15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Ryder62
    #13988
    És ha nem fut más? Zárd be a windowst. Kell az neked? Csak lefoglalja a ramot :D
  • Totti5
    #13987
    Bayonetta 2 ( WiiU )






  • CamelX
    #13986
    Dead Rising 3 (10x annyi screenshotom van ebből mint bármiből. Valami nagyon megfogott benn :D )









  • Galex1
    #13985
    Nálatok is késik a hang az átvezetőkben a COD-ban?
  • Maxtreme
    #13984
    Konkrétan engem 3x vágott ki 8gb memória mellett azzal az üzenettel hogy "hupszi elfogyott a memória", és krva gyorsan zárjak be valamit..
  • broman191
    #13983
    A szörnyűséges mennyiségű memóriát felhasználó tesztek azt mutatják, hogy a játék shader pre-caching nélkül televágja mindenféle videokari VRAM-ját amennyire csak lehet, mivel erre találták ki...sok-sok VRAM-mal rendelkező karikkal előnyös lehet a legjobb futásteljesítményre vágyva, de mindez nem létszükséglet, a pre-caching bekapcsolásával nálam 2 GB VRAM-mal is rángatásmentesen futott a cucc magas grafikus beállításokkal, eyecandy filmic élsimítással és társaival, remekül játszhatóan, 'extra' beállításokkal már érződött a stuttering a nagyobb tereken, de még mindig nem volt horror...bár a GPU-Z szerint akkor sem használta az összes VRAM-ot semmiféle helyzetben. Pre-caching mellett szerintem elfogadható a gépigénye (csak a pályák töltési idejei hosszabbodnak), rosszabbra számítottam, talán az előd Ghosts még egy fokkal rosszabbul is futott és a látvány nem volt ilyen...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2014.11.08. 15:26:13
  • mester1987
    #13982
    Haszontalan egy micsoda az biztos, valahol olvastam, hogy még 8 GB-ot is képes bezabálni, amit amúgy egy jobbfajta Unreal Engine 3-as is szerintem majdnem otthagy.
  • broman191
    #13981
    CoD: AW hogy változatos legyen a tápig



    ui.: A F.E.A.R.-ben a vér megjelenítése még most is üt... :)
  • Kongy
    #13980
    Még mindig. És nem szép. Pl a nagyvárosban röhejesen néznek ki a távoli felhőkarcolók. Gyakorlatilag ugyanazt a fos engine-t kapjuk, csak a végletekig tuningolva, egy-két tényleg fasza effektel. Multiban viszont CoD Ghosts szintű a graf.
  • Ryder62
    #13979
    A környezet még mindig statikus?
  • grebber
    #13978
    Utolsó képen ,de jó látni hogy a gyümölcsök nem 3 poligonból álló gagyi pixelhalmazok mint a game-ek 95%-ában!
  • Maxtreme
    #13977
    Folytatás: (Cod AW)



















  • grebber
    #13976
    Ebből szívesen elviselnék ,egy Unreal Engine 4-es atomdurva "HD" verziót! Nem is értem ezt miért nem adták ki újra :(
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.11.07. 20:42:54
  • Ryder62
    #13975
    "Tök jó mert most már a gránáttal sem kell célozni, hisz megkeresi az a célt (omg)"

  • mester1987
    #13974
    F.E.A.R.







  • mester1987
    #13973
    F.E.A.R.











    grebber: Alapból kicsiben feliratoz, alig látod.
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2014.11.07. 19:11:10
  • grebber
    #13972
    És ezzel mit is akartál mondani?
  • Kongy
    #13971
    Titanfall-os Smart Pistol után, most itt a Smart Grenade....
  • mester1987
    #13970
    Erre no comment komolyan. Akit érdekel, teszek fel a F.E.A.R.-ből képeket. Ha valakinek kedve támad játszani vele hasonlóan, esetleg írjon ha érdekli, hogy kell beállítani, hogy nagyban is feliratozzon, segítek.
  • Maxtreme
    #13969
    Ha már COD, én is csatlakoznék. :)

    A véleményem róla röviden... A következő rész már tényleg olyan lesz hogy mkv-ba adják, és végignézhetjük. Tök jó mert most már a gránáttal sem kell célozni, hisz megkeresi az a célt (omg)
    Ezúttal már tényleg csak a tűzgombot kell nyomva tartani.





















