10611
  • Scottt
    #10090
    heh már felvettelek régebben DX
  • Atti12
    #10089
    sztem menne jól :D. Tod hogy miután Frodónak meg nekem is új vidkarim lett ment rendesen ^^
  • Balumann
    #10088
    Szivesen kipróbálnám ezen a gépen is h most megy-e, de nincs meg a játék (csak a versus van fenn a gépemen, de az még az előzőn is fennvolt, azt a vinyót raktam át a régiből ^^)
  • Danman
    #10087
    jaa, mondjuk én abban is benne vagyok. amúgy összjáték nagyon überel coopban sztem.
  • Balumann
    #10086
    COOP az nekem nem működött rendesen, de az amúgyis megunható egy idő után.
    Versus a király játékmód (Story módba), mi már sokat játszottunk, csak aztán abbamaradt bizonyos okok miatt.
  • Balumann
    #10085
    nem
  • Danman
    #10084
    fiúk adjatok msnt, én egy haverral tolom mostanság. [COOPra gondoltok nem?]
  • Balumann
    #10083
    Vegyél fel MSN-re: [email protected]
    Egyébként szerintem az se lenne baj, ha több embert szerveznénk! Én vállalom, hogy foglalkozok külön ha van időm.
  • Scottt
    #10082
    Hááát én lehet jelentkeznék[félve feltartja a kézet]
  • Atti12
    #10081
    esetleg osztálytársamat megpróbálom majd befűzni :D
  • Balumann
    #10080
    (szerintem hamar kitudnánk képezni valakit, hogyha rászánunk egy kis időt, és mindent megmutatunk, legalábbis valamennyire :o )
  • Balumann
    #10079
    Mi lenne ha keresnénk valakit, és aki talál, annak a társa lesz az új emberke (vagy az még jobb lenne ha időnként váltanánk h ki kivel)?
  • Balumann
    #10078
    Nekem is nagyon hiányzik a játék :( Kéne keresni valakit, akinek van gyakorlata ilyen játékba, akár pont ebbe :S
  • Atti12
    #10077
    játszani kéne megint csak nekem nincs társam :S
  • Muki100
    #10076
    Frissítve, köszönet Balunak és a láthatatlan kéznek!
  • Atti12
    #10075
    sokkal
  • Balumann
    #10074
    Így jobb? :-)
  • grimm13
    #10073
    bocs 2* küldtem :D
  • grimm13
    #10072
    Hát az 1.0-ás verzio van felrakva mint eddig is hisz a cd-n nem fejlödik magátol a játék.Ahogy felraktam a játékot egyböl ment utána az 1.0-hoz val 1.05 euro patch azaz csak ment volna .Tehát nincs megoldás?
  • Atti12
    #10071
    mért kell mindig ilye gustustalan zöld háttére rakni? :(
  • grimm13
    #10070
    Hát az 1.0-ás verzio van felrakva mint eddig is hisz a cd-n nem fejlödik magátol a játék.Ahogy felraktam a játékot egyböl ment utána az 1.0-hoz val 1.05 euro patch azaz csak ment volna .Tehát nincs megoldás?Mert ezelött müködött ,mármint mielött ujraraktam a gépet.
  • Balumann
    #10069
    Nézd meg, hogy versusba a menübe milyen verziót ír? Ha 1.2 -t akkor már patchelve van a játék).
  • Balumann
    #10068
    Ha a javítás azt írja, hogy nem talál régi verzójú fájlokat, akkor 2 ok lehet, vagy patchelted már (esetleg eleve új verzijú ripszerűséget szedtél le), vagy patch előtt crackelted. Más lehetőség nem nagyon van. Ha nem ahhoz a verzióhoz van, akkor azt írja, hogy másik verzió - ha jól emlékszem.

    Mit csináltál FAQ szerint, azt hogy telepítsd fel a játékot, meg a patchet? :P (ahhoz nagyon kellhetett :D)
  • Scottt
    #10067
    www.gamecopyworld.com
  • grimm13
    #10066
    Na megprobáltam mind a 2 patcht felrakni mert eddig az eu-val probálkoztam most pedig az amcsival de egyikel se akar menni.Ugyan az a probléma (mindent a faq szerint csináltam)de nem müxik.Valami megoldás.
  • grimm13
    #10065
    Ok thx megprobálom.
  • Balumann
    #10064
    Na csináltam FAQ-t: LINK
  • Atti12
    #10063
    isteni áldás
  • Muki100
    #10062
    Én hozzá se nyúltam :)
    komoly. a moditopikban sincs szó róla úgy nézem. Na mindegy megoldódott ^^
  • Atti12
    #10061
    látom beraktad a régit :D. Akkor ne csináljak?
  • Muki100
    #10060
    crackelted mielőtt patcheled? Vagy nem jó régióhoz szedted le a patchet? (US vagy EU)
  • grimm13
    #10059
    Hello mindenki.A patc telepitésének elején kapok egy hibaüzenetet ami után abbamarad a telepités.Az üzenet tartalma:"Old file not found.However,a file of the same name was found.No update done since file contents do not match."
    Valami megoldás?
  • Atti12
    #10058
    inkább majd összedobok valamit valamikor. Talán még este
  • vegytek
    #10057
    googlival rákerestem a képekre és kettőt is találtam, ami szerintem jó lehetne:



  • vegytek
    #10056
    mekkora lehet a banner mérete maximum?
  • Muki100
    #10055
    Na marad ez amíg nincs új fakk meg banner, aztán bekerülnek azok is.
  • Muki100
    #10054
    Sajnos amikor alakították át az SG-t a galéria linkjei is változtak és fogalmunk sincs hogy kié volt a banner, azért van ott a piros x hogyha visszanéz hátha eszébe jut ^^
    de ha valaki vállalkozó szellemű csinálhat egy újat, vagy karácsonyra csinálok egyet én.
  • vegytek
    #10053
    én csak most vettem észre fent azt a sort, amit meg akartok változtatni :D

    neket betölti a FAQ feletti képet? mert nekem nem ...
  • vegytek
    #10052
    nem lehetne a FAQ-ot ilyen nagybetükkel és pirossal kiemelni, mint itt?
  • Scottt
    #10051
    Azért légyszi leírnád ,hogy kell felrakni a magyarítást?Mert akkor lekapom a játékot és tolom mert unatkozok ezzel jól ellehet űzni az időnket :)