10262
  • raymond01
    #6300
    és elmentést nem tudtok küldeni?
  • armageddon666
    #6299
    csak "hülyült" XD
  • Broafka
    #6298
    hol cikiztem?
  • raymond01
    #6297
    nekem kb innen kellee egy elmentés mert nincsenek meg, és nincs kedvem előről elkezdeni!
  • armageddon666
    #6296
    jujjjjj ott 4* uldoz majd egymás után :D mindig menj egy üres irányba és menekülj előle! végén egy rudraugrassz onnan tovább és akkor nem kap el. ja és a szobor középen meg majd emelkedik miközben kővalamiket kell felbol kihuznod. (ez szép magyarostalan volt XD)
  • raymond01
    #6295
    Nem tudom de vmi barlang szerűségbe kell bemmenni és ott kezd el üldözni, így kezdődik a pálya, vmi tengerparton azt hiszem! Utána meg egy nagyterembe üldöz és onnan lehet menni vagy 4 irányba meg azt hiszem vmi szobor van a közepénn!
    tudsz ilyenről?
  • koosadam
    #6294
    Nyugi van! Én már rohadt régen PoP-ozok és akár hiszed akár nem a "Mester" (vagyis én) a WW demójában pontosan itt akadt el tehát nem kéne cikizni
  • bazs1
    #6293
    Sikerült!
  • Broafka
    #6292

    szar vagy, szar vagy (csak hülyülök ám)
  • bazs1
    #6291
    Erre már rájöttem, de hiábba nyomogatom az ugrást 3 után leesik!
  • Broafka
    #6290
    de hát innen mi olyan nehéz? hát az első képen már látszik is a megoldás!!!
    mivel ez a... *** sg nem engedi hogy felrakjunk képeket a képfeltöltés.hu-ról ezért csak szóban tudom elmondani, bár nem magyarázom majd túl magam :)
    szal az első képen, pont amerre nézel!
    fuss a falon, majd amikor a két fal közé érsz akkor ugráljál felfelé, tudod? a szokásos módon: jobbra, balr, jobbra, balra
  • bazs1
    #6289
    Az alábbi helyen járok és nem tudok tovább jutni! help!





  • koosadam
    #6288
    Jaja kb 2 milliószor :P
  • ronihun
    #6287
    pontosabban nem tudnád leírni a dahaka nagyon sokszor üldz
  • raymond01
    #6286
    hello!

    nem tudna küldeni nekem valaki egy elmentést kb onnan hogy elkezd üldözni a a Dahaka vagy kicsoda! szól a zene elmegy a szín a játékból és csak szaladni kell ezerrel, valami ilyen helyen jártam, csak most meg már nincsenek meg az elmentéseim!

