8347
  • bmffm856
    #8067
    hát...nem tudom...nekem ez a detonator nem akar működni...nem ismeri fel a videókártyámat, miután leszedtem az eredeti drivert, és felraktam a detonatort...ezért most újra a régi van fönn...
    amúgy a videókártyám pontos leírása:
    Inno3D GeForce 6600GT 128 MB

    Ehhez tudnál valamit?

    Jaja! amikor az eredeti cd-ről telepítem a driverét, valami tornado-t vagy mit ír ki...

    köszi. hello. bmffm.
  • Rudee
    #8066
    Videokártyához kell, drivers.hu-n találsz jót.
    Detonatorból én anno a 41.09est használtam, elég öreg de megbízható.
  • bmffm856
    #8065
    tudnál segíteni, hogy honnan akasszak le egy olyat? egyáltaslán mihez kell régebbi driver? a videókártyához? vagy máshoz? lécci segítsetek! köszi. hello9. bmffm.
  • Rudee
    #8064
    Régebbi driver kell.
  • bmffm856
    #8063
    hello. lenne egy kis gonodom a játékkal...új gépem van, (Asus K8N, AMD 64 2800+, Inno 128 MB videókártya, 512 MB RAM), és odáig simán megvan, hogíy elindítom a játékot, be is tölti a meccset, de ott olyan mintha egy lassított felvételt látnék...egbyszerűen olyan tetü lassan m ozognak a játékosok, hogy élvezhetetlen a játék...felraktam Shockvawe Playert, MS Frameworks-t, és még így is...egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mitől...ha valaki tud lécci segítsen, mert ez így tarthatatlan....előre is köszi...bmffm.
  • Falconer
    #8062
    támogatja
  • Rudee
    #8061
    Controller settingsnél, márha a FIFA támogatja a gamepadodat.
  • Leo1987
    #8060
    Hali!Hogy lehet a gamepad billentyűzetét beállítani a Fifa-ban?
    Kösz!
  • Rudee
    #8059
    Ja meg persze ha be van kapcsolva/nincs jól beállítva a tűzfal.
  • Rudee
    #8058
    Ha labdát a Ball Revolutionnal raktad be akkor igen.

    A raptorok mellett a bigGUI olyan program még, amivel jól be lehet rakni ezeket.
  • Falconer
    #8057
    Volt már, hogy azok voltak fenn, és megszakadt a kapcsolat.
  • bayernfc
    #8056
    ha vki eladná eredeti fifajat pls msnen: [email protected] írjon vagy írjon emailt
  • Rudee
    #8055
    FIFA 2005 face list.
    A FIFA Internetional-on van 2GB Boot Importer, a 3GB csak tervbe volt véve.
  • AchX
    #8054
    Üdv megint. 2 kérdés: tud valaki támpontot adni, honnan lehet megszerezni az arcokhoz a face ID-ket?
    Más: Tud valaki URL-t a "3GB Boot Importer"-hez??? Állítólag van de én sehol sem találtam.
  • AchX
    #8053
    Köszi. Jó ilyen segítőkész fórumosokkal találkozni. De komolyan! Ha lesz még valami új ezzel kapcsolatban, jelentkezem.
  • Rudee
    #8052
    Na ezeket lehet használni:

    RESOLUTION=1024x768x32
    RENDER_QUALITY=2
    WINDOWED=0
    [OPTIONS]
    OFFSIDES=1
    BOOKINGS=1
    RADAR=1
    TIMEDISPLAY=1
    HALF_LENGTH=10
    DIFFICULTY_LEVEL=2
    GAME_SPEED=1

    Néhány dolognál az egyes ON-t, a kettes OFF-t jelent. Ahol több választási lehetőség is van ott a számok a lényegek, a nulla az első.

    Ha megy valamennyire az angol, akkor itt kutakodhatsz ezügyben.
  • Rudee
    #8051
    Mingyá megnézem Soccergamingon, elvileg ott le van írva minden.
  • AchX
    #8050
    Nem tudsz véletlenül egy példát, hogy lehetne bepötyögni neki a dolgot?
  • Rudee
    #8049
    Eredetileg az egyik big fileba van, de fejből nem tudom melyikbe. A FIFA főkönyvtárába is látre lehet hozni.
  • AchX
    #8048
    Ezt a locale.ini fájlt hol lehet megtalálni (konkréten!)? BigRaptorral megkereshetem, csak valami támpontot tud valaki adni?
  • PeeTeR
    #8047
    most hogy kinyirom a szemem en is eszreveszem a #MAGYARORSZAG feliratot, ami alatt link van :) mar nem csak BETA van, kijott egy ujabb verzio is.

    koszke!
  • Rudee
    #8046
    Fifahungary.com-on van beta ha minden igaz.
  • PeeTeR
    #8045
    van a jatekhoz esetleg egy magyarositas ? visszaolvastam de nem talaltam ilyen jellegu hozzaszolast. amugy csak azert kerdezem mert egy ismerosomnek kene es mivel nekem nem kellenek magyarositasok igy cimet sem tudok meg azt sem hogy hol erdemes utanna nezni.
  • Rudee
    #8044
    A demo zoom az egy kis program amit még a FIFA demojához csináltak. Mindenféle dolgot be lehetett állítani vele.
    A locale.ini egy olyan file, amiben néhány beállítás "tárolódik".
  • AchX
    #8043
    Üdv megint. Ha kontárkodhatok egy kicsit, mi is pontosan az a progi + az .ini fájl?
  • Rudee
    #8042
    A demo zoom vagy mi volt a neve nem patch. Létrehoz egy egyébként is létező (valamelyik zdata-ba van) .ini filet.
  • Taranov
    #8041
    Az már egy patch volt a demohoz. Az alapjátékban 2, 4, 6, 8, 10 perc van.
  • Rudee
    #8040
    A demoba biztos volt, akkor meg a teljes játékba is működik egy jó locale.ini-vel.
  • Taranov
    #8039
    Nálam sosem volt.
  • Rudee
    #8038
    Nekem úgy rémlik hogy volt 45 perc is.
  • Taranov
    #8037
    Mert így csinálták meg.
  • AchX
    #8036
    Üdv mindenkinek.
    Volna egy kis problémám. A FIFA 2005-ben tudja valaki miért lehet max. 10 perces félidőket beállítani? Ha tud valaki valamit kérem írjon. THX
  • báttyó02
    #8035
    régebbi drivert rakjál fel,és megoldódik a problémád.
  • sylas
    #8034
    Halistok!van olyan aki Geforce fx 5700 ese van?mert nálam vmilért a fifa mikor belépek elkezd villózni a kép(lehet látni mivan a képen de villog - fehér csíkok mennek)fogalmam sincs mi lehet a gond!az előző vid kártyánál nem volt gond
  • Rudee
    #8033
    Mez, arc, cipő, labda, reklámtábla stb.
  • Falconer
    #8032
    pl?
  • Rudee
    #8031
    A grafikai kiegészítők ilyenek.
  • Falconer
    #8030
    De van olyan? Akkor az mit módosít?
  • Rudee
    #8029
    Akkor keress olyat, ami nem módosítja az adatbázist és a rostert.
  • Falconer
    #8028
    Azt tudom, és nem érdekel, mert nyílván nem fogja az összes fifa partnerem ugyanazokat felrakni, meg annak a haverjai, meg annak, stb..
    Olyan kell ami megy mindennel