1917
  • TreDoR
    #1477
    Na végre, ennyi szenvedés után csak elfoglaltam a Földet:





    Most pedig elkezdem hajtani a cultist-ákat, aztán meg mindjárt itt az 1. alien hajó! Egyébként kb. mire számítsak? Mehetek ezerrel vagy ne bizzam el magam? És a hajón kell majd harcolni vagy valamelyik bázisomon?
  • lammaer
    #1476
    Hehe, valósághű fizikai engine :)
  • Helcat
    #1475
    Láttam, hogy már más is találkozott repülő wargotokkal, de ezt nem tudom kihagyni:


    Így jár az, aki belép két M60-as kereszttüzébe. Kb. onnan szállt fel, ahol a hullák hevernek, szép ívben átröppent a fél pályán, majd pár méter magasan nekicsapódott a határnak. Látványos trükk volt...
  • TreDoR
    #1474
    Jah, már rájöttem!
  • TreDoR
    #1473
    Egyébként, hogy kell lőni a fegyóra erősített gránátvetővel?
  • TreDoR
    #1472
    Sajna nem tudom, mire kiért a házból a sniperesek az összes enemyt leszedték
  • Helcat
    #1471
    Na ilyennel még nem találkoztam.
    És "egylövetű" volt a fickó, vagy azért még újra tudott tölteni?
  • TreDoR
    #1470
  • Agamemnon
    #1469
    Most nem értem. Ellenség volt a heavy armoros csávó, vagy egy bug volt, hogy ki kellett volna menteni őket, és erre fel volt szerelve?

    A rakétavetősök valóban nagyon köcsögök, jobb elkerülni őket... vagy még idejében fejbelőni...
  • Agamemnon
    #1468
    Most nem értem. Ellenség volt a heavy armoros csávó, vagy egy bug volt, hogy ki kellett volna menteni őket, és erre fel volt szerelve?

    A rakétavetősök valóban nagyon köcsögök, jobb elkerülni őket... vagy még idejében fejbelőni...
  • TreDoR
    #1467
    Igen, mér lesz máshol is?Mert akkor az húzós lesz!
  • Agamemnon
    #1466
    Hát igen. Van benne néhány olyan probléma, aminek már a béta tesztelésen elő kellett volna jönnie.

    Összességében én is nagyon szerettem. Jó kis játék, én várom a folytatást.

    Tredor, olyan lokal human, akit ki kellene menteni?
  • TreDoR
    #1465
    Ti láttatok már heavy armoros local humant rakétavetővel rohangálni?
  • Helcat
    #1464
    Az én gépem egy P2,6 GHz, 1024 MB RAM, GF6800GT és igencsak akadozik a játék néhány zsúfoltabb pillanatban. Nagyon meglepődtem, mert ennél sokkal látványosabb programok sem okoztak problémát, itt meg sokszor diavetítést látok.
    Következtetés: a tisztelt készítők elfelejtettek rendesen optimalizálni...

    Nagy kár, mert egyébként tetszik a játék, kár ilyen hülyeségekkel rontani az élményen.
  • TreDoR
    #1463
    Juhú! Ma újra elkezdtem/folytattam az ufot kb. 2-3 hét kihagyás után és mit találok Ausztráliában egy cultista-bázistámadás-visszaverő küldiben? Hát ezt, végre:



    És még mindig két nap van az első alien űrhajóig, Észak-Amerikából 2 terület van hátra (1 bázis, 1 bánya), Ausztráliából meg 4-5 terület.
  • TreDoR
    #1462
    Hát akkor csak én szoptam be ezt a gamet...
  • Agamemnon
    #1461
    Nálam Ati Radeon 9200SE 128MB, RAM 512 MB, és Intel Celeron 2.4 GHz. És semmilyen akadást nem tapasztaltam. Sem a starforce-os sem a reloaded verzióval sem. Persze a reloaded sokkal gyorsabban mentett és töltött, de az eredeti játék maga nem szaggatott, csak sokáig tartott a betöltés/mentés.

    A grafikája valóban nem indokolná ezt a gépigényt. ó
  • peter01
    #1460
    Hát nekem 1024 armom van meg nekem is 1.9 intel de az a szar integrált videokari miatt el se indul egycsomó játék pl cod2 de az uo akad leggyengébb garfikán + az ufo:am fejel lefelé van gondolom nem szereti a karit.
  • TreDoR
    #1459
    Hát a ram mondjuk kevés meg a proca órajele is: 768ram, 1,9 gs proca. De azt azért rohadt nagy túlzásnak tartom, hogy a sc:chaos theory max beállitásokon (pl. 3.0-ás pixel shader beállitáson, stb.) 1024×768-on simán elfut 1etlen lagg nélkül (a chaos theory az egyik legfőbb, vagy a legfőbb amin a vga kártyákat tesztelni szokták, leginkább ezért is vettem meg) mig ez a nyomi ufo a maga, hát valjuk be elég r*tyi grafjával úgy megfogja a gépet, hogy a vga kártya hőmérséklete felugrik 10 °C-al... Ez egy nagy NC! NEm quake 4 a game, és nem is F.E.A.R., akkor meg nemtudom mi a sz*r van...
  • Landor
    #1458
    Az nem lehet hogy a ram kevés? Nekem nem akad.. Bár egy klasszissal jobb vga karim is van
  • peter01
    #1457
    Bár nem hiszem el hogy beakad.
  • peter01
    #1456
    Lehet hogy neked beakad de nekem most egy integrált fx5200-m van amin el se indúl.
  • TreDoR
    #1455
    MInt a sz*r...
  • Landor
    #1454
    Ehh.. ez most komoly hogy beakad egy 6600GT-n?
  • TreDoR
    #1453
    Azt minek akarsz, nekem 6600gt agp-sem van de így is laggzik mint a sz*r az egész game, pláne ha lövés közbe megállítom az időt, majdhogynem kifagy a gép... Akkor inkább vegyél 2-t és nyomjad sli-ban, úgy talán még el is fut...
  • peter01
    #1452
    Nem akkar venni nekem vki egy 6600gt pci-e-st hogy tudjak ufo:as-ezni?????
  • lammaer
    #1451
    Én plazmashotgunnal soroztam a falat, elég hamar megpurcantak azoka az izék rajta. Nem hiszem hogy nagyon célozgatni kell a nyilak alatt, inkább sebezni, de jól.
  • Agamemnon
    #1450
    A laser waepon theory-hez nem kell valamilyen tárgy? a választható kutatások alatt mutatja, hogy mi kell hozzá. Ha "item" is kell, akkor addig nem tudod kikutatni, amíg nincs meg amit kért.

