10262
  • Looooser
    #10222
    idő lassítást tudok még mondani... ha úgy sem megy akkor buggal van dolgunk és korábbi mentést javaslok... amúgy a documents and Settings valamelyik almaappája
  • sydonella
    #10221
    szia,

    azt még meg tudnád mondani,h hol találom a mentéseimet? mert a játék mappájában a POPWWProfiles mappában csak egyetlen egy fájl van: a SafeProfile.dat. de ezen kívül semmi... szereztem mentéseket, amiben van egy Profile.dat és sok-sok .sav fájl. betettem a POPWWProfiles mappába, h lássa a játék. de nincs benne a játékban sem új profilként, se az enyém alatt mentett játékokként. hova kéne tennem, hgy egy későbbi mentésről indulhassak, és ezt a lehetetlen csajos falról leverős részt át tudjam ugorni??? köszönöm
  • sydonella
    #10220
    szia,

    nem volt rossz ötlet, de bármerre tartottam célra, a fegyver el se repült a csajig, úgyh megint meghaltam vagy 100szor... :( ezt már tényleg nem hiszem el... esetleg vmi ötleted van még, mert most már az jön, hogy nem fogom (mivel nem tudom) végigjátszani, hanem egyszerűen letörlöm... köszi még1x
  • Looooser
    #10219
    idő lassítás, célra tartás és dobd le fegyóval
  • sydonella
    #10218
    szia,

    köszönöm a tanácsot. de sajnos nem segít. már próbáltam a csapást a jobb kezes és aztán a bal kezes fegyverrel is, egyszer nyomva, többször nyomva, nyomva tartva, lassítással, mindenhogy. most is nekifutottam vagy 20-szor, de nem megy.... és megőrülök tőle. már 2 hete nem tudok továbbmenni a játékban. lehet vmi más megoldás? nem lehet vhogy átugrani ezt a részt, vagy valahogy a következő mentési pontot megszerezni és onnan folytatni a játékot? köszönöm
  • Looooser
    #10217
    egyszerű nekem segített
    a falhoz álsz előre falfutás hangosan számolj
    egy,kettő és amikor kimondtad hogy kettő nyomd meg a csapást
  • sydonella
    #10216
    sziasztok,

    segítséget szeretnék kérni: már másodszorra fordul elő a játékban, a falon kell leverni az ellenséget, de nem engedi a játék (mindig a csaj ver le). korábban csak előrántottam a kardom, futottam és leverte a csajt a falról minden gond nélkül. viszont most hiába rántom elő a kardom mindig a csaj ver le. és az a ciki, hogy egy rezgő deszkáról kell indulni, tehát rögtön előrántod a kardot és futsz is nehogy leszakadjon a deszka. de a csaj most már körülbelül 20-adjára ver le és nem tudom mi lehet a megoldás. nem tudok egyszerűen így továbbmenni.... kérdés még: ha csak az újrainstall a megoldás, akkor hogyan tudom megmenteni a mentéseimet, hogy ne kelljen az egész játékot elölről kezdeni? köszönöm szépen előre is.
  • Looooser
    #10215
    csak bug, korábbi mentés vagy újra install megoldja
  • kiscucu
    #10214
    nekem mért van hogy amikor először láttjuk dakahant mért nem töri át a falat?
  • Looooser
    #10213
    hát akkor nem tudom...
  • Szab77
    #10212
    Újratelepítettem és így se megy.
  • angelslie
    #10211
    Nem neked válaszolt, nézd csak meg..
  • Szab77
    #10210
    Hogyha a kérdés nekem szól nem karcos. Talán 1 hete vettem eredetibe.
    De a POP3 fut szóval nem tudom mi lehet a baja.
  • Looooser
    #10209
    cd nem karcos???
  • Szab77
    #10208
    OK. Megpróbálom.
  • dante8902
    #10207
    nem volt
  • Looooser
    #10206
    há nem oom azóta volt hardver fejlesztésed?????
    ---
    Szab reinstall megszokta nállam oldani
  • Szab77
    #10205
    Na akkor tud valaki segíteni nekem??????????
  • dante8902
    #10204
    öööö. korábban ment , nem volt semmi baja
  • Looooser
    #10203
    nyugi nekem is tört, PC-re csak PS-re veszek eredetit, hmmm korábban ment a játék már?
  • dante8902
    #10202
    ( igen ) sajnos , / és nem vagy rá büszke..... :D /
  • Szab77
    #10201
    Helló.
    Lenne egy hibaüzenet amivel nem tudok mit kezdeni.
    Azt írja ki angolul hogy a játék lefagyott és hiába indítom újra a játékot a profilba belépek rámegyek a new gamera ott az easyra és utána elkezd tölteni majd magától bezárja és kiírja a fent említett hibaüzenetet.
    Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.
    Üdv: Szab77
  • Looooser
    #10200
    tört?
  • dante8902
    #10199
    már próbáltam de akkor sem megy..... :(
  • Looooser
    #10198
    hmmm töröld, és installáld újra
  • dante8902
    #10197
    Windows Xp SP3.
  • Looooser
    #10196
    milyen oprendszered van???
  • dante8902
    #10195
    bocsi úgy látom nem sikerült beszúrni a képet nah még 1 szer
    ha most sem sikerülne akkor a következőket írja :
    The game ended unexpectedly.
    Please see Readme.txt file for technical support.


