10262
  • Looooser
    #10262
    elméletileg ha az indító ikonra jobb klikk/tulajdonságok, akkor ott ha a cél sor végére beírod hogy: -w vagy -window vagy -windowed akkor ablakban nyitja meg ha nem működik akkor szerezd meg a DXWnd nevű progit és indítsd el azzal....
  • caps lock
    #10261
    Hello!
    Az lenne a kérdésem ki lehet e tenni ablakba a játékot,mert a háttérben egyéb dolgokat kell felügyelnem és nem szeretnék állandóan kilépni a játékból.
  • Molnibalage
    #10260
    Közben ara is rájöttem, hogy az egyik slider a bibi. Egyébént rém hülye. Mi a pékért nem zárkja ki az egyik control a másikat?
  • Evin
    #10259
    Nem lehet, biztos.
  • Molnibalage
    #10258
    Valam gáz van az eredei progimmal. Valami iszonyatosna ótvara kamera kezelés, állandóan felfele akar nézni. Van joystickom bedugva. Lehet, hogy az zavarja össze a progit, mert azz is lehet irányítani...
  • ffxi
    #10257
    Steam akció. WW 2,49 EUR
    2,49 EUR
  • Looooser
    #10256
    Cuz' They are the gods of this game....
  • RasSzisTa
    #10255
    hát akkor nem tudom, ha ujra teszed akkoris olyan vagy még nem próbáltad?
  • Prince23
    #10254
    De mindig leesek ott. hiába csinálom azt
  • RasSzisTa
    #10253
    amúgy mért van az hogy a játék készítői olyan vidit szoktak mutatni amibe eagle swordal mennek???????? azt elhagyta a herceg még a hajón!!!
  • RasSzisTa
    #10252
    Logan, ott aszem falról falról le kéne ugrálnod azt kész, nem bug!
  • Looooser
    #10251
    mindkettőtöknek igaza van, mert a Forgotten Sands ténylegesen a Sands of Time és a Warrior Within közt játszódik,(a tervezők kijelentették, hogy bemutatják a herceg útját, hogy hogyan lesz a kisfiúból egy véreskezű könyörtelen harcos)
    a másik fele hogy tényleg a Dahaka üldözéséig fogják elvinni az időt, a U2b-on fennt vannak a WW-s CGI videók, és azokban láthatsz csata jeleneteket, na azokat az időket mutatják most be :) 7 év annyit nem lehet letudni annyival hogy csak menekül :)
  • Shockmaster
    #10250
    Szia, nem. A Forgotten Sands egy teljesen új történetet dolgoz fel, más szereplőkkel és más ellenfelekkel, más királyságokkal/helyszínekkel.
    A Sands of Time és Warrior Within közötti időkről pedig sokat lehet tudni, lényegében a Herceget az idő manipulálása miatt elkezdi üldözni Dahaka és ő ezt a 7 évet arra szenteli, hogy csapatával megkeresse a menekülésének módját (ekkor beszél ugye az Öregemberrel és hall az Idő Szigetéről). Ezen a ponton kezdődik a Warrior Within.
  • RasSzisTa
    #10249
    Hali!
    A játék 5.dik része a Forgotten Sand tényleg a SOT és a WW(Warrior Whitin) közötti időkről fog szólni mert akk kíváncsi vagyok hogy mi történhetett közte.
    Mert azért elég gyorsan vált a WW nincs bajom vele csak hogy az első rész végén nagy Happy end azt a 2.dik meg úgy kezdődik ,hogy a hercegnek már megkell hallni és hogy az idő szigetére siet mert egy szörny meg akarja ölni
  • The Protector
    #10248
    Előfordzl ez a hiba.Egy régebbi mentést tölts vissza és jó lesz.
  • Lunki88
    #10247
    Ha nem eredeti akkor lehet hogy a crack hibás, próbálj másikat esetleg patchet felrakni. Épp pár napja nyomtam végig és nálam nem volt ilyen gond szerencsére.
  • zoly92
    #10246
    Szevasztok! A 6. élettöltőnél, ami van kar és el kell forgatni h lefolyjon. A helye megvan, csak éppen a kar nincs a helyén(a másik toronyhoz még nem jutottam el, és már végigjátszásban is néztem youtubon,de ott semmi hasonló gond nem volt). Tudnátok légyszi segiteni? eléggé bosszantó, és nem tom h én csináltam-e vlmit rosszul, vagy a játék hibás.
  • Roland00726
    #10245
    ha valaki lenne olyan rendes és kűldene mentést is a [email protected] email címre megköszönném. olyan part 45-50 től kellene.
    THX
  • Roland00726
    #10244
    ÜDV!
    Nekem segítségre lenne szükségem. Win7-em van, és minden jól megy viszont mentés kellene. Mentés van is de nem tudom megcsinálni h jó legyen.
    A c:\ Doc. and Settings-be kéne lennie a profilomnak de nekem nincs Doc and S., és nem találom sehol a profilomat sem. vki segithetne hogy oldjam meg ezt.
    ÜDV!!!:)
  • skygt90
    #10243
    hali ! felraktam a warrior within-t de valamiért amikor indulna a játék, a bevezető videónál kilép,és azt írja hogy hiba,és nézzem meg a readme-t.
    valami ötlet hogy milehet a gond ?
  • Bokros Sándor
    #10242
    sziasztok hogyan tudom megszerezni a sárgán világító kardot?
    segitsetek pls pls pls
  • arpicska
    #10241
    Hali.

