15951
Mutasd meg a többieknek a kedvenc képeidet!

- Írd oda a játék címét is, amiről a képek készültek!
- Ha ez elmarad akkor az egész hozzászólás törölve lesz.
- Ha valami nem tetszik, akkor nem kell azt hangoztatni.. Nem jössz be többé és mindenki boldogabb...

Kéretik mellőzni a bmp formátumú képeket!

kepkezelo.com | tinypic.com | imagerz.com | kep-feltoltes.hu
  • grebber
    #5934
    Alone in The Dark





  • Maxtreme
    #5933
    Aitd















  • berényimiki
    #5932
    szép
  • samsung123
    #5931
    a legujjab enb-vel abba már benne van a homályositás, és jól működik benne, ha pl lenézel akkor a kinti táj homályososik ha meg kinézel akkor pedig a müszerval, azaz dinamikus, csak állitgatni kell az ini fájt.
    amugy nagyon sok játéknál működik nagyon jól pl: GTL, GTR, Lock on, Rfactor, meg sok más játékban is
  • Kaszi46
    #5930
    Ezzel az enb akármivel lehet hdr-t meg hasonlókat elérni játékokban?

    Néztem a honlapot de csak pár játéknál írják hogy működik, a gtr pedig nincs közte. Felhomályosítanál hogy is sikerült megoldanod?
  • samsung123
    #5929
    ENB series:)
  • berczely
    #5928
    Nem rossz!
    Alapból van ilyen HDR vagy ez valami ENB Series?
  • samsung123
    #5927
    GTR EVO(max graf)



  • Gando
    #5926
    azért attól teljesen távol áll
  • mama2
    #5925
    Ez mintha élő lenne baszod:O.
  • Gando
    #5924
    nemmondod ?! :D nekem a képek láttán is beszaggat a gépem...
  • berczely
    #5923
    Crysis + Mster Config v3.01 FINAL (FPS csökkenést eredményez)






  • RatBaG #5922
    rosszul hiszed.
  • kakaoskalacs
    #5921
    Nemhinnem hogy akkora baj ha .png a kép
  • RatBaG #5920
    úgy van, png-ben...
  • fery02
    #5919
    Ebben a játékban a víz messziről nézve akkor is komoly. :D
    Annak idején a Vice city-hez volt ilyen High-Res textúrám a vízhez, és ott is messziről nézve olyan volt, mintha sok egyforma mozaikba rendezett textúrából állt volna a felszín. Közelről nézve viszont áll leejtős volt akkoriban. :)
  • berczely
    #5917
    Tomb Raider Legend part2





  • fery02
    #5916
    Ok, nem vitázzunk ezen. Maradjunk annyiban, hogyha nekem egyszer lenne alkalmam 5 percre maxon tolni, engem az összefosás-hugyozás kergetne a látványtól. :D
  • grebber
    #5915
    Víz,karaketerek arca,fegyverek meg a pálmák szépek de másra nem nagyon figyeltek.
  • fery02
    #5914
    Én ha maxon tolhatnám a játékot, egy jó ideig eszembe se jutna, hogy észrevegyem, hogy csúnya a fű...nekem ez a Risen3D Doom jut.
  • grebber
    #5913
    Pedig a Crysisban pl pont hogy rátett volna 2-3 lapáttal a fű növényzet fasza kidolgozása.
    Reménykedjünk hogy a Crysis 2és 3-ban már szép lesz az is.
  • Neoncsoves
    #5912
    nem az hogy nagyon zavar, de istenem, 2008 van :| doom2ből lopott fű és növényzet textúrák nálam kibasszák a biztosítékot :) legalább valami újabb textúrát kapna
  • fery02
    #5911
    Szerintem a Doom 2-ben szép a fű (már megint bocsi a Doom miatt, múltkor is be merészletem róla tenni képeket ide, és még azt is meg mertem kérdezni, hogy van-e még igény folytatásra, mert van még ám kép, de nem nagyon jött vissza válasz, szóval inkább nem rakok :( Pedig most új, Risen3D-s Doomom van, ami néhol meg tudja izzasztani a 6600 GT-met is.)

    Amúgy ez a "fű" jelenség nehogy azt mond már, hogy zavar, amikor némely játékba hatalmas pörgés van, azt se tudod hol vagy...és te pont azt nézed, hogy a fű csúnya?

    #5910: Doom
  • hitch
    #5910
    sziasztok tudok mondani egy jó fps,tps játékot mert amik már a gépemen vannak azokat már unom.a régebbi játekok is jöhetnek.köszi
  • berczely
    #5909
    Igen?
    Kössz a tanácsot utána nézek!
  • csgj
    #5908
    Szedd le hozzá a patch-et, az lejjebb viszi a gépigényt. Sokkal lejjebb...
  • grebber
    #5907
    Ez van sajnos.Bár Bioshockban télleg nem értem mert ott nagyon kevés a növényzet szerintem nem tehelte volna annyira a gépeket!
  • Peetboy
    #5906
    Ebben az új Flat Out-ban nagyon sötétek lettek a pályák. Rosszabb lett mint volt és megnőtt a gépigénye is.
  • Neoncsoves
    #5905
    de akkor is, annyira rontja az összképet ez a 2000ból kiragadott növényzet textúra :(
  • grebber
    #5904
    Ez nagyon egyszerű.A Crysis most hogy fut fasza gépeken? - Éppenhogy tűrhetően.No mármost gondold el ha a fű meg a levelek ki lennének dolgozva faszán.Ott aztán ki lehetne élvezni az a 0-5 fps-t.
  • Neoncsoves
    #5903
    igazából azt nem értem, hogy télleg jó a grafika egy csomó játékban, de a fű az kva ronda. crysisban is milyen fos texturája van a leveleknek, a fűnek... :S
  • berczely
    #5902
    Tomb Raider Legend

    Next-Gen on



    Next-Gen off





    Nagyon gépigényes ez a next gen dolog szal sok helyen kikapcsoltam mert eléggé akadozott.
  • grebber
    #5901
    Bioshock:

    Szépek a fogaid Mari

    Ez nem úszta meg szárazon

    Na ne bohóckodjunk itt kérem

    Big Dedi Laca
  • arty
    #5900
    ha marketinges szar képek érdekelnének, elmennék egy gamerszájtra... vágod?
  • Seth
    #5899
    Dehogy

    Dehogynem

    :D
  • Maxtreme
    #5898
    Spiderman 3 again :)

















    #5897: Ennyi erővel mindeni keressen képeket a neten, és szúrja be ide.. Sok értelme van.
    Másrészről ez olyan render mint állat.
  • AnarchoiD
    #5897
    ezek ingame kepek ;)


    es nem promobol van ;)
  • fery02
    #5896
    Ez valami jövőbeli nfs?
  • Maxtreme
    #5895
    majdnem :)
    Különböző küldetéseket kapsz, és azokat kell teljesíteni (mittomén hatástalaníts bombát, fényképezz le monsztákat, etc [még én is csak 3 missönön vagyok túl]) )
  • w77d
    #5894
    szóval mászkálni kell a városban és hősködni? :)