1917
  • TreDoR
    #1517
    Nincs hozzá és nem is lesz!
  • Gugger
    #1516
    hali

    magyarosítást keresek! honnan lehet leszedni ?
  • Helcat
    #1515
    Egész pontosan az utolsó cultist bázis elfoglalásakor lépi meg a gép ezt a meglehetősen sunyi húzást. A bányákat viheted.
    Igazán megcsinálhatták volna valami logikusabbra is, pl. támadás előtt szólhatnának, hogy cultist összeesküvés nyomaira bukkantak, ami felkelés kirobbantását célozza meg, ha elfoglalod a területet, tényleg küldöd a katonákat, igen/nem.
    Remélem azt nem gondolták komolyan, hogy a játék hátralévő részében a gondosan kiépített bázisaimat foglalgatom vissza, csak hogy előlről kezdhessem megint. Inkább hagyom az utolsó cultist bázist, előbb-utóbb csak megmutathatom nekik, ki is az igazi istenük
  • Fenrir
    #1514
    Először megtámadják a Laputát a wargotok, akkor ott harcolsz velük. Aztán jön 1 wargot anyahajó majd miután azt elpusztítottad jön a másik.
  • Agamemnon
    #1513
    Nem foglalhatod el a teljes földet, nem hadja, mert, ha az utolsó cultist területet is elfoglalod, akkor elvasz tőled néhányat... nehogy már túl szép legyen az élet...
  • TreDoR
    #1512
    Hát, ez az alien űrhajó, nem is az volt hanem wargot űrhajó... Én meg csak néztem, hogy mi van? Még szerencse, hogy a katanásom ott volt és beaprította őket (bár rendesen lesérült), szóval egy kicsit érdekes volt ez az egész. Most akkor hány űrhajó lesz v. mi van?
  • MIRR MURR
    #1511
    Engem az idegesít a gaméban!
    Elfoglalok egy cultist területet ő valami fojtán ammi persze jól bevan védve elvesz négyet tölem!
  • Helcat
    #1510
    Nem tudom, írta-e már valaki, de ime egy módszer, amivel úgy szerezhetünk területet, hogy közben javítjuk a diplomciai viszonyunkat a többiekkel:

    1. Mission-t megkap, megnéz, nem tetszik (pl. írtsd ki a terület lakosságát)."Refuse" gombot megnyom.
    2. Laputát arrébb visz, időt bekapcsol (mindegy, hogy meddig).
    3. Idő stop, előző területre kattint. Ilyenkor kigyullad a "Mission" gomb. Ezt megnyomva a gép újrasorsolja a küldetést.
    Ezt addíg lehet ismételni, amíg valami olyat nem dob, amiben menteni vagy mutánst / szürkét írtani kell.

    Kíváncsi vagyok, másnál is műxik-e?
  • Helcat
    #1509
    Nálam csak az segített, ha a teljes pályát újráztam. Közvetlen Finish mission elötti mentést én is próbáltam, az fix, hogy azonos eredményt hozott.
    Esetleg megpróbálhatsz valami közbensőt, ahol még van néhány "élő célpont" - ezt nem tudom...
  • Totomamas
    #1508
    Köszi. Teljesen előlől próbáljam? Mert van olyan mentésem is, ahol már csak finish mission van, azaz befejezem,utána előjön a tudós Gizi szövege... Azért megpróbálom teljesen előlről a pályát.
  • Helcat
    #1507
    Igen, én is ebbe futottam bele, lásd #1491.

    A megoldás az, hogy újrajátszod a bevezető pályát az anyahajóról. Nekem legalábbis segített. Remélhetőleg van mentésed a hajód kilövése elöttről...
  • Totomamas
    #1506
    Rossz a progi?
  • Totomamas
    #1505

    ????????
  • Totomamas
    #1504
    Nos, most akkor mi a teendőm? Nincs küldetés...
  • sabchy
    #1503
    azt nekem is leszedte kicsit érdekes hogy nincs rajta alap péncél pedig még kiegészítő is volt rajta

    Nekem akkor ment üres kézzel az uj küldibe amikor az előző küldi végén nem vettem észre hogy a kezében lévő fegyvert letette a földre mikor kezébe vette a mediKit et...
    És sajnos az a fegyver el is veszett..
    még a bázison sem találtam .
    Szerencsére volt másik ugyan olyan kiegészítőkkel..

    Nek olyan gondom is volt hogy a Death of plilar vagy mi a neve egyszerűen nem volt a küldiben
    és muszály voltam feladni a küldit erre olyan lett a terület amire nem ad új küldit és az ellené lett..:S pedig esélye sem lenne.
    most várom a második hajót a tábornokl már megvan..

