1917
  • Agamemnon
    #956
    Rendben, akkor nem vágyom annyira az aknára. Csak csodálkozom, hogy ennyire a véletlenre bízták, hogy mikor mit lehet kikutatni...

    Van puskacső alá szerelhető gránátvetőm, de nem szoktam használni, olyan nagy tömegben ritkán jönnek az ellenfelek. Egyszerűen odacsalogatom őket a kivégzőosztag elé, aztán had szóljon...
  • hmhm
    #955
    Nálam a flame gránát ( vagymi ) nem sebez semmit.. rádobtam 3 ellenre, és meg se kottyant nekik. Persze a repeszgr elég hatásos, rögtön ájulás, akkor odarohanok és shotival kivégzés - :OP
  • Encore
    #954
    Én találtam aknát de nem emlékszem hol volt de inkább a gránátokat javaslom mert az aknához oda kell csalogatni és az hosszadalmasabb mint odanyomni egy gárnátot...
  • Hedgehunter #953
    :)
  • Hedgehunter #952
    En sem talaltam aknat, a detection device-is csak akkor talaltam amikor a wargot urhajo jott....:( Megleszel nelkule......:(
  • Agamemnon
    #951
    A laputa kutatásokon valóban nem lehet gyorsítani, csak a többin. Gondolom a Laputa kutatások képeznék a játék fő történetének vonalát.

    A Cultist szektorokkal valóban nem lehet mit kezdeni, vagy vársz fölötte, míg támadható lesz, vagy addig máshol szórakozol...

    Akik már előrébb járnak:
    Hol a fenében lehet aknát találni? Afrika, Európa az enyém (már amit első körben el lehet foglalni) és most foglalom el Ázsiát és még mindig nem tudok aknát gyártani/kutatni. Detection lab-ot is csak azért mert az egyik ember, amit béreltem egy olyan puskát hozott, amin volt rendes távcső...
  • hmhm
    #950
    crackelt változatról tudtok vmit?
  • Encore
    #949
    Laputából csak egy van nem lehet gyorsítani az ott folyó munkálatokat.
  • Renegade
    #948
    én az ufo 1-et tolom már vagy 3 napja :-)
    nekem az ufo 3 kicsit furcsa így elsőre, van hozzá valahol leírás, nem igazán látom át. :-(
  • Tono34
    #947
    Nálam is szokott ilyen előfordulni, hogy vmit nem enged. Próbáld meg, hogy mentesz majd kilépsz a játékból, ez nálam általában segít, ha nem akkor egyszer csak engedi.
    Szerintem a Laputa kutatáson nem lehet gyorsítani, mivel csak az az egy van belőle.
  • lammaer
    #946
    Két gyors kérdés:
    A Laputa kutatásokat lehet valahogy gyorsítani? Mert ugye a többi esetében csak elég új labort felhúzni...

    Mi a feltétele anak, hogy piros (Cultist) szektort megtámadhassak? Van 1-2 egy bázisszektorom közelében, de hiába nyomok rá missiont, nem történik semmi. Máshol tudok küldit tervezni, de ott nem...

  • lammaer
    #945
    Na ezt a két idegent utálom a legjobban, pedig igazából nem is erősek, csak idegesítenek... a szappant a hagyományos fegyverek alig sebzik (direkt kénytelen vagyok csak miatta tartani a hátizsákban alien lézerfegyvereket) a tengerisün meg tényleg egész jól lő... engem az utóbbi időben csak ők sebeznek az idegenek közül :) Én se vagyok még tápos, a csapat 6-8 szintű.
  • Agamemnon
    #944
    Én ilyet még nem tapasztaltam, nálam a tizedét sebzik alap páncéllal felszerelt emberen. A csillag viszont valóban jól lő távolra is (kb 40 m-re). Ha az nem egyedüli eset volt, akkor a játék nem a pályákat variálja, hanem az ellenségek képességeit.

    Brainman két lövésből halt meg (2 db critical hit fejbe!!! egyenként 2500-as sebzéssel... ezt add össze.)

    A szappant én is küldeni szoktam ezerrel, mert a hagyományos emberi puskák nem a legjobbak ellene, a mesterlövészpuska már megteszi, de az idegen fegyverek még jobbak.

