15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • mester1987
    #13908
    Mi a frásznak még 4K - nem tudom.
    Hamár úgyis minden játék steames akkor meg lehetne oldani ezt opcionálisként is, hogy kell-e vagy sem.
    Lásd pl. The Evil Within vagy társa Wolfenstein (40 GB), Battlefield 4 (30+ GB) vagy Call of Duty: Ghosts (30 GB) -> ha kihasználod ha nem: le kell töltened a 30-40 GB-ot, de még olyanoknak is akik esetleg még kocka monitorral játszanak (persze ilyen jóval kevesebb mostmár).

    Most jönne az, hogy bezzeg egy PS3 vagy egy XBOX360 átlag 8-9 GB és még ezek a Full HD-t is támogatják már. Csak laza 20 GB eltérés.
  • broman191
    #13907
    Nem csoda hogy az SSAA megesz minden mai videokarit, ugye 2x-es beállítással 1080p-ben gyakorlatilag 4K-t kell számolnia...azt pedig tudjuk hogy bárki bármit mond, egy igazán korszerű, mindenféle számításigényes grafikus gizmóval televágott játéknál 1080p felé menni játszható sebesség mellett biza embertelen hardverparkot igényel, egyetlen GPU a 'tegnap jelent meg-féle' csúcsból sem elég...és még akár kettővel is csak álom stabil 60 FPS 4K-ban. Ez van, ha az ember azt erőltetni, amihez még nem nőtt fel a technika. Egyébként a Temporal AA-val is szép volt a képminőség számomra, szinte csak akkor láttam alig észrevehető élhibákat, ha nagyon elmerengtem itt-ott álldogálva...gameplay közben aligha tűnt fel...és nem gyilkolta embertelenül a futásteljesítményt mint ahogyan az SSAA teszi... :)
  • AntiHero
    #13906
    #DRIVECLUB (PS4)





    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.11. 15:53:40
  • Myselor
    #13905
    engem is baromira idegesít mindig ez a belassulás,klausztrofóbiát okoz
  • PeeTeR
    #13904
    nem nehez.. idegesito :\
  • Kongy
    #13903
    Ilyen a low, de mozgásban elég randa az az igazság.... Ez mindent maxra húzva néz ki úgy, ahogy ki kell néznie.

    A harcrendszer szerintem baromi jó, semmi gond nincs vele, egyszerű, látványos. Tuti, ha lesz One-om megveszem rá.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.10.11. 11:13:38
  • grebber
    #13902
    Felbasz ez a gyerekjáték?
    Olyan mint a tánc...
  • Shep
    #13901
    Durva ha ez a low.
  • PeeTeR
    #13900
    Ryse - Son of Rome
    na igen meg csak az elejen vagyok, de a harc rendszer mar most felbasz.. amugy ja :D











  • grebber
    #13899
    Pont ezen agyaltam én is hogy mit csinálnak manapság.
    Régen az volt hogy valamit csutka lowra butitott az ember akkor kb egy full másik ocsmány játékot kapott, most meg a low és az ultra között az fps esésen kivül nem sokminden làtszik.
    Az a supersample opció meg megeszi még a GTX 970eket is.
  • broman191
    #13898
    Ezalapján egyet lehet érteni az egyik CryTek fejes küzelmúltban kifejtett gondolataival - "Generally though, as opposed to the times of the original Crysis, we as an industry have reached a quality level now where it is getting increasingly more difficult to really wow people."...ez a mai korszerű 'low' szinte megfelel a pár évvel ezelőtti 'high' színvonalnak, szvsz több mint vállalható. Aki nem ismeri a különböző grafikus gizmókat, azok működését és még a megjelenítőtől viszonylag távol ülve is játszik, esélyesen fel sem tűnik az észrevehető különbségek többsége... :)
  • Kongy
    #13897
    Lowon in minden áll-leejtős... brutál lehet egy durva PC-n...
  • AntiHero
    #13896
    #DRIVECLUB (PS4)
    (nem capture card shotok, mert hibás a felbontás jelenleg a játékban :\)







