10262
  • armageddon666
    #6622
    szerintem is olyasmi de sztem nem látta azt a herceg csak mi. Van/volt a WW honlapon egy video amiben a herceg életének (halálának) alternativáit mutatták be... ez is olyasmi lehetett...
  • szoli91
    #6621
    én speciel figyelek a videokra, mert én figyelek m,indenre
  • szoli91
    #6620
    okos vagy
  • Broafka
    #6619
    poén...
    amúgy meg honnan veszed hogy az "álomban" az idő szigetére megy?
    hogy tudtok ennyire nem figyelni a videókra?
    miután a Dahaka rátámad a Hercegre, már vége lesz a víziónak!!!!
    az "álom" arról szól hogy a herceg Babilon utcáin menekül a Dahaka elől... ennyi
  • szoli91
    #6618
    tudjátok, ami pl. kesztyű, zöld kard, flamingó meg ilyesmi? Szerintem ez nem valami jó hogy beletették, mert ebbe a környezetbe nem illik bele.
  • szoli91
    #6617
    Ti megtaláltok az összes titkos fegyvert?
  • szoli91
    #6616
    De ez az álom babilonban jáccódik, amikor a herceg úton van az idő szigete felé
  • szoli91
    #6615
    amikor már a tornyokat kezded aktiválni, azutáni idősíkváltó helyeken mindig kapsz időhatalmakat(ezekkel sokat lehet tarolni) és fogysz kapni homokgömböket. Mindig úgy van hogy egyszer egy időhatalom utána egy homokgömb.
  • Broafka
    #6614
    szerintem nem álom
    az inkább egy olyan vizió féleség, hogyha nem tesz valamit az idő szigetén, akkor ez befog következni...
  • szoli91
    #6613
    szerintem akkor álmodik róla valaki ha már találkozott vele és nem hiszem hogy véletlenül pont dahakáról álmodik
  • ffxi
    #6612
    Még csak 3gömböm lehet, mikor lehet több?
  • armageddon666
    #6611
    igen az és nem mind1... (ugyis szol meg tudni fogod mikor kell időtutazni)
  • ffxi
    #6610
    3x balklikk-E, nem mind1 milyen elsődleges fegyver van nálad. Jócskán benne vagy a gémbe?
  • Marok
    #6609
    hy csa azt szeretném mondani hogy köszike hogy a multkor segitetek és már nem akadtam el jo ideje jah meg az hogy van egy olyan tükk hogy a kezén forog és igy kaszabol ami sztem nagyon kira de azt eddig mértnem tudta megcsinálni mé csak most toom?
  • ffxi
    #6608
    Mindegy, hogy a múltban vagy a jelenben megyek a térképen jelölt helyre?

    Kájléna=piros-rucis?
  • fhsasa
    #6607
    nah találtam mentést, de az a baj, h a C:\Documents and settings-ben nincs pop-os mappa :S csak a játék gyökérkönyvtárjában, de ha meg oda másolom be akárhogy a cuccot, nem jeleníti meg a játékban. megoldás?
  • fhsasa
    #6606
    üdv
    a játék közepe felől kéne nekem 1 mentés féleség :S ha megoldható (asszem a 3. vagy 4. pályarész)
  • Dzsiti999
    #6605
    Nem szakította meg az idő folyását... Hidd el ;)
  • Dzsiti999
    #6604
    Most nem azért, de az csak egy rémálom volt... (Mármint amikor futott előle az Introban)
  • ffxi
    #6603
    Lennti elképzelések alapján és pluszz hozzá, hogy nem vittem még végig a WW-t(most öltem meg a jó seggűt). Sztem is 5-6 év alatt mert elárulta nekunk a beveztő intró, h hercegnek állandóan menekülnie kell vmi elől(Dahaka ugye?). De zavaró viszont, h zsák uccában szembe szállt vele. Hol ott a játékban 1x sem harcolt vele.

    Csak nem világos még, h nem jött létre a homok? Akkor a SOT folytatása, akkor is léteznie kéne homoknak.
  • armageddon666
    #6602
    Tényleg... OK rég jácottam gémmel :D de olvastam ubinál is hogy Dahaka a gárdián of timelány...
    Amugy sztem hülyeség... most miért szakitja meg az id áramlását a herceg??? mert kinytotta a homokóát majd bezárta? akkor meg sem történt az egész! szal nem értem u_u...
    Az meg a másik hogy ha Dahaka megöli princet akkor még mindig meg lesz kutyulva az idővonal :D csak 1 herceggel kevesebb... na mind1 már nem értem...

