1917
  • lammaer
    #1357
    Éjszaka van haszna... olyankor nekem csomószor volt, hogy csak a hőlátás miatt vettem észre az ellent (egy spéci ikon jelzi, hogy milyen módon látod az ellent és ott egy ilyen infrakép szerű valami volt).
  • TreDoR
    #1356
    Thx! Na az egyik cyborgomra rányomtam egy thermo eye-t, de azon kívül, hogy jól néz ki a hőlátás semmi extrát nem adott (max kicsit távolabra lát), de akkor már inkább a dopler scanner.
  • kHares
    #1355
    Nem az .50 kaliberű puskával nyomulsz? Mert azt csak hasalva tudja használni, meg persze 2. szintű sniper tréning. Ezzel nem is lehet célozni külön testrészre. Ja igen, ez a weapon rebalance modra vonatkozik.
  • sabchy
    #1354
    jah 1 kérdés nem volt nektek olyan hogy a mesterlövészetek mindíg hasalásból akar lőni??????
    nagyon bosszantó hoghy még a gyor tüzelésnél is lehasal és úgy ló már ha még látja az ellent....:S így a gyors tüzelés is leghalább 5 egységnyi idő

    ez is bug vagy nem tudok valamit?
  • sabchy
    #1353
    Most egy kicsit bajban vagyok...

    Az egyik bázisomat megtámadták a waragok... (feltzettem a fegyver pecset..:) így egy kicsit izgalmasabb..)
    no szóval engem berakott egy kis házba ami tele van ablakkal és körülöttem van vagy 15 ellen.. az egységeim alig tudnak egymástól mozogni és közben folyamatosan kapom az áldást..:(
    Ha nem lennék beszorítva akkor nem lenne gond de így még nem tom mit kezdek..


  • Agamemnon
    #1352
    Mondjuk éjszaka segíti az érzékelést, hasonló képpen mint az éjjéllátó szemüveg. Hogy melyik jobb, nem tudom, én mindkettőt használtam.

    SG= Star Ghost, egy új faj, akivel meg kell majd küzdeni, szerintem már beszéltünk róluk itt a fórumban, csak energia fegyverrel sebezhetőek, de nagyon gyíkok.

    SG= Star Gate, Csillagkapu és az SGx a csapat azonosítója, ahol az x helyén egy szám áll.
  • Landor
    #1351
  • TreDoR
    #1350
    Hát, ha fából van az oldala akkor igen . Egyébként mért akarsz bannoltatni? De most komolyan mire jó a hőérzékelő?
  • Landor
    #1349
    ha az a fal átvezeti a testhőmérsékletet, akkor igen..
  • TreDoR
    #1348
    Egyébként mire jó a thermo vision? Át lehet vele látni a falon v. mi?
  • TreDoR
    #1347
    Nemtudom mi az az sg, de nagyon jó lenne már ha jönne, mert lassan kikutatom a nehézpáncélt is aztán már katana sem kell
  • Fenrir
    #1346
    Nagyon megy neked ez a darálás. :)

    Majd ha jönnek az SG-k megnézem hogy mit csinálsz velük. :)
  • TreDoR
    #1345
    Kinek kell ide sniper meg xm8?

  • hapi
    #1344
    Néha nem látszik a pillar az a bug.
    Én 1-szer sem találtam meg. Aztán má nem is kerestem.
  • Agamemnon
    #1343
    Mi a bug a pillar of daeth-os küldikben? Nálam nem fagyott ki, és a pillar of daeth-ot is megtaláltam, és szétlőttem, igaz, csak egyetlen egyszer kellett, mert mindig elég korán odaértem, és így elég volt simán szétlőni a starforce-okat, és megnyertem a küldetést, csak egyszer volt, hogy nem lett vége, és akkor is megtaláltam azt az izét az egyik vonat mögött.
  • hapi
    #1342
    Na befejeztem én is veteránon.
    Spoiler

    A végén mivel nem tudtam a death pillaros küldiket csinálni már semmim sem működött.
    az utolsó küldiben 6 azaz HATSZOR lépett ki a desktopra.
    De hősisesen helyt álltam és vége lett.
    Azért második patch után ilyen komoly bugok vannak még mindig a progiban az szégyen.
  • TreDoR
    #1341
    Van csapatom, de minek ha a rangerem 2 db colt smg-vel+ accelatorokkal hazavág mindenkit, bár az újratöltési idő elég lassú, ahogy az emberem hpja is mutatja:









    1 sorozat 10 golyó
  • hapi
    #1340
    Bammeg most olvasom hogy ez is bug!
  • hapi
    #1339
    Valaki mondja meg mi a jó büdös kurva élet az a "pillar of death" amit a starghostok helyeznek el a területünkön. Mert 2 órája keresem vagy a 6. mappon de nem látom és ezért már a fél föld az övék...
  • TreDoR
    #1338
    Idáig eldobtam 5 shurikent és 5 dobókést, de egyik se talált célba! Azért úgy elég nehéz ellent eltalálni, hogy max a mellette lévő földet tudom csak becélozni...
  • TreDoR
    #1337
    Thx! Akkor ezt is elb***ták!
  • Rettenthető
    #1336
    Thx az infót.


