1917
  • Agamemnon
    #1437
    Csak az elején ilyen, utána már csak mész és lősz. Ennyi. Persze eleinte, amikor még töltényt sem lehet gyártani akkor elég szívás az egész, de később már jó, vagy legalábbis könnyű. XM8, géppuska meg sniper, aztán mindenkit megölsz.

    A diplomáciára szarhatsz, semmit sem számít.
  • TreDoR
    #1436
    Hát igen, ez az 1. ufo rész ahol nem elég előre rohanni és lőni, mert bedarálnak...
  • peter01
    #1435
    Csak én vagyok ilyen rohadt szerencsétlen vagy ez már másnál is megelent hogy 99%-ot ír ki hogy eltalálom azt 2x egymás után nem találja el, az mi???
    + nem tom miről beszéltek hogy így rohadt könnyű úgy rohadt könnyű úgy azt én legkönnyeb szinten egyszerre 20 cultis támadja meg az 5 emberem sniperrel+géppuskákkal+géppisztolyal amikor nekm még csak lézer puskáim meg lézerpisztolyaim vannak (alien). Meg még az is jó amikor a 3. küldit csináltam alint kellet elfogni kicsináltam 3 lézerpisztoly-ost azt után meg egy kupacba volt egy plazmas+2db rakétás,még lájt armorja se volt mindekinek.(ezt mind legkönnyeb szinten)
  • TreDoR
    #1434
    1. Nálam csak a shuriken, dobókés esetén jelentkezett az, hogy nem tudtam eldobni.

    2. Attól függ melyiket használja, hogy melyik kezében van, vagyis mindig a jobb kézben levőt (kivéve ranger, mert akkor mindkettőt)

    3. Várhatsz amig ők kérnek segítséget, de az b****tt hosszú idő lesz!
  • tcpip2
    #1433
    Hali

    7végén kezdtem a gamét, és néhány furcsaságot/lamer kérdést tennék fel, meg ilyenek:

    -Nem tudtam gránátot elhajitani. Próbáltam a földet is attackolni magam elött, meg ilyenek, de valahogy nem jött össze. Valami tipp esetleg?
    -Ha 2 holmi van nálam, mitöl függ hogy melyiket használja?
    -A humán/cyborg területeket foglaljam el? Mert a fél pálya az övék, amig ellátok. A diplomáciai kapcsolatot inkább nem tenném tönkre, ha van más mód, hogy a területeket megszerezzem, pl. szövetségre lépnek velem vagy ilyesmi.
  • Landor
    #1432
    tudjuk
  • peter01
    #1431
    Szerintem azt senki sem csinálja jelenleg.
  • Agamemnon
    #1430
    Ne csodálkozz, ha senki sem ír, ha nincs semmilyen értelmes dolog, amit itt megvitathatnánk, akkor minek írjunk?

    A lenti problémára nem tudom a megoldást, aki tudja, majd jelentkezik...

    Szóval, ha kérdésetek lesz a játékkal kapcsolatban, akkor gondolom fogtok választ is kapni, de ha a már említett módszerekkel sem indul a játék, akkor nem nagyon tudunk mit tenni...
  • Landor
    #1429
    mindenki csendben várja a magyarítást
  • peter01
    #1428
    Mi ez a nagy má megint.
  • peter01
    #1427
    Örülj én el se tuom indittani.
  • rtfmZoli
    #1426
    4.62 nForce külön audio driver kellett(hiába rakam fel a legfrissebb alaplapdrivert,abban nem volt benne,meg felraktam az 5.8-hoz tartozó omega drivert hátha Ugyhogy mostmár jó
  • rtfmZoli
    #1425
    Safe módban elindul,de nincs hangja
  • lammaer
    #1424
    Öööööö.... nekem volt hasonló, ott úgy csinálta az Ufo, hogy elindult, 2 másodperc sötétség, megjelent a töltést jelző egérkurzor aztán jött az "X3 hibát generált" windowsos hibaüzenet, és már vágott is ki a desktopra.

