10262
  • menzaboy
    #7782
    ez nem igaz megint el akadtam és nem látok semi olyat amibe kapaszkodhatnék vagy valami ilyesmi a falon sem tudok futni tiszta ideg vagyok
  • menzaboy
    #7781
    jeee ismét volt 1 sikeres menekülésem dahaka elől :D
  • menzaboy
    #7780
    viszont szerintem nagyon királyul nézki
  • menzaboy
    #7779
    áh nekem a legjobban az a nagy dög szörnytetszik aminek fel kell mászni a nyakába azt ott gyepálni (könnyű megölni:D)
  • Looooser
    #7778
    aszem ezt már megírtuk neki, de kiderült hogy bugja volt és előlről kellet kezdeni a gémet... olvassutána is...
  • Menő
    #7777
    Szétkell verni a falat a végén
  • Looooser
    #7776
    Dahaka a legnagyobb arc a jtékban
  • armageddon666
    #7775
    én is utálom dahakat szívrohamotot kapok tőle XD
  • menzaboy
    #7774
    ja igen már észre vettem áá már megint úgy utálom ezt a szemét dahaka-t vagy ki a rák ez gyorsan kell menekülni előle és olyan terepen amit nem ismerek de szar
  • armageddon666
    #7773
    extrasban vagy hol apsz képeket. fegyverek, concept artok.
  • menzaboy
    #7772
    hogy érted hogy képek a térkép darabjai vagy mi?
  • armageddon666
    #7771
    képek
  • menzaboy
    #7770
    végülis mik ezek a ládák amiket álandóan szét kell törni?
  • menzaboy
    #7769
    oké most kaptam meg az új kardomat bár mondjuk elég szarul néz ki dehát ez van legalább elősebb:D
  • menzaboy
    #7768
    már elkezdtem fél óra alatt ottvoltam:D
  • Looooser
    #7767
    szal meg szívtad kezd előlről... nem olyan nehéz végig vinni odáig
  • armageddon666
    #7766
    1 fegyveres harcnál van kérlek eeegy-keeettőőő, kb. 3 vagy 4 kombo XD szal nyugodtan két begyverrel mert abban meg van oylan hogy egykézen megpörülsz majd felpattansz a kevegőbe ott is pörögsz meg amott is egy két fordulat és mindenki meghalt :D meg lefejezés meg ilyenek :D amugy érdemes külön menteni mert akkor ha ujraakarsz játszani 1-2 részt akkor nem előről kell kezdened.
  • menzaboy
    #7765
    kössz de sajnos mindig rá mentek a régire :D de mondjuk én jobban szeretek 1 kardal menni mert kirájosabb kombik vannak pl e c bal egér asszem ez az
  • Looooser
    #7764
    egy mentést lépj vissza...
    és majd elfogod érni ezt az időt is hogy kiérdemelten légy ez a szellem
    sajnos csak a SoT hoz tartozik amiért fizetni kell
    és nem baj hogy két karrdal megy több kombó van pl balegér balegér e bal egér belegér ha jól emléxem
  • menzaboy
    #7763
    ja csak mondom én nagyon beleélős vagyok :D:D tesóm is csak azért van fényévekre elöttem mert segítek neki én gondolkodok ő meg csinálja bár elég bénán harcol:D hülye hurka álandóan 2 fegyverrel megy
  • menzaboy
    #7762
    nem tud valamki ehez a játékhoz magyarosítást??
  • menzaboy
    #7761
    vagy kezdjem újra a játékot (amihez nincs nagyon kedvem)
  • menzaboy
    #7760
    mondjuk nekem semmi bajom azzal hogy át van alakulva mert tetszik így meg jó mert vissza jönnek azok az idő pontok vagy mik de ez ellen van valami ellenszer mit tudok csinálni?
  • menzaboy
    #7759
    aha ahogy mondod velem is ez történt
  • Looooser
    #7758
    húúúha lehet te is bug os vagy mint én voltam
    én jártam azon a részen... shadeet legyektam mentettem a következő mentésnél és kiléptem a játékból 1 órácskára míg megnéztem a kedvenc mesémet (micimackó) és mikor vissza töltöttem a játékot a Prince át volt alakulva a spider sword volt nállam és abba az irány ba tudtam csak menni és mindig meghaltam...
  • menzaboy
    #7757
    azért kössz a segitséget
  • menzaboy
    #7756
    próbáltam szét törni a falat de akárhányszor bele ütöttem mindig vissza pattant a kard puhány az emberem:D
  • menzaboy
    #7755
    pc-n nyomom azt a képet keresgélés közben találtam
  • Looooser
    #7754
    azt mondta hogy a föld leszakad alatta ami nagyon idegesíti én arra adrtam nki megoldást... XP
  • Broafka
    #7753
    én is ezt mondtam! >-(
    már megint kezded a kötözködést...
    én a képre reagáltam, azt hogy utána ő hogyan oldja meg a csajt az más kérdés, de neki nem ez volt a kérdése bocsi...
  • Looooser
    #7752
    nefélj nem harapunk érte hülyeséget beszél... de azok mik azok a feliratok? mert ps2 őn nincs ilyen... amúgy falon fel átfutsz a falon lenyesed közbe a csajt átérsz (nem kötelező de ha több időt szeretnél lassíts) törd fel a ládát majd a repedt falat... ennyi a megoldás
  • Broafka
    #7751
    te valami ps-en játszol?
    mert azért harapunk kicsit :)

    amúgy ha nem éled bele magad a játékba akkor nehezen fog menni, képzeld magad a Herceg helyébe...

    fuss fel a falon és ugorj vissza, a fejed fölött van egy újabb párkány... már ha ott tartasz ahol gondolom
  • menzaboy
    #7750
    http://www.gamestar.hu/jatekinfo.php?cmd=kepmutat&x_id=929&kep_szam=91 itt a kép hozzá
  • menzaboy
    #7749
    ha valaki segítene hogy hogy tudok ovább mennivalami partszakaszon vagyok és mindenféle hajó árbócon kel össze vissza ugrándozak amik utánam összedőlnek aztán amikor el hagyom az árbócokat akkor meg tovább kell fussak valami híd féleségen ami a falból áll ki persze ez is leszakad utánam végig futok ezenaz izén és el érek 1 falhoz ahonnan nem tudok menekülni mert alattam a föld természetesen leszakad és ez nagyon idegesít
  • menzaboy
    #7748
    tudom hogy előrébb tart meg minden de én meg meg akadtam
  • Broafka
    #7747
    és ő már sokkal előrébb tart storyban...
  • armageddon666
    #7746
    pl attól hogy 2 külön profil?
  • menzaboy
    #7745
    helló kezdem nem érteni ezt a pop 2 -t 2 profillal játszunk testvéremmel én valami szörny lettem és mindenféle izék (csápok meg ilyen fekete szar vesz körül ) de ő meg rendes ember maradt ez hogy lehet?
  • Looooser
    #7744
    rájöttem... XP
  • Broafka
    #7743
    persze hogy nem, mert onnan kapsz bizonyos időerőket, amik később kellnek (pl lassítás)