Újpest FC
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igazából az idõpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az elsõ gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelzõ intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól elõtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edzõ Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltõl kiállítottak két játékost, ettõl megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerûen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettõt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövõben tudunk hasznosítani.
FORZA ITALIA! I CAMPIONI DEL MONDO SIAMO NOI!
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
"A magyar labdarúgásról mindennél többet elárul, hogy nemrégiben õt nevezték ki a szakmai képzés irányítójának."
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ezért mondom évek óta, hogy amatõrizálni kell a bajnokságot, mert ilyen eredményt munka után 1-1 órát edzegetõ-focizgató játékosokból álló csapat is hozna.
Kell nekünk foci EB több milliárdért?
Bicskeit meg üssétek agyon lilák!
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
Next PC upgrade: 2022
A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.
A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!
Jol latod a helyzetet.
Ideje lenne mar az osszes NB-Ies csapatot amatorstatuszba taszitani, hogy ujratudjon fejlodni a labdarugasunk.
Radobbennenek hamar a jatekosok, hogy ha nincs foci nincs fizetes es lehet a futoszalag mellett a 8 altalanosukkal dolgozni 3 muszakban.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ilyeneknek még 4-5 éve is 6-ot rúgott volna bármelyik kupainduló csapatunk,de hát ma már itt tart a magyar szinvonal...
Amugy ha 1-4 lenne az se lenne irreális,ugyhogy még jó is az eredmény.
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
A kulfoldieknel meg az egesz brazil csapat hianyzik. 😛
Te kis okoska, jo lenne, ha leszurned kivel is jatszik az UTE.
Itt jo, ha beferne a megye kettobe.
<#hehe>#hehe>
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Mit varsz ? Majd megmagyarazzak, hogy mar nem lehet egy lichteinsteini csapatot sem felvallrol venni.
Kozben meg egy UTE fele csapatnak siman 4et kellene legalabb rugni egy ilyen fos csapatnak.
Ui:
Ja es azt meg hozzatennem, hogy ezek a kulfoldi jatekosok amatorok.
Ilyenkor kell elgondolkozni azon, hogy a tobbszazezres fizetest megerdemlik e ezek a labdarugoknak csufolt, gibbonok.
Raadasul en fizetem, mint adozo allampolgar.
Ideje lenne mar rendet tenni, mert mar nagyon unom.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||
nem bas.ogatni akarok, csak infot akarnék kapni!
A ligahitel visszafizetése nem szerepel a versenykiírásban
Az Újpest FC ma beadta fellebbezését a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának elsõ fokú határozata ellen, amelynek értelmében klubunk nem vehet részt az NB I 2006/2007-es idényében, mert nem fizette vissza a Profi Liga Kft. részére a reorganizációs keretbõl felvett 136 millió forintos hiteltartozását.
Az alábbiakban az Újpest FC ügyvezetõ igazgatója foglalja össze klubunk álláspontját a szurkolóinkat is rendkívüli módon foglalkoztató ügyben.
Dr. Dányi Szilárd:
„Az Újpest FC a mai napon beadta a fellebbezését a versenybizottság elsõ fokú határozata ellen. Az Újpest FC álláspontja szerint a klub a 2006/2007-es NB I-es versenykiírás minden pontjának megfelel. A Profi Liga Kft-vel kapcsolatos jogviszony egyoldalú kötelezettségként történõ rendezése ugyanis – általunk nem ismert okból – nem került bele a versenykiírásba, ezért az nem is szabható meg indulási feltételként. A Profi Liga Kft. nem tagszervezete a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, ezért az MLSZ egyetlen egy szervének – így az elnökségnek – sem áll jogában, hogy egy egyébként bizonyítottan vitatott követelés megfizetésére kötelezze az Újpest FC-t anélkül, hogy a vitatottság jogszerûségében az ügyben eljárásra jogosult egyetlen szervezet, a Fõvárosi Bíróság nem hozna döntést. A jogállamiságot és a Magyar Köztársaság alkotmányát is sérti, ha egy szervezet, amelynek a jogvita rendezésére nincsen semmilyen felhatalmazása, abban egyoldalúan állást foglal és egyoldalú kötelezettségeket ír elõ. Természetesen amennyiben álláspontunkat az MLSZ fellebbviteli bizottsága nem fogadja el, kénytelenek leszünk a minket esetlegesen érõ jogsértés megállapítására és a minket esetlegesen érõ kár megtérítésére polgári peres eljárást indítani az MLSZ ellen. Nem célunk azonban az Eb-pályázat sikerességét is befolyásoló botrány kirobbantása a magyar labdarúgásban, ezért még mindig hiszünk abban, hogy a helyzet tárgyalás útján megoldható, de amennyiben megkísérelnek minket sportszakmailag és gazdaságilag jogellenesen ellehetetleníteni, nem marad más választásunk csak az, hogy minden törvényes eszközt megragadjunk igazunk bizonyítására.”
