Újpest FC

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bmffm856
#280
Exkluzív riport Tóth Norberttal a Vaduz elleni meccs után:

Igazából az idõpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az elsõ gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelzõ intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos kicsit lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól elõtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edzõ Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltõl kiállítottak két játékost, ettõl megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerûen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettõt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövõben tudunk hasznosítani.

FORZA ITALIA! I CAMPIONI DEL MONDO SIAMO NOI!

Oziris666
#279
Dijjazom legalább,hogy Bicskei korrekt módon lemondott!Mellesleg hülye volteleve hogy visszajött Magyarországra edzösködni!

tormy
#278
Eh en magyar csapatokra mar regen nem fogadok. <#vigyor3>

- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar

torrente
#277
Az Újpest meccs fényében elég totógyilkos a végeredmény: Fehérvár-Kajla Alma (kazah)1-0

#276
De lehet, nem tudom. Csak azt akartam mondani, hogy az index ilyen bulvárstílust képvisel (Blikk) és az igazságtartalma a cikkeknek az 1 %-át teszi ki. Most nem kimondottan erre a cikkre értettem csak úgy általánosságban.

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

torrente
#275
Igaz az UEFÁtól pontokat nem kapok érte, de én inkább kiverem...

torrente
#274
Miért, nem a Bicskei a szakmai képzés irányítója?

#273
Használni nem használ, de legalább jobb lesz a közérzetünk 😉

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

#272
Mindettõl függetlenül a MAGYAR LABDARÚGÁS NEVÉBEN kötelezõ megnyerni a vaduzi mérkõzést, mert kellenek a Magyarországnak az UEFA pontok, amennyiben ez nem sikerül én a JÁTÉKOSVERÉS mellett voksolnék, a szégyen miatt. Sajnos szinte ez az egyetlen egy kivitelezhetõ szankció...

#271
Azért ha jót akarsz magadnak ne az indexrõl tájékozodj. Csak szólok 😊

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

torrente
#270
Most olvastam az Indexen Bicskeirõl:
"A magyar labdarúgásról mindennél többet elárul, hogy nemrégiben õt nevezték ki a szakmai képzés irányítójának."

tormy
#269
LOL 4-0 lett? Jah atkapcsoltam masik adora...vegulis mindegy hogy 3-0 vagy 4-0, a lenyeg ugyan az.

- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar

#268
Hamar kikapcsoltad, mert 4 az a 3.

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

McFrost
#267
<#eljen>

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

tormy
#266
Jezus ur isten. Szerintem jobb lenne megszuntetni a magyar bajnoksagot es most komolyan gondolom. Lichteinsteini csapat 3-0 -ra megver egy magyar csapatot itthon...hat erre mar a szegyen nem eleg helytallo, ez mar szegyen a negyzeten.

- Argentinean Football Maniac - Asociación del Fútbol Argentino www.afa.org.ar

[Jakuza]
#265
Jo sokaig huzta a "szakember" a lilaknal. <#hehe>

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

torrente
#264
Sajnos még mindig a múltból élünk. Semmi meglepõ nincs az eredményen. Ennyit tud egy magyar csapat. Nem kell tovább ragozni.
Ezért mondom évek óta, hogy amatõrizálni kell a bajnokságot, mert ilyen eredményt munka után 1-1 órát edzegetõ-focizgató játékosokból álló csapat is hozna.
Kell nekünk foci EB több milliárdért?

#263
kisebb agyrázkódást szenvedett a tegnapi edzésen

#262
A Rajczi miért nem játszott?

#261
Szégyen és gyalázat...
Bicskeit meg üssétek agyon lilák!

#260
Bicskei le is mondott

Shep
#259
Még jó hogy tettem a vaduzra 😊

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#258
Csak annyit mondok, amit a ifj. Knézy: kupameccsen ez a csapat idegenben még SOHA nem nyert,eddig.

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

grebber
#257
Szégyeljék magukat a játékosok.3golal minimum meg kellene verni egy ilyen csapatot.Svájci másod osztályu csapat agyon szopatta öket.