    3 nap és itt az idegen hajó...
  • hmhm
    #943
    Az normális, hogy alap tengeri csillag ( mucksstar ) meg a szétfolyt szappan ( flatster ) szétcincálja a csapatomat?? kb. 5-10 szintűek.

    Csillag 750 es critical hitet nyomott, tök messze lévő emberre..
  • hmhm
    #942
    Karácsony este :O :D

    a pályatípusokat tényleg variálhatná..
    vagy akármi. mert OK hogy vannak építőelemek és azokból generálja, h most a vonat meg a távvezeték hol fog menni, de az 5. pálya után már unalmas. az 1. jobban megvolt oldva, igaz hogy nem voltak benne ipari tartályok, szerelvények, meg komplett vegyipari üzem, viszont a házak, szántóföldek, épületek sokszínűbb permutációi voltak.
  • Agamemnon
    #941
    Képzeljétek el, a Dél-Afrikai pályát 6szor kellett megnyernem, elismétlem, 6szor kellett megnyernem. Volt már minden küldetésem, idegen fogjulejtés, helyi lakosok kísérgetése, helyi lakos kiszabadítása, vérfürdő, minden...

    Már komolyan azt hittem befonom a hajam, mire sikerült megszereznem.
  • Agamemnon
    #940
    Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek,

    és egy kicsit szakadjatok el a géptől, és tölcsetek egy kis időt a családdal is!
  • Fenrir
    #939
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!
  • Encore
    #938
    Uncontrolable területeket is megszerzi valaki előbb utóbb (szövetségesek vagy mutánsok vagy kultisták) aztán elveszed tőlük
  • hmhm
    #937
    pálmafák, lokálhjumenszek, havaj :D

  • Agamemnon
    #936
    Bocs .nfo, és nem ifo. :-)
  • Agamemnon
    #935
    Ja, ha a lenti kódsor nem jó, akkor nézz szét abban a könyvtárban, ahonnan sikerült "megvenni", hátha ott van egy valami.ifo file-ban. A faq is annak a fordítása...
  • Agamemnon
    #934
    Talán nem véletlenül nem írta oda a kódot...

    Próbáld úgy ki, hogy semmit nem állítgatsz, csak Daemon és le az optikai meghajtókkal. Nekem bejött, bár sokaknak még így sem (van akinek eredetivel sem), köcsög StarForce

    Remélem Karácsonyi ajándékként azért sikerül elindítanod.
  • belzebubus
    #933
    áááá...daemonnal elindult!!! erre kiírta, hogy a windows hibát észlelt ezért a program leáll! naneeeee:((((((
  • belzebubus
    #932
    Azért köszi a kódot agamemnon!
    Esetleg valaki más nem használt másmilyen kódot?
    Nem értem, a F.A.Q. olyan részletekbe menően mindent leír, de azt olyan természetesen írja oda, hogy "írjam be a kódot..."
  • Agamemnon
    #931
    Hát igen, néha már kívülről tudja az ember a pályákat... Csináltak egy teljes DVD-s játékot, és elfelejtettek 8 pályánál többet csinálni...

    Azt tudja valaki, hogy azokat a pályákat, amikre azt írja hogy uncontrolable, azt a későbbiek során sem lehet elfoglalni, vagy csak az elején? Mert ha később sem, akkor nem tudom, minek rakták bele.
  • Cobra.
    #930
    Jónak kell lennie a patchnek, mert nem volt idáig se crackelve, hanem eredetinek hitte magát az image file.
  • Encore
    #929
    Én még nem próbáltam az új patchet és napok óta nem is nyomultam kicsit meguntam az ismétlődő pályákat, kicsit pihentetem aztán majd valamikor de biztos megy a olcsón vett verzióval is az előző is ment.
  • Agamemnon
    #928
    Csodálkoznék, ha az a kód nem az Aftershockhoz lenne jó, ugyanis nálam azzal megy... Ha mindent úgy csináltál, ahogy le volt írva, és úgy sem ment, akkor sajnos már nekem sincs ötletem, max marad az eredeti játék...

