15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • broman191
    #13948
    Ez a Churchill zárás szerintem nagyon jól sikerült, mindenféle szempontból, az első része is hasonlóképpen tetszett, egyedül a másodikat éreztem felemásnak, helyenként nem volt elég átgondolt a level design. Mit qrtak el ami V2-ben jól működött? Én úgy éreztem, hogy inkább csak hozzáadni szerettek volna és ami többlet született, nagyjából jól is működik, persze részleteiben számos dologba bele lehet kötni. Például az, hogy a szabotált, cserregő-csattogó kis generátor teljesen elnyomja a lövések zaját mindenféle egyéb zajforrás nélkül, elég irreális. Más helyeken, ahol bombák robbannak és elég nagy területre kiterjed a zaj, mégsem érzékeli a játék zajelnyomó tényezőnek, csak ha nagyon közel kerülünk hozzá, megint fura. A lopakodást pedig eléggé megkeseríti az, hogy az ellenség mindenféle kis kocogás zaját is kivizsgálja, ha nem Sam Fisher módra guggolva közlekedünk, amit a valóságban talán nem is hallhatna, vagy legalábbis totál értelmetlen lenne megnézni mi volt, mivel más barátságos katonák is tartózkodnak közelben lévő területen, így akárki mászkálhatna arra...az irányvonal persze jó, csak lenne még mit finomítani rajta, de részről részre fejlődik a sorozat, a következőre hátha ezek is a helyükön lesznek... :)
  • mester1987
    #13947
    Ez már csak egy Anatómia Szimulátor, bár ez a Churchill sorozat jó lehet, bár ne kúrták volna ennyire el ami a V2-ben jól működött :D

    ---

    XIII (Good Old Games)





















    Ez még mindig gyönyörűen néz ki így 2014-ben is bárki bármit mondhat nekem...
  • grebber
    #13946
    Kingdom Come Deliverance Tech.Alpha v0.1 (Ez a játék a WarHorse stúdió játéka ha tetszik támogasd őket)



  • broman191
    #13945
    Sniper Elite 3 - Save Churchill Part 3: Confrontation DLC (Spoiler mert png, nem igazán netadó kompatibilis)


    Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.10.24. 20:44:18
  • shaddam
    #13944
    Driveclub





  • Galex1
    #13943
    Epic Mickey 2: The Power Of Two



  • Galex1
    #13942
    Dead Core


  • k0trapali #13941
    9. képen halál nyugodtan próbálja kicsavarni Holmes az öreg suszter kezéből a fegyvert
  • Galex1
    #13940
    Sherlock Holmes: Crimes & Punishments










  • Ryder62
    #13939
    Ha valaki kérdezi leírom, fölöslegesen nem gépelek.

  • grebber
    #13938
    Oda ne mert írni melyik moddal mert ugyse érdekel senki se
  • Ryder62
    #13937
    Fallout 3











  • STREEX
    #13936
    Borderlands TPS









  • Kongy
    #13935
    Már anno az első rész első 10 percében elegem lett abból a szarzsákból egy életre :D
  • AnarchoiD
    #13934
    A jatek humora orok, claptrap dumaiert erdemes tolni ;)
  • CamelX
    #13933
    Borderlands 3-ig alamizsna a szegény várakozóknak :D
  • CalebJoe
    #13932
    Sokak szerint kevesebbet nyújt nem annyira hosszú és változatos mint a 2.
  • Kongy
    #13931
    És ez mennyivel nyújt többet, mint a Borderlands 2?
  • AnarchoiD
    #13930
    Borderlands PreSequel













  • arty
    #13929
    jogos...

    és bálint is...

    kösz nektek is ;))
  • mester1987
    #13928
  • PeeTeR
    #13927
    ez most sziven szurt, en is mindig hagyok egy sortoresnyi helyet
  • arty
    #13926
    úgynézem neked legalább van szépérzéked, h a képeket ne egymásra hányd ... (hanem raksz egy sortörést közéjük)

  • grebber
    #13925
    Nem tudom neked mi a büszkeség fogalma ,de az én szótáramba olyan dolgokra lennék büszke amiben egyedi vagyok.És sajnos mivel rajtam kívül nagyon sok millióan warezolnak ,nem és nem érzem magam büszkének emiatt. Ezt ments el magadnak nem akarok sokszorosan ismételni magam.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.10.14. 20:56:57
  • shaddam
    #13924
  • Maxtreme
    #13923
    nem, elb*sztam a linkelést sajna.
  • Firerock
    #13922
    legalább ne lennél büszke rá...
  • grebber
    #13921
    Mitől lenne az azokon sajnos nincs warez.Tőlem csak akkor fogsz next genről képeket látni.

    Ez a pc-s verzió.
  • mester1987
    #13920
    Ez PS4 vagy Xbox One ugye?
  • Shep
    #13919
    Ennyire izgalmasak a csövek ,hogy 2x is beraktad? :)
  • Maxtreme
    #13918
    Én is:



















  • grebber
    #13917
    The Evil Within









  • TBTPumpa
    #13916
    Használom a mod-ot, de nem 4k-ban játszom. Nekem ez a közel FullHD (1680x1050) is elegendő.

    Még egy kis FFXIII, mert annyira jó:




    Dat CGI:










    Like a boss:




    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.12. 18:52:45
  • arty
    #13915
    de azért remélem gedosato-val felhuztad 4k-ra és nem ténylegesen 720p-ben nyomod :)
  • TBTPumpa
    #13914
    Igen. Kár, hogy az amúgy fantasztikus játék ilyen hulladék PC-s portot kapott.
    Remélem, hogy a következő 2 résznél már jobban odafigyelnek, de ugye Square Enix. Azok meg...

    Az a durva, hogy még így is baromira élvezem a játékot!
  • Kongy
    #13913
    Ez a híres/hírhedt 720p-s csoda?
  • TBTPumpa
    #13912
    Final Fantasy XIII




















    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.10.12. 10:49:33
  • mester1987
    #13911
    A videókat is le lehet kódolni 720p/1080p-re, de az még a 4K-s/megatextúrákat nem érinti. Persze szép-szép a megatextúra, de ha nincs mivel kihasználnod csak az erőforrást szívja, akkor annyira felesleges...
  • benőmenő
    #13910
    Nem értem a logikát.
    Hiába ment 6k-ban az enslaved, ha az assetek (pl. textúrák) gyengék. Azokból pedig a jobbak jelentős méretnövekedést okoznak.
    Mondjuk a FF 13-nál konkrétan az eleve a blu-ray korongot kitöltő videók vacak tömörítése a nagy méret oka.
  • arty
    #13909
    a képernyő-felbontáshoz semmi köze a méretnek ... 64kbyte-os játékot is tudsz 4k-ban játszani és egy 50 gigás is futhat csak 720p-ben (final fantasy 13 :D )