2006.06.28. 21:10
Az alábbiakban az Újpest FC ügyvezetõ igazgatója foglalja össze a klub álláspontját a szurkolóinkat is rendkívüli módon foglalkoztató ügyben.
Dr. Dányi Szilárd:
"Az Újpest FC a mai napon beadta a fellebbezését a versenybizottság elsõ fokú határozata ellen. Az Újpest FC álláspontja szerint a klub a 2006/2007-es NB I-es versenykiírás minden pontjának megfelel. A Profi Liga Kft-vel kapcsolatos jogviszony egyoldalú kötelezettségként történõ rendezése ugyanis - általunk nem ismert okból - nem került bele a versenykiírásba, ezért az nem is szabható meg indulási feltételként. A Profi Liga Kft. nem tagszervezete a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, ezért az MLSZ egyetlen egy szervének - így az elnökségnek - sem áll jogában, hogy egy egyébként bizonyítottan vitatott követelés megfizetésére kötelezze az Újpest FC-t anélkül, hogy a vitatottság jogszerûségében az ügyben eljárásra jogosult egyetlen szervezet, a Fõvárosi Bíróság nem hozna döntést. A jogállamiságot és a Magyar Köztársaság alkotmányát is sérti, ha egy szervezet, amelynek a jogvita rendezésére nincsen semmilyen felhatalmazása, abban egyoldalúan állást foglal és egyoldalú kötelezettségeket ír elõ. Természetesen amennyiben álláspontunkat az MLSZ fellebbviteli bizottsága nem fogadja el, kénytelenek leszünk a minket esetlegesen érõ jogsértés megállapítására és a minket esetlegesen érõ kár megtérítésére polgári peres eljárást indítani az MLSZ ellen. Nem célunk azonban az Eb-pályázat sikerességét is befolyásoló botrány kirobbantása a magyar labdarúgásban, ezért még mindig hiszünk abban, hogy a helyzet tárgyalás útján megoldható, de amennyiben megkísérelnek minket sportszakmailag és gazdaságilag jogellenesen ellehetetleníteni, nem marad más választásunk csak az, hogy minden törvényes eszközt megragadjunk igazunk bizonyítására."
GGMU
Computer:Intel Core 2 Duo 2.66ghz,2028mb ram,ASUS EN 9600GT Silent HTD 512MB DDR3 ,Win 7 home premium Shows:Weeds,My Name Is Earl,24,,LOST,Two and a half men,Californication.
Amúgy meg nyugodtan össze lehet hasonlítani a Lipcseit a Tóth Norbival mert egy csapatkapitánynak az a feladata, hogy kiálljon a csapatér (többek közt), és ezt mindig is mondják hogy õk reklamálhatnak. Lipcsei végig mondja a magáét a bírónak, és ahogy ismerhetjük sztem õ se valami finom stílusba.
lényeg a lényeg, nem volt méltó a játékvezetés a meccs tétjéhez.(és 7-es osztályzatot kapott nso-ba) Azis igaz, hogy elbízták magukat a nagy elõnytõl és hát rábasztak.
BUDA > miskolc.
Zsééé: a keze eltalálta Kollert, nem történik ez minden fejelésnél. magától nem törik el az ember orra... de mind1. Rajczi kiállítása után is ott volt egy óriási Kovács helyzet, amit nem rúgott be. ott volt egy még nagyobb Tisza helyzet amit fölé bombázott... errõl nem a bíró tehet.
és most ne hasonlítsd össze Lipcseit Tóth Norbival. azért a tegnapi meccsnek nem kicsi volt a tétje... szóval Tóth Norbi biztos nem csak annyit mondott a bírónak hogy "spori figyelj már oda" vagy "spori ez nem így van". nem hinném, hogy kedvesen becézgette... õ is el van szállva magától az a baja. és tegnap neki sem ment nagyon. a legjobb támadókkal rendelkezõ jpest egy félidõ alatt egy nyámnyila támadást tudott bemutatni. errõl sem a spori tehet... sõt nem is a fehérváriak, mert a szabálytalanságaikkal nem õk tördelték a meccset.