    A megoldás az volt, hogy az ufo konfig fájlban valami video settinget -1 re kellett állitani, és akkor már elindult valami ótvar felbontáson. Utána visszaállithattam bármire, ment... egy darabig. Aztán x újrainditás után megint eljátszotta, de ez mindig megoldotta.
    Talán it a fórumon olvastam, keress vissza.... radeon9800se-vel volt egyébként...
  • TreDoR
    #1423
    Egyébként tök m1 milyen verzió csak legyen rajta crack!

    Én se RELOADED-del tolom!
  • TreDoR
    #1422
    Csak próbáld ki a ki/be kapcsolást!
  • Agamemnon
    #1421
    Azért, mert eleinte, amikor még nem volt hozzá az a huncut kis exe file, akkor csak úgy indult el a játék, hogy daemonnal létrehoztál egy virtuális meghajtót, és minden optikait lehúztál, így azt hitte magáról, hogy eredeti...

    A huncut exe filenak köszönhetően már nem kell semmi ilyennel bajlódni, mert már megkerülték a starforce-os védelmet, és ezért nem is ellenőrzi magát, hogy eredeti-e, így nem kell neki semmilyen cd. (és sokkal gyorsabb lett a mentés és a betöltés...)

    Ha még így sem világos, írj bátran.
  • Drape
    #1420
    Szerintem úgy érti, hogy ha a RELOADED féle törés van meg, akkor a telepítés után, a játékhoz nem kell bemountolni a képfájlt, mert megy anélkül is.

    Nekem hirtelen nem tudom melyik töréssel szereztem meg, de már az 1.2 patchet is tartalmazza és megy a fent leírt módon.
  • rtfmZoli
    #1419
    van rajta crack,de hogy érted hogy nem kell hozzá d-tools(image fileban van ,dvd-re meg nem akarom kiírni), monitor kikapcsolásától meg miért javulna meg?
  • peter01
    #1418
    Ha neked nem futot rendesen az új driverrel akkor add ide nekem a karit.
  • TreDoR
    #1417
    1. ha reloaded (és van rajta crack) akkor nem kell se daemon tools, se img fájl, se dvd, se lehúzni a meghajtókat!

    2. sztem kapcsold ki aztán kapcsold be a monitort!
  • rtfmZoli
    #1416
    kiopróbáltam a legfrisebbel (6_1),és az 5_11-essel,de nem megy
  • sabchy
    #1415
    a video kártyával lehet valami gond szerintem.....de ahogy látom nem a kártya típusa...

    érdekes mert volt egy idő hogy az ati radeon 9600 xt kártyán egy korábbi driverrel futott tökéletesen és a legfrissebben nem...
    én sem értettem miért de ez volt nálam.
    próbáld ki te is.
  • rtfmZoli
    #1414
    Sziasztok!
    Nem tudjátok miért csinálja azt az Aftershock, hogy damon 4.03 ba minden bekapcs,Dvd lehúzva, felinstallálva az Aftershock Reloaded +1.2 patch
    (22.862.867 byte-os)+8.310.784byte-os 1.2 nocd exe-vel felülírva
    És azt csinálja, hogy elindítom az exe-t ,homokóra, sötétség 2-mp-re,majd vissza a desktopra 4-5mp re,majd újra 2 mp-es sötétség,és ennyi
    Radeon 9800 pro (driver dátuma 2005.12.11, 8.203.0.0), Nforce A7N8X-x alaplap
  • TreDoR
    #1413
    Hát, valószínűleg fog, csak ne ugyanarról az xp cd-ről tedd!
  • peter01
    #1412
    Én meg majd ha lesz kedvem akkor újrarakom a windost azt lehet hogy meni fog az ufo:as.
  • Agamemnon
    #1411
    Mindenkinek szíve joga azzal a fegyverrel játszani, amelyikkel akar. Én azért adok le szinte mindig célzott lövéseket, mert jóval nagyobbat sebez, és mert a 3-as sniper már képes külön a testrészeket lőni. Így elég egyetlen fejlövés a nehézpáncélos wargot kivételével mindenkinek... oksi, a Stargost-ot a lézer sebzi, és ezért a vége felé már egy ilyen egy olyan sniperrel mentem. És a sima lézer rifle is olyan sokat lő egy batterivel?


