10262
  • armageddon666
    #7142
    Hát SoTba nagyon nem érte el volna a kezét... tőrt is éppenhogy. de az a rész naon cool volt! beleéltem magam, berágtam, GYAKTAAAAAAM! 1kombo 2 szörny :D
  • armageddon666
    #7141
    nyugodtan lehet név szerint... ide már nem jönnek ujak... nem uj gém...
    szoli hát a végén volt :D a jó végén ami a hercegnek NAGYON JÓ volt! :D
    SoT: az elvarázsolt barlangban vagy hol volt, (mikor Farah fürdött herceg meg be mellé és egy csókig mutatták aztán vágás :D)

    WW: jó végnél a hajón K.val :D abbol többet mutattak.

    TTT: nem volt... herceg végén meséli storyt... bár utána kitudja :)

    Na ezeken a helyeken volt X32(gyk tükrözve olvasdd ki)
  • sopi
    #7140
    hát összesen 3 db-ot szedtem össze az utolsót meg 2-t valahol igy összesen van 3 a 9 helyett... ezért kellene egy mentés mert már egyszer végigvittem a gamét de nem most volt...és nincs kedvem a többi 6-ot megszerezni
  • szoli91
    #7139
    sopi melyik életnövelő hiányzik?
  • szoli91
    #7138
    nekem még a sotban is meglágyult, amikor farah lezuhan a mélybe. a herceg volt olyan balfék, hogy a tőrt fogta nem farah kezét, pedig simán elérte volna
  • sopi
    #7137
    na valami? legalább valami reakciot, hogy pl.: most nem vidd végig tisztességesen...vagy valami :) plz :)
  • armageddon666
    #7136
    nekem mikor "meglágyult a szívem" (sírás nuku ;)) az HL2ben volt. Mikor a Gregori Atya ottan marad és röhög és a zombikat lövi :S majd végre ki a fénybe, ott 1 kis tűzhars... és 1ik csákót is súlyosan meglövik... aztán kiderül hogy Elit elrabolták... aztán ugy voltak megcsinálva hangefektek, zene meg minden hogy az szörnyű volt... (az elis elrablás annyira nem.)
  • szoli91
    #7135
    tod:D a k-át lecseréled sz-re
  • szoli91
    #7134
    de lécci akik még nem vitték végig a játékot ne adjunk neveket, hogy kit kell kinyírni. sztem kaileena helyett legyen mondjuk szegényke, dahaka helyett pedig izé, nekem nyolc csak ne nevezzétek a nevükön
  • szoli91
    #7133
    LOL én dahakát imádom, de nem bántam meg a megölését, de kaileenát annyira sajnáltam, hogy majd nem sírtam
  • armageddon666
    #7132
    milyen keksz???
  • armageddon666
    #7131
    gondoltam :) de Kaileena fafejű volt és belerohant hercegbe szal megérdemelte... de amugy én is sajnáltam :( de Dahakat élvezet volt megölni!!! ÚTÁLOM!!! nem bírom mikor üldöz.... ezért vittem csak 1* végig WW-t... mindig felment a vérnyomásom... 5 percig remegtem :D
  • szoli91
    #7130
    sztema brute-okat a legkönnyebb kinyírni
  • Looooser
    #7129
    nem toomén maebam sem használtam homokot a brutehoz :D
  • szoli91
    #7128
    de a warriorban mióta van keksz? én elsőre megtaláltam a vízkardot harmadjára sikerült is megcsináln ia fájtot, azt jött a videó, de abban semmi keksz nem volt, mert mindenki rajta volt a saját ruhája, ha nem hiszitek nézzétek meg
  • Black Hawk
    #7127
    csak azt hiszed...:D
  • armageddon666
    #7126
    mindig használtam mert ugy gyorsabban meghal :D
  • szoli91
    #7125
    nem csak azért, tod kaileena él és ez a lényeg
  • armageddon666
    #7124
    abban is van mikor 2en maradnak a torony tetején csak azt nem mutatják XD
  • szoli91
    #7123
    black hawk ez nagyon lol
  • armageddon666
    #7122
    igen de vidd végig.
  • Looooser
    #7121
    kellet az a végére... észre vettétek hogy csak a T2T ben nincsen sex???
  • Looooser
    #7120
    fúúú akkor még többet játszanék vele :D:D:D:D nem mintha így is keveset átsanék de hát akkor is az LoáL lenne...
    és sopi szerintem mentéseket nem küld senkise mertt az csalás lenne 1 és 2 szerintem csak azok tudtk elsőre hogy azz összes életnövelőt megkell szerezni a vízkardvéghez akik elolvasták a végigjátszást vagy elmondták neki... én is jó magam amikor először toltam 7 életnövelőt találtam meg... de aztán elmondták hogy jó lenne ha mindet felszedném akkor megkerestem...
  • armageddon666
    #7119
    a végén a video miatt teccet a "jó vég" igaz? ;) Herceg+Valaki a hajon
  • Black Hawk
    #7118
    már látom is magam előtt amint a herceg félregurul Kaileena homoksugara elől és az dahakát letaszítja a szakadék szélére. A herceg nem habozik tovább. Rátámad a Dahakára aki egyensúlyát elveszítve belezúhan a tengerbe. A herceg megkönnyebülten sóhajt föl, de az idili állapotot egy közeledő kart vágja ketté.
    - Mit művelsz Kaileena? Vége van! Nem kell megölnünk egymást!
    - Nem herceg! Megszakítottad az idő folyását! Itt az idő, hogy meglakolj a hibáidért.
    - Én nem akarlak bántani!
    Kaileena meg se halotta az utolsó mondatot. Felemelte a kardját és a herceg felé csapott vele, a herceg elhajolt a csapás elől és viszonozta Kaileena akcióját. A kardok újra a levegőbe emelkedtek és összecsaptak. Szikrák hulottak alá a levegőből.
    .... stb