Next PC upgrade: 2022

Oziris666
#256
Tökmindegy kik hiányoztak ,ezt a vaduzi csapatot az ifivel is verni kellett volna!Ez az ország szégyene!Még jóhogy nem a BL-ben indultak!

#255
<#wilting>

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

Láma!
#254
gatula az ujpestnek, megmutatták....
0-4

HunnernesKonge
#253
"Sérülés miatt"
REALista
#252
Miért nem játszanak????????

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

[Jakuza]
#251
Igy van.
Jol latod a helyzetet.
Ideje lenne mar az osszes NB-Ies csapatot amatorstatuszba taszitani, hogy ujratudjon fejlodni a labdarugasunk.
Radobbennenek hamar a jatekosok, hogy ha nincs foci nincs fizetes es lehet a futoszalag mellett a 8 altalanosukkal dolgozni 3 muszakban.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

HunnernesKonge
#250
Kösz a helyreigazítást.<#falbav>
#249
Nem hát ez a Lichtensteini gárda olyan fantasztikus játékerõt képvisel hogy a bajnoki címrõl éppen lemaradó magyar csapat már nem bír el ellene 3 kezdõ ember hiányát...
Ilyeneknek még 4-5 éve is 6-ot rúgott volna bármelyik kupainduló csapatunk,de hát ma már itt tart a magyar szinvonal...
Amugy ha 1-4 lenne az se lenne irreális,ugyhogy még jó is az eredmény.

Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.

[Jakuza]
#248
Es ?
A kulfoldieknel meg az egesz brazil csapat hianyzik. 😛
Te kis okoska, jo lenne, ha leszurned kivel is jatszik az UTE.
Itt jo, ha beferne a megye kettobe.
<#hehe>

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

HunnernesKonge
#247
Füzi,Tisza meg Rajczi nélkül?
Okosan kommentelj már...
[Jakuza]
#246
Ez kerem a Magyar szinvonal.
Mit varsz ? Majd megmagyarazzak, hogy mar nem lehet egy lichteinsteini csapatot sem felvallrol venni.
Kozben meg egy UTE fele csapatnak siman 4et kellene legalabb rugni egy ilyen fos csapatnak.

Ui:
Ja es azt meg hozzatennem, hogy ezek a kulfoldi jatekosok amatorok.
Ilyenkor kell elgondolkozni azon, hogy a tobbszazezres fizetest megerdemlik e ezek a labdarugoknak csufolt, gibbonok.
Raadasul en fizetem, mint adozo allampolgar.
Ideje lenne mar rendet tenni, mert mar nagyon unom.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

HunnernesKonge
#245
UEFA kupa selejtezõ 0:2<#rinya>
The FlashBack
#244
sajnos

Matthew Prosac
#243
ezmiez? (vaduz meccs)

Örök favorit: Manchester United ||| Erős szimpátia: Chievo, Zaragoza, Rayo Vallecano. ||| Mérsékelt szimpátia: Barcelona |||

The FlashBack
#242
az alatadd lévõ hszbõl minden kérdésedre választ kaphatsz. Elméletileg, igen

#241
Mi lesz ebbõl? másodosztály???


nem bas.ogatni akarok, csak infot akarnék kapni!

The FlashBack
#240
Az Újpest FC fellebbezett a kizárás ellen

A ligahitel visszafizetése nem szerepel a versenykiírásban


Az Újpest FC ma beadta fellebbezését a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának elsõ fokú határozata ellen, amelynek értelmében klubunk nem vehet részt az NB I 2006/2007-es idényében, mert nem fizette vissza a Profi Liga Kft. részére a reorganizációs keretbõl felvett 136 millió forintos hiteltartozását.

Az alábbiakban az Újpest FC ügyvezetõ igazgatója foglalja össze klubunk álláspontját a szurkolóinkat is rendkívüli módon foglalkoztató ügyben.