    Nekemis ezt a hibát irja, és nem tudom mi lehet a baj, régen ment rendesen a játék.
    The game ended unexpectedly.
    Please see Readme.txt file for technical support.
  • Shep
    #10240
    Köszi.
  • Evin
    #10239
    Megy. Még a SOT is.
  • TArKy
    #10238
    XP-m van win 7 en nem próbáltam(meg sincs)
  • Shep
    #10237
    Megy ez gond nékül win 7 alatt?
  • TArKy
    #10236
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom van hogy játszom elkezd szaggatni a kép majd fekete képernyő és kiír egy Error report ot a videó kártya. Amim van verzió annál van egy ellenőrzés abban meg azt írja utánna hogy nincs meg a szükséges min memória(64).
    ha valaki tud segíteni előre is köszi!
  • Bucsek
    #10235
    valószinü a gamepad okozza ezt, huzd ki és úgy már jó lesz, más játékoknál a gamepad okozza
  • blur55
    #10234
    volt valakinél olyan, hogy a kamera folyamatosan pörgött? most felraktam megint a játékot, és ahogy szoktam beállítottam a kamerát is és egyfolytában pörög. ez a játék hibája vagy a gamepadom szaródott el?
  • Bucsek
    #10233
    na úgy néz ki megjavult... :D letöröltem a játékot, újraraktam, és átengedett a résznél.
  • Prince23
    #10232
    Sziasztok!

    Sajnos én is bugba akadtam, fel is vettem videóra...a legvégét nézzétek. ott van vmi gebasz:S



    XP alatt egyáltalán nem votl bugos a gamma, de most Win7 alatt fut, magyarítással :S és nem tudok tovább haladni:((
  • Bucsek
    #10231
    Hali, sajnos bugba ütköztem, és sehogy sem tudok átmenni ezen a részen:

    Átrohanok a falon, rá a kötélre, kötélen himbálódzok és mikor ott vagyok, hogy futnék át, mintha nem tudna futni a falon, és leesik, visszafele viszont visszatudok jönni. Visszatöltöttem 2 korábbi mentést is, de sajnos ugyanúgy rossz. Mit lehet tenni, nincs semmiféle patch a játékhoz? Szörnyen bugos, míg a SoT tökéletesen bugmentes volt, itt százával akadnak :(
  • 007 Zolee 007
    #10230
    Sziasztok!
    A játék végén vagyok, ölném meg a Dahakát, de csak 8 élet upgrade-em van a 9-ből, így nincs meg a "vizikardom". Egy lájf ápgrédet hagytam a függő kertes részen, de nem tudok visszamenni mert amerre menni kéne, ott zárva van az ajtó. Próbáltam hogy időutazok egyet és akkor talán sikerül, az ajtó nyitva volt csak nem tudok eljutni oda, mert minden le van szakadva.
    Alaphelyzetben a központi teremben vagyok, innen kéne egy út az élettőltőhőz.
    élettőltők
    (itt az 5-nek írja, az kell nekem)
    Előre is köszönöm a segítségeket!
  • Looooser
    #10229
    hát már ritkán járnak ide az emberek, amúgy fake story hogy vissza lehet szerezni az eagle swordot... tudom minden részletét bebarangoltam a játéknak
  • RasSzisTa
    #10228
    Ez a fórum mindig ilyen aktív vagy csak most??
  • RasSzisTa
    #10227
    vagy talán nem a múltba mert oda nem lehet a múltba lejutni hanem akk mikor megkezdjük a játékot mikor kisodródunk oda, nekem ezt mondta haverom hogy látott ilyen videot neten
  • RasSzisTa
    #10226
    Sziasztok!
    Egyébként úgy tudom hogy a ww-ben az Eagle swordot is meg lehet szerezni a parton valahol tudjátok amivel a hajón küzdünk Shadee-val még hozzá a múltba csak sehogyse tudok rájönni hogy a fenébe kell a partra lejutni ha egyszer feljöttünk onnan már
  • SuzanneSophia
    #10225
    Üdv! Visszaolvastam 1-2 oldalt de nem igazán találtam hasonló problémát taglaló kérdést :o Szóval az lenne a gond hogy elindul a játék de minden full sötét..csak néhány körvonalat látni:s Valakinek van ötlete hogy mi lehet a gond? Nvidia PX9500 GT videókártya..bár az én tippem hogy mivel a legújabb driver van fent..lehet nem épp a legtökéletesebb egy régebbi kártyához, illetve játékhoz:o
  • Looooser
    #10224
    nincs mit
  • sydonella
    #10223
    szia,

    sajnos nem megy...korábbi mentést is próbáltam már, úgy se volt jó. viszont megtaláltam, h hol vannak a mentések és vki más mentésével a követekező kúttól játszok. köszönöm az eddigi segítséged.