10611
  • Balumann
    #10050
    Ok csinálok egyet. Szerintem a mostani FAQ kinézete az jó, majd azt frissítem (javítom) és felrakom saját tárhelyre.
  • Muki100
    #10049
    Össze dobhatunk egy új FAQt de nekem nincs tárhelyem hozzá, Balu ha van kedved hozzá akkor csináld meg, ha nincs akkor megcsinálom én és ha lehet feltöltjük hozzád.
  • Balumann
    #10048
    Vagy legalább annyit, hogy ha nem indul, akkor #10044
  • vegytek
    #10047
    szerintem ezt a hsz-t ki lehetne rakni a topik tetejébe, és igy a többi user remélhetőleg már nem kérdezné meg megint ugyan ezt a kérdést 1000+1-edszer.
    (főleg mert inkább kérdeznek, mint olvasnának)
  • Balumann
    #10046
    A crackelés előtt felteheted a magyarosítást (a 3. gondolatjelem elé képzeld el, mintha beírtam volna ^^)
  • Scottt
    #10045
    És a magyarítás?
  • Balumann
    #10044
    -Telepítsd fel újra a játékot
    -Tedd fel a patchet
    -Szedd le INNEN ezt a cracket:
    Splinter Cell 3 v1.05 [EURO] No-DVD/Fixed EXE [file archive 1 16,9MB]
    -Total Commanderrel(!) crackeld meg, írd felül az eredeti fájlokat.

    Szerintem ezután menni fog ha jól csinálsz mindent. ha nem, akkor tényleg win reinstall :-S
  • grimm13
    #10043
    nálam csa a gép ujrarakása segitett
  • Danman
    #10042
    eredeti?
  • rz
    #10041
    segítsetek pls!
  • rz
    #10040
    hy' van egy kis problémám: feltelepítettem a játékot feltettem az 1.05 patch-et meg mindent amit leírtak és amikor elíndítanám a játékot elkezd tölteni majd semmi. Már megpróbáltam mindent ujratelepítewttem de nem segít mondom rámegyek az ikonra és semmit nem csinál segítsetek pls!
  • grimm13
    #10039
    Legalább te nem az az idota tipus vagy aki lelö mindenkit.Egyszer láttam a Youtuben egy videot 2 francia gyerek volt benne (ugyancsak a panamai pályán) na azok olyanok voltak mint elefntok a porcelánboltban:DAmugy énis szivesen játszanék Co-op ban de sajna a haverok mind elefántok és türelmetlenek .Nem várnak ki stb.
  • Danman
    #10038
    most tolom 2x orra a solot:)
  • grimm13
    #10037
    ügyes de gondodlom solo-ban sokat nyomtad
  • Danman
    #10036
    egy honfitárssal összefutottam a CT Coop lobbyban, azóta üggyel-bajjal toltuk a pályákat. Ma húztuk ki őket, most kezdtük el eliten. Panama:)

