10262
  • Broafka
    #6662
    ehm, igeeeeen? mit is kell nézni?
  • koppim
    #6661
    [IMG]http://[/IMG]
  • szoli91
    #6660
    na mindegy
  • armageddon666
    #6659
    LOL!!! figyi má... te csak olvasod a hszeket de nem értelmezed őket mi? BlaxkHawk tudta ki az a "homokrém"...... huhh ez már tényleg fáj
  • szoli91
    #6658
    sajna, nem láttam kinek válaszoltál. és bocs hogy megint vagy 5hsz-t írok egymás után:D
  • szoli91
    #6657
    és mit árultam el?
  • szoli91
    #6656
    most mi van?! nekem szólt hogy nem figyelek a videókra vagy mi?! mertén szoktam azokra figyelni? Látod, az a csávó már 5ődjére vitte végig a játékot és mégse jött rá hogy a homokrém kicsoda. én már hamarabb rájöttem mint kellett, volna és ezt nagyon sajnálom, mert nagyobb lett volna a meglepi, ha később. meg persze abból a bizonyos videóból is rálehet. ami a katakombákban van.
  • szoli91
    #6655
    MI?
  • armageddon666
    #6654
    Szerintetek szoli elolvassa rendesen a hszeket? szoli: neked szolt hogy nem figyelsz videokra nem nekem meg blackhawknak! LOL!! ááá fáj a hasam a röhögéstől XD
  • armageddon666
    #6653
    LOOOOOOOOOOOOOL!!! ÉS ELÁRULJAAAA
  • szoli91
    #6652
    És nem tudja valaki mikor fogom megszerezni a maszkot, mert már megvana nagyon sirály scorpion swordom.
  • szoli91
    #6651
    de amúgy meg nem is mondtam, hogy a homokrém a herceg LOL. Akkor még is magadtól jöttél rá LOL.
  • szoli91
    #6650
    És azt nem hiszem el hogy nem figyelsz a videóktra mehg a beszédre, ha esetleg nem érted amit mondd akkor a ott a felirat, de a zalapból be van kapcsolva.
  • szoli91
    #6649
    tod, amikor a herceg kudarcot vall a játék felénél, amikor kinyírja a császárnőt, akkor elkészül az időhomokja, na a katakombákban elolvasott egy feliratot, amiben az állt, hogy a maszkkal meg tudja változtatni a sorsát. ismét vissza tud menni az időben, úgy hogy az idő homkja még nem készült el. én amúgy már akkor rájöttem hogy a homokrém a herceg, amikor dahaka elkapja, amikor lejössz a második toronyból. Mert tudjátok dahaka csak a herceget ölheti meg. De még nincs meg a maszk.
  • Black Hawk
    #6648
    melszélességgel melleted állok.
  • Black Hawk
    #6647
    bazdmeg hamarabb POP-oztam mint jártam de köszönöm hogy megosztottad velem ezt a sorsdöntő infót. Az előző 5 alkalommal nem jöttem rá hogy a sandwraith az a herceg. De tényleg. És azt sem tudom hogy miért veszi föl a maszkot. Áruld már el nekem azt is.
  • Broafka
    #6646
    próbáljuk ki :)
    max kitörlik :P
    én megcsinálom
  • szoli91
    #6645
    de hallod, nem tudtad, hogy az a kék szemű a homokrém? az a neve, de nem ez a poén, én ezzel nem mondtam el semmit.
  • Black Hawk
    #6644
    tudom. pont azé. azt kérdőre vonhatjuk őket hogy miért nem jönnek.
  • Broafka
    #6643
    pont nem a gumiszobába kéne, mert akkor a sok újreg nem tanulhat semmit...
  • Black Hawk
    #6642
    ja és már csak kibaszásból is a gumiszobába kéne berakni
  • Broafka
    #6641
    benne vagyok :D
    zárójelben meg oda kell írni: az összes újreget szívesen fogadjuk :P
  • Black Hawk
    #6640
    esküszöm hogy nyitok egy olyan topikot aminek az lessz a címe : Hogy tanuljunk meg fogalmazni egy hozzászólásban.
  • Marok
    #6639
    de zé köszke rendi vagy
  • Marok
    #6638
    vki mást oktas mert én ismerem a történetet!!!:D
  • Marok
    #6637
    bazz toom ki a kék szemü homokos!!!
  • Black Hawk
    #6636
    muszály???
  • szoli91
    #6635
    a kékszemű a homokrém, az nem is akárki, majd megfogod tudni
  • szoli91
    #6634
    kösz:D
  • Marok
    #6633
    már nem kell em megcsináltam
  • Marok
    #6632
    JAH HA AZ SEGIT!!van 1 ilyan kékszemű szörny aki meghuz egy kart a videoban aztán elhuz a francba jah és világit a szeme és kb akkora mint a herceg szal nem a dahakára gondolok annak nem is kék hanem fehér ha jol toom
  • Marok
    #6631
    ott vook már annál a küldetésnél vagy mi hogy a 2. torony(tök kira kardom van)
    és nem toom elvini adig megy hogy van egy hely aminek a közepén himbálozik 2 nagy fabigyusz
    és ott el meek vannak ilyan oszlopok azokon ugrálok eljutok 1 helyere ott mmegtekere 1 olyan izét és akko elkezd mozogni a falon 1 vas felvon szerüség azza lfel meek és onnan hova kell ugrani vagy mit keel?please help me!!
  • Marok
    #6630
    hy ismét kérnék egy kis segitséget!!
  • Broafka
    #6629
    de most legalább nem 5 hsz-be írtad ezt bele, javulás :P
  • szoli91
    #6628
    képzeldd nem vagyok elszállva magamtól, csak figyelhetnének a videókra meg a párbeszédre. És ők csodálkoznak, hogy nem értik a történetet, mert csak úgy hiphop jáccanak.
  • Broafka
    #6627
    ne legyél elszálva magadtól azért
    és ha lkehet akkor ne ilyen egyszavas hsz-eid legyenek az utolsó 3 hsz-ed tökéletesen belefért volna 1-be is
  • szoli91
    #6626
    ha nem tudnátok van felirat, de ne zavarjon
  • szoli91
    #6625
    én mindekettőt szoktam
  • szoli91
    #6624
    hát jha
  • armageddon666
    #6623
    nem ugy tunik :P nem csak a képet kell nézni hanem a szöveget is hallgatni :D