    A másik, valóban, nem csak ennél van az, hogy nem fedik egymást a leírások, hogy mi mihez jó, mihez milyen tréning kell, vagy nem kell... csak reménykedhetünk, hogy a következő részben kevesebb lesz a hiba...

    A kézikönyv link egy letölés link, és zip-et töltenél le, ha ez tilos a cégednél, akkor beszélj a rendszergazdával, ha ismered... szóval még működik a link, most próbáltam.
  • TreDoR
    #1410
    Szal, megint legyárthatom az összes sz*rt, hogy kiderüljön mi mihez kell...:







    Miért van az, hogy egyetlenegy ufo részt sem tudnak úgy megcsinálni, hogy benne a dolgok egyértelműek legyenek? Túl nagy kérés lenne? ...
  • TreDoR
    #1409
    Nekem mondod? Még mindig nincsen távcsövem semmihez se... Milyen mesterlövész puska amihez nincsen integrált távcső? Ez olyan altar féle sniperA sok nyomi...
  • peter01
    #1408
    Ha má igy a sniper-ekröl van elég nagy hülyeség szerintem hogy a sniper-hez gyárilag nincs távcső.
  • peter01
    #1407
    Én is naponta 3-4x megnézem a fórumot.
  • TreDoR
    #1406
    Hát, sztem az egész pályát át lehet lőni lézer sniperrel, ha tévedtem bocs. Valamint lehet, hogy nagyobb a sebzése, viszont nem garantált a találat! Ha meg célzottan lősz az nagyon hosszú idő, addig lézer sniperrel vagy 3-at belelövök nem célzottan, és eltalálja, és elég rendesen lesebzi. Valamint 24 lövést lehet vele leadni egy batteryvel, nem 10-et. Bár kinek ez jön be jobban, kinek az, én a lézer snipernél maradok!
  • Drape
    #1405
    Ezt nagyon jó ötlet, h visszanézel időnként.

    Én csak tegnap kezdtem el játszani és magamat ismerve lesznek kérdéseim.

    És egy plusz kérdés: a FAQ és kézikönyv link még jó? Nekem nem akar működni. Igaz a munkahelyemről próbálom. Ez lehet a baj?
  • sabchy
    #1404
    nálam sem írja ki......de ettől lehet hogy pontosabb lesz

    szerintem is messze jobb a föld puska amíg sebzi az ellent..:)

    1 kérdés az első hajó érkezése után mennyivel jön a következő támadás???
    és abban lesznek az energialények?

  • Agamemnon
    #1403
    Nos, ha jól emlékszem a földi sniper egy kicsit tábolabbra lő (120 m), és a sebzése is jobb, mint a lézernek. Egyébként meg az a 60% nem jelent semmit, ha azt mondja, hogy fejlövés 99%, akkor eltalálja... és ezt több mint 30 méterrel meszebbre megteheti, mint a lézer snipert használva.

    Egyébként azért halt ki a fórum, mert nem volt mihez hozzászólni. Én már 2-3 hete végigvittem, és mégis, majd' nap, mint nap feljövök, és elolvasom, hogy miről beszéltek, hátha tudok valamit segíteni.

    A pontosságról jut eszembe, nálam semelyik add-on sem változatatott a megadott pontosságon. Legalábbis nem írta ki, hogy most akkor 60% + xx%, hiába sniper távcső, vagy az XM8-nál távcső, meg lézer, meg minden... nálatok kiírja?
  • jano1
    #1402
    Az aftermath magyarul jelent meg, az AS-hoz tudtommal még nincsen.
  • kismonguz
    #1401
    Tudnátok nekem segíteni???? Olvastam az egyik hozzászólásban, hogy valaki magyarul játszott a játékkal... meg tudná nekem adni a magyarosítást??? Köszi előre is! [email protected]
  • peter01
    #1400
    Én meg még el se tudtam inditani.
  • TreDoR
    #1399
    Szerintem a lézer sniper sokkal jobb mint a földi, mert könnyebb és sokkal pontosabb! 100 % a 60 -hoz képest sztem nem elhanyagolható tényező!
  • TreDoR
    #1398
    Akkor majd én egyedül teleírom az egészet ha már mindenki lelépett