  • dante8902
    #10194
    Helló!
    Elővettem a játékot. De amikor feltelepítem és indítanám egy hibaüzenetet kapok. Esetleg valakik tudna segíteni, hogy mégis hogyan orvosolható?
    Előre is köszi!!!

    [IMG][/IMG]
  • Looooser
    #10193
    gombokat nyomd be helyes sorrendbe...korábbi mentéstől csináld meg újra... ha nem megy akkor uninstall és újra feltesz és újra végig játszik
  • moruhine
    #10192
    Amikor Kaileenát átlököm a jövőbe nem tudok utána menni, nem működik a portal szóval ott ragadtam. Erre van valami megoldás?
  • angelslie
    #10191
    Na tegnap kijátszottam, hát a végefelé nagyon hangulatos lett :P
    Most telepítem épp a Two Thronest :)
  • steweee
    #10190
    na akkor meg is van miért volt olyan nehéz a dagadt óriásnál :

    A final note--there is a known glitch in this battle, where one of the visual
    cues will fail to appear. If you follow this specific pattern for the fight,
    you should not get the glitch. If you do, however, you can still complete the
    Speed Kill by recognizing exactly when the visual cue is *supposed* to be.
    They are listed above, of course, for your convenience.

    from gamefaqs - :)
  • steweee
    #10189
    trainer ajánlott idegbaj ellen :) a végén már nagoyn nehéz lesz, és kicsit szar is lesz az irányítása. t2t is küzd ilyen problémákkal, én ott is traineltem. örök hp + örök homok alap.... nem érek rá végtelenségig jáccogatni ezzel, de a sztori miatt mindenképp javallott végigtolni mert nagyon 5letes
  • Looooser
    #10188
    rendben good luck ;)
  • angelslie
    #10187
    Igazából tegnap játszottam most vele elég sokat és már kicsit se zavar, csak az elején volt fura :)
    Two Thronest is kipróbálom amint végeztem ezzel :)
  • Looooser
    #10186
    csak azért mert azóta jöttek ki jobb grafikájú játékok
    én is így voltam a Max Payne-el
  • angelslie
    #10185
    Na megint újrakezdtem a játékot, most már tényleg ki kéne játszanom :P
    A grafika kicsit rosszabbnak tünik mint emlékeztem... de nem baj :D
  • gregtom6
    #10184
    Aha. Na ezt nem tudtam:D Íme egy ok, miért is kell a készítők oldalát is megnézni magyarításnál. Kösz az infót, és a magyarítást persze.:)

    A többi probléma még függőben. help.
  • Evin
    #10183
    Az 1.1-es magyarítással próbálkozol? Mert az 1.0 csak a DVD kiadáshoz jó.