Screenshotok játékokból
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Agyon módoodsított ue2.0 (ami inkább ue2.5)
és igen.. van bent sm3.. Sõõt HDR, soft shadows, displacement maping, és egyéb nyalánkság is (nem csak patchel)😊
Nemtudom ebbe mi a fura. Azért mert ue2? és? Attól miért ne lehetne bent sm3?
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Engem átcsesztek a h?t?mágnessel! Beletettem a pohárba, de a sör ugyanolyan meleg maradt!
Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400
Xbox360 gamertag: Alwares, Nintendo Wii Lenovo Thinkpad T400
1280x1024, SM3.0, HDR On, Minden a legnagyobbra, legrészletesebbre állítva 50-90FPS
Mára ennyi, remélem tetszenek a képek!
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
1280x960 Minden Maxon 25-140FPS 😄

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
1280x1024 Minden MAX. HDR-rel rondább volt. Szvsz egyáltalán nem szép játék 70-140FPS

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
1280x1024 Minden maximumra állítva, 25-120FPS
Õ megszólalt...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
1280x1024, 4xAA, HDR OFF, 35-50FPS
Konfig az aláírásban
Gallardo Popsi
Audi TT Front
Audi TT a Beachen
Enzo
F430 + Vízesés
Brand-new F430
Ford próbaút

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Már mindent megpróbáltam amit lehet..
- Viszavettem a cput alap órajelre
- Másik vga driver
- Hankártya gyorsítás levétele (mivel az EAX-al gondja van, erre is gyanakodtam)
De semmi eredmény 😞
PSN ID.: Beegabor
Baromi jó game lenne, ha nem resetelné random a gépet 😞
1ébként a játék 2003-ban jelent meg (szal úgy tessék nézni a gfx-et, és ne a mai szinthez mérten 😄)
Amibe egyedüálló az az, hogy ötvözték az fps stílust, az ûrszim style-al 😊 (na ne tessék semmi komolyra gondolni, kint a zûrben is csak arcade piff puff megy : ) )
-Vagyunk mint az oroszok
-Bajtársiasság
-Haverrr... 😄
-Ezek a németek nem viccelnek ...
-Hozta volna a zászlót...tovább...
http://kepup.extra.hu/?lara1.jpg
http://kepup.extra.hu/?lara21.jpg
http://kepup.extra.hu/?lara31.jpg
http://kepup.extra.hu/?lara4.jpg
Forza.
(Úgy hogy kettõ elférjen egymás mellé, mint ahogy Maxtreme csinálta régebben)
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
nah, még két kép a Vegasbol, az elsõn elég vicces, ahogy a kis szobában, 0 berendezéssel 14 fps-re esik le a sebesség 😊 Igen, megcsinálták!
Forza.
amugy a képek/game szép 😊
Forza.
amikor kikell lõni a repülõ kerekét hát az nagyon gáz volt ! egy keréknek nem nevezhetõ, négyzet alakú dobozon gurult X)
Neverwinter Nights 2
Kivi vagyok mennyiben más mint az elõzõ verziók
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
mila69en:
wr2-re ugyan ez igaz, csak sokkal könnyebb megfogni 😊 azért mindenki a wr2 felõl érdeklõdik, mert sztem az a _minimum_, ami ma kell egy élvezetes körözéshez 😊
Forza.
A törés a szokásos: játékos kocsikon egy karcolás sem, a forgalom meg úgy törik, hogy öröm nézni.
A rendõrök meg szigorúak, bár nem túl intelligensek. Minden második ütközésnél nõ egyel a körözés (mindegy mekkora a baleset, elég ha egy icipicit megkarcolod a nagy rohanásban, máris jelzi, hogy nõtt a körözés). Elsõnél egy zsaru üldöz, másodiknál minden arra tévedõ, a harmadiknál meg kordonokat raknak le. Itt a kordonok végre veszélyesek, mert nem lehet úgy áttörni õket mint az újabb NFS-ekben, hanem ki kell kerülni, mert ha belerombolsz akkor 90%, hogy nem tusz kikeveredni belõle és jön a birság. Az, hogy mennyire csökken a körözés az úgy vettem észre, hogy helyzetfüggõ. Free-roamban elég hamar leapad és ritkán találkozunk zsarukkal, de például egy csomagküldiben alig lehet õket levakarni, képesek percekig fenthagyni a körözést.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive
viszont, ezesetben a játék tényleg szép, és nem az úton útfélen feltûnõ gagyi fényhatások, csillogó takony-úttesttõl ... 😊
ok, nfs-hez képest jobb a fizika, de pl egy world racing-hez képest? egy flatouthoz képest? pl. törés van? rendõrök milyenek? 😊
Forza.


























