Screenshotok játékokból

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Truck Driver001
#3674
És ki folytatta?😊
Szerintem haggyjátok abba.Semmi értelme ennek.Ezt ti is beláthatjátok.

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Sland
#3673
Nem is tudom ki kezdte a fikázást...

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Truck Driver001
#3672
Ti egymásra találtatok..

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Sland
#3671
Tyûûû, ezt vegyem oltásnak?
No mindegy, nem vitázok tovább, úgyis te vagy az okosabb a bölcsebb a szebb stb.

Kocka Powaaa<#email>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3670
tipikus sg kocka? ez tetszik😄 a fold banán alaku...nem kell neked mindent tudnod nah menj inkabb jatsz az uber cod2-vel plasztik módban<#hehe>

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Truck Driver001
#3669
Énis így tudom..Ezekszerint nem én tudtam rosszul!😄

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Sland
#3668
SG-re azért járok, hogy megosszam a néppel a képeimet, PC-s témában segítséget kérjek, illetve Test Drive Unlimited.
Nem azért, hogy barátokra tegyek szert, meghogy minden szart kamuzzak magamról.
Ezekhez kell a konfig az aláírásaban, hogy ne kelljen minden alkalommal beírni.
Inkább van konfig aláírásom, mint az hogy a föld banán alakú, és egy tipikus sg-s kocka !44-gyel lezáródó szöveg.

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Kaszi46
#3667
Pont forditva, inkabb vga kell neki. Memoriabol is max 700 körül zabál, de inkább kevesebbet.

*Posse*T.W.D*

mila69en
#3666
lol vagy de végülis az aláírásod mindent elárul😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3665
Neked sokkal jobb a procid, több memóriád van.
Ez a játék pedig nem VGA-t zabál, hanem a már említett két dolgot.

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Truck Driver001
#3664
Nekem a demo-ja szebb volt a gépemen.<#fejvakaras>
Nem azért hogy verjem magam,csak neked azért jobb videókártyád van egy csöppel.Ráadásul nekem 1280x1024-be futott.Mondjuk nem very high-on.

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Sland
#3663
Bocs a szar grafért, hogy véresek az emberek, meghogy van füst, de ez van...
Mario-ból sajnos nem tudok képeket csinálni, mert nagyon beszaggat a gépemen. Néha leesik 4FPS alá is, úgyhogy FRAPS is meghalt :S

Armed Assault DEMO
(Kurvára Bugos, zabálja a gépet. Majd ha lesz Crackes full verzió, akkor abból csinálok még képeket)

1024x768 Very High 30-40FPS és 1280x1024 Very High 10-20FPS









Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3662
láttad már 360-on a cod-ot? még ocsmányabb mint pécén-.- nem elég hogy plasztik még ragyásak is az emberek lol

szerk: lost planet na az utõs

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3661
ma mindenki reklámokat linkelget?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Sland
#3659
Bocsi, de nem tudom hogy kell XBOX360-ról CoD3-ból, GoW-ból, Lost Planetbõl screenshotot nyomi!
Bár tuti, hogy neked az 1080i-s felbontás sem tetszene...
no comment

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Truck Driver001
#3658
Azt hittem már a játék se tetszik!😮
Mert a játékélmény igenis odavág!😊

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

buldozer99
#3657
nah mindegy😄
lezárva😄

Forca Barca

mila69en
#3656
nekem semmi😄 nem véletlen hogy nem fejlesztem a pöcém... fifa ne röhögtess már😊 bár most hogy jön a stalker lehet veszek egy új kártyát😄 nah az üt... semmi plasztik semmi gyúrma

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3655
sry elírtam grafikáról

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3654
mihez? felálhatsz😄

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Truck Driver001
#3653
Elasto Mania szép.

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

buldozer99
#3652
de nem értem ha neked ez ocsmány?:S
akkor mi a szép?
fifa?mario,stb...?<#idiota>

Forca Barca

Truck Driver001
#3651
A játékról?Vagy a grafikáról..

