10611
  • borosdenes
    #10251
    Hali!
    Én és a haverom szivesen játszanánk versusban ellenetek, mi lennénk ketten. játszik még valaki versus modban? ha van valaki akkor irjon ide forumra vagy vegyen fel msnre: [email protected]

    üdv
  • zadorjan
    #10250
    Felrakom a chaos theory-t, már nem előszöre, de índítanéám erre jön egy hibaüzenet, hogy leáll??
    Ez nemtusom hogylehet mert eredti és eddig működöött rendesen ??
  • Qwerty4
    #10249
    Jó volt.
  • tmisi
    #10248
    Már megoldottam!!! A vírusírtó volt a ludas.
  • tmisi
    #10247
    Hello, leszedtem a crackes verziót (RELOADED), feltettem, és a patch nem akar felmenni, hibaüzenettel leáll, azt írja hogy nem találja az "old file"-t. Pedig a telepítés után egyből a patch-el kezdtem, nem piszkáltam semmit. A patch benne volt a csomagban, biztos hogy az euro-s megy rá?
    Légyszi segítsetek!!
  • Balumann
    #10246
  • Atti12
    #10245
    egyébként kellemes Húsvéti ünnepeket! :) Locsolás megvolt? :P
  • Atti12
    #10244
    akkor nagyon álmos lehettél XD megkérdeztem hogy: "Azt ugye tudod hogyha fejbelövöd akkor eltünik a kijelző?" és válaszoltál rá hogy nem tudtad
  • Balumann
    #10243
    Oks akkor ezt javítom majd.
  • Balumann
    #10242
    Emlékeim szerint mindig figyeltem rád de ilyet nem hallottam :|
  • Atti12
    #10241
    "én azt se tudtam, hoyg fejlövéstől kapcsol ki a katonák hudja"

    Akkor nem figyelsz rám, mert amikor játszottunk mondtam én is.. :D
  • Muki100
    #10240
    Pl. Missile Silo-ban az utolsó gépek csak 2 másodpercesek, de van még pár ami csak 10.
  • Balumann
    #10239
    Találtam leírást leírást, úgyhogy pontosítok.
    A shocker gunon a lézer bekapcsolása ad hangot, akkor is ha halkan vesszük elő és utána bekapcsoljuk a lézert :S
    Vicces, én azt se tudtam, hoyg fejlövéstől kapcsol ki a katonák hudja :S azthittem akkor ha sniperezik :|
    mik derülnek ki
  • Balumann
    #10238
    Valamelyik gép nem 13 mp-ig tart alapban? Map pack javítva.

    Majd lépjen be mindenki a splinteres szobába!
  • Muki100
    #10237
    Nem feltétlenül 13 másodperc az a gép ;)
    A map pack linkje nem működik.
    Ennyit találtam benne, egyébként nagyon jó. Kár hogy nekünk annak idején nem volt ilyen ^^
  • Balumann
    #10236
    Nah azthiszem kész vagyok a versusos FAQ-val, ha van időtök olvassátok el, ha van jobb ötletetek 1-2 dolog megfogalmazásához vagy találtok nyelvtani/fogalmazási hibát, akkor mondjátok :D
  • Muki100
    #10235
    A kulcsaimat felhasználva majd felnézek ubira hogy mi a helyzet, de attól tartok már nem éri meg.
  • Balumann
    #10234
    Jah befogom oda is linkelni, de szerintem linkeld be a banner alá is. Akkor más is észreveheti, beleolvas és kedved kaphat a versushoz :D Mertha belinkelem a FAQ-ba akkor nem vszínű, hogy így rámennek, meg megnézik változott-e valami, vissza se nagyon olvasnak.

    Csinálok egy külön szobát Hamachin, belinkelem majd.

