10262
  • Looooser
    #7742
    én a TTT-t próbáltam meg sand gate-k nélkül végig vinni... nem lehet
  • Broafka
    #7741
    nem tom, én utáltam ha lassítok, hangulatromboló, csak akkor lassítottam amikor Kaileena is belassított, de máskor nem, igyekeztem minnél kevesebb időerővel végigvinni...
  • KILLER2
    #7740
    Köszi. Fent van az oldalon csak szar a linkje.
  • Looooser
    #7739
    az jó kérdés szerintem a dahakán fent van a teljes sountrackkal eggyüt passz azért link:
    dahaka
  • KILLER2
    #7738
    Honnan tudom leszedni azt a zenét ami a menüben szól?
  • Looooser
    #7737
    Brofi minek túl reagálni... amikor először vittem végig a játékot akkor gyaktam lassítással ezt a két ellent ez csak segítség a kezdőknek azért
  • Broafka
    #7736
    #7735
    ez leginkább neked ment!
  • Broafka
    #7735
    jézusom, mi a szarnak kell időlassítást használni?
    jah, igazad van, végezd ki úgy mint a hollós embert, szépen ugorjál rá és üssed, amikor meg kivédi, akkor védekezzél míg lezúzza a támadássorozatát
  • Looooser
    #7734
    megsúgom hogy ugyanaz csak az elsőnél enemyket idéz a másodiknál forgó szelet kezdőknek az enemyt könnyítés ként ídő lassítással végezd ki könnyebb... (úgy mint a hollló harcost) a forgó ellen meg gurulj ahogy brofi mondta jah igen ha lejött Kaileena a homok hegyről még az első harcnál az enemyt ha megölted vedd fel a kardját és amikor kaileena lejön dobd bele a kardot jó sebzés
    és a másik kardot is veddfel de azzal már harcolj....
  • Picar77
    #7733
    Köszi amúgy az elsőt
  • Looooser
    #7732
    ennél szebben én sem mondhattam volna :D
  • Broafka
    #7731
    melyiket? elsőt vagy a másodikat, amúgy annyi hogy néha elkezd eszeveszettűl támadni, egy ilyen sorozatot, várd meg míg le támadja, addig hátrálj (ne védekezz, mert a végén kiveri a lábad asszem, védekezés inkább a tapasztaltabbaknak) amikor letámadta a sorozatát üssed, ugorj rá meg ilyenek, a tornádói elől meg gurulj el...
  • Picar77
    #7730
    Hogy lehet Kailinát könnyen legyőzni? Van valami gyenge pontja?
  • Broafka
    #7729
    szép... csúnya :)
  • Looooser
    #7728
    hát mit ne mondjak eléggé kockás a herceg...
  • constantin
    #7727
    Itt az ékes bizonyíték hogy az ubi tud játékot készíteni és optimizálni.


    És a játék így néz ki:


    Ezért az összes eredeti játékom ubisoft:XIII,Rainbow Six,Stb.......
  • Looooser
    #7726
    jo oké de akkoör nekem küldene vki msn-en egy torrentet az US verzió leszedéséhez???? tényleg ahhoz lekell húzni a kábeleket?
  • Broafka
    #7725
    oh my god, tulajdonképpen ugyanarról beszélünk...
  • armageddon666
    #7724
    nem arra kiváncsi hanem arra hogy van e olyan hogy pl. DVDsen nem hullanak szét a hullák mig CDsen igen...
  • Broafka
    #7723
    tulajdonképpen az egész SG-n nem szeretik a torrent vagy warez témát, de van egy olyan hogy wanadoo, ez asszem egy warez site...
  • Belliar
    #7722
    Ide nincs kiírva hogy a warez témákat kerülendő úgyhogy megpróbálkozom:P!Szóval a PoP:WW-t honnan tudnám leszedni?Torrent fájl is jó csak seedeljék vagy webhely, csak lécci valaki segítsen mer nagyon kéne a game, azért nem a TT kel mert annál meg lekell huzogatni a kábelt!
  • Broafka
    #7721
    azért mert EU-ban DVD-sen adták ki, Amerikában meg CD-sen, na nehogy már ez legyen a nagy változás, mert a falra mászom, mármint nem hiszem hogy ezt a különbséget kereste volna blur... bár a fene se tudja
  • armageddon666
    #7720
    akkor eredeti EUs az nem DVD hanem CD és nincs különbség?
  • Broafka
    #7719
    nem tom melyikre gondolsz pontosan, de próbáld meg azt (lehet hogy az fog ki sülni belőle) hogy ha kettő kardod van, akkor nyomjad folyamatosan az 'E'-t és akkor kitör a két karddal

    ehez nem szükséges hogy ellenségek legyenek a közelben, simán ki lehet próbálni a terepen is...
  • Broafka
    #7718
    nem hiszem hogy Blur arra gondolt amire te armageddon, azért van a TTT-nek másik verziója, mert egyes balfaszok szerint milyen morbid hogy szétesnek a hullák, meg minden, ezért az ki lett véve... ergo nem esnek szét a hullák

    mások szerint viszont úgy a jobb (és valóban) hogyha szétesnek a hullák, ez volt az amerikai változat
    ezért volt 2 különb, de a WW-ben még nem voltak ilyen problemák...
  • armageddon666
    #7717
    pfff. nekem CD-s van nemtom hogy DVDs van-e...
  • blur55
    #7716
    ja és még valami: a ww-nek nincs egy másik változata?

    úgy értem, hogy a TTT-nek van az az amerikai változata, amiben egyes dolgok mások, ilyen a warrior withinben nem létezik?
  • blur55
    #7715
    most visszanéztem a videókat, a mozdulatokat, de egyet soha nem sikerült megcsinálnom. amikor a herceget körülveszik, szinte térden van, a két kardot felszegi és ugrik egyet - rémlik ez valakinek?
    ezt hogyan kell megcsinálni?
  • Picar77
    #7714
    újra kezdtem az elejétől a játékot és most van ott padló így egyből más:D
  • Picar77
    #7713
    nagyon kár hogy igy nem tok tovább menni
  • Looooser
    #7712
    állj ki a pallóra nyomd az előre gombot és amikor a fogas kerék elötted van nyomj egy space-t pont úgy fog elugrani hogy átér viszont télleg nincs túl palló... ez flash...
  • Picar77
    #7711
    sajnos nem oldotta meg a dolgot úgyhogy előlről kezdem normalon
  • Picar77
    #7710
    oké megprobálom
  • Csirke 013
    #7709
    húhúú sztem vmi komoly buggal állunk szemben
    az utolsó képen neki nincs ott a palló vagy mi amire rá kell ugrani
    szal sztem rakd újra a játékot jobbat nem tok:S
  • Picar77
    #7708
    már úgy is probáltam de egyszerüen átugrik és utána magátol dob egy hátast
  • armageddon666
    #7707
    akkkor lassitsd be az időt és ugy probáld.
  • Picar77
    #7706

    amúgy ideugrik le és kezdődik a videó
  • Picar77
    #7705
    azt kiprobáltam de akkor nem történik semmi egy helyben áll és nézelődik meg az időlassitásról dumál
  • armageddon666
    #7704
    most figy. én annyit mondtam hogy probáld meg igy. hátha sikerül. megér egy probát nem?
  • Picar77
    #7703
    de már megnéztem több végigjátszást és mindegyik azt irja hogy menjek ki a kis rúd szélére és onnan ugorjak át mikor szabad az út