8347
  • Dgzt
    #7747
    Mondjuk ha jobb lesz akkor átmegyek rá, és akkor nem tom befejezni a karriert
  • Dgzt
    #7746
    Ez is elég jó
  • The Hedgehog
    #7745
    hát ennél reméljük csak jobb lesz
  • Dgzt
    #7744
    Szerintem jól eltalálta az EA sports, mer rohadt jó lett a fifa 2005.
    kivncsi leszek majd hogy milyen lesz a 2006
  • Dgzt
    #7743
    jó meg aszontad :D
  • The Hedgehog
    #7742
    ha igen akkor igen! egyébként igen! :)
  • Dgzt
    #7741
    Aszonátok hogy a fifa 15 szezonból áll, akkor ez 2020-ig megy?
  • The Hedgehog
    #7740
    Ez eddíg is világos volt minden futballhoz értő számára :)
    Csak itt úgy látszik ilyenekről nem tud a nép :D
  • vizoo
    #7739
    Ha megnyeri a kupát, miért jutna fel az első osztályba??? Ha megnyeri a kupát miért indulna az ECC (magyarul BL) ben?? Gyerekek!!! ECC-ben csak első osztályból tudsz indulni. Viszont Az UEFA kupában tényleg indulhatsz, hogyha megnyered a nemzeti kupát. Ami nem jelenti azt, hogy feljutsz az első osztályba.

    Köszi, hogy hozzászólhattam :DDDDD
  • Taranov
    #7738
    Akkor már fel is jutsz az elsőosztályba.
  • usa911
    #7737
    De indulhatsz , ha megnyered a nemzeti kupát!
  • Taranov
    #7736
    Lehet, hogy nem :)
  • Falconer
    #7735
    Másodosztályúval nem is lehet indulni ECCben nem?
  • Taranov
    #7734
    Kösz, kösz nem kell mondani :))
  • csaneszman
    #7733
    Hi! Isten vagy!! Nagyon szépen köszönöm az infot:)
  • Taranov
    #7732
    Jól gondolod, meg kell tudnod az IP-det.
    Itt tudod megnézni, a REMOTE_ADDRESS-nél írja ki.
  • csaneszman
    #7731
    Sziasztok! Volna még egy kérdésem ...az ip-met hol tudom megnézni mert gondolom nem azt az ip-címemet kell megadnom ami 192.168.0....stb hanem azt amit épp kioszt nekem a szolgáltató minden megkezdett kapcsolatnál.
    Ha rosszúl gondolkodom az ügyben akkor is írjatok légyszí!!!!!!
  • gabber_saviola
    #7730
    Hi All!
    szokott valaki multiban nyomulni?
  • Taranov
    #7729
    nem az ea sports online-ba kell belépned, oda csak eredetivel lehet.
    A game modes - multiplayer - direct ip-ben kell hostolni.
  • csaneszman
    #7728
    Sziasztok! már csak egyet nem értek ebben a multiplayeres játékban nem eredeti fifával....ha belépek a fifába és onnan a fifa online-ba akkor hogyan tudom az acountolást megúszni hogy kreálhassak egy gamét??
    Vagy be se kell lépjek a fifán belül az online részbe? Akkor meg hogyan tovább. Már kigyurtam magam a irc-böl is meg TeamSpeak ból is ..már mindent tudok hogyan mircezzek stb...csak most feltettem a fifát és csak nézek hogy hogyan is horstoljak...meg ilyenek, mert bármire nyomok...acountot kér a rohadék:(
  • Were
    #7727
    N most meg egy olyanproblémám lenne hogy sikerül conectolni be istölt de aztán kiirly hogy a kapcsolat megszakadt!!!!
    Aztán meg megprobálunk megint összekapcsolodni és akkor már megint nem csinál semmit!!!!!!!!!!!