    Ha space ship gyárad nincs, akkor nem is tudsz gyártani. Ha van és ennek ellenére sem tudsz gyártani, akkor nem tudom mi van...
  • Hedgehunter #1449
    A laser weapon theory nincs meg es nem tudom fejleszteni.....??? A new spaceship module ki van fejlesztve de nem tudom epiteni most mi van....?
  • sharky1712
    #1448
    haller az én " hova lőjek a nyilak alá konkrétan " problémám még mindig fenn áll és szerintem az utcsó küldi mert ez a hold bázison van és azt a 3 bizbaszt kéne a lőni a falon .... és ha a wargoth anyahajóra gondoltatok akkor nem ott járok .. már rég nem, különben is ott valami célkereszt szerűség világitott pirosan a célpont felett szóval aki már kapizsgálja hogy miről is beszéltem annak még mindig fenn áll a kérdés : hova is lőjek pontossan?
    Üdv: Sharky
  • Agamemnon
    #1447
    Sajnos nem, mert már letöröltem a játékot.
    Bocsi.

    Akkor biztos valami gubanc volt, ha 25 nap alatt sem jött elő a fejlesztés...
  • Junima
    #1446
    Azt sajnos már próbáltam, és 25 nap időpörgetés után sem változott semmi.

    Nem tudnál küldeni egy kimentett játékállást a végéről, amikor már megvan ez a fejlesztés? (vagy akár az összeset úgysem túl nagyok)
  • lammaer
    #1445
    Én rakétával adtam a nyilaknak, jól elhelyezve egy lövés :)
  • Agamemnon
    #1444
    Lehet, hogy csak kell egy-két nap, mire kutathatod, próbáld meg az pörgetni az időt...

    Amúgy tényleg az a kutatás után jön a vége...még egy mission a holdon, aztán vége.
  • Junima
    #1443
    Én is segítséget szeretnék kérni olyantól, aki már végigjátszotta. :)

    Aki még nem játszotta végig az ne olvasson tovább, mert több dolog is kiderülhet számára a játék végéből :)

    Felrobbantottam a wargot mothership-et, jött a recticulan űrhajó, meg is mentettem őket, és még kettőt kutathattam a lapután (second wargot ship, és recticulan spacecraft) és utána nem történik semmi.

    Mit kéne csinálnom, hogy végre nyerjek?
    Állítólag kéne tudnom kutatni valami put things together-t, de semmi ilyen nincs a kutatások között (ui mindent kikutattam)
    Tudna valaki küldeni priviben egy kimentett játékállást, amikor már kutathatja a put things together-t?

    üdv: Junima
  • Junima
    #1442
    Amennyiben ez az a küldetés a wargot mother shipet kell felrobbantani, akkor az nem az utolsó küldi :), viszont ott a nyilak alatti lukba kell lőni, mégpedig úgy, hogy attack gomb (mert magától nem lesz olyan a kurzor) és aztán klikk a nyil alatti lukba. kb. egy tár lőszert belelőttem és utána eltünt a nyil és mission completed.
  • Agamemnon
    #1441
    Az még nem az utolsó küldetés...

    Én cső alá szerelhető plazma-gránátvetővel lőttem kicsit a nyilak alá, és egy párat oda kellett lőnöm, hogy sikeres legyen (akár 4-5 lövés). a többiek nem tudom, hogy mivel lőttek.

    Screenshot-om nincs, már nincs fent a gépen az UFO..
  • sharky1712
    #1440
    Haller segítséget szeretnék kérni olyantól aki már végigjátszotta :)Ugyanis elakadtam az utolsó küldetésben , nem tudom hova kell lőni a piros nyilak alá hogy hatásos legyen.Esetleg valaki megerősíthetné a választ egy screenshottal, bekarikázva rajta a kérdéses területet. Előre is köszi Üdv: Sharky
  • lammaer
    #1439
    Diplomáciával én se nagyon foglalkoztam, csak az elején, amikor még szükség volt alkalmanként némi nyersanyagra. Olyankor jól jön ha nem haragszanak a népek :) Meg esetleg könnyebben kapsz magasabb szintű embereket tőlük.

    Amúgy érdemes nyomni a segitő küldetéseket és direktbe csak akkor támadni a szövetségesekre ha nagyon-nagyon kell a terület (mondjuk pont a bázisszektort nem akarják odaadni hosszú ideig). 1-2 stiklit elviselnek, amúgy pedig az egekbe megy majd a jó kapcsolat.
  • lammaer
    #1438
    Ez az egy küldi nehéz - nevezetesen amikor először találkozol kultistokkal, mert nagyon jó cuccaik vannak. Ha egyszer sikerül szerezni tőlük pár jó mordályt akkor az egész játék könnyebb lesz :)