    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2014.10.10. 20:30:16
  • a.carkey
    #13895
    Na akkor én is a Ryse topikból pár sajátot (minden VHn):










  • grebber
    #13894
    Ryse Son of Rome (minden beállítás LOW-on)








  • broman191
    #13893
    Nem egy olyan cím, amelyet a külcsíne miatt szerettem volna tolni, de azért ennél többet vártam... mindenesetre nálam még szebb, mivel csak villog a képernyő fekete-fehéren váltogatva ha elindítom a játékot és csak újraindítással tér a gép magához, így nem is tudom tolni...vigasztal legalább hogy más is tapasztalt hasonlót, yay...
  • benőmenő
    #13892
    Enslaved különkiadás: avagy
    Desktop
    Klikk az eredeti megtekintésére, de csak óvatosan, mert nem leskálázva lett lementve :D
    vs.
    laptop

    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2014.10.08. 11:16:00
  • Overburner
    #13891
    Én erről lecsúsztam francba pedig kellett volna :(
  • AnarchoiD
    #13890
    Planetary Annihilation






  • Madi92
    #13889
    Képek alapján hangulatos, emlékeztet egy régi kedvencre: Arx Fatalis
  • grebber
    #13888
    Styx Master of Shadows (félelmetesen gyenge a grafika)






  • Kongy
    #13887
    jaja mintha be lennenek nyugtatozva olyan a szajmozgasuk ingame
  • Shep
    #13886
    Nem tudom miért de ebben a játékban mindenkinek olyan debil feje van.
  • shaddam
    #13885
    AvP 2000 Classic

    Ha már alien




  • grebber
    #13884
    Alien Isolation





  • grebber
    #13883
    Alien Isolation










  • TBTPumpa
    #13882
    5 euró? Tudtam, hogy hiba volt megvenni 1 hónappal ezelőtt 4000 Ft-ért.
    Elég gyorsan meglett az a Ferrari hallode!

    Nem rossz kis játék, 5 euróért kötelező vétel. Persze vannak hibái bőven, de hát ugye EA játék...
  • broman191
    #13881
    Az előzeteseknek eleve nem hittem, annyira irreálisan szépnek tűntették fel, mindenesetre a rondától szvsz nagyon távol áll az összkép...az arcok főleg. Persze nem fog a CryTek elsápadva irigykedni a Frogwares munkájára, a Ryse arcai azért lényegesen ütősebbek, viszont ez sem kutya...egy pár évvel ezelőtti techdemóban simán elfértek volna... :)

    Sherlock - Crimes and Punishments - Szokás szerint spoiler mert png... ;)


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.10.05. 19:54:14
  • Totti5
    #13880
    3. kép helyszínét nem lehet megunni, annyira NFS! Kár hogy a játék nem az :(((

    Forza Horizon 2






  • Kongy
    #13879
    Shadow of Mordor

  • Kongy
    #13878
    Jó játék, annyit bőven megér
  • arty
    #13877
    NFS Rivals - még kép:









  • arty
    #13876
    NFS Rivals (most épp 5 EUR originen, a kliensből véve!)



  • El Gigante
    #13875
    Gran Turismo
  • DarkSector
    #13874
    Kicsit furák a szinek itt ott nem? :D
  • broman191
    #13873
    A külcsín dizájnja nagyon tetszik, bár a Dark Souls játékmenetét sem bírtam soha, így annyira nem fáj hogy nem lesz PC-re. Mindenesetre a kromatikus aberráció ellensúlyozására kitalálhatnának már valami épkézláb megoldást, itt is elég feltűnően zavaró, mint több mai játékban...
  • zorrobomber
    #13872
    80 Days Around the World iOS, ezek is nagy png képek, viszont magyar vonatkozás :)

    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.10.03. 20:58:55
  • CalebJoe
    #13871
    na nyald meg én is akarom ezt
  • Totti5
    #13870
    Nagyon baba!
  • shaddam
    #13869
    Bloodborne