10262
  • armageddon666
    #7702
    ne ugorj hanem csak menj a szélére. hátha...
  • Picar77
    #7701
    megnéztem még párszor és úgy néz ki hogy én átugorok és jön egy video de ebben a herceg hátra ugrik majd megáll a levegőbe kardod ránt megmutatja az ellenfeleket majd a videó végén leesik. Ez miért van? Bénna lennék?
  • Picar77
    #7700

    itt van róla egy kép
  • Picar77
    #7699
    az első golem legyőzése után van ez
  • blur55
    #7698
    ezt szerintem igy senki sem érti...

  • Picar77
    #7697
    Ha valaki segitene megköszönném itt tartok: az golemet legyőztem és felmentem menteni itt van egy nagy valami a mi pörög és van benne egy üres rész de ha azon átugrok nagy nehezen akkor a herceg hátra ugrik és megáll a levegőben és akkor jön egy videó majd leesik és meghal. Mit csinálok rosszul?
  • gabor00
    #7696
    normalon nyomtam de a csajszi joval nehezebb volt, Dahaka-t csak utottem amig a lassito volt :D érdekes megfiegyelésem hogy piros gyorsutésnél a csajszira nem hat semmi mert nem sebzi meg viszont Dahaka-nál joval könnyebb vele.
    egyszer esett e perem szélére és onnan már nem is jott vissza :D
    köszönöm a segitséget mindenkinek!
  • armageddon666
    #7695
    Easyben nekem Kaileena könnyebben ment. De elvileg Dahaka a könnyebb. TIPP: mikor dahaka kapaszkodik a peremen akkor lassits és üsd! (vagy sima időlassítás, vagy olyan piros gyorsas lassitás.)
  • gabor00
    #7694
    nah megvolt ez is sikerult most megnézem a vizkardos dolgot arra is kivi vok. :D
  • gabor00
    #7693
    ja és van vmi tipped hogy probáljam megolni a csajszit mert most nem igazán akad fenn a horgon :) az a poén hogy ut vagy 3at és oda a fél élete hiába van fullon a homok.
  • gabor00
    #7692
    az hogy érted hogy választhatok hogy kit olok meg?
    gondolom ugy érted hogy elotte mentettél hogy megnézd milyen a vizkard nélkul a normál befejezés, és utánna viszamégy érte és most azzal.
    mert mar en is hasonlo mentésen vagyok :D
  • armageddon666
    #7691
    ha megvan az összes life up. akkor a homokórás teremben lesz a vizkard. én ugy csináltam hogy nem vettem fel csak a legvégén és előtte mentettem. igy választhatok hogy kit ölök meg :D
  • gabor00
    #7690
    elkezdtem egy régebbi mentésemet bár nem volt meg pár perc alatt de sikerult megcsinálni most ott vagyok hogy az uccso life up hiányzik ami el van rejtve(elvileg ez a 2.befejezése a jateknak ha megvan mind a 9?)
    na most azt kérdezném hogy mikor kapom meg a vizkardot?
    most járok 8life-nál ilyenkor már ugy olvastam hogy megadja vagy mikor kapom meg pontosan? (ha megvan az osszes life?)
  • armageddon666
    #7689
    itt is re mint TTT topicban. ezt sem olvasom el ugyhogy itt kimarad 30 hsz az életemből :D de amennyit megnéztem nem sok érdekes volt...
  • Broafka
    #7688
    dehogy is, az másfele megy, a WW-ben több út megy el, arra is kéne tudnia menni... elméletileg
  • Csirke 013
    #7687
    bakker ez nem bug:)
    itt azt kell csinálni hogy nem a fal felé kell ugrani hanem az oszlopra onnan mászola léc vmin ott lesz a másik oszlop akkot ott nyomsz egy spacet fel ugrik a prince akkor elugrassz az oszloprólmert ott egy ág az ágról tovább ugrassz arra a vmire s úgy az erkély s onnan sztem már tudni fogod
  • Black Hawk
    #7686
    Nekem az volt a kedvencem mikor a herceg teste eltűnt csak a feje maradt meg a fegyverek :D
  • Broafka
    #7685
    hmm, nekem is volt ilyen, kicsit ideges voltam, de egyszer csak elkapta asszem, próbáld meg hogy visszatöltesz egy régebbi mentést, sajnos a WW-től egyre több bug lett a PoP sorozatban...
  • gabor00
    #7684
    ja azt kihagytam hogy nem kapja el a fal szélét sehogysem pedig az lenne az értelemszeru. és e miatt nem tudok tovább menni.
    valaki help pm-ben vagy itt.
    köszi
  • gabor00
    #7683
    hello!

    volna egy olyan kérdésem hogy ilyen bugot láttatok e már?
    az a lényeg hogy mikor visszamentem egy life up-ért amit otthagytam a trón kihuzása után a kisegitett csajszi kuldetés. nos utánna nem tudok visszamenni a főtoronyhoz. most lenne meg a vizkard azért mentem visza a life-ért főleg.
    ezt a bugot már azon gondolkoztam megirom az ubisoft-nak hogy most akkor mi van ilyenkor.
    mit lehet csinálni hogy végre a végéhez érjek?
    egy pár kép hogy pontosan hol a hiba:



  • constantin
    #7682
    Hy.Kén egy kis élet a t2t topikba is.Nem?
  • pekka2
    #7681
    Sziasztok, most értem haza Lengyelországból.
    Lehet, hogy holnap megpróbálom csak a Klitetal a játékot, bár nem igazán bízo benne. Kezdek beletörődni, hogy soha (egy darabig) nem fogok velejátszani :(
    Csao
  • Looooser
    #7680
    így a legkönnyebb a tudtára adni
  • Black Hawk
    #7679
    :D
  • Looooser
    #7678
    Main menu/extrafeatures... ne törj egyet se fel és vidd úgy végig a játékot ha megvagy vele néz be a fen temlített helyre köszi
  • reeedman
    #7677
    hali

    egy olyan kérdésem van h mire jók a kincsesládák?
  • Looooser
    #7676
    toom rájöttem én mondtam hirtelen hülyeséget
  • Black Hawk
    #7675
    Nekem is ace megapack van és tökéletesen működik.
  • constantin
    #7674
    A geeforce az nvidia!!Szerintam a két kodekpakk nem fér össze.Töröld le az Ace Mega pakkot mert az szar(nekem is olyan volt(tapasztalat)).A K-lite egész jó,nekem is az van.Ez csak egy lehetóség.
  • Looooser
    #7673
    jó kérdés.. lehet az a baj hogy GeForce-od van a játék az Nvidia-t támogatja
  • pekka2
    #7672
    az eszközkezelőben minden audioeszköz illesztőprogramját megpróbáltam frissíteni, de azt írta ki, hogy nincs ennél frissebb :(
  • pekka2
    #7671
    sziasztok.

    szerintem is a hanggal lehet baj, hiszen a videokártyám nemrég vettem újonnan, annak jó kell lennie, friss driver van feltéve. Egy olyan gépem van, amin szinte minden ki lett már cserélve, csak a hangkártya nem, vagy lehet hogy integrált? Annyira nem vágom a számtechet... :(
    Egyébként most lett újratelepítve a gép. Az nem lehet, hogy két codec pack bezavarja egymást? konkrétan a Klite és az Ace Mega, mert mindkettő fenn van...
    Kérlek segítsetek, mert beleőrülök, ha nem játszhatok a második résszel, a fergeteges első után :)
  • lac111
    #7670
    Pekka, én meg azt mondom neked, hogy inkább a hanggal lesz a gond.. Nem szokott néha recsegni? Milyen driver van fent hozzá? Tedd fel a legújabbat, és tegyél egy próbát úgy is...
  • pekka2
    #7669
    megnézem, kösz, majd beszámolok
  • Looooser
    #7668
    a kártya officiális oldalán bizti van codec
  • Dzsiti999
    #7667
    Kodek.

    (Nemtom milyen kell hozzá)
  • pekka2
    #7666
    Kipróbáltam, hogy lejjebb vettem 800 x 600 -ra, de probléma nem szűnt meg :(
    Egyébként GeForce 6600 Inno 3D videókártyám van. Esetleg vegyem még lentebb a felbontást?
    Skyer, még valami 5let?
  • Skyer247
    #7665
    A VIDEÓKÁRTYÁVAL VAN GOND SZERINTEM HA KICSIT LEJJEBB VESZED A GRAFIKÁT AKKOR JOBB LESZ TUTI
  • pekka2
    #7664
    Sziasztok,
    Egy probléma megoldásához keresek segítséget.
    A WW feltelepítése után minden rendben van a játékkal, kivéve az összekötő videókat. Nagyon szaggat a videó, főleg akkor, amikor beszélnek si vele. Maga a játék nagyon jól megy, csak a videók nem. Van ötletetek, hogy ez miért van?
    Videokártya? Memória? Kodekek? ???
  • Looooser
    #7663
    gondolom a legszokatlanabb hogy a herceg át van alakulva... pontodsabban nem ugy nez ki mint eredetileg... ha igen akkor ugyan az a bug od ami nekem volt :D csináld azt amit GT mondott...
    -----
    Constantin.... hát nem toom szerintem bekéne perelni a szüleidet hogy veled szennyezték a környezetet...
    -----
    Brofi az aposztróf csak véletlen került oda