^^
  • Muki100
    #8296
    Ó igen, te vagy az aki egy hónappal ezelőtt is boldogítottál minket a hülyeségeiddel.
    FAQFAQFAQ
  • mikiking
    #8295
    légyszi irjátok már meg honan lehet letölteni a nocd cracket
  • mikiking
    #8294
    császtok , adjátok már meg légyszi a serialt
  • Muki100
    #8293
    nem az EEV-vel kell hanem előveszed a piszolyt rácélzol és jobb gomb(ahhoz hogy mit kapcsol ki segít az EMF látás
    csak a szemed kellene elhúznod előtte
    amúgy tényleg nem tudom, hogy miért ilyen nehéz rájönni a hackelés és új cuccok értelmére....végre voltak újítások az SCben. Én se néztem meg a tutorialt először, hanem amikor az első ajtót kellett hackelni akkor, és a többit is megnéztem, ami új. Persze úgy is lehet játszani hogy lépésenként ideírogatsz de úgy nem tudom mi az izgalmas.
  • Richard90
    #8292
    loool az eredti fájl 6 gb volt és abból lett 150mb
  • Atti12
    #8291
    mivel vetted fel ezt hogy ilyen nagy a mérete? :|
  • Richard90
    #8290
    HEllosztok! csináltam egy 11 perces splinter cell 3 videot. akit érdekel töltse le :) ha megnéztétek, kíváncsi lennék a véleményetekre :)
    (total commanderrek kell majd egyesíteni a crc fájl segítségével)
    part1
    part2
    crc
  • mcrae3
    #8289
    de az gyik oldalon irják hogy ki lehet kapcsolni vele
    ha valaki tudja akor mondja már el hogy kell?
  • grebber
    #8288
    Én erre a pisztolyos dologra hogy lámpa/kamerák hatástalanitani tudja az uccsó pályán jöttem rá :D

    Addig nem használtam csak lövöldözésre a fegyvert!
  • Muki100
    #8287
    hát a tutorialban bizony ez is benne volt szerintem....nem az EEV-vel kell hanem előveszed a piszolyt rácélzol és jobb gomb(ahhoz hogy mit kapcsol ki segít az EMF látás).
  • mcrae3
    #8286
    valaki monja már meg meg hogy az EEV (1-es gomb) vel hogy lehet kioltani a lámpát mit kell hozzá megnyomni???
  • Atti12
    #8285
    de nem kell többet mondani hogy megakadsz vagy nem, mert ez a játék erröl szól tényleg, megakadsz,gondolkodsz,örülsz
  • mcrae3
    #8284
    kösz már sikerül most meg csak a következő pályán a kadok meg
    de szóval már csak 3 pálya kell azt kivégzem a játékot (VÉGIGVISZEM)
  • Makkmag
    #8283
    De le tudnám, de akkor nem fogod élvezni a játékot. Próbálkozz!!!
  • mcrae3
    #8282
    de te nem tudod le irni hogy kell a végigvinni a Hokkaido utáni pályát?
  • Makkmag
    #8281
    Bocs, de ez a játék erről szól. Megakadsz, majd rájössz a megoldásra, ez benne a szép :)))
  • mcrae3
    #8280
    kösz már sikerült de már meg a következő pályán akadtam meg
  • Balumann
    #8279
    próbáltad már térkép alapján, obsat map -ban?
  • mcrae3
    #8278
    Hello mindenki!

    Valaki segitsen mert elakadtam a chaos theoryban a Hokkaido pálya végén mert már csak el kellene rabolnom 'valakit' azt nem tudom kit de olyan helyzetben vagyok hogy a végigjátszásban azt irják hogy menjek fel a tetőre és az a kérdésem hogy kell feljutni a tetőre mert én egy létrát se látok és semmi olyan dolgot amin fel lehetne mászni.
    PLÍZZ segitsen valaki de ha valaki tudja hogy kell felmenni a tetőre akkor MSN en tud bármikor elérni és ott mondja el hogy kell felmenni a tetőre

