Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sland
#3421
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Hmuda
#3420
Mármint a játékról? Brutális méretû terület (nem tudom pontosan melyik sziget van lemodellezve, asszem Honolulu), a leggyorsabb járgánnyal is majdnem egy óra csak körbemenni padlógázzal, plusz a belsõ területek dugig vannak autopályákkal és mellékutakkal. A fizika még erõsen arcade kategória, de mérföldekkel jobb mint a mostani NFS-ek bármelyike. Mivel béta, még tele van bugokkal, de elviselhetõek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

robotnyk
#3419
ítélet?
#3418
Thanks!<#wave>

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Hmuda
#3417
Ilyen rendes játék alatt (csak hát itt nem lehet úgy fényképezni ahogy jólesik, csak hátulról plusz bejátszások közben). A HDR miatt nincs AA (csak a képek kedvéért raktam fel rá, egyébként HDR off->4xAA).

Szóval még mindig Test Drive Unlimited BÉTA

A kollekcióm kábé egyharmada.








Plusz vezetés "élõben".










Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3416
Pedig saját készítésûek, a játékban van beépített screenshot lehetõség, amivel elõre be lehet állítani a szöget, miegymást. Közel nem olyan részletes mint ami a GT4-ben van (pedig az meglehetõsen gyengébb vasra lett írva), de még viszonylag jó.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3415
Jok a kommentek a kepekhez<#eljen>
arty
#3414
jól érzem, hogy ezeket a képeket nem te lõtted? 😉

erõsen fotosoppoltnak néz ki 😞 sztem ebben a topikban nem ezt kéne erõltetni 😊 (feltéve h nem te csináltad õket és a valoságban nem ilyen jóképû a game 😄 )

Forza.

#3413
Ja szép, csak ha jól hallottam fizetõs...


CoD képeimrõl valaki valami véleményt? :S

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

Sland
#3412
Ha lehet akkor linkelj még párat a TDU topicba 😛

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

acsati
#3411
ez szép
Hmuda
#3410
Test Drive Unlimited BÉTA















Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3409
Call of Duty

Vörös Tér elfoglalása

A fiúk rohannak, én is megindulok, a gép meg ment



Megfordulni? Azt már nem! Nem akarom, hogy a népbiztosék, meg komisszárék leszedjenek, merthogy áruló lettem 😛.



Szóval rohanok elõre és figyelem közbe a többieket - persze ilyenkor egy-két golyó megtalál sajnos, de hát rohanni kell.



Ismét meghaltam - ez már csak így van. Még jó, hogy az egész virtuálisan zajlik és nem a valóságban élem át... azaz, csak átéltem volna.



Megint rohanok - hajj, ez a futás.... Fuss Forrest, fuss!



Sgt. (azt hiszem õrmester :S) Makarovval - nagy igazságot mondtál haver, de remélem egy népbiztos és komisszár se hallotta, mert lelõnek minket.



Makarovval végülis tovább mentünk és egy házba kitessékeltük a fritzeket, majd elfoglaltam új pozíciom. Aprítani kell a német tiszteket - mesterlövész puskávval tank ellen? Neeem, csak megnéztem magamnak a tankot.



Mesterlövész puskával nézelõdés - MG-nél ténykedõ németek. Tisztára olyan, mintha Vasili Zajcev lennék.



Na, megvan az egyik német tiszt - te se pofázol már a szegény közlegényeknek és alattad lévõbbeknek. Ezennel átpasszollak a túlvilágra.



Még egy parancsolgató tiszt - te is mész a kollégád után.



A tûzérség megint besegít - na, ez a tanknak ott betett rendesen

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3408
Call of Duty - Sztálingrád

Nagyon nagy ez a rész a CoD-ban<#worship><#worship><#worship><#worship><#eljen><#hawaii>... mindenkinek ajánlom nosztalgiázásra<#eljen>.

Hajón útban a part felé



Hajón útban a part felé 2



A hajóról épp lekerültem és figyelem a vonuló csapatokat



Parton nézelõdve



Katonák állnak sorban lõszerért és fegyverért



Kinek ez jut, kinek az: muníciót kaptam... verjem vele fejbe a fritzet, vagy mi? lol... mehetek fegyvert vadászni



Parton hátamat egy falnak vetve nézem a többieket



Parton hátamat egy falnak vetve nézem a többieket és egy újabb hajó érkezik a "kikötõben"



Az ellenség fennt, én pedig figyelem õket



Az orosz zászlót cipelõ elvtárs



Egy rádiós cseveg az egyik õrnaggyal telefonon



Egy rádiós cseveg az egyik õrnaggyal telefonon - csak, hogy emlékezzünk rá, ezért mégegyszer



Meghaltam



Lapulok a romnál és figyelek



Még egy partot figyelõs képecske



Feladatot kapok egy elvtárstól - ezt megjegyeztem haver. Legyek golyófogó? Na jó, üsse kõ.