    Mondom szét vok esve nemtok tiszán gondolkodni stb.... (felvételi kikészitett.. Stressz) lehet nagyon nagy hülyeséget irtam (sőt majdnem biztos)
  • Cortex
    #6601
    Amúgy a T2T milyen játszott vele már valaki?????????????
  • Cortex
    #6600
    A SOT és a WW között 7 év telik el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dzsiti999
    #6599
    Aha, az 5-6 hónap alatt nem látszana rajta, hogy 6-7 évet öregedett... Különben is, nem minden újság ír mindig igazat... Jobb, ha az infót az Ubisofttól szeded be ;)
  • szoli91
    #6598
    A Herceg meg tudja majd változtatni a sorsát, mert van egy maszk amivel ismét úgy megy vissza a múltba mielőtt még nem készült el a Homok.
  • szoli91
    #6597
    Én az egyik újságban úgy olvastam, hogy 5-6 hónap telt el a SoT és a WW között. Mert szerintem az nem logikus hogy 6 éven át üldözi Dahaka. Ennyi idő alatt már rég elkaphatta volna a Herceget. Az 5-6 hónap sokkal logikusabb.
  • szoli91
    #6596
    Ez rossz elképzelés, mert amikor a Herceg visszatekerte az első rész végén az időt a játék legeljéig, ekkor akaratán kívül létrehozta Dahakát. Tudjátok Dahaka az Idővonal Őre, és ha valaki megszakítja az idő normális folyását (ezt tedte az első rész végéna Herceg), annak meg kell halnia Dahaka által. És nem azért van Dahaka, hogy odacsalja a Császárnőhöz. A Császárnő pedig azért akarja megölni a Herceget, mert látta a jövőben, hogy a Herceg karjai közt fog meghalni, és ő ezt nem szeretné, ezért támad neki a játék felén.
  • armageddon666
    #6595
    Ha meg már ugyis irtam 3at 4iknek:

    Szerintem a Hercegnek nem is az volt a sorsában hogy meg kell halnia: csak azért üldözte Dahaka hogy odacsalja Az Idő Császárnőjéhez és hogy megölje őt, igy létrejöjjön a homok. Milyen elképzelés? Mert végülis a sorsunk nem lehet megváltoztatni (Kaillena is meghalt ahogy az meg volt irva) a herceg viszont életben maradt...

    Sorry hogy egymás után sokat irtam de igy jutottak eszembe a gondolatok... (mostanában eléggé szétzilált vagyok...)
  • armageddon666
    #6594
    És Kaileenának is beteljesedd a rá szánt jóslat: a herceg miatt fog meghalni... 1* megöli a Herceg, aztán azért hal meg mert nem öli meg, de magával viszi.
  • armageddon666
    #6593
    azért emgy vissza a MULTba.... mert akkor még nem létezett (de igaz volt hogy nem lehet ezt megakadájozni mert ahogy megölte Kájlínát létrejött a homok.)
  • armageddon666
    #6592
    LOL... WWben nem hazatart a herceg hanem az idő szigetére XDXDXD
  • ffxi
    #6591
    Na! Ott a homály nekem. Mi asszhogy "a homok elkészülését"??? Hát nem a SOT-ban már létezett a homok? Ez kavart leginkább.
  • Dzsiti999
    #6590
    Hát a WW az a SoT után játszódik 7 évvel... A SoT és a WW között a Battles of Prince of Persia nevű Nindendo DS játék van, ahol háborúznak indiával, stb... Ott kapja meg a tetkóját is. Aztán elugrik az Öreghez (ugye a WW-ben amikor Shahdee belerúgja a vízbe -> ekkor emlékszik vissza). Az elmondja, hogy egy megállíthatatlan szörny üldözi (Dahaka), erre a Prince úgy dönt, hogy megállítja a homok elkészülését, és elmegy a szigetre... A kastély meg azért változik át, mert a Prince járkál az időben.

    Romos: Jelen
    Nem romos (XD): Múlt
  • ffxi
    #6589
    SOT-t tökéletesen értem. A WW elején az mikor jáccódik? Mert hajóval tart haza a herceg, de miután? Miután elmesélte Fahra-nak kalandjait SOT-ban. És hazaindul és aztuán már homály, mert hajótörés után muszály volt Időszigetére jutni? És mért változik állandóan a kastély új-régi???
  • szoli91
    #6588
    én ott járok mielőtt megszereznék egy maszkot, ott a katakombáknál úgyhogy én nem tok segíteni
  • berika42
    #6587
    Sziasztok!
    A börtön résznél elakadtam. Lehet, hogy béna vagyok, de nem bírok elfutni a Dahaka elől, mindig megöl.
    Ti hogy csináljátok?
  • szoli91
    #6586
    Nem igaz, hogy nem érted! Igaz a történet eléggé öszetett. Szerintem ez a világ legjobb játéka! Kiváló, öszetett történet, kiváló hangulat, kiváló harcrendszer, kiváló hangulat, kiváló zene, kiváló hangok és még sorolhatnám napestig.
  • ffxi
    #6585
    Össze vok most már zavarodva.
  • szoli91
    #6584
    tod kaileena a herceg korában már nem él.
  • szoli91
    #6583
    nem úgy a múlt,a SoT végén a játék legelejéig tekeri vissza az időt a homokórával. És ebbe Kaileena korába mész vissza, vagyis az idő homokjának megalkotása előtt. tod mert a hercegnek el kell pusztítani mielőtt elkészül hogy megváltoztassa a sorsát.