8347
  • jugen
    #8107
    segítsetek!
    a hsp-t nem tudom feltelepíteni, azt írja, hogyí vlmi file hiányzik
    a teljes telepítés van fennt...
  • Falconer
    #8106
    Hát van ez így. Gyakorlat teszi a mestert, meg kell ismerni jó szobákat vagy minekhíják, és akkor már mehet.

    Falconer
  • Imobe
    #8105
    én se tudom használni pedig akarnék játszani én is
  • Falconer
    #8104
    De nem fogod tudni használni :)

    Falconer

    ui: LOL :DDD
  • Rudee
    #8103
    #8085 röviden
  • Deqwator
    #8102
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni, hogy hogy kell játszani direct ip-vel?
  • Ibron
    #8101
    nekem vaan!de nem onlineon!me az nincs regelve.



    Ibron
  • Bence01
    #8100
    szewasztok ha valakinek van kedve multizni akkor írjon msn-en msn cím: [email protected]
  • Ibron
    #8099
    aha,thanks.



    Ibron
  • gabber_saviola
    #8098
    mirc telepítése

    és innen tudod leszedni a mirc-t
  • Ibron
    #8097
    LOL..thanks...de arra gondoltam,h leírod monnyuk merre találom,webhely cím....vagy benne vana Fifában?mer nem vágom.


    Ibron



    De azé is nyomjanak má be egy eredeti CD kulcsoooot!:D
  • báttyó02
    #8096
    mirc.
    egy progi
  • Ibron
    #8095
    mcsodára menjünk fel?pontosabb útba igazítást,lécci.



    Ibron



    De azé is nyomjanak má be egy eredeti CD kulcsoooot!:D
  • báttyó02
    #8094
    óó felmentek mircre,aszt ott van annyi külföldi meg mindenféle ember,hogy nem győzitek válogatni kivel multizzatok..
  • Imobe
    #8093
    hát jah nekem is kéne vmi megoldás mert én is szeretnék online-on játszani de nem lehet csak eredetivel szal maradt a direct ip
  • Ibron
    #8092
    kac-kac......ehhh,szar így..vmi megoldás akko is kéne.



    javítok:nem szar,nagyon király játék,de az online része így sajna szar.



    Ibron
  • báttyó02
    #8091
    álmodj királylány
  • Rudee
    #8090
    Akkor működne, ha még nincs regisztrálva.
  • Ibron
    #8089
    aha,szóvala kko nálam má nem működne?


    Ibron



    De azé is nyomjanak má be egy eredeti CD kulcsoooot!:D
  • Rudee
    #8088
    Nem lenne hátrányuk? Egy kulcsot csak egyszer lehet regisztrálni.
  • Ibron
    #8087
    me ez nálam má hagyomány:D....a hpuniversén kezdtem el és megmaradt:).Azé íroma lá.


    Ehh,de gonosz embereek vannak a viláááággbaaaan!:D...ehh és grrr meg szitok és átok!:D...letörne a kezük a kis...........(káromkodás:D),ha beírnák ide?semmi hátrányuk se lenne.


    Amúgy bocs,de nem láttam a keresőt alul,nem számítottam rá:D,mer a FAQ-ok meg itt felül szoktak lenni.De azé thanks a válaszokat.Ésa az eredeti CD-vel rendelkezők meg írják be a cuccot,vagy rájuk küldöm az Adava Kedavrát!:D...Harry Potterbe a leghalálosabb átok:D



    Ibron
  • Falconer
    #8086
    Hát CDkeyt azt szerintem senkitől nem fogsz kapni. Az üzeneted meg miért írod alá?
  • báttyó02
    #8085
    hát cd kulcsot ne várj :dd
    ip: keresel egy ellenfelet,eldöntitek ki hostol,aki a host,az megadja az ip-jét,és a másik csatizik hozzá clientként
  • Rudee
    #8084
    Gondolhatod hogy ha valaki megvette az eredeti játékot és vele együtt a kulcsot, akkor majd meg fogja adni másnak?

    A Direct IP használata párszor le lett már írva, alul van a topikon belüli kereső.
  • Ibron
    #8083
    aha és tudtok eredeti cd kulcsot adni?meg ip-vel....adjam meg a sajátom,vagy mi?asse tudom:D


    Ibron
  • báttyó02
    #8082
    jaja ha onlineon,csak akkor nem megy nem eredetivel...de ha simán ip megadásával,akkor megy
  • Rudee
    #8081
    Ha EASO-n akarsz jáccani, akkor kell egy eredeti cd key.
  • báttyó02
    #8080
    de tudsz vele játszani multiban..
  • Ibron
    #8079
    Hy all!


    Másolt s cd-m és a multyba nemtok vele jáccani,mit csináljak?


    Ibron
  • dani92
    #8078
    szerintetek a magyar bajnokság jó a 2005-ben
  • dani92
    #8077
    sziszasztok
  • bmffm856
    #8076
    köszi a tippet...kikapcsoltam a Nortont, de a probléma sajna ugyanúgy fennáll...ezek szerint marad a driver...
  • Rudee
    #8075
    Nortont én kikapcsolnám egy próbára, szemét dolgokat szokott művelni.
  • bmffm856
    #8074
    nem csak ezzel működik így...minden driverral amit eddig próbáltam ezt csinálja...de hozzáteszem mindegyik friss driver volt...
    a demo-t nem próbáltam...
    lehet, hogy hülye kérdés, de mik azok a processek? ha a futó programokra gondolsz, akkor fut egy norton internet security, egy nvidia, és egy sound effect program...más nem...
    a 3dguru-t néztem...és hááát...nem igazán tudom, hogy nekem melyiket kéne letöltenem...tudnál benne segíteni?

    előre is köszi szépen. hello. bmffm.
  • Breki33
    #8073
    csak ezzel működik így?

    milyen processek futnak?

    mi a helyzet a demo-val?


    Amúgy drivert célszerű a 3dguru-ról leszedni
  • bmffm856
    #8072
    köszi szépen...de sajna ez sem működik...feltettem egy 71.25-ös drivert hozzá, amit erről az oldalról szedtem le, a gép fel is ismeri, de a probléma megmaradt...ugyanúgy lassított felvétel...hát...én ezzel már tényleg nem tudok mit kezdeni...de tényleg köszi a segítséget...hello. bmffm.
  • Thomson
    #8071
    Elment egy fájlt ,de azt hova kell rakni???????
  • báttyó02
    #8070
    hát lemented,akkor elvileg berakja..
  • Thomson
    #8069
    Sziasztok!

    Segítsetek!

    Tudjátok van ez a progi (CREATION CENTRE 2005).Na ezzel kreáltam magamnak egy jó kis csapatot de NEM toom h hogyan kell berakni a gameba.!!!!! Ha valakinek megvan ez a progi és ért hozzá kérem segítsen :)) Köszi All !!
  • Rudee
    #8068
    A detonatort azért írtam, mert nem írtál pontos típust. Egyébként 6600GT-vel valakinek volt már baja.
    Itt találsz drivert hozzá.