10262
  • Broafka
    #6342
    te most mit háborodsz fel hülye gyerek? nem veszed észre hogy téged próbáltunk védeni... kapis?
  • Csirke 013
    #6341
    Jó van basszátok meg nem tudtam
    külömben mikor lehet menni azzal a jövőbeli herceggel?
    vagy az csak úgy van hogy bvetöltöd akárhol oszt mutáns lesz?
    vagy mi a faszom van?
  • gondorge
    #6340
    Akkor felteszem mégegyszer a kérdést:

    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy a WW-ben hova menti a játék magát!

    Át akarom vinni egy haveromhoz az elmentésemet, de nem tudom, melyik file (mappa) a jó.

    Help somebody!
  • Looooser
    #6339
    Hát igen ezt elbasztátok tudjátok mennyire teccet amikor először végg vittem a játékot...... na jó volt egy bug-om és az átalakult princcel mentem Lion sword életfogyás stb :D
  • koosadam
    #6338
    Erre csak annyit, hogy FUCK amiért ilyen kretén állatok vagytok és most egyetértek Broafkával!! Mi a f@szért kell leőni a poént?! Nem érdekel, ha ezért büntető pontot kapok!!!
  • Broafka
    #6337
    gratulálok csesszétek meg, lelőttétek a poént...
    az ilyeneket miért kell elmondani?
  • armageddon666
    #6336
    az te vagy egy űber-homokos maszkkal az arcodon a jövőből :D
  • tomee14
    #6335
    Az te vagy csak a jövőbe
  • Csirke 013
    #6334
    Csátok!
    az a zombi külső amibejön méha a prince helyett az valójában egy szörny külseje akkor találkoztam azzal a szörnyel amikor üldözött dahaka megmenekültem elől vissza pörgettem az időt és ott abba a nagy csarnokba felédhajítja a kardját a szörny(az elején)
  • Moonsahdow
    #6333
    Figyi Hodex!
    A Kailinát osztogathatod, de a Farrah az enyém
  • Moonsahdow
    #6332
    Gyanítom nézd végig az összeset //bocs most nincs fenn a gépen, úgyhogy gőzöm sincs mennyi van. Gondolom jó sok //
  • gondorge
    #6331
    Valaki meg tudná mondani nekem, hogy a WW-ben hova menti a játék magát!

    Át akarom vinni egy haveromhoz az elmentésemet, de nem tudom, melyik file (mappa) a jó.

    Help somebody!
  • ronihun
    #6330
    kösz de már megvan
  • tigeroo
    #6329
    átküldöm ha kell msn-en
  • ronihun
    #6328
    Nem tudjátok megmondani hogy Godsmack-I Stand Alone-t honnan tusnám letölteni?előre is köszi
  • Csirke 013
    #6327
    Tudjátok ott ahol a kert közepén egy félmesztelen nő szobor van
    de most már mind1 tovább jutottam
  • koosadam
    #6326
    Hm...tudnál képet küldeni róla? Sajnos sok ajtó van de ha arra gondolsz, hogy van 3 kapcsoló és azokat kell forgatni, hogy a kőtömbök alattad forogjanak akkor értem...
  • Csirke 013
    #6325
    Császtok !
    Most először írok a fórumba
    szóval az lenne a kérdésem hogy hogy kell tóvább jutni a kertes részen
    (még az elején vok és nem tom mit kell csinálni annyit tudok hogy kinyílt egy ajtó amikor el forgattam az öszzes izét de nemtom hol van aza ajtó
  • Broafka
    #6324
    a központi tekergetős teremre gondolsz?
    milyen kardod van?
  • ADSL0
    #6323
    valaki tudja hogy amikor egy olyan helyen vagy hogy a palota a régi alakú és ot van 1 olyan hely hogy ilyen fal van bal oldalt és minden hol van 1 ajto ami a falon van valaki segít???
  • ADSL0
    #6322
    sziasztok
  • Broafka
    #6320
    sztem nincsen, de mondd neki hogy nincsen, azt le van tudva... próbálkozzon...
  • ronihun
    #6318
    továbbjutottam a síron.nem is annyira nehéz.most ott tartok hogy a Főbrute ot kell kinyírni.azt megöltem aztán mentem egy ideig kevés volt az életem és megöltek de mind1.
  • hodex
    #6317
    nekem normálon is betett. :) nem, a játékot nem lehet megunni, csak az h eljutottam a Vezír végéhez, és mindig "leköpött" a rúdról :)
  • koosadam
    #6316
    Grat hozzá, de ha megint "megunnád" a T2T-t (márha lehet ilyet) aor próbárd meg hardon végigtolni a dolgot nah úgy Kaileena egy kicsit nehéz...
  • hodex
    #6315
    Hát végigtoltam, a Dahaka elég piskóta volt. Kaileena egyszer lökte meg én meg pár lassítás alatt leöltem elsőre. Azér a csajszi keményebb volt, vele szenvedtem eleget... Na megyek vissza a Nagy Vezírhez, tegnap meguntam a röpködő kődarabokat. :)
  • hodex
    #6314
    Rád hagyom fél Babiloniát! A nőt másrid viheted! :D
  • hodex
    #6313
    ne menj messzire hátha meghalok :)
  • hodex
    #6312
    köszi, örök hála! :)
  • Broafka
    #6311
    hallod!
    az erkélyről lelehet mászni!!!
    csak nem ugyanabban az irányba, szal a másik oldalt nézd meg és asszem leeséssel visszalehet jutni!
    [szerényen megjegyzi]: én már visszajutottam onnan
  • hodex
    #6310
    jé! vki még játszik ezzel?!? Hurrá! Most nyomtam le újra az extrák miatt és baromi nagy problémám van: amikor először játszottam végig a játékot, és levettem a maszkot rögtön a központi teremben tett le a trónterem felé vezető út elé. Most összeszedtem az összes életerőt és képtelen vagyok visszatalálni, úgy hogy le is tudjak mászni. Az erkélyre már visszajutottam de onnan nem tudok visszafelé menni, mert falfutás+ugrással jutottam át. A másik irányba meg a teleporthoz jutok vissza. Help, vki tud segíteni? (ha vki 9 életerős mentésre(alternatív befejezésre) vágyik tudok küldeni, de sajnos pár fegyver és 2-3 kép megint kimarad.
  • Dzsiti999
    #6309
    Pedig ott vannak. Le is töltöttem
  • raymond01
    #6308
    a dahakateam.uw.hu oldalon az elmentések nincsenek fent!
    nincs a gépén vkinek?
  • bazs1
    #6307
    Nézétek meg ezt: www.spieleflut.de/files/71/
    Katt a Jetzt herunterladen-re!
  • ronihun
    #6306
    igaza van dzsitinek.főleg azért mert kaileena könnyű
  • Dzsiti999
    #6305
    Hiszen csak Kaileena-t kell levernie, aztán futhat :D
  • armageddon666
    #6304
    nem nem :D ott csak bossok előtti mentések vannak ;)
  • ronihun
    #6303
    Én is itt tartok.Te min akadtál el nemtudod mit kell csinálni vagy nemtod megcsinálni?
  • Broafka
    #6302
    ahogy dzsiti mondaná:
    www.dahakateam.uw.hu / letöltések / mentések
  • armageddon666
    #6301
    nekem vannak mentéseim csak picit össze vissza és nemtom melyik ez :S