15954
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • balee4
    #14713


  • balee4
    #14712
    Rise of the Tomb Raider



















  • Totti5
    #14711
    4 gyönyörű volt, elmúlt gen egyik legszebb FPSe.
  • grebber
    #14710
    Nincs konkrét dátum sajnos. Majd ha alábbhagyot az xbox hájp gondolom.
  • Shep
    #14709
    Végre egy Halo ami jól néz ki, főleg a karakterek pofásak!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, a 4 is tűrhető volt

    Erről jut eszembe, PC-re mikor jön a feljavított Gears of War?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.11.11. 12:08:34
  • Totti5
    #14708
    Miért mi?

    Minden történés egyenes ági következménye annak ami a 4ban történt. Tehát aki nem játszott a 4el, annak fogalma sem lesz semmiről h mi miért és hogyan. Eleve a 4ben jött be egy teljesen új faj és Cortana sosrást, a miérteket ismerni kell, mert az 5nek máskép nem lesz semmi értelme.

    Sőt még sem elég, mert a Halo 5 felvezetése volt egy film és egy képergény is. Azokat is érdemes megnézni és elolvasni, mert máskép lyukak lesznek benne. Már akit érdekel.

    Ha meg nem akkor is végig lehet püffögtetni, bár annak nincs sok értelme, ha nem értesz semmit egy játékból. De még visszább is lehet menni mert a Halo 5ben a Halo 3 ODST ismert karakterek térnek vissza mint főszereplők.

    Igen erős a Halo univerzum, nagy és szerteágazó, izgalmas történetekkel és eseményekkel.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.11. 11:17:51
  • nxs
    #14707
    Azért a Halo nem A 22-es csapdája :D
  • Totti5
    #14706
    Nincs, a sztori, helyzet a Halo 4 folytatása.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.10. 23:01:39
  • w77d
    #14705
    A Halo 5-öt van értelme úgy elkezdeni, hogy nem játszottam az előző részekkel? Vagy legalább a 4-et toljam le előtte?
  • bajgunar
    #14704
    Ez az új CoD.... szép, jó.... de számomra túlon-túl mű. Túl giccses... Sok csicsa, csilli-villi, itt vibrál-ott vibrál. Minden cicereg-mocorog a képen. Rengeteg túlspirázott felesleges, már mű effekt. Éshát... szerintem néhol nagyon műanyagnak látszik a felszín is.
    De ez a Fallout 4 Nah az élethű! Annak a külső környezeti effektjei, a megvilágítás, az árnyékok, stb...
    Na az brutál szép és valósághű lett.
    Összehasonlítva cod gépigényével... értem, h a cod kissé többet igényel, de amennyivel rondább... nem értem mire fel?.
    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.11.10. 21:07:54
  • Totti5
    #14703
    Halo 5




















  • grebber
    #14702
    Crysis Warhead







  • dante3
    #14701
    Fallout 4







  • arty
    #14700
    állatul néz ki, csak ahogy mások is írták, a gépigény :/
  • Maxtreme
    #14699
    Még 1-2 családbarát mókázás az utakon és a tengerparton.




















  • Totti5
    #14698
    Halo 5



















  • benőmenő
    #14697
    Durva, ha a 3csiga is csak mediumra elég. Az AW-t lewarezoltam és ott 2GB vram mellett is segít, ha pár cache opciót bekapcsolok.
    Emellett sok mindent elárul ez a beosztás. Pl., hogy a ps3-nál miért jelentett az egzotikus cell mellett plusz hátrányt, hogy csak 256 megát használhattak vramnak, míg 360-on a fejlesztő osztotta be a teljes 512-t.
    Lehet mégsem volt akkora hülyeség a 390-es radeonokra a 8GB vram, abba tuti bele kell férjen a fosport is. :D
  • broman191
    #14696
    Már én is csak beszélek róla, a szingli végigjátszása után ment az uninstall, kell a hely a Fallout 4-nek holnapra. Pár év múlva talán előveszem egy újabb körre, amikor lesz hozzá overkill gépem, vagy talán hamarabb is, ha visszateszik pár patch után a kikapcsolható gyorsítótárazós opciót, mint ahogyan az előző részben eleve volt...töltsön vagy 5x tovább a pályák előtt, nem érdekel, csak menetközben legyen szép és mellé reális a memóhasználata... Amikor jöttek az első hírek a telenyomott 6 GB VRAM-ról meg 12 GB RAM-ról, gondoltam persze, megint eljátsszák azt mint a múltkor, de nem, most nem opcionális...Tréarch rulz, fejlődtek...
  • grebber
    #14695
    "de a gépigényt akkor sem indokolja..."

    Komoly memoriaszivárgástól beteg ez a foshalmaz.
    Az ilyen állapot miatt a Batman eladásait felfüggesztették hónapokra. Itt nem lesz semmi ilyesmi.Bár mire jön erre patch már kb minden el is felejtette.
  • broman191
    #14694
    Összhatásban szebb az új rész, meglátszik az újabb tech, de a gépigényt akkor sem indokolja...

