1917
  • Tono34
    #1397
    Én egyenlőre csak pihentetem a játékot.
  • peter01
    #1396
    Kihal má lasan ez a fórum mer mindeki végigviszi a gamet.
  • TreDoR
    #1395
    Hogy egy kicsit felélesszem a topicot: (végre eltünt a mission a küldetésről )



    Egyébként kell valamilyen védelmet építeni mmielőtt leszáll az űrhajó, vagy meg lehet csinálni nélküle is?
  • TreDoR
    #1394
    Ááááá! Végre sikerült videót csinálni! Mostmár minden franya
  • Agamemnon
    #1393
    Akkor marad a vebkamera, és filmezed a monitort... Vagy megkéred az irfanview-t hogy 1 tized másodpercenként készítsen egy fotót a monitorról, és utána azt összefűzod...
  • TreDoR
    #1392
    Igen, de mivel cracket használok nem tudom elinditani a gamet gamecam-mal együtt. ha meg nem használok ott a starforce
  • bon
    #1391
    Ha cracket használsz akkor nincs starforce
  • TreDoR
    #1390
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, nyomorult starforce!!!!!! AZ a **** miatt nem tudok normálisan videót csinálni az ufóról! Dögöljön meg aki kitalálta!
  • TreDoR
    #1389
    Most akkor van mission v. nincs mission? Hát van, de nem tudok oda menni, és nem jelölhetek ki más területet:

  • Fenrir
    #1388
    Aftermath jött ki magyarul...
  • Bruce007
    #1387
    Ez kijött magyarul is nem?
  • Tono34
    #1386
    Egyenlőre nem lesz magyarítás hozzá.
  • Bruce007
    #1385
    Faszom. Mosz akkor érdemes várni a Hunosításra vagy nem?
  • sabchy
    #1384
    de ha csak az ufo van fordítvba akkor nem a beállításnál van a gond....

    nekem is szórakozott azzal hogy eltolta a képet lefeléá vagy ballra.

    Frissíts drivert nekem az megoldotta a gondot..
  • lammaer
    #1383
    Szerintem menj be szépen a videókártya beállitásaidhoz és kapcsold ki az elforgatást... nekem asszem van ilyen feature a kártyámnál (radeon9800 pro)
  • peter01
    #1382
    Nem adom oda senkinek mer neki biztos jól müködne még az ufo is.Holnap felvételi.
  • Agamemnon
    #1381
    Szerintem az egész gépedet ba**d ki a kukába. Vagy add oda valamelyik ellenségednek...

    Vagy csak az UFO sorozat szivat ennyire?
  • peter01
    #1380
    A KR*RVA életbe SZ*PAT ez a KIBASZ*TT ufo sorozat most má az aftermath se jó fejel lefelé van a kép.
  • peter01
    #1379
    Nincs meg vkinek merő véletlenségből a mostani felvételi feladatsor?
  • TreDoR
    #1378
    Ezekszerint színvak vagyok, pedig jó lett a látásvizsgálatom (beleértve a színlátás vizsgálatát is)
  • lammaer
    #1377
    ööööö.... én úgy emlékszem, a földgömbön van fény/árnyék hatás ábrázolva. Ahol sötét van, ott éjszaki küldi lesz, a napos oldalon meg nappali. Pörgesd az időt, akkor látni, hogy változik a föld megvilágitottsága....
  • TreDoR
    #1376
    Lóóóóól! Mostmeg betöltöm a mentésemet amikor éppen Kelet-Ázsia felé tart a Laputám egy küldetésre, elindítom az időt, és a Laputa odaugrik Kelet-Ázsiához. Hát, bug, de most jól jött
  • TreDoR
    #1375
    Hát, magyarosítás már nem lesz

    www.magyaritasok.hu
  • peter01
    #1374
    Ez még nem is gáz de az ufo 1-be 12 h alatt fordul meg a föld a tengelye körül és két fordulat egy nap az a.
  • TreDoR
    #1373
    Mikor jön már ki az UFO:AS mobil verziója?!?!?!?!?!??! Azt is elkezdték de nem fejezték be... Én meg halálra unom magam angol órákon
  • sabchy
    #1372
    mopstanában olyan határozatlan vagyok......vagy nem????.

  • sabchy
    #1371
    tényleg a weapon rebalance -ot használom de most már bánom..:(

    bár kicsit életszerűbb a sebzés...

    lehet lecserélem a fegyvert másik mesterlövészre.....bár tényleg ez a legjobb..
  • Agamemnon
    #1370
    Ezt már én is kérdezni akartam, hogy megfigyelte-e már valaki, hogy mitől függ, hogy nappal van-e, vagy éjszaka. Mert tegyük fel 21:00 van, leugrok egy küldetésre Európában, de 21:45-kor van egy küldetésem Dél-Amerikában, akkor ott is sötét van? Szóval ezt valóban megoldhatták volna kicsit jobban is.

    A játék tényleg tele van olyan szarvashibákkal, amiknek a béta teszteléskor elő kellett volna jönniük (és talán elő is jöttek) és ki kellett volna, hogy javítsák.

    Azt remélem, hogy annyi hozzászólást kapnak, hogy legalább a következő részben nem követik el újra ezeket... vagy igen???
  • peter01
    #1369
  • Landor
    #1368
  • TreDoR
    #1367
    AZ kiri lesz , akkor majd a nappali küldetésekre is nightvision-al fogok menni, az ellen meg majd hülyének néz mit gizdulok a gukkerrel
  • peter01
    #1366
    Szerintem arra gondoltak a készítők ogy lazán számold ki fejbe.
  • TreDoR
    #1365
    Vagy számoljam ki greenwich-től, hogy Kínában mennyi az idő v. mi?
  • TreDoR
    #1364
    Szal, gyönyörűen megoldottak 2 különböző látásmódot 1 adott célra, a sötétben való látásra, ismét csak gratulálni tudok a készítőknek! Egyébként azt honnan szüljem ki melyik az éjszakai küldetés (persze amig nem mentem le)? Vagy ha az óra 19:42-t mutat akkor a Föld-ön mindenhol ennyi az idő? Mert akkor ebben is csak gratulálni tudok!
  • lammaer
    #1363
    Természetesen éjjel
  • TreDoR
    #1362
    Egyébként még egy gyönyörű bug: (az egyik oldalon van fal a másikon nincsen)



  • TreDoR
    #1361
    Jöjjenek már az sg-k meg a wargotok, mert már csak Ausztrália van hátra és Észak-Amerikából néhány terület, aztán annyi:







    De még az első alien hajó sem szállt le
  • TreDoR
    #1360
    Hátja, távolra jól jön
  • Landor
    #1359
    Nna hogy is volt hogy kinek nem kell sniper?


  • TreDoR
    #1358
    És akkor mikor jó a nightvision?