8347
  • Breki33
    #7707
    De, viszont akkor direct ip-n keresztül

    7702-es hozzászólásra ugorj
  • Rezdi
    #7706
    Ha nem eredeti Fifám van akkor nem is tudok online játszani?
    A régebbiekkel sem?
  • zizzenet
    #7705
    Szerinted/szerintetek egy
    - Saitek X6-38U Dual Analog Pad
    vagy egy
    - GAMEPAD GEMBIRD JPD-DUALFORCE USB
    megfelelő, jól kezeli a program, meg használható?
  • Breki33
    #7704
    Érdemes beruházni egyre

    pár ezerért már kapsz jót
  • zizzenet
    #7703
    Kipróbáltam. Nem igazán csak az a hátrány, amit írtál, vagyis hogy a két játékos irányítása egyszerre nem elérhető. Egy D-gombbal rendelkező gamepad esetén fújhatom a cselezést is. Igazából mindössze annyi funkció érhető így el, mint a 2003-ban. Ez elég gáz.
  • Breki33
    #7702
    #5728

    legközelebb használd a kersőt alul
  • Breki33
    #7701
    Ha eredeti a Fifa-d akkor a kulcsot
  • Rezdi
    #7700
    Sziasztok!
    Én nem is tudom mikor játszottam utojára online a Fifaval, még valamikor évvekkel ezelőtt. Gondoltam az egyik haverommal kipróbálom a Fifa 2005-t online. De amikor megláttam azt az ablakot ami kijött mikor rákattintottam a menüben, megijedtem és nem tudtam mit kell csinálnom.
    Kérlek írjátok már le hogy mit kell beállítanom.
  • BaziJoe
    #7699
    És van még vagy télleg ennyi mert azthittem,hogy bonyolutabb?
  • Were
    #7698
    GYEREKEK én síkhülye vagyok de tényleg úgy hogy valaki el tudná magyarázni hogy hogy kell hostolni vagy connectolni. Én már próbáltam beirtunk mindent a haverommal és nem akkar mükösni!!!
    Úgyhogy ha valaki tud segíteni akkor küldjön egy mailt a [email protected]!!!! VAgy válaszoljon itt a fórumba nekem mindegy csak segítsetek!!!
    Előre is köszi!!!
    JA amúgy már úgy is próbáltam ahogy mondtátok mirc-el és nem volt senki fenn!!! Enyit elről!!!!
  • Taranov
    #7697
    e - sprint
    d - lövés
    s - passz
    a - magas passz
    w - keresztlabda
    q+d - átemelés a kapus fölött
    q+s - állítható erősségű passz
    shift - csel
    shift + e - labda megtolása

    most nagyjából ennyi jut eszembe
  • BaziJoe
    #7696
    Sziasztok biztos már leírtátok de lusta volnék vissza keresni.
    Légyszi irjátok mán le mi abillen tyükiosztása a játéknak?
  • Taranov
    #7695
    Ennyi erővel már egyszerűbb lenne felraknod és megnézned, ha már úgysem fogsz két karosat venni.
    Egyébként az a különbség, hogy az egyik karral irányítod a labdabirtoklót, a másikkal meg a csapattársadat, akinek passzolni fogsz.
  • zizzenet
    #7694
    Még egyszer hadd térjek vissza a gamepad kérdésére. Miről maradok le, ha a kilenc gombos (egy analóg karos) gamepaddel játszom? Van-e olyan funkció, amit így nem érek el, avagy mennyiben lesz nehezebb a kétkaroshoz képest? (Azért kérdem, mert ha mindenképp kell hozzá két karos, akkor nem is foglalkozom a dologgal, az ugyanis nagyon drága mulatság.) Válaszotok továbbra is köszönöm.
  • Taranov
    #7693
    Meg az akadásnak is vannak különböző mértékei.
    Nálam (Radeon 9000, 2.4 Ghz P4, 768 MB DDR RAM) a videókártya nem elég jó, és ezért ha gyorsan megy a labda, kicsit akad, de játszható. Nálad szerintem nem fog egyáltalán.
  • Taranov
    #7692
    Biztos minden okés lesz.
  • zizzenet
    #7691
    Köszönöm. Azt elfelejtettem mondani, hogy mindezt 1024x768-ban szeretném elérni, de gondolom, így is menni fog.
  • báttyó02
    #7690
    akkor ezt kár volt megkérdezned :))
  • Scholes18
    #7689
    Azt tényleg nem , megpróbálom kösz.
  • Taranov
    #7688
    Akkor természetesen fut minden full-on.
  • zizzenet
    #7687
    Memória mérete: 1024 MB (2x512 MB, Dual-Channell)
  • Breki33
    #7686
    sztem simán kell mennie full-on ha jó az alap
  • Breki33
    #7685
    sztem nem szedted ki a dokumentumokbol
  • báttyó02
    #7684
    mennyi memóriád van???
  • zizzenet
    #7683
    Másik kérdés: szerintetek egy Radeon 9800 Pro kártyával és egy 3 gigás procival mennyire magas beállításokkal lehet "folyékonyan" futtatni? (Nem nagyzolás, őszinte kérdés.)
  • Scholes18
    #7682
    Segítsetek PlZ!
    Fölraktam valami patch félét, mikor elindítottam a gémet kilépett töltés közben. a REINSTAll se segített. megpróbáltam más helyre rakni a játékot de az se jó hiába rakom újra mindig kilép már töltés közben.
  • Taranov
    #7681
    1. Annak idején sokkal többet játszottam a 2003-mal, de azért objektív szempontokat tekintve ez sokkal jobb játék.
  • Breki33
    #7680
    1. A 2003-as és ez ami jónak mondható sztem.
    A 2004-nél egyértelműen jobb.

    2. Nem játszhatatlan de célszerű a két analóg kar
  • zizzenet
    #7679
    Érdeklődnék, hogy:

    1. ez a játék (FIFA Football 2005) mennyiben jobb a 2003-as verziónál;

    2. érdemes-e nekikezdeni egy Microsoft SideWinder nevezetű, egy analóg gombos, összesen kilenc gombos gamepaddel, avagy azzal játszhatatlan (2003-ashoz elég volt, sőt javasolt)?

    Válaszotok előre is köszönöm.
  • Breki33
    #7678
    vagy odítva
  • grizzly21
    #7677
    Egyértelmű driver hiba... Nekem ugyanez volt. 61.77et elfogadja, 66.93mat,67.02t nem. Ez van. nem értem hogy egy ekkora cég mint az nvidia nem képes egy kis figyelmet fordítani egy ekkora járékra mint a fifa...
  • Taranov
    #7676
    Kár :D
  • The Hedgehog
    #7675
    Akkor nem :D
  • Taranov
    #7674
    Nem? :)
  • The Hedgehog
    #7673
    szerinted? :D
  • DJ Bee18
    #7672
    OK Kösz, 66.93 mam van. Már nekem is rémlett valami ilyesmi
  • Forrest Gump
    #7671
    Ha nvidia kártyád van, akkor az a gond hogy a Fifa nem csípi az új drivereket. Rakjál fel egy régebbit, nekem a 61.77-el tökéletesen megy. Az újabbakkal nekem is villogott a kép.
    Ha atid van, akkor nem vágom.
  • DJ Bee18
    #7670
    valaki???
  • DJ Bee18
    #7669
    És HEDGEHOG lesz HSP? :)
  • DJ Bee18
    #7668
    Nem tudja valaki hogy mi a szartól villog a kép játék közben, ráadásul úgy hogy két hónapja ugyanazon a gépen még ment??? Legfrissebb driver, minden ok: