10262
  • Anthony001
    #7622
    Már sikerült 1x átjutnom, de ott mit kell csinálni?
    Mert az is leesik:S
    Köszi a válaszokat!
  • Looooser
    #7621
    és akkor ő esik le nem te mellesleg ha a homokot jól használod akkor szinte örökké tudsz ott próbálkozni :) mellesleg akkor nyomj támadást mikor egy vonalban vagy kb az alattad lévő ággal amelyről feljutottál oda
    vagy kicsivel elöbb
  • Black Hawk
    #7620
    mikor rohansz a falon nyomd meg a támadást. az egész csak időzités kérdése.
  • Anthony001
    #7619
    Sziaszok!
    Elég régen elakadtam egy helyen. nem is folytattam tovább a játékot
    De most újra előszedtem.
    Egy olyan helyen vagyok hogy:
    ilyen eldölő oszlopokról kell ide oda ugrálni, és egy olyan talajon kell futni ami leesik, aztán át kell futni a falon, és levág egy ilyen csajféleség..Már át vagyok alakulva. És mindig levág, bármit csinálok:(
  • Looooser
    #7618
    menyj el szedj fel egy csajt és kefélj 1-et... nyáron gépezni csak a kockák maradnak szal én meg... (aki akarja az besorolja magát)
  • Black Hawk
    #7617
    Például.
    Úristen egy nap szoli nélkül és már a harmadik doboz zsepim fogy el. SZOLI GYERE VISSZA.
  • constantin
    #7616
    dögunalom.unom magam.mi a francot csináljak.játszak?
  • Looooser
    #7615
    szoli mielött elmész légyszi dobj meg egy 100as pzsvel ert bőgni fogok ha elmész XD
    -------
    GT- ez benne van az első 3ban is de csak a te hsz-eid miatt!!!!!
    -------
    Brofi most mért rágod a lábujját GT-nek???? nem tett emmit csak feljebb húzta A ww-tpoic szellemét :)
  • Broafka
    #7614
    kár, pedig miattad kezdődött, nah mind1, azért köszi az építő jellegű hozzászólást...
  • Dzsiti999
    #7613
    Na ti aztán nagyon elvagytok :P Megint meg kéne csinálni Top 4-es topicnak, mint egyszer... Nah, sok sikert mindenkinek :D Amúgy most nincs kedvem beszálni. Majd egyszer :D
  • Broafka
    #7612
    sírjál csak, én már most sírok, egy baromi fontos ember megy most el, olyan sokat tett a topikért, jaj istenem, úgy fog hiányozni - szip-szip - most mi lesz velem...

    ohh anyám...
  • Black Hawk
    #7611
    Ne köss bele szegény érzékeny lelkű zoli-ba. :P:P:P. De az ő kedvéért erős leszek és nem sírok.
  • armageddon666
    #7610
    ezt minek kellett birni mind2 topicba??! az egyik be is sok lett volna... de igazad van ez nagyon érdekelt hogy elhuzol 1 hétre......
  • Black Hawk
    #7609
    1. Nem akartam megbántani a törékeny kis lelki világodat, de ha megtettem akkor BOCSI.
    2. Nem hiszem hogy be fogod tartani azt az 1 hetet.
    3. Kellemes WW mentes napokat.
  • szoli91
    #7608
    és még annyit Balck Hawk, hogy nem kell utánam sírni
  • szoli91
    #7607
    kb. 1 hétig OFF-olom magam, úgyhogy nem fogok írni
  • armageddon666
    #7606
    Fordítsd meg a hsz sorrendet (régebbi legyen felül) és ird be a keresőbe: #4703 , utána kezdheted olvasni! WW topic legnagyobb veszekedése! XD előtte még van 1-2 olyan hsz ahol vki segitséget kér majd leszolja a játékot és mikor 2dszor szolja le elkezdődik... :D
  • Looooser
    #7605
    2006. feb. 05. 20:09 | Privát | Galéria | Válasz | #6529 <-- az első TTT-s hsz-m
  • szoli91
    #7604
    ugye tem most a Southern Passage jelenbeli termében vagy? Akkor csak ott visszakell menni, ahogy egyszer eljöttél. Amikor eléred a legtetejét, akkor lesz egy olyan láda,a mire rámész, falonfutsz, amikor a falonfutás eléri a maxot ugrasz, eléred a másik falat és újra ugrás és mehetsz tovább.
  • szoli91
    #7603
    balck hawk most már szálj le rólam, jó?
    constantin:
    MSN címem: [email protected]
  • Looooser
    #7602
    igen ezekben a topicok ban tényleg utánatok jöttem ide... mondjuk még a T2T topicba viszonylag korán bekerültem ha jól emléxem... :S ha nem sorry
  • armageddon666
    #7601
    de én nem a reget mondtam hanem hogy mióta van itt. és ugy rémlik te "nem rég" jöttél. már itt vagy te is egy ideje, de sztem pl. én régebben (lehet hogy tévedek, akkor sorry) de téged is mondtalak volna ha neked szoligy be :D
  • Looooser
    #7600
    most ennyierővel én is ghenceghetek hogy mióta vagyok fennt nézd meg a regisztrációm időpontját és brofiét.....
  • Black Hawk
    #7599
    csak a magad nevébe beszélj :D
  • Broafka
    #7598
    nah várj, ott tartasz, amikor látod hogy Kaileena és Shahdee beszélgetnek?

    akkor menjél vissza, addig a teremig ahol az a köcsögös szobor van, tudod, női szobor, köcsögből önti avizet, és...
    várj, ez a Dahaka előtt van, hallod, dobjál már a helyről egy printscreent, mert így valahogy nem kattan be hol vagy!
  • Broafka
    #7597
    hát jah, itt már tényleg tök mind1, úgy néz ki ez a topik mint valami pankrátor szorító, mindenki üt mindenkit, mindenki beszól mindenkinek (tök fun :D)
  • Csirke 013
    #7596
    bazze egy hétre nem írok ide és elfajula pokol?:D
    na szép:D
    most nemtok pop-ról írni mert most a gitárral vok kiakadva úgyhogy bocs hogy ilyen hülyeségeket írok de ebbe a fórumba már mind1
  • Dragooon #7595
    ott ahol már abban a jól ismert teremben vagyok O.o
    onnan fentről mindig a földre kerülök és nem tok sehol se kimenni
  • Broafka
    #7594
    jah, a barátok részre nem is reagáltam még
    na jó, azzal most nem kergetlek az őrületbe, egyszerűen, finoman fogalmazva, igen nyersen, szóval teljesen szimplán, nem kombinálva, a bonyolult ellentétével megmondva :D:D

    vannak barátaim!
  • Broafka
    #7593
    hjaj, hát nem tom, én nem szoktam verni saját magamat a gép előtt :D
    ennyire azért nem vagyok hülye, lehet hogy te igen, én inkább mást szoktam verni a gép előtt, de ez senkire sem tartozik
    egész nap? hát ööö, nem mert előbb utóbb elfárad, szal kell egy kis idő
    de ha rám gondoltál, akkor sem igaz, mert reggelizni, aludni, ebédelni, és vacsorázni is megállok, és ha átlagosan számolunk akkor az úgy kb (hmm 7 óra + 20 perc + megint 20 + 20, és akkor így 7 óra 40 perc, kerekítsük fel akkor már 8 órára) szal 24 órából 8 óra az 16 óra, leszámítva azokat a napokat amikor 7 óránál többet alszom + a perc különbségeket amik előfordulhatnak kajálás közben, de a + másfél órás filmet nem is számoltam bele, de ha még a reklámokat is beleszámoljuk....


    mindent összevetve, ha akarod elemzem tovább, szal hamis állításokat ne állítsál rólam, jól gondold meg mit mondasz, mert az őrületbe kergetlek :DDDD

    (The Revange is sweet)
  • Broafka
    #7592
    jah, és különben is beszéljünk végre a PoP-ról
  • Broafka
    #7591
    furcsa, hát hol akadtál el? ott csak szépen menni kell tovább, mész a vízben, lesz pár csapda asszem és onnan már megy, ne ugyanott próbálj visszamenni
  • constantin
    #7590
    Szoli megadod az msn címed?
  • szoli91
    #7589
    nagy szám, nekünk is ugyanannyi jogunk van itt, mint neki. És szerintem azt senki sem érdekli, hogy mennyi ideje van itt. Úgyhogy abba lehet hagyni.
  • Dragooon #7588
    azaz!!
  • armageddon666
    #7587
    nah most ennyire ismerem Broafkát hogy ezt mind megcáfoljam de mind1 szal...
    szoli91. méghogy Ő itt senki? elég régóta itt van már... ellenben veletek. javaslom keressetek itt rá keresőben SoulHunterre :D lehet majd röhögni (anno azért regeltem XD)
  • constantin
    #7586
    Mutass fel bármi a nyolc általánosodon kívül(öt első meg három második).Rajta fogadjunk egész nap a gép elött vered magad(mert mást nincs) és pl nincs egy barátod sem.Beszéljünk a pop-ról.
  • szoli91
    #7585
    ne mondjad már hogy vagy valaki. Itt ugyanolyan senki vagy, mint itt bárki más.
  • Broafka
    #7584
    én legalább vagyok valaki, ELLENBEN VELED, te senki :)

    nah, de mind1, beszéljünk a WW-ről :D
  • constantin
    #7583
    Nagy fasz vagy te.Tetszik a stílusod meg a nagy pofád.:)