10262
  • Dzsiti999
    #7662
    Ehh... Nem jött a Dahaka? Mert neki kéne kitörni a rácsot, hogy el tudj menni. Hát csak azt tudom mondani, hogy tölts vissza egy előző mentést, mert ez bug... Hátha jó lesz akkor.
  • Gaso #7661
    xboxon játszok képet nemtok küldeni, ez a rész azután van, hogy megöltem a kalóz csajt (Shahdee) utánna a Kaillena elment.... aztán belementem a fénybe amiután lehet az időt lassítani. ezután van egy nagy "csarnok" aminek a legaljábba meg kell ölni 3db keepert meg 4db raider-t aztán van elöttem egy kapu ami bevan omolva, mellete egy nagy kő amire felmászok onnan utánna a fal és az oszlop segítségével felmászok az oszlop legfelső kapaszkodójáig onnan átugrok egy kiálló rúdra és onnan kell átugrani a kitört falhoz. eddig vagyok meg és innen nemtudok tovább menni, nemtudok felmászni a kitört falon. fent van egy rácsos kapu de melölle kivan törve a fal és minden bizonnyal belehet menni, mert ott van egy kút és a kamera is nagyon mutogatja aza helyet. szóval most ott lógok a falon és nemtudok feljebb mászni. :(
  • Black Hawk
    #7660
    ha küldesz képet megpróbálhatunk segíteni de így nagyon tág a leírás. Valami konkrétabbat.
  • Gaso #7659
    hali, kéne egy kis segítség, mégpedig át ugrottam egy romos falra felkell rajta mászni de nekem sehogy sem megy, csak egyhelyben bassza a falat, hogy másszak fel?
  • constantin
    #7658
    A két segg egymásra talált.
  • Broafka
    #7657
    thank's? ez mi akar lenni? :D
  • Looooser
    #7656
    oh realy thank's, my old friend
  • Broafka
    #7655
    Just take it easy, pal!
  • Looooser
    #7654
    csak egy kicsit bár... Brofi lécci bocsáss meg-megbántam..
    na nézzk kibe lehet belekötni....
  • Black Hawk
    #7653
    Elmentél és nem volt kivel vitatkozni XD
  • Broafka
    #7652
    ...
    :-/
    Fasz lettél, nem vetted észre? :-/
    inkább hagyjuk, ezért nem akartam semmit sem írni, mert úgyis egyből kötözködsz...
  • Looooser
    #7651
    jó én inkább meg nem részletezem hova mehetsz B)
  • Broafka
    #7650
    erre most inkább nem mondok semmit :)
  • Looooser
    #7649
    rendben örülünk neki...
    de gyerekek elmegyek és kihal a fórum ejnye bejnye
  • nutiform
    #7648
    Megoldódott köszi.
  • Broafka
    #7647
    trónterembe?
    a fene se tudja, nincs fent a gáme, mit ír a térkép? hova kell menned?
  • nutiform
    #7646
    Tud segíteni valaki,hogy ez után merre kell menni?

