8347
  • balintka
    #7667
    #7663 ???
  • cory11
    #7666
    akkor megnyugodtam!!
  • The Hedgehog
    #7665
    nem találod mivel még nincs kész :)
  • cory11
    #7664
    nem tudja valaki hogy honnan lehet letölteni a magyar bajnokságot mert a fifahungary-n nem találom??
  • balintka
    #7663
    Hi! Valaki nem tud kézikönyvet a játékhoz? (lehetőleg magyar legyen, de az angol is jó! ) Kösz
  • gercse
    #7662
    de olvasok fh-t csak mostanában így félévzáráskor nem sok idöm van,meg a net sem szuperál
  • The Hedgehog
    #7661
    dehogynem vennék meg! pont azért! lásd PES!
  • The Hedgehog
    #7660
    február? ezen a héten!!! nem olvasol FIFA HUNGARY-t? :D
  • Taranov
    #7659
    Félévente jelenik meg úgy tűnik, jó is, mert nem kötött le egyik sem egy évig. :)
    Az EURO teljesen különbözött a Fifa 2004-től, kb. annyira, mint a 2005-től.
    Szerintem meg tudnák csinálni jót, bár a karrier úgy volt most, mintha tényleg ki se próbálták volna.
    Mondjuk ha csinálnának egy igazán jót és sokoldalút, akkor lehet, hogy a következőt már nem vennék meg annyian.
  • gercse
    #7658
    creation centre? mikor jön már ki ? remélem februárban meg lesz már
  • The Hedgehog
    #7657
    szerintem meg nem így van! meg nem is félévenként hozzák ki hanem évente! a EURO és a CL mindíg az előzőleg kiadott FIFA-ra épül... egyszerűen annyi a baj, hogy rossz irányba indultak el és most nem tudják megtalálni az aranyközepet. Vannak 60-an a projecten és mégsem sikerül belőle annyit kipréselni mint amit tudnának...
  • Taranov
    #7656
    Az a baj, hogy az EA simán tudna csinálni egy jó fifát, amiben a manager rész is komoly, csak nyilván a félévenkénti kiadás több pénzt hoz. :-C
  • The Hedgehog
    #7655
    én már használom! nem rossz! csak a kick-off camera egy kicsit zavar engem!
  • Taranov
    #7654
    Mindegy, az is késő :)
  • Breki33
    #7653
  • The Hedgehog
    #7652
    én úgy tudom februárban!
  • Taranov
    #7651
    Én abban reménykedem, hogy a BL-es játékban már normális lesz, de hát az meg márciusban jön.
  • The Hedgehog
    #7650
    sziv. hát én emiatt csak sima meccseket játszom a FIFA-ban, max párat! a Career-ból kiábrándultam és most nem akarok itt vitát kezdeni, de a PES4-ben például ez az igazolási/visszavonulási/játékosfejlesztés rendszer sokkal kiforrottabb. Ezért is nyomom azzal a Master Ligát!
  • Bibo
    #7649
    Próbáld meg felrakni a IPX/SPX protokollt, ha még azt nem raktad fel, és a tulajdonságba állítsd be a keret tipusát ethernet 802.3-ra.(ezt lehet hogy nem kell beállítani, de biztos ami biztos) Amelyik játék nem ip címet használ az ezzel megy. Legalábbis nálunk műxik :)
  • Taranov
    #7648
    Én is abbahagyom, mert már volt 7 jó középpályásom, 5 jó védőm, és 4 csatárom, a csatárok megmaradtak már 3 éve, a védők közül 3 is elment egy év után, a középpályások közül meg egyszercsak minden jó elment és béna névtelenek jöttek. Így semmi értelme nem volt megvenni őket.
    Thx a segítséget.
  • The Hedgehog
    #7647
    Elvileg visszatérnek majd új névvel... de amit leírtál egy általános hibája a FIFA 2005 karrier módjának. Az embernek az az érzése, hogy nem igazán tesztelték ezt le a készítők. Csak kitalálták, hogy hú visszavonul és beletették, de arra nem gondoltak, hogy mivan ha 2 idény között igazoltam vkit sok pénzért az meg fogja magát és fél év után lelép. Hát köszönöm! Én többek között emiatt hagytam abba a Career Mode-ot!
  • Taranov
    #7646
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem.
    Játszom épp career-t a Fifa 2005-tel, és az idény végén kiírta, hogy Jaap Stam és egy másik fószer bejelentette a visszavonulását. Oké, de már az is érdekes, hogy a téli átigazolási időszakban, mikor megvettem ezt a tagot, nem tudtam, hogy csak fél évig lesz az enyém ennyi pénzért. No nembaj, a baj a következő:
    Nem írta ki, hogy Vieri is visszavonul, de visszavonult, úgy, mint Materazzi is. Gondolom lejárt a szerződésük, de ők még nem voltak olyan idősek.
    Következő idényben kiírta, hogy Zanetti és Davids visszavonul, mondom oké, de Betmen, akit drága pénzért vettem 1 vagy 1,5 éve, szintén eltűnt, de nem vonult vissza. Ezeket valahogy vissza lehet szerezni?
    Vagy ezek a playerek elvesznek?
  • gercse
    #7645
    nncs valami lista ami leirja csapatok mezszámjainak az id-jét? mert kéne a lazio otthoni meg idegenbeli mezszáma,dehát nem tom melyik az
  • Breki33
    #7644
    Szia