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

Sland
#3650
Gratulálok!<#taps><#taps><#taps>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3649
kifejtettem a véleményem egy játékról ok? az enyémen nem... lol bár ebbe nem is kell belemenni hogy neked micsoda géped van mert lesz@rom ilyen förtelemnek meg esélyt sem adok hogy jól nézzen ki a gépemen

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

#3648
tükrözödik egy kicsit 😄
vagy csak szépen tisztitják azért csillog 😄D
amugy sztem igy dx9-be fullon élsimitással nagyon szép 😊

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

buldozer99
#3647
Különben szerintem kurva szép...
grat Sland😄

Forca Barca

Sland
#3646
"Ha valami nem tetszik akkor nem kell azt hangoztatni.
Nem jössz be többé és mindenki boldogabb..."

Te gépeden jobban néz ki?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

mila69en
#3645
az enyémmel nincs😊 gusztustalan

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

mila69en
#3644
há mi lenne?😄 palsztik ember meg csilogo fénylõ homokzsák rulz:SS
okádék az egész

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Truck Driver001
#3643
Ilyet nem mondanék..Gond van a látásodal?😄

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

buldozer99
#3642
miiiiiiii vaaaaaan????????????????????????????????:S

Forca Barca

mila69en
#3641
nagyon ocsmányúl néz ki:/

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Sland
#3640
CoD 2

1280x1024 DX9 Very High details 30-80FPS









Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

Maxtreme
#3639
Pedig van bizony, nem is kevés 😊
Mondjuk dx9-be nálam is csak 35-40 fps, (és akkor még ehhez jönnek az enemyk) de dx8-ba nem ritka a 200 fps sem 😄 😄

báttyó02
#3638
😄
jah dx8ban nekemis lényegesen gyorsabb
azér a full-ban valszinü inkább dx8nál maradok,mert az idõjárás effekten kívül nem sok különbséget látok(bár az szvsz a legdurvább az egészbe)

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3637
dx8-ban csak úgy suhan😄DDDDDDDDDDDd 100fps-el<#idiota> énse vágom vidikarikat😄D nem vagyok egy übergamer

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3636
<#wow1>
az azért nagyon durva bazz 😮
amugy fogalmam nincs,én rohadtul nem vágom a vidkarik összehasonlitását,de szvsz vmi gond lehet nálad ha ilyen szarul megy hasonló konfiggal 😮
mondom nekem általában ilyen 14-20 fps,belsõ tereken vmivel feljebb megy
de 1fps az nagyon durcás 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3635
7600gs mennyivel erõsebb mint a 6800gt?😄 mert én feltolok mindent fullra dx9 modban akkor kemény 0-1fps-ig megy😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD néha elérem a 2-õt is<#idiota> proci kb ekkora nekem is ram is ennyi

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3634
p4 2,2ghz,gigaram,7600gs

mondjuk ha lenne egy normális procim akkor biztos hogy nem kicsit feljebb mennének az fps értékek,de most jelenleg nó máni😊

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3633
😄DDD milyen gépen nyomtad?

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3632
megmondom én neked ne aggódj😄
20tól lefelé😄<#idiota><#beka2>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

mila69en
#3631
fps értékek?😄D

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

báttyó02
#3630
még 1kis STALKER😊 minden fullmaxon













Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#3629
MotoGP3











Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#3628
Jó képek<#eljen>. Tomb Raider Legend az jó játék, Just Cause szerintem szar. Kipróbáltam és nuku fizika, csak a garfika jó. Cellfactor biztos jó lehet.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

#3627
Jó, én, akkor se hallottam róla. Van ilyen.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

mila69en
#3626
most viszont ujjongva toljuk a frissen beszrzett multi bétát és nagyon rendben van minden, graf hangulat ütõs lesz😊

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

Kmarha
#3625
hát jó akkor 5 😊 még 2003-ban újjongva néztük a frissen kiadott majdem elkészült stalker shootokat 😊

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Maxtreme
#3624
Na igen. Ezt hívják csúnya üzletpolkitikának 😊
A "textil fizika" már az sc1-ben is benne vót 😊