    Pár shot tőlem, hogy milyen volt medium textúrákkal (minden más high)...legalább a fegyverek textúráit engedte volna magasra rakni külön, az is nagy előrelépés lett volna. Láttam PS4-es screenshotokat, a textúrák ott is szebbek...na meg a Ghosts-ban is maxon 2 évvel ezelőttről a screen-jeid alapján...és ahhoz még bőven jó volt anno a GTX 650 Ti Boost-om 2 GB VRAM-ja.



    Extra: CoD Player most tudta meg, hogy a 280X 3 GB VRAM-ja csak a medium textúrákra elég...



    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.11.08. 14:24:36
  • Maxtreme
    #14693
    Hát szóval nem tudom..
    (Cod Ghosts)



















    Aztán döntse el mindenki.
  • broman191
    #14692
    Ha nem is volt szebb, de ott még jobban tartották a kapcsolatot a valósággal a fejlesztők külcsín vs. gépigény terén... :) Az előző résszel elindultak a leejtőn ilyen szempontból, legalább ott még opcionálisak voltak a memógyilkos gyorsítótárazós fícsörök, nélkülülk szépen is futott a cucc, most az új résznél sikerült beleszőni kötelezően, kikapcsolhatatlanul és ótvar...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.11.08. 13:03:04
  • Maxtreme
    #14691
    ha ez így lenne, kb core2duo-n 4gb rammal, meg valami 2012 környéki középkatos vga-n vígan kéne rohannia..
    Am így nézegetve a régi screesnshot-jaim egészen biztos vagyok abban hogy a Ghosts 2 évvel ezelőtt jóval szebb volt..
  • broman191
    #14690
    ...és valamelyik oldalon egy teljesítmény review-ban még azt mondták, hogy a víz mennyire számításigényes benne...mire?! :D Az egész motor mehetne a kukába ahogy van...vagy legalább köszönőviszonyba hozhatnák a gépigényét a külcsínnel.
  • Maxtreme
    #14689
    A negyedik képen a tócsák valami iszonyat fotorealisztikusak...
    A többi meg sztem teljesen átlag.
  • Myselor
    #14688
    és 10fpsed van mellé?:D
  • grebber
    #14687
    CoD Black Ops III













  • broman191
    #14686
    A látványhoz képest egy nagyon rossz vicc a gépigénye, legalábbis a VRAM & rendszermemó szempontjából mindenképp...a kiadáskori verziót még alacsony beállításokkal sem tudtam úgy játszani, hogy ne dobált volna ki az asztalra folyton, hogy elfogyott a RAM... Az első frissítéssel javult a dolog, mindent jót bekapcsolva magas grafikus beállításra szépen futott a sztori végigjátszás alatt, az egyetlen baki, hogy a textúrákat medium felé állítva össze-vissza crash-elt gyakran...szépen mutatott a sok mosott sz4r textúra az egyébként OMG beállításokkal. 'Remek' ötlet volt az előző rész opcionális gyorsítótárazását most már kötelezőképpen erőltetni...durván feltornázták vele a gépigényt, mellette a játék nem lett jelentősen szebb, de legalább ótvarul instabil...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.11.07. 22:12:05
  • grebber
    #14685
    Sajnos meg se közelíti pl a Cod 2 vagy akár a Cod 4-et "élményben" :( De sorolhatnám a többit is ,mert ez már nem az a pörgős filmszerű cucc ami jellemző volt rá.
    Kezdenek Battlefiledesedni meg Mohasodni ...
  • dante3
    #14684
    Egy ilyen géppel élmény lehet tolni! :)
  • grebber
    #14683
    CoD Black Ops 3







  • Totti5
    #14682
    Dirt Rally E.A.













  • Maxtreme
    #14681
    Carmageddon Reincarnation











  • benőmenő
    #14680
    Grid Autosport alatt véletlen rátenyereltem a videó felvevő gombra, majd a felvételt visszanézve kimazsoláztam ezt a 2 pillanatképet.

    Ugyebár a csalás az, hogy ezek már a videólejátszóból lettek készítve, ezért az extra "cinematik" feeling (meg az esetleges tömörítési artifactok).
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2015.11.06. 22:56:10
  • pajti
    #14679
  • Totti5
    #14678
    Dirt Rally E.A.











  • Ryder62
    #14677
    Most már én is elgondolkoztam rajta.
  • arty
    #14676
    "persze a látványvilág most sem 2015-ös színvonal, de teljesen vállalható"

    2015-ben mi a 25 eurós játékok grafikai színvonala? ;)

    nekem nagyon tetszik, karácsonyi sale-ben tuti vétel.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.03. 17:28:25
  • BarneyK
    #14675
    Csodálatos! :)
    Tetszett az eredeti is, aztán sajnáltam az első kiadást, nagyon összecsapottnak tűnt, de így már nagyon jó.
  • Maxtreme
    #14674
    Carmageddon Reincarnation











    Egész jól kipofozták a játékot, minden téren. (persze a látványvilág most sem 2015-ös színvonal, de teljesen vállalható.)
    Ha még az irányításon finomítanak egy kicsit, illetve a 2D-s hordókat lecserélik, teljesen korrekt alkotásnak fog számítani.
    Így kellett volna kiadni..
    Az optimizációt is gatyába rázták.

    Majd még dobok pár képet, este épp hogy már csak belenéztem :)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Aki nem tudná, így nézett ki megjelenéskor: (gtx970 ultra graf. kb 35-50 fps)