10611
  • Richard90
    #8262
    nem ellenőriz cd kulcsot
  • Balumann
    #8261
    Valakinek van routere, vagy valami nagyon biztos port blokkolója amivel ezt kilehetne próbálni?
  • Balumann
    #8260
    Van a versus/default.ini -be 2 ilyen sor:
    Port=8888
    CDKeyPort=8888
    Lehetséges hogy ha átírnánk, és routerrel lefoglalnánk, akkor az tört szerver lenne és nem írná hogy cd kulcsal már valaki fennvan az ubi-com -on?
  • Balumann
    #8259
    nem tom, a Blazng Angels-t se törték fel. Az is ubi soft. Nemtom sajna, de sztem nem is fogják feltörni... :(
  • miki90
    #8258
    egyet nem értek?
    ha a Rainbow Six Lockdown feltörték ami StarForce 3.7-es és a Splinter Cell 3-at mér nem tudják feltörni ha az StarForce 3.4????
  • Richard90
    #8257
    legfrissebb, mondom régebben jó volt... nem tudom mi zavahatott be neki (lehet hogy a peccs...)
  • Muki100
    #8256
    vga driver?
  • Balumann
    #8255
    nézd meg jobban a képet, főleg fölfele meg tenger fele ^^
  • Balumann
    #8254
    Próbáltad állítani a grafikát, pixel shadert levenni, feltenni, meg egyéb ilyen szűrők? Próbáld állítani. DirectX 9c fennvan gondolom. Más ötletem nem nagyon van, más játéknál nem találtál még hasonló fajta problémát, tehát textura problémát?
  • Richard90
    #8253
    ja és csak a tengeren van ilyen, érdekes amikor elfordulok akkor minden szép lesz, de amikor vissza, minden kocka és a tenger sem látzsik
  • Atti12
    #8252
    ezen mivan olyan érdekes? XD
  • Richard90
    #8251
    Na ze szerintetek mitől lehet???
    már újra telepítettem a játékot is, fent van a legfrissebb videodriver... régebben pedig jól működött (ja és az 1.5-ös patch is)
  • Atti12
    #8250
    annyira szeretem az ilyeneket
  • Balumann
    #8249
    azt keresek itt hogy ez a kedvenc játékom, és állandóan játszunk vele versus-ba. És azért írtam mert nagyon várjuk a multi miatt a köv részt, és most örülünk hogy igaz az a hír hogy az Ubi szakított a starforce-val, és így nem kell szarakodni a köv Splinter beindításával remélhetőleg. ;)
    De azt látom hogy te egyáltalán nem a játékkal kapcsolatban írtál. Úgyhogy lehet eltakarodni a topicból, és nem itt keresgélni hogy kibe köthetsz bele.
  • Balumann
    #8248
    Nem votl biztos hír még, csak ilyen pletykák :/ És asszem ez az első játék ami a starforce után így más védelemmel jött ki ^^
  • Muki100
    #8247
    Ha elolvasnád azt az egy rohadt sort akkor rájönnél hogy a másolásvédelemről volt szó, ami megkeserítette sokatoknak az elindítást.
    Egyébként balu ez már régi hír :P
  • bazsi1
    #8246
    fenébe, ki az istent érdekel a Heroes of Might and Magic 5 !? mit keres ebben a fórumban???????????????
  • Balumann
    #8245
  • Balumann
    #8244
    Ja és már a reloaded is feltörte :/ nforce info
  • Balumann
    #8243
    Kijött a Heroes of Might and Magic 5 az Ubisofttól és nem starforce-s hanem securomos (nforce info)
    Tehát az ubisoft tényleg "szakított" a starforce-val. Tehát a Splinter Cell Double Agent sem lesz starforce-s ;)))
  • Atti12
    #8242
    #8238
  • macgyver8
    #8241
    Könyörgöm ne úgy segítsetek, hogy: regizstráljak az ubi.com-on, odáig eljutottam, a könyv is írja. De az ubi.com-on belül, hol és mit?