    Azt sajnálom, hogy a pecs után sem rögzíti, hogy katanával hány ellent küldtem a halálba...
  • Fenrir
    #1335
    Csak a scout látja, más szakma nem.
  • TreDoR
    #1334
    Nem mutatja az ellen hpját, hiába húzom rá a kurzort, pedig a 2. szintű troopernek látnia kéne az enemy hpját, a 3. szintű scout esetében müxik?

  • TreDoR
    #1333
    A thermo vision-nak és a nightvision-nak van valami értelme? Pl. a cyborgoknál a thermo eye implantnak?
  • TreDoR
    #1332
    Thx!
  • Agamemnon
    #1331
    Ha az az embered van kiválasztva, aki rendelkezik ezzel a tulajdonsággal, és egy ellen fölé viszed a kurzort, akkor láthatod az élet "csíkját", mint a saját embereid portréja felett. Ennyi.
  • TreDoR
    #1330
    Hogy lehet használni a view health képességet?
  • TreDoR
    #1329
    Hát a leszállóegység bővítés fix. Mert legelsőnek a hatótávot kutattam ki, és akkor tünt el a sebesség, aztán kikutattam a bővitést.
  • Agamemnon
    #1328
    Lehet, hogy a játékban nem közli, de mintha a demóból az az emlékem lenne, hogy két dolgot lehet módosítani ami a Laputát és a leszálló egységet illeti. És ugye megadtak három fejlesztési lehetőséget. Szóval válaszhtani kell, hogy sebesség, hatótáv vagy személy irányba szeretnéd fejeleszteni. Azért legalább kettőt engedtek fejleszteni... sokkal jobb, mint ha csak egyet engedtek volna...
  • Fenrir
    #1327
    Ezt én is észrevettem, vagy ez vagy az :|
  • TreDoR
    #1326
    Egyébként ha már kifejlesztettem a Laputa hatósugarát, akkor a sebességét már kutathatom ki? Mert az eltünt a kutatási listáról!
  • Agamemnon
    #1325
    Nálam ez csak legelőszőr fordult elő, utána már rendesen megnagyobbította a leszálló egységet. Azt nem tudom, hogy miért nem tud már elsőre jó lenni, egy kicsit bosszantó. Meg is ilyedtem, hogy akkor most ezentúl ez mindig így lesz? Mert éppen két géppuskás cyborg mellett landoltam. A szerencsém az volt, hogy nálam is géppuska volt... Ha sniper, vagy valami lassabb puskám van, akkor lehet, hogy ott maradok...
  • TreDoR
    #1324
    Most meg nagyobb lett a belső tér... Akkor az megint egy marha nagy bug volt
  • TreDoR
    #1323
    Looooool! A megnövelt leszállóegység annyit jelent, az egyik emberedet a gömb nélkül ledobja . AZ mekkora gáz, azt hittem lesz egy nagyobb leszálló egység, erre azt látom a psionic-om kint áll egymagában . Hát, egyre durvább dolgok vannak a gameban... Szerintem várhattak volna még legalább 1 évet a megjelenésével, mert ez igy egyre cikibb.
  • TreDoR
    #1322
    Tök m1, a starforce azt is ellenőrzi!
  • bon
    #1321
    Én még mindig nem értem, hogy miért zavarhatja a fordítot a másolás védelem, ha pl: 1db txt fájlban van minden szöveg anyag. Annak meg semmi köze az indító exe-hez.
  • TreDoR
    #1320
    De épp ez a lényeg! Nem használhat cracket aki lefordítja mert az eredeti verzióhoz kell csinálni! Akkor meg ugyanott vagyunk, hogy önmagában nehéz megpiszkálni...
  • lammaer
    #1319
    Szerintem azért irta, mert az 1268-ban azt mondtad, nehéz magyaritást csinálni mert starforceos a játék. Ezzel - gondolom én - arra akartál utalni, hogy a starforce érzékeny arra, ha megpiszkálnak fájlokat a játékban, márpedig a magyaritás ugyebár pontosan azt jelenti, hogy néhány fájlt szépen át kell hegeszteni.

    Namost, a kolléga erre reagált, hogy fel van törve, azaz a starforce már ki van iktatva, következésképpen nyugodtan lehet piszkálni a fájlokat és a védelem nem fog ugatni. Mert már nincs...
  • Agamemnon
    #1318
    A 3. szinű sniper képes arra, hogy testrészekre lőjjön. Épp a cél kiválasztását láthatod a képen. És igen, Landor, már eléggé a vége felé jár...