    Viszont.. nem szoktam ilyet mondani COD-ra, de védelmére szóljon hogy egész korrektül néz ki.
  • bajgunar
    #13968
    Nem csak hangulatilag. A multi része is a haverokkal, a skillesedés, az éjjszakai war-ok. Az akkori grafika, a feeling. Régi szép emlék.
    Azóta sincs egy ilyen game sem, ami a régi CoD-ok multiját felülmúlná. Csak az eszement darálás, a túlkomplikált kezelés, lehetőségek. Szépnek szép (egyre szebb) grafika. De nem hozza azt az érzést, mint anno a CoD. BF3 is csodajó, de ~4-5 hónap után delete. BF4 meg egy hetet sem bírt ki, meguntam. Párom fiának odaadtam az acc-omat, ő tolta pár hétig.
  • Madi92
    #13967
    Hangulatilag szerintem még mindig ott van a szeren! :)

    Emlékszem, mikor anno végigtoltam és oldalnézetben végignézhettük a játékot, alatta szép zenével, hát én felálltam és tisztelegtem egyet! :D
  • Galex1
    #13966
    Call Of Duty 2









  • broman191
    #13965
    F0snak a régi szép idők emléke miatt nem nevezném soha, de valóban eljárt felette az idő csúnyán, mai szemmel már teljesen máshogy ítéli meg az ember...
  • Madi92
    #13964
  • grebber
    #13963
    Kb fél éve toltam végig újra legfosabb Cod a 3 után
  • benőmenő
    #13962
    The good ol' days!
  • Galex1
    #13961
    Call Of Duty









  • CamelX
    #13960
    Metro 2033 Redux







  • mester1987
    #13959
    Szent Kleofás :D
  • Ryder62
    #13958
    Postal 2 - Halloween Edition



  • mester1987
    #13957
    Tizenhárom









    Itt az uccsó kép viszi a pikk ászt nálam a humorlistán, kár, hogy nem volt több szint velük.
  • zorrobomber
    #13956
    Az lehet hogy a te szempontodból már akkor is csúnya volt, szerintem viszont még most is szép. :)
  • Shep
    #13955
    Ok de a lényegen nem változtat, csúnya volt már akkor is :)
  • zorrobomber
    #13954
    Egyrészt szerintem rengeteget javít az összképen a sweetfx preset(csekk a linket is, ott összehasonlító képek is vannak), másrészt egy rpg-kre szakosodott fejlesztőcég csinálta a játékot, fps tapasztalat nélkül, a zsír új, licencelt engine-re, úgy hogy hamarabb "kész" lett mint a half-life 2, csak a valve nem engedte előbb kiadni, így jött ki ugyanazon a napon mint a hl2. Az Early Access előfutára :) Most viszont már semmi baj vele, és szerintem jól is néz ki relatíve.
    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.10.26. 19:45:48
  • Shep
    #13953
    Hát ez sem tudott segíteni rajta, pedig amúgy jó játék, de amit grafikailag alkottak az a source engine megcsúfolása.
  • zorrobomber
    #13952
    Vampire the Masquarade Bloodlines Atmospheric SweetFX




    Utoljára szerkesztette: zorrobomber, 2014.10.26. 18:41:20
  • mester1987
    #13951
    XIII











  • benőmenő
    #13950
    Azért látszik, hogy low-poly, viszont tény, hogy sokkal jobban öregszik a képregényes stílus miatt. Nagy kedvencem nekem is, kár hogy az ubifos nem folytatta :(
  • mester1987
    #13949
    Optimalizáltság elsőre ami beugrik...meg igazából ugyanaz, mint a V2, csak Afrikában. Szerintem jobban passzol a poros német föld. Ez a Hitler hasonmásos dolog másodjára meg picit nyomjunk le a torkukon valamit. Igaz, csak kipróbáltam, de töröltem is le, mert amin a V2 teljesen jól futott azon ez már eléggé szaggatott, pedig vannak más címek is, amik szebbek és mostaniak és vígan mennek, de nem ez a lényeg.

    Ha jó sztorija van, akkor azt mondom okés. A V2-nek kezdett beindulni, aztán mikor az elvtársot megmentettük, onnantól nem nagyon maradt ötlet benne. Nem az Afrikával volt gondom, hanem azzal, hogy megint valami szokásos sablonsztorit akarnak-e lenyomni vagy van egyedi műfajt teremtő hangulata, ami ugye egy sniperes játékhoz illene. De csak a Churchill-t akartam kipróbálni, de mondom nagyon gány lett az optimalizáltága még kisebb grafikán is sajnos, sőt a legutolsó patchel is meg van benne rengeteg furánál furántúli bug :S
    De aztán lehet később előveszem, ha mindent kijavítottak (nem tudom)...