15952
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • Totti5
    #14671
    Halo 5

















  • AntiHero
    #14670
    Uncharted 3: Drake's Deception Remastered (PS4)







  • TBTPumpa
    #14669
    Ez de jól néz ki!
    Evieről is kérünk képet!
  • arty
    #14668
    ejj, de rohadt fotogén ez a cucc (még mindig)
  • báttyó02
    #14667
    Gran Turismo 6

















  • Totti5
    #14666


















  • pajti
    #14665
    Tom Clancy's H.A.W.X 2 (2010)








  • Totti5
    #14664
    Big Ben és környéke, naplemente, és estében. Állam a földön.




















  • AnuluWork #14663
    Egyébként az omnisat a Bond Streeten lőtted? :D
  • AnuluWork #14662
    Mondjuk a Unity is gyönyörű volt, ez az első linkelt képen (az omnibuszos) olyan volt, mint amikor először láttam a Tintint: ledöbbentő.
  • Totti5
    #14661
    Hajjaj... London gyönyörű és hatalmas.















  • AnuluWork #14660
    Jól néz ki.
  • Totti5
    #14659
    Assassin's Creed Syndicate



















  • Totti5
    #14658
    Dirt Rally












  • broman191
    #14657
    Bionic Commando [2009] 1440p PNGs - 6 év elteltével sem olyan csúnya...


  • AnuluWork #14656
    W3

  • Maxtreme
    #14655
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Így van tudom, ez volt a mákom. De azért bennem volt az aggodalom :)
    fuhh 2 éves körül szal nem régi.
  • broman191
    #14654
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyet sem hallani mindennap... :D Milyen idős volt a hűtő? Nem tűnik többnek pár évesnél... A CPU-nak nem lehet baja, mivel vagy throttling lesz a vége, mint tapasztaltad a szaggató játékoknál, vagy ha kikapcsolod a gépet és túl meleg, nem kapcsol vissza amíg hűvösebb nem lesz. ;)
  • Maxtreme
    #14653
    Spoilerbe írom mert annyira nem tartozik a topik témájához :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Megpróbálom röviden, mert regényt tudnék írni :)
    Kezdődött minden azzal hogy felraktam a Win10-et. Szépen belaktam ahogy az kell, minden probléma nélkül.
    Ok, nézzük hogy teljesít játékok terén. Elsőnek pont a witcher 3-at próbáltam ki.
    Ment szépen, még talán simábban mint a Windows 7-en. Ok, Gép kikapcs.
    Másnap lövöm be, indítom a witchert, és bizonyos helyszíneken mint írtam is, baromira szaggat. Na mondom előjött a w10 problémája valószínű, amit sokan írnak (lagos játékok).
    Aznap megvettem a Bf4 premiumot (tescoba 5500, must have :D) felraktam, indítom, még üres pályán is olyan fps dropok vannak hogy hihetetlen. Szuper.
    Indítom egy másik online játékot ami egész eddig piszok jól ment, azt is ugyanezt csinálja 40-és 220 fps között 1 helyben állva dropol a sebesség.
    Na mondom ok anyád w10, visszarakom a backupolt Win7-em. Aham... csak épp nem indult el. A bootscreen után jött a bal felső sarokba villogó kurzor, és ennyi. Win sehol.
    Pár perc reménytelen próbálkozás és kísérletezés után beláttam hogy ez nem fog elindulni, szal win7 install következett ezúttal már a gyári lemezről. (mondom biztos elszúrt valamit az aomei backuper)
    A w7 feltelepült, el is indult, de kiba lassú volt minden, főleg a lemezkezelés. (nv drigver 15 perc alatt ment fel) Ok ez így nem lesz jó. Letölt alaplap AHCi drivere.. Felrak, újraindul, gép megint nem indul... ugyanaz mint az előbb...
    Próbáltam kábelt cserélni, másik SATA aljaztba átdugni az SSD-t, hiába.. nem indul.
    Ok, van nekem a szekrénybe (ne kérdezd) egy másik SSD-m, próbáljuk meg azt. ..Win felmegy, elindít, lassú... Újraindít gép, win nem indul. Hát a Krva anyád az...
    Megint jött pár perc/óra próbálkozás.
    Addig eljutottam ha benyomok a gépnek egy bármilyen eszközt (pd, dvd, cd) amin boot található, és beállítom biosba hogy a külső eszközről bootoljon, 10 esetből 3-4x elindul a windows az SSD-ről (LOL)
    Ok mondom ez lap lesz.. Próbáljunk 1 full C-mos resetetet. A gép a "segítség" nélkül ezután sem indult el. Ráadásul felmerült 1 újabb hiba is. Ha reset-tel indítom újra a vasat (a post képernyő után) 2-3 próbálkozás után kikapcsol a gép.