Dr. Dányi Szilárd:
„Az Újpest FC a mai napon beadta a fellebbezését a versenybizottság elsõ fokú határozata ellen. Az Újpest FC álláspontja szerint a klub a 2006/2007-es NB I-es versenykiírás minden pontjának megfelel. A Profi Liga Kft-vel kapcsolatos jogviszony egyoldalú kötelezettségként történõ rendezése ugyanis – általunk nem ismert okból – nem került bele a versenykiírásba, ezért az nem is szabható meg indulási feltételként. A Profi Liga Kft. nem tagszervezete a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, ezért az MLSZ egyetlen egy szervének – így az elnökségnek – sem áll jogában, hogy egy egyébként bizonyítottan vitatott követelés megfizetésére kötelezze az Újpest FC-t anélkül, hogy a vitatottság jogszerûségében az ügyben eljárásra jogosult egyetlen szervezet, a Fõvárosi Bíróság nem hozna döntést. A jogállamiságot és a Magyar Köztársaság alkotmányát is sérti, ha egy szervezet, amelynek a jogvita rendezésére nincsen semmilyen felhatalmazása, abban egyoldalúan állást foglal és egyoldalú kötelezettségeket ír elõ. Természetesen amennyiben álláspontunkat az MLSZ fellebbviteli bizottsága nem fogadja el, kénytelenek leszünk a minket esetlegesen érõ jogsértés megállapítására és a minket esetlegesen érõ kár megtérítésére polgári peres eljárást indítani az MLSZ ellen. Nem célunk azonban az Eb-pályázat sikerességét is befolyásoló botrány kirobbantása a magyar labdarúgásban, ezért még mindig hiszünk abban, hogy a helyzet tárgyalás útján megoldható, de amennyiben megkísérelnek minket sportszakmailag és gazdaságilag jogellenesen ellehetetleníteni, nem marad más választásunk csak az, hogy minden törvényes eszközt megragadjunk igazunk bizonyítására.”

2006.06.28. 21:10

The FlashBack
#239
Sajnálatos módon. Tegnap bemondta a Rádió is😞

Golyo69
#238
Az Újpest FC ma beadta fellebbezését a Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottságának elsõ fokú határozata ellen, amelynek értelmében a klub nem vehet részt az NB I 2006/2007-es idényében, mert nem fizette vissza a Profi Liga Kft. részére a reorganizációs keretbõl felvett 136 millió forintos hiteltartozását.
Az alábbiakban az Újpest FC ügyvezetõ igazgatója foglalja össze a klub álláspontját a szurkolóinkat is rendkívüli módon foglalkoztató ügyben.
Dr. Dányi Szilárd:
"Az Újpest FC a mai napon beadta a fellebbezését a versenybizottság elsõ fokú határozata ellen. Az Újpest FC álláspontja szerint a klub a 2006/2007-es NB I-es versenykiírás minden pontjának megfelel. A Profi Liga Kft-vel kapcsolatos jogviszony egyoldalú kötelezettségként történõ rendezése ugyanis - általunk nem ismert okból - nem került bele a versenykiírásba, ezért az nem is szabható meg indulási feltételként. A Profi Liga Kft. nem tagszervezete a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, ezért az MLSZ egyetlen egy szervének - így az elnökségnek - sem áll jogában, hogy egy egyébként bizonyítottan vitatott követelés megfizetésére kötelezze az Újpest FC-t anélkül, hogy a vitatottság jogszerûségében az ügyben eljárásra jogosult egyetlen szervezet, a Fõvárosi Bíróság nem hozna döntést. A jogállamiságot és a Magyar Köztársaság alkotmányát is sérti, ha egy szervezet, amelynek a jogvita rendezésére nincsen semmilyen felhatalmazása, abban egyoldalúan állást foglal és egyoldalú kötelezettségeket ír elõ. Természetesen amennyiben álláspontunkat az MLSZ fellebbviteli bizottsága nem fogadja el, kénytelenek leszünk a minket esetlegesen érõ jogsértés megállapítására és a minket esetlegesen érõ kár megtérítésére polgári peres eljárást indítani az MLSZ ellen. Nem célunk azonban az Eb-pályázat sikerességét is befolyásoló botrány kirobbantása a magyar labdarúgásban, ezért még mindig hiszünk abban, hogy a helyzet tárgyalás útján megoldható, de amennyiben megkísérelnek minket sportszakmailag és gazdaságilag jogellenesen ellehetetleníteni, nem marad más választásunk csak az, hogy minden törvényes eszközt megragadjunk igazunk bizonyítására."