    Mellesleg ha valaki eljut a Warp Rife-ig akkor már nincs ellenfél a játékban..
    Messzire lő nagyot sabez és mindenkire hat..:)
    jah még egy észrevétel van egy gránát azt hiszem EPM a neve
    baromi jó mert erős csak éppen az emberem aki super heriotic a dobásban enem tudja olyan messzire eldobni hog saját magát ne sebezze..:)))))
  • TreDoR
    #1502
    Az igen! Leszedte a cyborg-ról az alap páncélt? LOL Az mi?!?!?!?!??!
  • peter01
    #1501
    Ilyennel én is találkoztam a patch nélküli verzóba csak akkor nekem minden embertől minden felszerelést elvett még a kiborgtól az alap armort is.
  • tcpip2
    #1500
    Patch nélkül játszom amúgy, a dvd kihúzós verzióval, ha nálatok eddig nem jelentkezett, talán ezért. Amúgy 100% reprodukálható, mindig csinálja, szal legalább megbizható bug, mert számitok rá, csak hát ha elfelejtem, gáz :(
    Ha különleges eset, gyertek megnézni még most, mert hamarosan pénzt kérek érte... :)

    nem mintha 3 zsoldossal nem tarolnék ugyanúgy mindenkit, csak jobb szeretem, ha mindenkinél van valami :P
  • Agamemnon
    #1499
    Rendicsek, nem feltételeztem, hogy béna vagy. Max arra gondoltam, hogy nem figyeltél erre.

    Ezek szerint egy különleges esettel állunk szemben, mert eddig ezzel a problémával még senki sem jelentkezett.
    Milyen nevet adnál ennek a betegségnek? :-)
  • tcpip2
    #1498
    Ezzel tisztában vagyok, hisz nyomom egy ideje... de hidd el, a compose -álás utáni küldi végén egy alkalommal kiveszi a fegyvert a kezemböl. Nem én nézem be/vagyok béna...

    A másik, hogy minden compose után csinál egy bejegyzést a glossary-ba (berakja a compose-olt fegyver leirását) már tele van XM8-asokkal meg ilyenekkel...
  • Agamemnon
    #1497
    Lehet, hogy azért vette ki, mert üres kézzel áltál neki a küldetésnek, vagy már nem találta azt a fegyvert, amivel nekiáltál, ugyanis ameddig megteheti (van készlet), addig mindig visszaállítja az eredeti állapotot (ahogyan elkezdted a küldetést), ennek köszönhetően nem kell azzal foglalkozni, hogy minden küldetés elött muníciót is adj a pisztoly mellé.

    Amúgy én sem tapasztaltam, hogy kivette volna a kezemből...
  • TreDoR
    #1496
    Nekem nem veszi ki a kezéből, és ugyanúgy volt compose-álva mind2! Még a lőszer is ugyanaz volt. Viszont volt ,hogy az egyikbe ap töltény volt a másikba sima és 2 kézzel lőtt!
  • tcpip2
    #1495
    Sztem a tipusától függhet: azonos upgrade-ek kell legyenek mindkét fegyveren.

    Engem az idegesit, hogy compose utáni küldi végén kiveszi a kezemböl a compose-olt fegyvert (aztán megyek üres kézzel)

    Remélem nemsokára vége a játéknak, kezd rohadt unalmas lenni :P
  • sabchy
    #1494
    nekem is lőtt mind a kettővel.
    1 x volt nekem is hogy csak az egyiket használta de már nem tom miért
    azt hiszem ha kiveszed a lőszert mint a két fegyverből és ujra töltesz akkor már jó lesz
    de próbáld ki ...
  • Helcat
    #1493
    Kösz a segítséget!

    Mindazonáltal programhiba volt - egyszerűen lemaradt a küldetés a térképről...
    "Csak" újra kellett játszani az utolsó pályát.
  • Fenrir
    #1492
    Elmondja, hogy 3 energiastabilizáló szerkezetet kell megsemmisíteni úgyhogy addig kell foglalnod a területeket az anyahajón míg el nem jutsz odáig. Az anyahajótérkép bal felső és jobb felső részén vannak, a játékban pedig egy piramishoz hasonló építményt kell keresni amiban színes izék vannak, nah azt kell elpusztítani. Ha megvan 3 akkor jön egy bejátszás és várhatod a Reticulan tábornok érkezését és a második anyahajót...
  • Helcat
    #1491
    Tudna valaki segíteni, aki már eljutott a wargot anyahajóig?

    Fent vagyok az ellenséges hajón, megvan az első győzelem. A főtudós eligazítást tartott, most küldetésre kellene mennem, de nem tudok sem területet kijelölni, sem akciót indítani, de még az időt sem tudom bekapcsolni. Csak a szakaszt tudom cserélni vagy felszerelni. Van valami oka ennek, vagy megint egy bug?
  • Agamemnon
    #1490
    Igen, ez egy érdekes dolog, én is tudtam "cserélgetni" az implantokat... Annak ellenére, hogy azt írja, hogy nem lehet. Az igaz, hogy amit egyszer felraktál, azt le nem szeded többet, de legalább lehet rá másikat tenni.