    Eredeti a játékom, de senki nem tudja megmondani, hogy lépésről lépésre mit és hogyan kell tenni.
    Azt én is tudom, hogy az ubi.com-on kell regizstrálni...aztán hogyan?
    Itt a cd kulcs, online meg semmi.
    Légyszi help.

    ÜDV!
  • Balumann
    #8240
    Kiegészítem. Akkor tudsz játszani azzal a cd kulcsal ha az ubi.com -on jelenleg nincs fenn azzal a cd kulcsal senki ;)
    Ha kaptál mondjuk havertól, akkor csak akkor tudsz játszani ha haver nincs fenn.
  • Gyocsika
    #8239
    Köszi majd megpróbálom!!!
  • Atti12
    #8238
    ha pedig van egy eredeti cd kulcsod, mondjuk havertol, vagy nem tudom honnan akkorpedig igy jkell regelni:
    belemész a versusba. Utána megcsinálod a profilod (grafika,irányitás stb.) utána kiválasztod azt hogy play on ubi.com. Ezután kijön egy ablak, aminek a tetején vannak kis fülecskék, kattincs arra hogy create new account. ott beirod a felh neved (user name) jelszavad (password) és utána beirod mégegyszer a jelszót (confirm). utána kérni fogja a cd kulcsot. ird be. ezután felfog engedni, ha jó a cd kulcs. De viszont ha felenged, és mikro beakarsz lépni a serverre azt irja hogy már használják a cd keyt akkor nem eleht mit csinálni
  • Atti12
    #8237
    ha nem eredeti a játék akkor nem lehet neten. Vagyis lehet de ahoz nagyon nagy mázli kell hoghy találj egy olyan serialt amit senki nem használ. De viszont van egy iylen hamachi nevü program amivel internneten keresztóül lehet lanozni. Mi is igy szoktunk játszani. szervezel egy csapatot és akkor nyomhatjátok :)
  • Gyocsika
    #8236
    Valki mondja el nekem hogy tudok veletek neten keresztül játszani legyenszíve írja le valaki pontosan!!!
    Köszi!
  • zsakosfrodo2
    #8235
    Esik az eső és süt a nap LoOoOoOoOoOoOoOoOoL
  • zsakosfrodo2
    #8234
    Az illető neve Bond... James Bond... vagy nem? :D Persze hogy neeem...
  • Atti12
    #8233
    nem tudja valaki hogy mi annak a kéems filmnek a neve ami olyan mint a splinter cell csak filmbe?
  • Balumann
    #8232
    na mennyünk vissza versusozni
  • Balumann
    #8231
    co-operactive (vagy valami ilyesmi) olyasmit jelent hogy 2 személyes akció! Vagyis a versus az az, hogy 2 Coop team harcol egymás ellen (2 katona vs 2 kém). (...na ezt is jól elmagyaráztam ). Tehát ez is coop végülis ^^
  • Atti12
    #8230
  • Atti12
    #8229
    jaja és versusban is vannak olyan helyek ahol leeht coopozni, mert van egy olyan gomb (alapból T) szóval VI VALA VERSUS
  • Balumann
    #8228
    Lehet. Pontosabban ugyan úgy szar mint neten. Eszmletlen szaggatás és jóesetbe 5 percig megy úgy hogy nem disconnectel ^^
    Magyarul szar (neten is). Versus a király egyébként is :) !
  • Atti12
    #8227
    sajnos nem lehet coop modba játszani hamachival, mert állandoan disconnectol meg minden baja van. próbéltuk már
  • Jo3y
    #8226
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy lehet-e hamachival coop módban játszani?
    Thx a válaszokat.
  • Balumann
    #8225
    Sztem is :D
  • zsakosfrodo2
    #8224
    A 8222-es jobb :P sztem
  • Balumann
    #8223
    még 1 változat
    Megpróbáltam kiszinezni :))))