    Egyébként nagyon gondolkodok h meg kellene venni a játékot, ti nem gondolkoztok rajta? :D Persze csak nyár elején, ha vége van a tanításnak.
  • Muki100
    #10233
    Úgy gondoltam hogy a már most meglévő FAQ-ba, amit szintén te csináltál tennél egy versus részleget. (akár egy link is elég -> útmutató)
  • Balumann
    #10232
    Nem szélesvásznu :D Ugyan az az arány mint az 1024x768
  • Atti12
    #10231
    szerintem jó. 1152x864 nem szélesvásznú felbontás? :|
  • Balumann
    #10230
    Szerintetek jó a betüméret? Mert én 1152x864 felbontásban vagyok, és én úgy állítottam be, ahogy nekem ott jó (elfelejtettem megnézni milyen másban, és mst így 1024-be túl nagynak tűnik). Bár mondjuk mostmár talán többen nézik nagyobb felbontásba, nem tom.
  • Balumann
    #10229
    Amiket csináltunk képeket most az eszközökről még nem raktam bele, de majd belefogom.
  • Balumann
    #10228
    Frissítettem a versus helpet. Muki ha tudod majd linkeld be a bannerba.
  • grebber
    #10227
    Splinter Cell Trilogy (1,2,3. rész) 2 990 Ft
  • Atti12
    #10226
    nyisd már ki a szemed. Bannerba piros betükkel: ELŐSZÖR EZT OLVASD EL ÉS UTÁNA KÉRDEZZ!
  • Szerdzso Cortez
    #10225
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni tőletek.Ahogy így olvasgattam két témára van kihegyezve a topic.Valami féle több játékos mód és a crack.Nos egyenlőre én beérném valami crack-el is,aztán ha kiakaszottam,akkor esetleg megpróbálkoznék multi-ban is játszani vele.Akinek van működőképes crack-je vagy legalább is tud segíteni az feltétlenül írjon rám.
    E-mail:[email protected]

    Előre is köszönöm!

    ui:Régóta megvan a játék és eddig nem tudtam játszani vele,pedig az első és második részt is kiakaszottam,így ezt is ki szeretném próbálni.
  • Atti12
    #10224
    jó lett. Ha a többiek is ráérnek és van kedvetek ma játszhatunk 1-2 őt este ^^
  • Balumann
    #10223
    Oks az a leírás jól jönne. Majd szeretnék képeket is csinálni némelyik akcióról, például h hogyan látszik a kém a fal mögül meg ilyenek. Én úgy emléskzem már kipróbáltuk azt egyébként, de lehet rosszul emlékszem, mind1 próbáljuk ki majd még1x az a biztos :D

    Persze még folytatom, leírom az összes eszközt, hogy hogyan kell használni, mik a buktatók, stb.
  • Muki100
    #10222
    Nagyon jó lett, ha ezt elolvassa valaki már mindjárt tisztább képe lesz. Majd még gondolom folytatod, szerintem nagyon jól összeszedett és rendezett írás. A FAQ-ba valahol szúrd be.
    Annyiban viszont nem vagyok biztos, hogy lézer nélkül nem-e világít a kém. Szerintem ha leveszed a lézert akkor is látszik. Annak csak az az értelme hogy a katona ne lássa, éppen merre hadonászol, így diszkrétebb, de kipróbálhatjuk valamikor.
    Egyébként volt egy angol versus leírás .pdf-ben, lehet meg is van még nekem valahol, vagy majd előkeresem az ubi fórumról.
  • Balumann
    #10221
    Nah szóval itt a link: KATT
  • Balumann
    #10220
    Elkezdtem írni a Versushoz egy leírást, ITT megtekinthetitek, és javítsatok ha hülyeséget írok :D Egyelőre eddig jutottam, remélem még mostanába betudom fejezni. Majd megpróbálom több színnel jobban átláthatóbbá is tenni.
  • Balumann
    #10219
    Meg, de keress magadnak egy társat, akivel fogsz tudni játszani, gyakorolni, illetve majd később komolyabb ellenfelek ellen játszani. (mikrofonja legyen és jól tudj vele összejátszani, ez a legfontosabb a játékban) - mármint hogyha Versus módban szeretnél majd játszani (annál jobb nincs is :P)... csak nagyon sokat kell gyakorolni, hogy tényleg élvezni is tudjátok, főleg mivel nem nagyon fogtok egyenlő tapasztalt játékosokat neten (vagy még gyengébbeket akik deathmatcheznek, de annak nem sok értelme van).
  • grebber
    #10218
    2.490 Ft nem pénz érte szerintem.
  • tomee92
    #10217
    megéri megvenni az eredetit?:D
  • Balumann
    #10216
    Olvasd végig a FAQ-nak azt a részét.
  • Johhny H
    #10215
    nah szedtemle hozzá a FAQ-ban irt cracket átmásoltam mindent és semmi?!?!olyan mintha rá se nyomtam volna play gombra?!?!ez miért lehet?
  • Johhny H
    #10214
    köccce
  • Balumann
    #10213
    nem kell serial. Crackeld a játékot.
  • Johhny H
    #10212
    Hali!!!Serialt valaki tud adni kiprobáltam párat és egy se volt jó :S pls HELP