    Kedvet kaptam a könyvem folytatásához:D
  • sopi
    #7117
    Hello mindenkinek.
    Én egy olyan mentést szeretnék amikor megvan mind a 9 rejtekhely és ott állok a vizkard elött. Régen vettem észre hogy ilyen is van már akkor amikor szinte Kaileenával kell a végsöt harcolni és nem akarok viszamenni az elmulasztott 6-é. Elöre is nagyon megköszönöm annak aki elküldi. [email protected]
  • Broafka
    #7116
    vagy olyan mint ami a bloodrayne-ben volt, hogy ott van mind a két főgóré, azt egymást is támadják, meg ők is támadnak minket, szal ilyen mindenki mindenki ellen :)
    az lenne a gyönyör :)
  • szoli91
    #7115
    az nagyon durva lenne:D ahhor igaz hardcore játékosnak kell lenni:D
  • Black Hawk
    #7114
    kéne egy kiegészítő amikor a Kaileenát meg a Dahakát egyszerre kell lezúzni. Istenem az maga lenne a gyönör.:D
  • szoli91
    #7113
    a játék végén van egy fekete csuklyász csávó. az kicsoda? nem a sötét herceg? csak annyit mondjatok, hogy igen vagy nem, mert még a t2t-vel még fogok jáccani:D
  • szoli91
    #7112
    és t a brute-oknál (gólemeknél) szoktatok homokot használni? Én az elején használtam kétszer, amikor a hátán voltam, de utána jól begyakoroltam és nem használtam homokot, és úgy nyírtam le mindet hogy nem sérültem semmit:D, még a főbrute-nál se. és mindet elsőre.
  • szoli91
    #7111
    nekem is a kedvencem, de amikor másodjára megöltem szegényt, akkor azt hittem, hogy kivágoma dvd-t az abalakon, nekem a vízkardos ezerszer jobban bejön, Igaz máskor is volt olyam, amikor majdnem sírtam, tod a felénél, amikor meg kell ölni szegényt, meg egy csomószor meg is ilyettem, amikor dahaka hirtelen berontott a képbe. a warrior withina legjobb mindhrám közül.
  • Black Hawk
    #7110
    Hiába egyértelműen a WW lett a legdarkosabb.
    Mellesleg a KEDVENCEM.
  • szoli91
    #7109
    asszem szerdán végigvittem a vízkardos végét (nem akarom konkrétan mondani, mert akik még nem jáccották végig azoknak ne vegyem el a kedvét), és ma pedig a kegyetlen végét. Én szó szerint majdnem sírtam, amikor szegény meghalt. Még, hogy jó vég. A herceg szempontjából persze, hogy jó, de annak a valakinek nem. A másik vég nagyon kellemes volt és boldog, ez meg tragikus. Én inább maradok a vírkardos végnél, az jobban tetszett.
  • Black Hawk
    #7108
    Én rég jáccottam vele de ha jól emlékszem valami olyasmi volt hogy mindkettő megtörtént.
  • armageddon666
    #7107
    LOOOOOL! ezt ugy kell felfogni mint egy legenda! ne értetlenkedj pls... amugy én ugycsináltam hogy van vizkard és mikor megyek az uccso küzdelemhez vagy felveszem vagy nem :)
  • szoli91
    #7106
    igen értettem, de én úgy tom, hogy kaileena benne van a t2t-ben. és akkor szal az a vége passzol amiben kaileena életben marad.
  • Looooser
    #7105
    de nem érted mit írtam????
    vannak akik úgy tudják hogy a herceg egyedül érkezett és valakik úgy hogy nem most éztem meg direkt
  • szoli91
    #7104
    de mégis a vízkardos befejezés a helyes, mert a t2t-ben benne van kaileena
  • szoli91
    #7103
    csak azért kérdeztem, mert én a vízkardos végét vittem csak, de majd holnap végigviszem a msáikkal, mert nagyon furdal a kíváncsiság.