    Nem irc-n keresztül hanem irc segítségével

    Ehhez szükséged van egy mirc nevű kliensre úgymond.
    Ennek a használatáról a fifahungary-n találsz leírást.

    DE ez csak a közeg amivel barátokat szerezhetsz :-)

    Ha nem eredeti Fifa-d van annak az ip címét kell tudnod akivel játszani akarsz, illetve fordítva.

    DE ezek tényleg többször le voltak írva,
    A fórum alján használd a keresőfunkciót.
  • grizzly21
    #7643
    Van valakinek helyi lanja? Mert egy csomó játék nem megy.
    Be van állítva a hálózat, megosztás megy, csak gondolom egy két protokollt meg szolgáltatást kéne telepíteni.tcp/ip telepítve van.
  • csaneszman
    #7642
    Srácok! szeretnék az unokaöcsémmel fifázni a neten keresztül! Mivel nem eredeti a fifám ezért simán nem tudok. Tanácsoltátok hogy irc-n keresztül próbáljam meg de ebben semmi tapasztalatom sincs...ezért ha van valaki aki normálisan fel tudna homályosítani azt nagyon szépen megköszönném. Azt viszont ne írjátok hogy olvassak vissza mert már ez is megvolt:( Az irc-n is feltettem ezt a kérdést de agybeteg 10-évesekkel nem lehet kezdeni semmit... ezen a szinten nem akarok komunikálni:(
  • Taranov
    #7641
    Én sem tudtam meg sehol, a readme-ben nincs benne, vagy túl felületesen néztem.
  • Bibo
    #7640
    Sziasztok!
    Tudja vki hogy melyik portot használja a netes játékra?? Helyi hálón kerszetül van netem és engedélyezni kéne a szerveren azt a portot, mivel így én nem tudok hostolni csak connectálni. Vagy esetleg hol lehet erről infót találni??
  • gercse
    #7639
    látom másnak sem megy, mindegy ha mégis lenne valakinek egy jól kinéző lazio meze az szoljon
  • gercse
    #7638
    http://italia.fifa2002.com/file.php?files=1110
    ezt le tudja valaki nekem tölteni és berakni ide mert nekem nem megy? másnak sem vajon?
  • Taranov
    #7637
    Nem kell ennyit bénázni a Direct IP-vel, egyértelmű, hogy beírod a másik ip címét, és connectelsz, mikor ő hostol, minden játékban így van, illetve a józan ész is így diktálja :)
  • gercse
    #7636
    vagy tud valaki jobbat?
  • gercse
    #7635

    ezt valaki meg tudja ugy javatiani,hogy ne legyen ennyire ocsmány a játékban,az ujja meg a vállánál teljesen fehér szinte
  • báttyó02
    #7634
    ok köszi
  • Rudee
    #7633
    Csak a FIFA.
  • báttyó02
    #7632
    legalább annyit mondj,hogy ehhez kell valami program?
  • Rudee
    #7631
    IP cím alapján. Egyik hostol, másik connectol. Van fórumon belüli kereső, anno leírtuk már százszor a menetét.
  • báttyó02
    #7630
    sose játszottam igy,kérlek magyarázd el részletesebben
  • báttyó02
    #7629
  • Rudee
    #7628
    Direct IP-n tucc.