Átértem a megadott helyre és megint futhatok jutalmúl - ja, ugyanaz a felállás. Futok és vagy leszednek, vagy nem.



Végre már nem kell rohangálnom - na jó, még a romig ,de az már sima út - kicsi a fejem? zt vegyem bóknak? Lol.



A romahlmazban egy újabb rádiós/telefonos muksóval találom szembe magam



A nagy csata zajban a választ nem lehet hallani, ez már így van elég régóta



A muksó teljes zárótüzet akar - moat mondjam azt, hogy akarni a wc-n kell? Csak vicceltem.



Akarásnak itt nem nyögés a vége - hullik az égi áldás és az elvtársak elõre rohannak.



Jönnek ezerrel. Annyian vannak, mint az oroszok... vajon miért?



A bomba jól kisöpörte a németeket állásaikból - irány a Vörös Tér



Egy elhagyott orosz zászló - hé fiúk, nem kell valakinek? Áhh, rohannak a Vörös Térre.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

I.C.ram
#3407
Akkor sem adnék ki ilyen munkát a kezeim közül. Attól még hogy valami sok melõ, lehet jól is csinálni.
arty
#3406
egy elfekvõ Il2 shot:


Forza.

wesker24
#3405
Oblivion

Teljes Daedric Armor szettben + Daedric fegyverek

arty
#3404
és a mai árkád délutánom utolsó "gyöngyszeme", Juiced (sm3 support, pedig nem mai gyerek):




Forza.

wesker24
#3403
Oblivion

Teljes Glass Armor szettben + Glass fegyverek

arty
#3402
MotoGP3:





Forza.

arty
#3401
GTI Racing:



Forza.

arty
#3400
Nyálveszély!!! 😊

Outrun2 Coast2coast, O2SP-Girlfriend mód, E szakasz (legnehezebb) megnyerése:

Forza.

Hmuda
#3399
Én midnig "Zolin" borultam.

"Hey, it's that "arrow-through-the-head" guy again..."

:-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Maxtreme
#3398
bizony 😊

Seth
#3397
plusz a helyszínek között is van egy két egyedi és gyönyörûséges. Ja és gyors,nem akad

PSN ID.: Beegabor

Maxtreme
#3396
Aki nem vágná mirõl van szó, annak itt 1 rövidke, átvezetõ-bõl készített vid 😄

Letöltés

Maxtreme
#3395
jaja 😄 😄
Soxor hangosan röhögök az átvezetõkön 😄 😄

"give me the keys (kiss)" <#idiota><#nevetes2>

Seth
#3394
nagy hülyeség, pozítiv értelemben 😄

PSN ID.: Beegabor

0Fritz0
#3393
ArmA: Armed Assault










Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Maxtreme
#3392
Armed and dangerous:















Anno valahogy teljesen kimaradt az életembõl. Mos pótolom 😄
Valami eszméletlenül elmeháborodott cucc 😄

Xsxxsx
#3391
sztem meg egyvalaki lassul és az a többiek számára begyorsul lsd:túl a sövényen

Maxtreme
#3390
Max úgy lehetne megoldani mint a fearben 😊
Ha 1valaki "lassul" akkor mindenki 😊

#3389
sehogy sem lehet benne multizni... sajnos. De furcsa is lenne, mert képzeld el, hogy elõtted vetõdik a fickó, vagy lassított mozgásban van...te pedig normális sebességû idõben, ami nehezen jönne össze
#3388
Mi igénytelen munka? A magyarosítás, vagy a kép berakás? Képeknél elismerem, hogy a mandalorian résznél sajnos úgy sikerült, hogy látszott felûl a képnek a teteje vagy mi, de hát errõl nem tehetek, mert többinél nincs úgyse ilyesmi. Fordítás: próbálj te akkor lefordítani egy olyan játékot, melynek cselekménye szerte ágazó és több százezer mondat vár arra, hogy magyarrá varázsold... vagy még annál is több. Lehet, hogy nem jó egy-két helyen a fordítás, de legalább megpróbálták és már van hozzá félig-meddig magyarosítás.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3387
Hy!
Max Payne 2-õbe lehet multizni?...vagy csak akkor ha eredeti?