  • Csirke 013
    #7645
    bocs hülyén írtam
    vissza mész a kertbe ott felül középen van egy "sikátor":D ott a portálon vissza mész az időben és hogy magamat idézzem" onnan már tudni fogod"
    XD
  • Csirke 013
    #7644
    Fogod vissza mész a kertbe ahonna jöttél ott mész,mész vissza mész az időben s onnan már tudni fogod
  • kavaro
    #7643
    Sziasztok.
    tudom már régi játék, de most futottam neki még1x, mert előzőleg a videok. felmondta a szokgálatot.
    Már a vége fele járok, nemsokkal, hogy kinyirtam a sast, és abban a fő teremben találkozik a piros és fekete ruhás csak, és azt az utasitást kapom, hogy jussan el a trónterembe, de nincsenek ott a sziklák,és nem tudok lemászni, de visszafele meg nem találkok semilyen utat, mert ott az a park van a csomó vizzel, de nincs semerre ut.
    Aki tudja segitsen már légyszi.
    Köszke.
  • Black Hawk
    #7642
    használd eztképfeltöltésre
  • chakotey
    #7641
    Na jó ..befejeztem a bénázást.
  • chakotey
    #7640
  • chakotey
    #7639
    [/IMG]
  • chakotey
    #7638
    [/IMG][IMG]http://[/IMG]
    Előre is köszönöm a segítséget.
    [email protected]
  • chakotey
    #7637
    Csak ekkora képet tudok feltenni .......milyen függő kapcsoló?[IMG][/IMG][IMG]IMG]/forumkepek/2006_06/Screenshot0048.jpg[/IMG][/IMG][IMG]IMG]/forumkepek/2006_06/pop0045.jpg[/IMG][/IMG][IMG][/IMG]
  • sanyi150
    #7636
    pl. a #7617 mennyivel hasznosabb hozzászólás mint az enyém? :-D
    Igenis helye van ezeknek a hírdetéseknek az érintett topikban, hiszen így jutnak el leghamarabb az infók.
  • Black Hawk
    #7635
    egyszer megütöd a bokád a bolhapiacért.
  • sanyi150
    #7634
    Eladó Prince Of Persia: Warrior Within játék PC-re (bundle). Eredeti, papírtokban: 1999 Ft
  • Looooser
    #7633
    jah oké
    megvan
    föggő kapcsoló a palló lenyílik a túloldalt dobozt áthóz pallón rá a gombra a dobozt lemegy hólló harcost kinyír vagy kikerül... át a kinyilt ajtón be a csatornába fel (veled szemben balra) jobbra párkány végig mászik kifeszített pallón a közepéig kispalló részre át kötélre átugrik lecsúszik be az ajtón onnan vissza a központi kerthelyiségbe... ömm a kifeszített pallós résznél ha meglesz a scorpion sword menj vissza és törd fel a túl falat kincses láda van ott :) (és mostmár azt is toom hogy melyik láda nem szokott meglenni) mindig elfelejtek vissza jönni érte) oki arma rávezetéséből fejből kijött az egész végig tolás :D... ezért imádom ezt a játékot párszor végig viszed simán fejből tudod a végig játszást és a rejtet helyeket...
  • armageddon666
    #7632
    sztem én már tom hol van. mikor kimegy a kertbe és ott elmegy jobbra fel. ott ugye kimászik van egy ajto, egy őr a párkány végénél, balra lépcső fel, sok ellenfél majd 3 késdobáló, utána felmászkál és ott lesz egy zárt ajto meg a hollóharcos. csak már arra nem emléxem hogy itt mi hol volt. de asszem ahogy most állsz jobbra egy függeszkedő kapcsolo, majd vissza ééééés... és ennyit tudok.
  • Looooser
    #7631
    picit nagyobbat monnyuk 300*450 eset léccike és meg mondom hogyva menj merre fordulj
  • mikusmate
    #7630
    Köszi :)
    Közben rájöttem, hogy a banneres-linken is van, csak nyomtatóbarát verziót néztem és ott nem volt kiemelve a szöveg :D
  • Black Hawk
    #7629
    Itt
  • mikusmate
    #7628
    Hello!
    Valaki tudna olyan linket adni végigjátszáshoz, amiben le vannak írva a titkos helyek is? Kerestem gogliban, de ilyet nem találtam. Régen volt nekem is csak már letöröltem :(
    Előre is köszi :)
  • armageddon666
    #7627

    nagyobb kép nincsen? ezt nem naon látom..... amugy kapcsoloval
    ha jol látom Gardenben vagy. az 1 ik hollós résznél. ha jól emléxem akkor itt utazgatni kell időben :S de nem biztos. de klikk a bannerre és ott találsz végigjáccást.
  • chakotey
    #7626
    Helló . ...Tudja valaki ,hogy hogy nyílik az ajtó[IMG][/IMG]
  • Looooser
    #7625
    probléma van a vidifájloddal... szolinak is ez volt a problémája csak azt kéne tudni hogy melyik az a vidi fálj és kivel tudnád kicserélni jóra... gondolom warez werziódvan ami nem gond csak a másolás során történhet probléma pl ez ami nekd van... ha eredeti a gém akkor vidd vissza és mond meg nekik hogy itt pés itt levág a játék készségesen fognak segíteni
  • boti20
    #7624
    Sziasztok !

    Még most kezdtem el játszani ezzel a játékkal. Segítségeteket kérném egy probléma megoldásához. Ott járok a játékban amikor a Herceg átváltozik. Majd ezt követően nem sokkal a játékban egy párkányról le kell ugranom egy nagy kőplacra, majd egy videobevágás következi és itt a gépem fogja magát és lekapcsol. Már számtalanszor újra próbáltam de mindíg a játék ezen szakaszán a gép lekapcsol, újraindúl.
    A játék során viszont ezidáig soha semmilyen probléma nem volt.

    Ha valaki tud kérem segítsen! Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • dj peaty
    #7623
    szia msn-ed van?pires írj