    Sajnos azt már nem hagyták benn bugnak, hogy a pozitív talajdonságok megmaradjanak azok után, hogy kicserélted őket... kár, pedig milyen szuper cyborgokat lehetne csinálni...
  • TreDoR
    #1489
    Általában nekem is de mint láthatod most nem...
  • Tono34
    #1488
    Nekem lőtt mind a kettővel.
  • TreDoR
    #1487
    Csak azt nem tudom minek fejlesztettem ki a ranger képességet, ha úgyis csak 1 kézzel lő... EZ EGY B*SZOTT NAGY NC!

  • TreDoR
    #1486
    Az normális dolog, hogy pl. egy basic agility leg implant-ra, v. egy advanced agility leg implant-ra rárakok egy advanced strength implant-ot?Vagy ez megint egy b*szott nagy bug? Vagy most akkor pl. egy advanced agility leg implant-ra rá tudok rakni basic-et v. mi van?
  • Helcat
    #1485
    Engem eddig visszatartott a drone-októl az, hogy nem fejlődnek. De a jelek szerint ez azért van mert már így is tökéletesek

    Egy kérdés: használ már valaki puskára szerelhető lézerirányzékot? A leírása szerint kell hozzá sniper képzettség, de ha felteszem a fegyverre, akkor azt odaadhatom bármelyik emberemnek, és a követelményekben sem szerepel semmi.
    Egy új emberemet küldtem harcba az első ilyen fegyverrel, és olyan pontosságot hozott, mint egy mesterlövész. Most nem tudom, hogy a karakter ilyen profi, vagy a fegyvere...
  • Landor
    #1484
    Látod a képen volt még egy szürke enemy. Arra is besebzett 14000-et!
    Egyébként ilyen 4ezresket sebez többnyire Sonic gunnal. De iszonyat jó egy ilyen drone. Beküldöm gépűgyúval szétszed mindenkit, lesérül akár 10%-ra, gyorsan visszahozom a fő csapatomhoz és a szerelőm egy(!) szereléssel visszatolja 100%HP-ra
  • TreDoR
    #1483
    Nekem eddig csak egy scout drone-om van, hover talppal, de a lézer pityu még csak 4 óra múlva készül el hozzá, de már várom, hogy kipróbálhassam. Aztán legyártom a többit is.
  • Helcat
    #1482
    Tényleg közel 14000-t sebzett??? Hmmm lehet, hogy ki kellene próbálnom a robotjaimat.
  • Helcat
    #1481
    Ha van az országban védelmi épület és már katonák is vannak benne, akkor ellenséges támadás esetén megjelenik egy "Militia" gomb is azon a panelen, ahol leírja az adott küldetést. Őket vetheted be a saját embereid helyett. Ezt eddig még soha nem használtam, mert állítolag bukhatják is a missiont, meg egyébként is kell az xp a katonáimnak.
    Egyébként volt egy küldetés, amit kb. 4x kellett elkezdenem egy milicista miatt - merthogy jönnek ám segíteni akkor is, ha a saját csapatodat küldöd, de ha meghalnak, akkor buktad az akciót. Ez a segéderő meg egymaga próbálta megállítani a támadó hadsereget, és mire a katonáim odaértek volna, már csak a "Mission failed" fogadott.
    Ugyhogy nekem eddig nem jöttek be a védelmi épületek

    A Secret Service +6 Knowledge-t ad, de csak védelmi célokra (vagyis az építésben, termelésben semmit sem jelent). Magasabb Knowledge esetén kisebb az esély arra, hogy egy tartomány átálljon az ellenséghez.
  • Landor
    #1480
    Dúrva játékszer ez a drone..

  • TreDoR
    #1479
    Nekem 14. szintű embereim vannak (kivéve 1 13-as és 1 12-es szintű), úgyhogy akkor nem lesz gond. Ezért kezdtem el hajtani a cultist-okat, hogy minnél több xp-m legyen. Elfoglalták 3 bázisomat és 1 bányámat. Gondolom azokon a bázisokon lévő épületek nem funkcionálnak, de ha visszaveszem őket az épületek megmaradnak v. újra kell őket építenem? Mert ha újra kell akkor felírom valahova, hogy melyik bázisomon mi van. Egyébként minek kell védelmi rendszer? Kikutattam a secret service-st, de nem tudom mire való!
  • Helcat
    #1478
    A kultistákkal vigyázz, mert ha elfoglalod az utolsó bázisukat, akkor kellemetlen meglepetés érhet. Én inkább meghagytam nekik egy bázisos tartományt, persze körbepakolva Militia HQ-val és Secret Service-el (aztán rájöttem, hogy az elöbbi inkább csak gond).

    Ha jól emlékszem, nekem 10-12.szintű embereim voltak az idegen hajó befutásakor, nekik nem okozott különösebb gondot a látogatók megfelelő hangnemben történő üdvözlése...
    Nem árt az se, ha erős fegyvereik vannak, meg ilyenkor már az AP lőszer is alap.