    Mit tegyek?????
  • Taranov
    #7726
    Valószínűleg. Azért az nem feltétlenül várható el, hogy egy másodosztályú csapattal megnyerjed az európai bajnokságot (ECC).
  • Dgzt
    #7725
    és az baj hogy volt 2 vereségem és mind 2 benne volt az újságokban?
  • Dgzt
    #7724
    köszi
  • Taranov
    #7723
    Kitartás :D
  • Dgzt
    #7722
    akkor megyek játszani is hogy közelebb kerüljek a Crystal palace-hoz :D
  • Dgzt
    #7721
    jah az 1. idény felénél
  • Taranov
    #7720
    Nyilván te az első idény felét játszottad le, nem a karrier mód (15 idény) felét :)
  • Taranov
    #7719
    Karrier közben. Az idény végén kiírja, hogy hová mehetsz.
  • Dgzt
    #7718
    és a karrier közben mehetek, vagy újra el kell kezdenem a karriert más csapattal?
  • Taranov
    #7717
    Igen, mondjuk az Arsenal elérése sok időbe telik.
    Ha jól játszol, nyersz a 2. osztályban stb., akkor 2. vagy 3. évben mehetsz az Interhez, Crystal Palace-hoz, de a Milanhoz, Realhoz inkább csak 3. vagy 4. évben mehetsz. Az Arsenalhoz a 4. vagy 5. idény előtt nem nagyon. Persze ha nagyon jól játszol...
  • Dgzt
    #7716
    Mer már a Masfield town-nal megcsináltam már kb a felét és még asszem nem lehet lenni vele
  • Dgzt
    #7715
    ha megcsinálom a karriert másodosztályú csapattal?
  • Taranov
    #7714
    Ha már eljutottál egy bizonyos szintre, lehetsz azokkal is.
  • Dgzt
    #7713
    Megtudná valaki azt a kódot mondani hogy ne csak angol másod osztályú csapattal legyek a karrierben hanem pl: Crystal palace, Arsenal stb?
  • Taranov
    #7712
    A router tűzfal és portmap (virtual server) szolgáltatásában kell turkálni, de hogy ez hol van, az egyrészt router függő, másrészt attól függ, hogy mik az igényeid.

    Ugye nem a 192.168. kezdetű IP-re csatlakozott a másik játékos?
  • Were
    #7711
    Vagy connetelsz vagy hostolsz.Ha hostolsz akkor megadod az IP cimed az ellenfélnek,ő connectel hozzád,neked nincs más dolgod a Direct IP ponton belül a HOST-ra nyomni és várni.
    Ha te connectelsz akkor megkapod az ellenfél IP-jét,a Direct IP ponton belül a NEW-ban adsz neki egy nevet,meg beirod a megkapott IP-t.Ezután ez a név-ip megjelenik a Direct IP pontban ball oldalon,kiválasztod,és a CONNECT-re nyomsz.
    Ha nem megy,akkor lehet baj tüzfal,rúter,a játékba berakott extra dolgok...

    Az ok hogy baj , de nincs ide irva hogy
    AKINEK RUTERE VAN AZ MIT CSINÁLJON????????????????????????????????

    Nem egyszerübb lene elmagyarázni vagy küldeni egy emailt mint hogy itt viszanézzegesek mindent!!!!!!!!!!!!!!
    (Ráadásul nincs is benne a kért információ)
  • Taranov
    #7710
    Ezt nem tudja neked senki megtanítani. Csak azt tudom rá mondani, hogy aki ennyire nem ért a hálózathoz, vegye meg eredetiben a fifát, és játsszon azzal.
    Ne használjon routert és ne foglalkozzon az ip-kkel.
    Az meg le van írva, hogy hogy kell beállítani, Breki már megmondta a hozzászólás számát.
  • Taranov
    #7709
  • Were
    #7708
    Légyszi választ!!!!!!!!!!! PLZZZZZ!!!!!!!!!!

    Amúgy az lehet nálam a baj hogyén ruterröl küldeném???
    Mert azt irjátok hogy alapból mit kell csinálni.Na de aknek rutere van?

    Válasz PLZZZZZ!!!!!!!!!!
    Email:[email protected]