10262
  • armageddon666
    #6700
    1et értek
  • koosadam
    #6699
    Nyugalom senki nem lövi le a poént csak az aki már egy ilyen kis pitiség miatt is menőnek érzi magát -.-
  • szoli91
    #6698
    ÉS EZT NAGY BETŰKKEL LEÍROM! NE ÍRJÁTOK LE A JÁTKNAK A VÉGEIT, MERT ABBÓL BIZISTEN BITÓFÁT CSINÁLOK!
  • szoli91
    #6697
    Sztem töltsd le a www.dahakteam.uw.hu n lévő végijátszást, azon minden van. vannak tippek és le van írva hol találod az életnövelők. Vigyázz, nagyon el vannak dugva, nézelődj mindenhol.
  • ffxi
    #6696
    Van vmi leírás hogy találjam meg az össz extra életet?
  • Dzsiti999
    #6695
    Őőő, nem biztos, hogy jó amit mondok, de szerintem azokat a könyvespolcokat (amin állsz) oda kell tolni a falhoz...
  • armageddon666
    #6694
    ja ok... rég néztem :D majd megnézem még videokat :) átkonvertálom vmi másik kodekre kiirom és DVD-n 72cm-en megnézem XD
  • Broafka
    #6693
    dehogyis
    a TTT szerint a JÓ befejezéssel megyünk tovább amikor megmentjük Kaileenát, viszont, a videóban elmondja, hogy egyesek szerint, a Herceg egyedül tért vissza az Idő Szigetéről, megölve Kaileenát, elpusztítva a Dahakát, elkerülve sorsát, csakhogy ez nem az ami valójában történt...
  • koosadam
    #6692
    Hoppá..ez a könyvtár de innen nem látom a lényeget és nem ugrik be...valami egyéb szögből csinálnál még képet?
  • carville
    #6691
    Valaki segítsen! a PoP WW-ben hogy a fenébe tudnék tovább menni itt? A végigjátszásból se tudtam mit kivenni... (ÉS ami a "poén" hogy mint láthatjátok már Sand Wraith vagyok, vagyis egyszer már jártam itt, mégis már 1 hete szenvedek vele...)
  • armageddon666
    #6690
    sztem a "rossz" befejezés az semmivel sem rosszabb... sőt! TTT eleje szerint az lenne a jó... és nem ÁLLÍTOLAG!
  • szoli91
    #6689
    Két vége van. Állítólag, ha összegyűjtötd az összes életnövelőt, akkor eléreda jó végét a játéknak (ez az eredeti befejezés), és ha nem gyűjtöd össze az összeset, akkor eléred a rossz befejezést.
  • Looooser
    #6688
    és igen két befejezés de nem mondom meg hogy hogyan csináld :P
  • Looooser
    #6687
    Kicsit gagyi de azért egész tűrhető logót csináltam :D
  • Looooser
    #6686
    :)
  • Looooser
    #6685
    de műxik a printScrn-csak nem tudod kimásolni.... a C:\Program Files\Ubisoft\PoPWW\ mappában találsz bmp képeket na azok a screen shotok
  • ffxi
    #6684
    Hé igaz, h ha megtalálom minden extraéletet akkor más befejezése lesz a gémnak?

    Hogyan tok screenshotot csinálni, nem műxik a printScrn.
  • Black Hawk
    #6683
    #6679
  • szoli91
    #6682
    Erre a kérdésre nem válaszolál: mit tanulhattam volna az újreg topicban?
  • szoli91
    #6681
    Tudom, hogy van válasz gomb és néha használom is csak elfelejtem:D
  • armageddon666
    #6680
    Meg hogy van olyan hogy Válasz gomb......... jo lenne használnod....
  • Black Hawk
    #6679
    de mindjá meg csinálom
    szolinak: egy hsz-es fogalmazást.
  • szoli91
    #6678
    mit tanulhattam volna az újreg topicban?
  • szoli91
    #6677
    nekem rosszul jelenített meg az ablak azét írtam ezt, és azért van belőle ilyen sok mert véletlenül 4szer kattitnottam rá, mindet töröljétek ki légyszi.
    Észrevetem valamit a játékban. Amikor dahaka a jelenben lelöki a scorpion swordod a mélybe és amikor mentesz az idősíkválóhelynél. Lezuhansz, vissza mész abba teremben amibena kard volt. és Voálá ott van, csak a herceg nem tudja felvenni LOL
  • szoli91
    #6676
    ezt már egyszer megkérdezted és nem unom. mondom a játéklistámona warrior within áll az első helyen, tehát ez azt jelenti hogy ez a legjobb játék amivel valaha jáccottam.
  • szoli91
    #6675
    ezt már egyszer megkérdezted és nem unom. mondom a játéklistámona warrior within áll az első helyen, tehát ez azt jelenti hogy ez a legjobb játék amivel valaha jáccottam.
  • szoli91
    #6675
    ezt már egyszer megkérdezted és nem unom. mondom a játéklistámona warrior within áll az első helyen, tehát ez azt jelenti hogy ez a legjobb játék amivel valaha jáccottam.
  • szoli91
    #6675
    ezt már egyszer megkérdezted és nem unom. mondom a játéklistámona warrior within áll az első helyen, tehát ez azt jelenti hogy ez a legjobb játék amivel valaha jáccottam.
  • Broafka
    #6674
    nem akarod visszakérettetni a normális topikok közé?
    mert ha én kérem az nem annyira hatásos, na meg én kiverném a balhét hogy minek rakták gumiba...
  • Black Hawk
    #6673
    Pedig mennyit tanulhattál volna az újreg topikból.
  • szoli91
    #6672
    nekem a warrior within a játéklistámon az eslő helyezett. Ez a legjobb játék amivel valaha jáccottam
  • szoli91
    #6671
    dehogyis csak nagyon kíváncsi vagy rá.
  • Broafka
    #6670
    miért kérded? unod a játékot?
  • szoli91
    #6669
    amikor megszerzema scorpion swordot, utána sokáig kell menni hogy megszerezzem a maszkot?
  • koppim
    #6668
    Tényleg működik, túl közelröl futottam neki az volt a baj, köszi.
  • Broafka
    #6667
    nekem sikerült...
  • koppim
    #6666
    Igen de nem megy elég magasra.
  • Broafka
    #6665
    ööö? falfutást már próbáltad? :) (vízszintesen, még mielőtt megkérded hogyan) :)
  • koppim
    #6664
    Nem tudom átugrani a forgó csapdát, az sincs ahova felkapaszkodjak.
  • koppim
    #6663
    Itt hogy lehet átjutni? Azután van hogy volt az a bejátszás mikor lenéz a herceg és a két nő verekszik, rajtam van az állarc is.