10262
  • Broafka
    #7102
    miért nem bírtok figyelni a videókra? mind a két befejezés jó, és elméletben meg is történt, de gyakorlatban csak a jó vége történt meg
  • Looooser
    #7101
    nem kell felszedni az utolsót... és a mivel a játékból idéztem ezért jó a mindkét vég
  • szoli91
    #7100
    de t2t-ben benne van kaileena úgyhogy, akkor csak a vízkardos a jó. na, akkor most végigjáccom a másikmódon is. és a másik végét (nem a vízkardos), hogy vittétek végig? megvolt az összes életnövelő és nem vettétek fel a kardot, vagy nem volt meg az összes?
  • Looooser
    #7099
    mind kettő jó
    mivel a T2T úgy kezddődik hogy: "Van aki úgy tudja hogy a herceg egyedül érkezett haz de valaki máshogy tudja"
  • szoli91
    #7098
    na, most melyik a jó vége a játéknak? a vízkardos vagy a másik? mert láttam egy honlapot, ahol az van írva, hogy a nem vírkardos befejezés a jó.
  • Looooser
    #7097
    mind 1 az a jényeg hogy a legnehezebb az a brute fönök utáni :D azon felül mindegyik könnyű
  • szoli91
    #7096
    nekem az volt írva, hogy a közponi teremben lévőt
  • Looooser
    #7095
    azt eccerű megszerezni :D
  • Csirke 013
    #7094
    a vízkardosat
  • szoli91
    #7093
    nem találta meg a központi teremben lévő életnövelőt, de már megvan neki
  • Looooser
    #7092
    nem láma, csak kezdő :D mesély mit barmoltál?
  • szoli91
    #7091
    biztos
  • csento
    #7090
    Köszi szépen a segítséget sikerült megcsinálnom csak úgy néz ki,hogy láma voltam!
  • armageddon666
    #7089
    LoL! Bugos :)
  • szoli91
    #7088
    vagy küldjem az egészet?:D
  • szoli91
    #7087
    melyik mentést? amikor megvan a vízkard?
  • Broafka
    #7086
    nálam azt írja ki hogy válasz Broafka üzenetére
  • Csirke 013
    #7085
    szoli nem akarod átküldeni a mentést?
    unkron92hotmail.com
  • Black Hawk
    #7084
    Nem igaz hogy ezt ide kell beírni!!!
    Ott a TTT topikja ha valaki tudja a megoldást majd válaszol.
  • constantin
    #7083
    Valaki tudja mi az a kiírásos módszer.Állítólag ezzel el lehet tüntetni starforce védelmet.Kössz
  • szoli91
    #7082
    ha a 0-ás az eagle sword, akkor a mappában való fájlokat bemásolom az összes többibe:D és akkor mindig csak eagle sword lesz elméletileg:D Mert nekem az a kedvenc kardom, meg az a legszebb is.
  • szoli91
    #7081
    hát igen:D
  • armageddon666
    #7080
    szolinak válaszolt XD (#7073) mert szoli vmi fájlokat nézeget amik számozva vannak és arrol beszélnek hogy melyik az eagle sword :) de miért képtelen a sulyelosztása? attol függ milyen anyagbol van. nem? amugy még szép hogy az a legdiszesebb, legszebb fegyver, hiszen azt egy hercegnek készítették.
  • armageddon666
    #7079
    nem precíz amit leírtál mert nem az ujregek miatt nem kell mondani hanem azok miatt akik még nem vitték végig. én pl mikor ujreg voltam (igen az okosabb fajtábol! rám 1szer sem szoltak!) már végigvittem mind a 2 véggel...
  • Broafka
    #7078
    bocsi csirke, de nekem válaszoltál, és gőzöm sincsen hogy mire
  • Csirke 013
    #7077
    bocs broafka devissza olvashatnál hogy kinek válaszoltam és mire
  • Broafka
    #7076
    csirke 013 mondta:
    "sztem a nulla az a fegyver amivel a hajón vagyunk a 6 pedig a watersword"

    hát így jön ez ide...
  • Csirke 013
    #7075
    szal most ez hogy jön ide??
  • Broafka
    #7074
    én kinézetre szeretem, szerintem gyönyörű, a mintázata, az alakja, csak kár hogy képtelen a súlyelosztása, így gyakorlatilag lehetetlen egy fegyver, de nagyon szép
  • Csirke 013
    #7073
    szal én a rosszat vittem végig amásiknál mondom újra telepítettük a windowst
    sztem a nulla az a fegyver amivel a hajón vagyunk a 6 pedig a watersword
    de csak sztem
  • szoli91
    #7072
    és nem tudja valaki, hogy a D:\Prince of Persia Warrior Within\Video\WEAPONS\MAINS\ mappában melyik az a mappa ami az eagle swordnak felel meg? mert ott nullától hatig van.
  • szoli91
    #7071
    már csak két hsz-t kell visszaolvasnia:D, és csirke melyik végét vitted végig ? a jót vagy a rosszat? de ne mondd konkréten az újregek miatt
  • Csirke 013
    #7070
    olvass vissza
    kb csak húsz milliószor írtuk le
  • szoli91
    #7069
    na úgy tudsz lemennni a life upgrade-hoz, hogy addig forgatod a középen lévő kart, amíg nem képződi kegy híd a homokóra terem bejáratával. és nem tudom melyik oldalon de cikcakban majd le tudsz ugrani, majd amikor leérkesztél jobboldalra fordulsz, falon futsz, cikcakban megint felugrasz, és utána egy jó nagy ugrással ugorj át az ajtóhoz, ezek után pedig kerüldd el a csapdákat
  • constantin
    #7068
    Csá.Valaki tudja esstetleg hogy hogyan a picsba lehet megszerezni a főteremben levő life upgradet
  • Looooser
    #7067
    THX :D :D :D XD XD XD
  • Broafka
    #7066
    loál=lol talán egy kicsit enyhébb nevetés, vagy nagyobb...
  • Looooser
    #7065
    Loál <--- he????
  • Black Hawk
    #7064
    off
    Loál
    on
  • szoli91
    #7063
    Kösz a tippet:D Asszem én a jó végét vittem végig. Azt bírom, hogy Farah benne van 1 másodpercre. Majd neki vágok a Two Thronesnak