    ..és most jön az amire senki nem gondolt (én sem nyilván).. nézem a biosba a hőfokokat... CPU 93 fok... WAT? Viszont a hűtőborda hőmérsékletét eddig is vizsgálgattam, de épp hogy kéz meleg volt, és nyilván a venti is forgott. Itt még mindig arra tippeltem hogy megőrült a lap, és vele együtt a hőszenzor is.. Mind1, gép kikapcs, azért nézzük meg újra..
    Eztúttal maga a borda hideg volt. Ok, ez nem természetes szedjük már le.
    ..és 1 kép hogy el tudd képzelni a dolgokat.
    Erről a hűtőről van szó:



    Ahogy leszedtem látom hogy a hűtőt magát tartó, és az egész cuccost a laphoz rögzítő keret, el van törve. Gondolom anyagfáradás.. amin az sem segített túlzottan hogy 1.1kg a borda..

    ez tört el, pont ott ahol rögzítve van a hűtő, középen (nyilván, ott van kigyengítve)


    Ergo.. ez okozta minden problémám, a cpu-hoz nem ért hozzá rendesen a borda.. (amúgy egy i5 2500k(@4000mhz)-ról van szó... Vettem rá egy Noctua NH-L12-t, (ennek nem műa a rögzítő kerete..) azóta minden tökéleten működik W10-el is.. Witcher is stabil 60 fps stb..

    Szal ez történt így "röviden"
    Azért "cseppet" fostam hogy elégett a cpu, de hál isten nem. Viszont ha ez a hiba most nem jön elő, a borda tuti rásétált volna a vga-ra menet közben, mert már szinte semmi nem tartotta.



    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.10.10. 06:11:03
  • broman191
    #14652
    Mi történt?
  • Maxtreme
    #14651
    b+..nem a játékkal volt baj.
    Egy elég durva hw hiba okozta az anomáliákat..
  • AntiHero
    #14650
    Uncharted 2: Among Thieves Remastered (PS4)





  • AntiHero
    #14649
    Uncharted: Drake's Fortune Remastered (PS4)





  • zorrobomber
    #14648
    Fallout 4 színek :)
  • Ryder62
    #14647
    Fallout 3













  • benőmenő
    #14646
    Abszolút. A 2. lemezig jutottam el és az utóbbi években játszottak legjobbjai közt van eddig nekem.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2015.10.05. 17:05:08
  • broman191
    #14645


    Élvezhető még manapság, ha régen kimaradt? :)
  • zorrobomber
    #14644
    Kifejezetten üdítő a sok Witcher 3/Coll of Gyugyi/akármilyen ótós képek ahol nem kell hajat renderelni után :)
  • benőmenő
    #14643
    Remélem elfér itt egy kis emulátoros Metal Gear Solid:
  • broman191
    #14642
    Leugrok pár liter vazelinért!
  • benőmenő
    #14641
    Egy kis vazelinnel megkenegeted a képernyőt és a régiek is így fognak kinézni.
  • broman191
    #14640
    Dat GFX

  • AntiHero
    #14639
    Need For Speed Closed Beta (PS4)










  • k0trapali #14638
    DiRT 3



















    Utoljára szerkesztette: k0trapali, 2015.09.29. 22:11:06
  • oneal1
    #14637
    Iracing

    Első körben

    2,5 óra után kicsit megtépázva :)
  • Maxtreme
    #14636
    bizti hogy ez mod? :D (most játszom végig először) Mert azt hiszem csak alternatív ruha modot pakoltam fel (egyszerűen mert jobban néz ki), bár előfordulhat hogy azt is tartalmazza :)

    Amúgy durva hogy helyenként milyen fps-eket tud produkálni a játék, egy elég erős gép mellett is. Általában konstans 60, de egyes helyeken (ahol nem is lenne indokolt) ilyen 25-30-ra is leesik.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.09.29. 10:43:44
  • AnuluWork #14635
    Én is! Én is! :)








  • broman191
    #14634
    Nudi Ciri mod yay!
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.09.28. 19:34:23
  • Maxtreme
    #14633
    Jöttem a szokásossal, remélem nem baj :)



















  • k0trapali #14632
    DiRT