    Encore! A nem túl drágán vett játékkal is megy az új patch? Bár ahogy elnéztem, e miatt nem érdemes feltenni. Az 1.1-nek köszönhetjük azt is, hogy egy pályán kétszer-háromszor kell játszani, mire megkapjuk, ha nem vagyunk túl jóba az adott frakcióval...
  • hmhm
    #927
    ufókkal teli karácsonyt!
  • Encore
    #926
    Amiket javít:
    * Corrected patch 1.1 installation problems
    * Polish localization updated
    * Fixed dexterity and agility stats display
    * Commando training allows using throwing weapons
    * Shotguns cannot be used to target body parts with laser sight
    * Effect of gyrostabilizers is less pronounced
    * Ambidextrous melee attack is possible

    Nem tudom, hogy a fagyást havítja-e
  • hmhm
    #925
    fagyást javít ?
  • Encore
    #924
    Kint van az újabb patch : Direkt link
  • Encore
    #923
    nincs mit de a harmadik résszel nincs gondod? Nálam lassú az egér :(
  • belzebubus
    #922
    Sajnos az az oldal már nem él, és akkor ha fel is volt ott tüntetve a cd kulcs, nem mentettem el. esetleg valaki megadhatna egy cdkulcsot. Ez az aftermathoz való kód, amit megadtál, megpróbáltam azzal is, nem megy:(
    Elolvastam már a FAQot és többször is követtem az utasításait:( a cd kulccsal lesz a gondom sztem.
  • Agamemnon
    #921
    Nos a kulcs ott található, ahonnét a játékot szerezted, vagy esetleg próbáld meg ezt: KK72V-FY895-5X4MN-8Q6G6-5YR4M kötőjelek nélkül :-). Én nem állítgattam semmit sehol, egyszerűen létrehoztam Daemonnal egy virtuális meghajtót neki, le a CD-t és kész. Persze lehet, hogy az enyém spéci eset, de nálam így működik. Egyébként, ha még mindig nem megy, itt elolvashatod, hogy mit hogyan csinálj: F.A.Q. nagy piros betükkel. Remélem sikerülni fog.
  • belzebubus
    #920
    Most megint lehúztam a meghajtómat, és most megvártam míg dolgozik kb negyedéig volt a csík, de most megvártam míg végigmegy, most mást írt ki, most a cd kulcs nem tetszik neki persze, mert hasraütésre írtam be neki anno, és most engedi változtatni. De mit írjak be?Mi a cd kulcs? pedig nem vagyok kezdő játékos, más játékoknál meg szoktam találni a kódot, de ennél nem találom sehogyse:(
  • belzebubus
    #919
    Hello,
    Én is nagyon szeretnék már játszni a játékkal, csak az indításával vannak gondjaim.
    XP Sp2 felrakva. Sfurce proginál setup meg start elindítva. Nightmare-val disable cd és cd node, meg próbáltam úgy, hogy lehúzom a meghajtómat.
    először mikor felraktam, kért cd kulcsot, beírtam neki valamit, és akkor csekkolta, és nem fogadta el persze. azóta unsintall, újra install, de hiába, nem kéri a cd kulcsot, csak csekkolja, és kiírja nem jó.
    Van valahol cd kulcs hozzá? vagy az mind1 mit írok be?
    Ha ezeket követem miért ne mindul a játék? régen én is imádtam az UFO1-2őt és kétségbe vagyok esve, ezzel nem tudok játszani:(
  • Agamemnon
    #918
    Nálam megy sp2-nélkül is a játék, bár időnként (ritkán) kifagy (bár mivel a háttérben valamit mindig dolgozik a gép, ezen nem is csodálkozom). De sajnos nem tudom, hogy a problémádra mi lehet a megoldás. A sima XP-én nem indult el? És ha a SP2-vel először elindult, akkor talán másodszor is el fog.

    Amúgy megéri a szenvedést, ne add fel!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Aza Mitir
    #917
    Köszönöm Encore!

    Amióta letöltöttem a régi UFO sorozatot, azóta hanyagolva van még a Call of Duty 2 is. A párom azt mondta függő vagyok. :-)