    nagyon megköszönném ha tudna valaki küldeni nekem egy elmentést
    [email protected]
  • koosadam
    #6285
    Ő kérlek szépen a Sötét Herceg "kezdeti" formája. Ez lett volna az alapmuksó még a Kindred Blades idején. Meg a tűzbelépéses-átváltozásos sztori. Ma már semmi nem az ami abban a videóban van (ott még az életünk sem fogy). Csak a Daggertail van ott is mint itt is.
  • koosadam
    #6284
    Ez így tökéletes lett semmi gáz nincs. Sztem ez így van rendjén és így lett eltervezve.
  • Looooser
    #6283
    Na várjunk a Zanzarah portálon a nyitó oldalon a a legfelső sor középső vidije az mi hol ki hogyan mit hová help!
    Írj a [email protected] ra
  • Broafka
    #6282
    hát nem tom, igazuk volt sztem :-/
  • Dzsiti999
    #6281
    Egyébként a TTT még darkosabb, kegyetlenebb lett volna (nézzétek meg a régebbi képeket, videókat), mint a WW. De a SoT fanok közbeszóltak, és ezért lett a kettő keveréke...
  • Sheke
    #6280
    igaz bár dahaka jól áll a végzet beteljesítőjéhez egy sötét démon pl de nekem mindeggyik teccet bár a ww be igaz a klausztrofóbia dark semmi fény bár a ww ngy erénye a mellbe van uyge értitek:D:D:D
  • Broafka
    #6279
    hát, ha körbe ér neki, akkor nem hagyott ki egyet sem
    és szerintem észre lehet venni ha összeszedted mindet :)
  • koosadam
    #6278
    Biztosan kihagytál egyet ez az egyetlen magyarázat.
  • Doki17
    #6277
    Halljáték én hiába szereztem meg a 9. életerösítőt akkor sincs ott a water sword amivel Dahakát lehetne kinyirni valyon mit rontottam el?
  • Broafka
    #6276
    túl darkos lett talán a WW
    elvesztette azt a törökös, lágy hangulatát
    és pont ezért jó a TTT mert az a WW és a SoT keveréke, szal a TTT-ben lehet érezni egy kis odaillő érzést
    és Pixi akárhogy is nézed, azért jó, meg hangulatos ez a játék (SoT meg talán a TTT is) mert ilyen ezeregy éjszaka mesés, és ez alapjába véve egy békésebb ölős játék, ha kemény darkos játékot akarsz akkor csatlakozz az ilyen Doom, meg Soldier of Fortune féle játékhoz ahol véres végtagok repülnek, meg agyvelők ploccsannak szét az üvegen
  • armageddon666
    #6275
    WW nekem Dahaka miatt nem jött be annyira... (persze a story az naon naon jo volt!) ujdonságnak jo volt benne az uj graf megg a FFFS. szal végülis azt is szerettem csak vhogy nem annyira mint másik 2t. ezt nemtom kifejteni. van vmi érzés belül. és ez WWnél csak mint klausztrofobia volt meg. 1* végigvittem akkor még hajtott a történet. 2* viszont már nincs kedvem hozzá... SoT az végülis 'történelmet' csinált! maga az egész játék ujdonság volt. meg az hangulatos volt. WW az tul darkos volt. bár nem is tudnám máshogy elképzelni...
  • Pixi
    #6274
    De miért gondolod hogy a WW a leggyengébb???? Fejtsd ki légyszives!!! Szerintem megvolt mindene ami kellett a siokerhez!!! Ha azért gondolod hogy az a legjobb mert olyan 1001 éjszakás a feelingje akkor aki azt szereti azt meg is értem!!! De nem tudom hogy te miért gondolod a legjobb nak?
  • armageddon666
    #6273
    sztem WW a leggyengébbre sikerült :S TTT a best aztán meg Sot
  • Pixi
    #6272
    Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de szerintem ez a rész alegjobb a 3 közül!!!Sok benne a cspdás rész, jó benne az ellenfeleket gyilkolászni, és kellően hosszú!!! Meg azért van némi keresgetés is a játékban a titkos tárgyak meg az Lifeupgrade miat!!! toljátok 1000 el!!! Ja és becsüljétek meg mert szerintem a TTT után vissza fogjátok még sírni ezt a részt!!! Na csáó (ne ércsetek félre a TTT se rossz de a WW a legjobb!!!)
  • armageddon666
    #6271
    :) még mindig láccik a VIP csillag :D ja ezt nem ide kellett volna...

  • koosadam
    #6270
    Odaállsz a falhoz és jobb egér klikk hosszan amíg lehet nyomni.
    Ha fel akarsz futni a falon, akkor állja af lahoz képest 90fokban ha egy szakadék felett akarsz átfutni, akkor állja a falhoz képest egy 30fokos szögben.
  • vizmagus
    #6269
    Még nem. Egérrel?
  • Sheke
    #6268
    nem jáccottál a sandsal
  • armageddon666
    #6267
    jobbklikk
  • vizmagus
    #6266
    Prince of Persia : Warrior Withinben járok még nagyon az elején.
  • vizmagus
    #6265
    Srácok hogyan lehet a falon futni? Nagyon örülnék ha segitene valaki.
  • Broafka
    #6264
    az arénában?
    nem tévedtél el? :)
    a Two Thronesban van aréna, ez itt a Warrior Within topic
    de ha a The Two Thronesban beírod hogy Klompa, akkor kiad majd egy videót (én csináltam) és ott megnézheted hogy kell megölni
  • Kelemen73
    #6263
    Sziasztok!
    Nagyon leakadtam az arénában, nem bírok ezzel a nagy monstrummal. Tud valaki segíteni? Tegyetek fel egy easy mentést, ha van valakinek. Köszi előre is.
    Egy amatőr műkedvelő:)
  • tigeroo
    #6262
    nemm az már megvolt, az kelett amikor shashdee üldözött...de tegnap ilyenkor vittem végig :o)
  • koosadam
    #6261
    A könyvtár? Hm...Annál van két kerek "ágyleret" vagy mi a szösz nah azok közül a JOBB oldalira kell átugrani. Tehát, ahol Dahaka kitöri a falat onnantól hátra a második...Nah ez értelmes volt de én tutira megérteném:)