GGMU

#237
Csá.Valaki Feltudja rakni az Ujpest-Fehérvár Mecset.-Aki igen annak megköszönöm.

Computer:Intel Core 2 Duo 2.66ghz,2028mb ram,ASUS EN 9600GT Silent HTD 512MB DDR3 ,Win 7 home premium Shows:Weeds,My Name Is Earl,24,,LOST,Two and a half men,Californication.

#236
A helyzetekér nem a bírót okolom. Azis tény, hogy az elsõ félidõben semmit nem mutatott az újpest. De egy ilyenér sose adnak kiállítást. Fõleg úgy hogy elõször sárga, aztán megnézi hogy na mégis mi van vele, és ha vérzik akkor meg piros. Ilyet sose láttam még, de gondolom Te se.(max olyan érhet kiállítást amit a Huszti csinált a horvátok ellen. Na az inkább tûnt szándékos könyöknek.
Amúgy meg nyugodtan össze lehet hasonlítani a Lipcseit a Tóth Norbival mert egy csapatkapitánynak az a feladata, hogy kiálljon a csapatér (többek közt), és ezt mindig is mondják hogy õk reklamálhatnak. Lipcsei végig mondja a magáét a bírónak, és ahogy ismerhetjük sztem õ se valami finom stílusba.

lényeg a lényeg, nem volt méltó a játékvezetés a meccs tétjéhez.(és 7-es osztályzatot kapott nso-ba) Azis igaz, hogy elbízták magukat a nagy elõnytõl és hát rábasztak.

#235
rajczi egy undorito allat, igy utolso meccsre vegre megkapta az egesz evi patkanykodasaiert a jutalmat, "veletlenul" mindig kint marad a konyoke, vagy pont ugy sikerul lepnie hogy egy fekvo jatekost megtaposson <#levele>

BUDA > miskolc.

#234
pár kép a sokból









mukika
#233
ott azért más volt a helyzet... és azért idén mi nem egyszer kikaptunk. az elmúlt 3 hétben 2szer kaptatok ki. abból 2szer elég nagy oltári balhé keveredett... gondolok itt a tegnapi balhéra is. mi idén megtanultunk veszteni (sajnos), de az az MK döntõ azért teljesen más. (de ott sem kezdtünk el rendõrautókat dobálni, stb, tudom-tudom most majd jössz azzal mikor volt a kis összezörrenés anno a dvsc meccs után a pályán. most nem rólunk van szó, hanem rólatok. 😊 )

mukika
#232
igen eltört... mind1 hagyjuk. de akkor sem azért tört el az orra, mert felugrott fél métert a magasba, és a magas levegõ meglegyintette. nektek is ítélt meg tegnap olyan szabadrúgást ami nem volt az. nem ez volt a sorsdöntõ momentum a meccsen... ja és a félidei 20 szabálytalanságról ne feledkezzünk meg.

Zsééé: a keze eltalálta Kollert, nem történik ez minden fejelésnél. magától nem törik el az ember orra... de mind1. Rajczi kiállítása után is ott volt egy óriási Kovács helyzet, amit nem rúgott be. ott volt egy még nagyobb Tisza helyzet amit fölé bombázott... errõl nem a bíró tehet.

és most ne hasonlítsd össze Lipcseit Tóth Norbival. azért a tegnapi meccsnek nem kicsi volt a tétje... szóval Tóth Norbi biztos nem csak annyit mondott a bírónak hogy "spori figyelj már oda" vagy "spori ez nem így van". nem hinném, hogy kedvesen becézgette... õ is el van szállva magától az a baja. és tegnap neki sem ment nagyon. a legjobb támadókkal rendelkezõ jpest egy félidõ alatt egy nyámnyila támadást tudott bemutatni. errõl sem a spori tehet... sõt nem is a fehérváriak, mert a szabálytalanságaikkal nem õk tördelték a meccset.

#231
ja és azt hogy "veszteni tudni kell", a tavalyi magyar kupa döntõ után lehet hogy nem egy fradistának kéne mondani...