I.C.ram
#3386
Tele van félrefordításokkal egy a magyarosítás 😞 Nagyon igénytelen munka 😞
Hmuda
#3385
Szépnek mindenképpen szép és a modellek is sokkal normálisabban ki vannak dolgozva mint a Legacy-ban (elég csak a Borg kockát megnézni), csak sajnos hihetetlenül nincs kiegyensúlyozva. Négy kocka percekig lövi a Galaxy pajzsát mire az eltünik, leszednek 25%-ot a burkolatból, de a pajzs máris kezd visszatöltõdni, vagy a másik, hogy a Sovereign-t meg egyetlen kocka úgy gyõz le, hogy még a pajzsot se kell lehámoznia, mikor a védelem még csak a felénél van, a hajót máris kezdik kiüríteni, mert így is sérül a burkolat, stb, stb.

Plusz amit még észrevettem, hogy a kocka fegyverei nincsenek rendesen elrendezve. Van két torpedóvetõ az egész hajón, amik úgy vettem észre, hogy két-két hardpointon vannak elhelyezve, mindegyik a kocka két átellenes oldalán, csakhát ugye a hajónak hat oldala van.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seth
#3384
az biztos hogy igényesebb mint az új star trek game ^^

PSN ID.: Beegabor

Istencsászár
#3383
Nagyon szép és hangulatos képek, a mod mennyire részletes? érdemes vele foglalkozni?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Hmuda
#3382
Nexus: Jupiter Incident - Universe at War (StarTrek) mod

Föderáció versus Romulánok








Föderáció versus Borg










Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3381
Mivan? :S

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

báttyó02
#3380
pazdet O_O

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3379
Itt véletlen a harmadik és negyedik kép felcserlélõdött... szóval ahol Xarga szövege van, oda "tegyétek" Xarga képét és ahol Zuka, ott Zuka legyen... sry a hibáért.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3378
Star Wars Knights of the Old Republick 2

Mandalorianoknál

Mandalore a parancsnok



Xarga, a mandaloriaiak kiképzõje, vagy mije - Kurmust kell megtalálnom épp



Mandalorianok gyakorolnak



Zuka, a mandaloriaiak javítója



Mandalorian õrmester - az egész harci kör irányítója, felügyelõje



Harc Kex, a raktáros ellen karddal



Tagren ellen - épp telibe kapott



Tagren ellen harc- hátul a nézõk



Tagren ezt mondta, miután nyert - azonban, mituán én gyõztem le, jóhogy mást mondott... csak arról nem sikerült képet készítenem



Bralor - õ ellen nem lehet harcolni, mert a mindenkori bajnok és felkell kûzdeni magam a ranglétrán, hogy kiállhassak vele



Bralor ellen - miután mindenkit legyõztem



Lézerkarddal Bralor ellen



Bralor is legyõzve - bár azért ököllel is közel jártam hozzá



Ezt a fegyvert kaptam Bralor legyõzése után







Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3377
Star Wars Knights of the Old Republic 2

Nagy igazságot mondtál Atton - lol



Atris segédjeinek egyike - másnéven Handmaiden



Loppak Slusk-nál



Loppak Slusk-nál 2



Loppak Slusk-nál 3



Mérges Twilek csaj



Az egyik Handmaiden csajszi csatlakozott és most ebbe a cuccba járkál



A Handmaiden csajszi szintet lépett



A Handmaiden csajszi az Eban Hawkon mutatott pár Echani fogást a kedvemért - a gyakorlás sikerrel zárult



A Handmaiden csajszi közelharc közben - pont a Dezanti Zhug fejvadászok szívnak



Teloson - azt hiszem - tengerpart mentén egy állattal harc



Végre megvan a lézerkard - leírás




Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3376
Star Wars Knights of the Old Republic 2

Twilek csávó



Tõzsdénél a izé lény



Chobbo Habat küldönce



Balhé lóg a levegõben



Atton kiakadt kissé hehe



Az új útitárs - Bao-Dur



Dezanti Zhug - egy fejvadász család és értem jöttek



Fogat verseny betöltés



Fogat verseny - gyakorlás



Fogat verseny gyakorlásának végeredménye a verseny szervezõtõl



A tapadó gránát a robbanás után - az a kék izé az



A Peraguson felszállás elõtt nagy harc - a hajó lézerágyújával söprögetek



Ramana a twilek



Harc Peraguson



Atris




Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3375
én meg lehet veszek egy GeForce 5600 GT 128 mb es vga t 15000 é havertól

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

roblee
#3374
Majd jövõ karácsonyra azt kérem!<#vigyor>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

mila69en
#3373
ram kevés lesz neki😊 hogy jól fusson kéne még egy giga😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

roblee
#3372
Nekem 3Gig AMD Athlon, 1Gig Ram, Radeon X1600Pro-m van. Akkor ezzel a konfiggal jól fog menni,igaz? A hétvégén leszedem, már tudom is honnan.<#vigyor>

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"