    MSN cimem:[email protected]
  • Richard90
    #8277
    Na megoldódott a problémám (a válaszban benne van melyik hozzászólás)
    csak egy régebbi drivert kellett felrakni... (81.95-öst)
  • Atti12
    #8276
    nah a mai splinter cell is megvoltsztem nagyon király volt, majdnem megvolt kémmel a mesterhármas . Csak az uccsó pályán meghaltam idő elött és nem tudta frodo megcsinálni sajna
  • Atti12
    #8275
    na nem tehetek róla, mellé ment :(
  • Balumann
    #8274
    Nem vok ilyen csak úgy csinálok ^^
  • Balumann
    #8273
    :D:D
  • Muki100
    #8272
    Hát igen a zenészlelkek mostanában vérszemet kapnak egy raktárépületben és pszichopatává változnak ^^
    Na de tényleg ara is besegített :D
  • Atti12
    #8271
    nyugi
  • Balumann
    #8270
    mennyél már a fenébe a hülye ötleteiddel, azt próbáljuk megoldani hogy lehessen szervert csinálni, és tudjunk mások ellen is játszani neten, nem eredeti cd kulccsal. Hogyha látod hogy azért kűzdünk hogy mással is tudjunk játszani, és ne csak hamachival, akkor mér adsz ilyen hülye ötletet hogy vegyük meg eredetibe? Nem láma vok, csak próbálgatni szeretnék. Mi egyébként is tudunk hamachival játszani állandóan, megvagyunk 4-en, sőt többen is mint 4-en.
  • Richard90
    #8269
    vedd meg eredetibe és nemfogja kiírni...
    amúgy ahogy láttam mindenhol az én cd kulcsomat adták meg online kulcsnak... :@
  • Balumann
    #8268
    Én most is megpróbáltam 5 perce, hogy beenged-e. És az ubi-ra felenged, és utána ha rálépek egy szobába, mondjuk egy 3/4-esbe, akkor már cd kulcs már használtan van. Olyan hibával még nem találkzotam amilyennel te :D
    Ja próbálni kéne, de kéne valaki akinek routere van és tudja használni is :D
  • Muki100
    #8267
    Nekem vannak ubi accountjaim szóval én benne vagyok :P
    de ez az amit mondtam, ha nem tudja szobába belépéskor leellenőrizni a kulcsot akkor validating hibával visszadob, mert volt amikor leállt az ubi validation szervere és akkor se lehetett játszani, asszem de egy próbát megér
  • Balumann
    #8266
    Na szóval kicsit hülyén írtam le tegnap:
    lefoglalnánk a portot = letiltanánk
    Azért gondolom ezt a portosat, mert így lehet hogy megtudnánk szűntetni azt hogy a szerver az ubi-val leegyeztesse a csatlakozó cd kulcsát. (így kell cod -ba, battlefieldekbe, és sw battlefront 2-be is oplyan szervert csinálni, ami megszűnteti hogy leellenőriztesse a cd kulcsot a főszerverrel.
    És mivel ez is még ASE is támogatja, gondolom hogy lehetséges itt is.
    Ha kitiltanánk a portot, belépnénk, és ha ebbe a szobába belépne valaki, akkor nem kérdezi meg az ubi-tól hogy ez a CD kulcs már használatba van-e.

    Ez az elméletem, az hogy működik-e, még lekéne tesztelni ^^
  • Balumann
    #8265
    ? mi?
  • Balumann
    #8264
    nem. Nekem az van hogy mindig beenged, és csak ha belépek egy szerverre, vagyis már ahol játszanak, akkor írja hogy a cd kulcs már használatba van az ubi-n. Tehát a szobába ellenőrzi főként, de nem tudom mert tényleg ellenőrzi a menüben is. Mind1 1 próbát megér, csak kéne valaki akinek routerje van.

    Nem tom megoldani tűzfalla, win tűzfal gyenge, és nem tom melyik tud még így tiltani, de nem akarok egy kaspersky-t, vagy nagy tűzfal-vírusírtót letiltani. NOD32 -nek nincs ilyen tűzfala sajna ami portokat blokkolna.

    Rosszul mondtam, nem tudunk úgy neten játszani, így csak tört szervert tudunk csinálni, ahol tudunk játszani ugyan azzal a cd kulccsal.
    De ha ez tényleg működik akkor én is megpróbálom valahogy kitiltani, csak valahogy routeresnek kéne letesztelni, mert ha azzal nem emgy, akkor másképp nem fog menni
    Én próbáltam SW Battlefront 2-be is szervert csinálni, ugyan így kell megoldani ott is. És win tűzfal nem volt elég.
  • Muki100
    #8263
    Tűzfallal nem tudod megcsinálni?
    Egyébként minden alkalmommal ha felmész egy szerverre leellenőrzi a cd kulcsod, és gondolom ha ott elakad akkor csak visszadob egy üzenettel hogy cannot reach validation server (nekem már volt ilyen).