    hozzáteszem elsőre
  • grimm13
    #10035
    Sam egy kicsit drága lenne majd én visszalopom.
  • Ry0K3N
    #10034
    Vagy megkérjük Samet hogy lopja vissza neked vissza az ékezeteket. :D
  • grimm13
    #10033
    Ellopta a gestapó az ékezeteket?:D:D:D:D
  • Muki100
    #10032
    Tobbseguket meglehet de van ami fajdalmas. meg erosnek se kell lenni hozza
    udv berlinbol ekeyetek nelkul
  • Danman
    #10031
    valaki multi?:)
  • grimm13
    #10030
    Én azon szoktam elgondolkodni hogy ugyebár a ruhámon van két világitó pont:a fényérzékelő a hátamon és az éjellátó
    Ezt hogy nem veszik észre?
  • Ry0K3N
    #10029
    Ha megvannak a megfelelő felszerelési kellékek akkor sztem megoldható.
  • Qwerty4
    #10028
    Én inkább azon gondolkodtam, hogy vajon lehetséges-e így besettenkedni mondjuk egy bankba vagy akármilyen erősen őrzött épületbe akár olyan észrevétlenül is, mint a sc-ben.
  • Balumann
    #10027
    Sztem meglehet :S
  • grimm13
    #10026
    elgondolkodtatok már azon hogy meg lehet-e csinálni a játékban látott trüköket az életben is?
  • grimm13
    #10025
    és reccs :D
  • Ry0K3N
    #10024
    Azon a pályán ezt csak ott tudod megtenni mikor árammal kínozzák azt a Morgan vagy milyen nevű embert és látod az árnyékokat. Miután végeztek az egyik ember fel fog menni és amint beléptél az ajtón ahol láttad az árnyékból a kínzást ott jobbra találsz sárga csöveket. Arra fel tudsz kapaszkodni és onnan lelógva kitekerheteda nyakát.
  • Balumann
    #10023
    Ha a falon kapaszkodsz, akkor nem tudod elkapni ha alattad van. Egyébként van a használ gomb, amit ki is ír mindig felülre ha tud valamit csinálni. Ha csövön lógsz nem fal mellett, akkor is ott kiírja, és ara kell rányomni, hogy elkapja.
  • akyyy
    #10022
    engem nem ez a módszer érdekel, hanem mikor a falon vagyok, vagy lógok lefelé, a csávóka meg alattam megy el.
  • Muki100
    #10021
    van benne egy rakás videó tutorial.
    a nyak kitekerés pedig egyszerűen mögé mész elkapod...és kitekered a nyakát vagy leütöd ^^
    Egyébként ilyen helyzetekben ha nagyon nem tudsz mit csinálni csak simán le is lőheted akár (bár akkor nem lesz 100%os statod de gondolom úgyse ez érdekel)
  • vegytek
    #10020
    tutorial az van, csak nem olyan mint a többi játékban :)

    itt video formájában nézheted meg a tutorialt, vmelyik menüpont alatt
  • akyyy
    #10019
    az elején vagyok, mikor valami ládákat lelek, és közlik hogy keresseb meg a többi ládát. nos lefelé megyek a lépcsőn, ahol egy emberke lö valamit, de amikor odaérek elindul felém. felugrok a falra, hogy majd a nyakába ugrok vagy kitekerekm a nyakát, de nem tudok semmit se csinállni, az emg hót sötétbe lazán észrevesz.

    van amikor nem és scak ál alattam de akkor se tudok semmit se csinálni max c-vel leugrani és észrevesz lelő.

    semmi tutorial nincs a játéknak nem ugy mint szokott , ez ami ami nagyon hiányolom.

    szóval, hogy lehet kitekerni a nyakát?:D
  • Qwerty4
    #10018
    Igen, nekem nem fagyott le úgy, amikor az ablakhoz értem és a fickó elkezdett beszélni átváltottam hőérzékelőre és onnantól semmi probléma nem volt.
    Csak azt sajnálom, hogy nem láttam az öngyilkossági kísérletét.
  • Ry0K3N
    #10017
    Basszus ugyanez volt nálam is, és hőérzékelővel nem fagy le? WTF??? O_o
  • Qwerty4
    #10016
    72%
  • grimm13
    #10015
    Milyen lett az átlagod?
  • Qwerty4
    #10014
    Megoldva ez is! :)
    Csak úgy tudtam végigcsinálni, ha hőérzékelővel voltam. :( De még jó, hogy így is. :D
    Ahogy átváltottam normál nézetre pár másodpercen belül lefagyott.De ez van...

    JÁTÉK VÉGE!
  • Qwerty4
    #10013
    HELP! :(
    A legvégén amikor beszélgetek az üvegfalon keresztül a fickóval lefagy a játék, újra kell indítani a gépet.
    Mi a probléma?
    Nagyon idegesítő, hogy pont a legvégén csinálja ezt. :(
  • akyyy
    #10012
    de nem megy mert vidkártya nem támogatja azt a szrt:( nah akor megy a rendes gépre:D
  • Viktor9202
    #10011
    Megy Vistán, vagyis nekem ugyanúgy ment mint XP-n